WIENER STÄDTISCHE SUPER LIGA

Wiener SUPER LIGA

select
WIENER SUPER LIGA WIENER SUPER LIGA Matches

I Kolo

8.10.2009. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

8.10.2009. - 18.00

8.10.2009. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

-

RADNICKI

BJELIC ZORICA
DAVIDOVIC NENAD

8.10.2009. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA

RADNICKI

9.10.2009. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

9.10.2009. - 18.00

9.10.2009. - 18.00

NIS VOJVODINA

-

MLADI RADNIK

JOVANOVIC DEJAN
LAZAREVIC IVAN

9.10.2009. - 18.00

-

NIS VOJVODINA

MLADI RADNIK

10.10.2009. - 20.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

10.10.2009. - 20.00

10.10.2009. - 20.00

SMEDEREVO

-

RIBNICA

SIMONOVIC VLADIMIR
CUK DRAGUTIN

10.10.2009. - 20.00

-

SMEDEREVO

RIBNICA

11.10.2009. - 19.30

SC "SUMICE" - Beograd

11.10.2009. - 19.30

11.10.2009. - 19.30

PARTIZAN

-

SPARTAK Ljig

KOLAREVIC BORIS
GRADINSKI GORAN

11.10.2009. - 19.30

-

PARTIZAN

SPARTAK Ljig



II Kolo

15.10.2009. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

15.10.2009. - 18.00

15.10.2009. - 18.00

PARTIZAN

-

NIS VOJVODINA

GRADINSKI GORAN
POPOVIC ANDJELKO

15.10.2009. - 18.00

-

PARTIZAN

NIS VOJVODINA

16.10.2009. - 19.00

SH Jezero - Kragujevac

16.10.2009. - 19.00

16.10.2009. - 19.00

RADNICKI

-

SMEDEREVO

ZOTOVIC SVETLANA
CUK DRAGUTIN

16.10.2009. - 19.00

-

RADNICKI

SMEDEREVO

17.10.2009. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

17.10.2009. - 19.00

17.10.2009. - 19.00

SPARTAK Ljig

-

RIBNICA

JOVANOVIC DEJAN
ROGIC DEJAN

17.10.2009. - 19.00

-

SPARTAK Ljig

RIBNICA

17.10.2009. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

17.10.2009. - 19.00

17.10.2009. - 19.00

MLADI RADNIK

-

CRVENA ZVEZDA

SIMONOVIC VLADIMIR
MURIC ZORAN

17.10.2009. - 19.00

-

MLADI RADNIK

CRVENA ZVEZDA



III Kolo

22.10.2009. - 18.00

HS Kraljevo - Kraljevo

22.10.2009. - 18.00

22.10.2009. - 18.00

RIBNICA

-

RADNICKI

MURIC ZORAN
PETROVIC ALEKSANDAR

22.10.2009. - 18.00

-

RIBNICA

RADNICKI

23.10.2009. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

23.10.2009. - 18.00

23.10.2009. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

-

PARTIZAN

CUK DRAGUTIN
JOVANOVIC DEJAN

23.10.2009. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA

PARTIZAN

24.10.2009. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

24.10.2009. - 18.00

24.10.2009. - 18.00

NIS VOJVODINA

-

SPARTAK Ljig

BALANDZIC PREDRAG
SIMONOVIC VLADIMIR

24.10.2009. - 18.00

-

NIS VOJVODINA

SPARTAK Ljig

24.10.2009. - 20.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

24.10.2009. - 20.00

24.10.2009. - 20.00

SMEDEREVO

-

MLADI RADNIK

JOVICIC DEJAN
JANKOVIC MIRKO

24.10.2009. - 20.00

-

SMEDEREVO

MLADI RADNIK



IV Kolo

30.10.2009. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

30.10.2009. - 20.00

30.10.2009. - 20.00

PARTIZAN

-

SMEDEREVO

DAVIDOVIC NENAD
SPANOVIC   DUSAN

30.10.2009. - 20.00

-

PARTIZAN

SMEDEREVO

31.10.2009. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

31.10.2009. - 18.00

31.10.2009. - 18.00

NIS VOJVODINA

-

CRVENA ZVEZDA

KOLAREVIC BORIS
MILJKOVIC IGOR

31.10.2009. - 18.00

-

NIS VOJVODINA

CRVENA ZVEZDA

31.10.2009. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

31.10.2009. - 19.00

31.10.2009. - 19.00

SPARTAK Ljig

-

RADNICKI

JANKOVIC MIRKO
VILIMANOVIC GORDAN

31.10.2009. - 19.00

-

SPARTAK Ljig

RADNICKI

31.10.2009. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

31.10.2009. - 19.00

31.10.2009. - 19.00

MLADI RADNIK

-

RIBNICA

BALANDZIC PREDRAG
BJELIC ZORICA

31.10.2009. - 19.00

-

MLADI RADNIK

RIBNICA



V Kolo

5.11.2009. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

5.11.2009. - 18.00

5.11.2009. - 18.00

RADNICKI

-

MLADI RADNIK

MILJKOVIC IGOR
ANTIC DEJAN

5.11.2009. - 18.00

-

RADNICKI

MLADI RADNIK

6.11.2009. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

6.11.2009. - 18.00

6.11.2009. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

-

SPARTAK Ljig

ZOTOVIC SVETLANA
GRADINSKI GORAN

6.11.2009. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA

SPARTAK Ljig

6.11.2009. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

6.11.2009. - 19.00

6.11.2009. - 19.00

RIBNICA

-

PARTIZAN

JANKOVIC MIRKO
LAZAREVIC IVAN

6.11.2009. - 19.00

-

RIBNICA

PARTIZAN

7.11.2009. - 20.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

7.11.2009. - 20.00

7.11.2009. - 20.00

SMEDEREVO

-

NIS VOJVODINA

PETROVIC ALEKSANDAR
MANOJLOVIC SLAVISA

7.11.2009. - 20.00

-

SMEDEREVO

NIS VOJVODINA



VI Kolo

12.11.2009. - 19.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

12.11.2009. - 19.00

12.11.2009. - 19.00

NIS VOJVODINA

-

RIBNICA

JOVICIC DEJAN
CVETKOVIC VLADIMIR

12.11.2009. - 19.00

-

NIS VOJVODINA

RIBNICA

13.11.2009. - 17.00

SC "SUMICE" - Beograd

13.11.2009. - 17.00

13.11.2009. - 17.00

PARTIZAN

-

RADNICKI

VILIMANOVIC GORDAN
CUK DRAGUTIN

13.11.2009. - 17.00

-

PARTIZAN

RADNICKI

13.11.2009. - 20.00

SC "SUMICE" - Beograd

13.11.2009. - 20.00

13.11.2009. - 20.00

CRVENA ZVEZDA

-

SMEDEREVO

POPOVIC ANDJELKO
TOMASEVIC DRAGAN

13.11.2009. - 20.00

-

CRVENA ZVEZDA

SMEDEREVO

14.11.2009. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

14.11.2009. - 19.00

14.11.2009. - 19.00

SPARTAK Ljig

-

MLADI RADNIK

GRADINSKI GORAN
DAVIDOVIC NENAD

14.11.2009. - 19.00

-

SPARTAK Ljig

MLADI RADNIK



VII Kolo

17.11.2009. - 19.00

SH Jezero - Kragujevac

17.11.2009. - 19.00

17.11.2009. - 19.00

RADNICKI

-

NIS VOJVODINA

DAVIDOVIC NENAD
CUK DRAGUTIN

17.11.2009. - 19.00

-

RADNICKI

NIS VOJVODINA

20.11.2009. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

20.11.2009. - 19.00

20.11.2009. - 19.00

RIBNICA

-

CRVENA ZVEZDA

KOVACEVIC LJUBOMIR
MILJKOVIC IGOR

20.11.2009. - 19.00

-

RIBNICA

CRVENA ZVEZDA

20.11.2009. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

20.11.2009. - 19.00

20.11.2009. - 19.00

MLADI RADNIK

-

PARTIZAN

BJELIC ZORICA
JANKOVIC MIRKO

20.11.2009. - 19.00

-

MLADI RADNIK

PARTIZAN

20.11.2009. - 20.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

20.11.2009. - 20.00

20.11.2009. - 20.00

SMEDEREVO

-

SPARTAK Ljig

JOVANOVIC DEJAN
BALANDZIC PREDRAG

20.11.2009. - 20.00

-

SMEDEREVO

SPARTAK Ljig



VIII Kolo

26.11.2009. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

26.11.2009. - 18.00

26.11.2009. - 18.00

RADNICKI

-

CRVENA ZVEZDA

JANKOVIC MIRKO
BJELIC ZORICA

26.11.2009. - 18.00

-

RADNICKI

CRVENA ZVEZDA

28.11.2009. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

28.11.2009. - 19.00

28.11.2009. - 19.00

MLADI RADNIK

-

NIS VOJVODINA

LAZAREVIC IVAN
MANOJLOVIC SLAVISA

28.11.2009. - 19.00

-

MLADI RADNIK

NIS VOJVODINA

28.11.2009. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

28.11.2009. - 19.00

28.11.2009. - 19.00

RIBNICA

-

SMEDEREVO

BALANDZIC PREDRAG
TOMASEVIC DRAGAN

28.11.2009. - 19.00

-

RIBNICA

SMEDEREVO

28.11.2009. - 19.30

OS Sava Kerkovic -Ljig

28.11.2009. - 19.30

28.11.2009. - 19.30

SPARTAK Ljig

-

PARTIZAN

PETROVIC ALEKSANDAR
POPOVIC ANDJELKO

28.11.2009. - 19.30

-

SPARTAK Ljig

PARTIZAN



IX Kolo

5.12.2009. - 19.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

5.12.2009. - 19.00

5.12.2009. - 19.00

NIS VOJVODINA

-

PARTIZAN

KOLAREVIC BORIS
POPOVIC ANDJELKO

5.12.2009. - 19.00

-

NIS VOJVODINA

PARTIZAN

5.12.2009. - 20.30

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

5.12.2009. - 20.30

5.12.2009. - 20.30

SMEDEREVO

-

RADNICKI

ZOTOVIC SVETLANA
GRADINSKI GORAN

5.12.2009. - 20.30

-

SMEDEREVO

RADNICKI

6.12.2009. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

6.12.2009. - 18.00

6.12.2009. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

-

MLADI RADNIK

KOVACEVIC LJUBOMIR
BALANDZIC PREDRAG

6.12.2009. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA

MLADI RADNIK

6.12.2009. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

6.12.2009. - 19.00

6.12.2009. - 19.00

RIBNICA

-

SPARTAK Ljig

JOVICIC DEJAN
SIMONOVIC VLADIMIR

6.12.2009. - 19.00

-

RIBNICA

SPARTAK Ljig



X Kolo

10.12.2009. - 18.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

10.12.2009. - 18.00

10.12.2009. - 18.00

MLADI RADNIK

-

SMEDEREVO

GRADINSKI GORAN
DAVIDOVIC NENAD

10.12.2009. - 18.00

-

MLADI RADNIK

SMEDEREVO

12.12.2009. - 19.30

OS Sava Kerkovic -Ljig

12.12.2009. - 19.30

12.12.2009. - 19.30

SPARTAK Ljig

-

NIS VOJVODINA

MURIC ZORAN
CUK DRAGUTIN

12.12.2009. - 19.30

-

SPARTAK Ljig

NIS VOJVODINA

12.12.2009. - 19.30

SH Jezero - Kragujevac

12.12.2009. - 19.30

12.12.2009. - 19.30

RADNICKI

-

RIBNICA

PETROVIC ALEKSANDAR
ROGIC DEJAN

12.12.2009. - 19.30

-

RADNICKI

RIBNICA

12.12.2009. - 20.30

SC "SUMICE" - Beograd

12.12.2009. - 20.30

12.12.2009. - 20.30

PARTIZAN

-

CRVENA ZVEZDA

BJELIC ZORICA
JOVICIC DEJAN

12.12.2009. - 20.30

-

PARTIZAN

CRVENA ZVEZDA



XI Kolo

17.12.2009. - 17.30

SC "SUMICE" - Beograd

17.12.2009. - 17.30

17.12.2009. - 17.30

CRVENA ZVEZDA

-

NIS VOJVODINA

GRADINSKI GORAN
KOLAREVIC BORIS

17.12.2009. - 17.30

-

CRVENA ZVEZDA

NIS VOJVODINA

18.12.2009. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

18.12.2009. - 19.00

18.12.2009. - 19.00

RIBNICA

-

MLADI RADNIK

JOVANOVIC DEJAN
MANOJLOVIC SLAVISA

18.12.2009. - 19.00

-

RIBNICA

MLADI RADNIK

18.12.2009. - 19.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

18.12.2009. - 19.00

18.12.2009. - 19.00

SMEDEREVO

-

PARTIZAN

LAZAREVIC IVAN
KOVACEVIC LJUBOMIR

18.12.2009. - 19.00

-

SMEDEREVO

PARTIZAN

20.12.2009. - 17.00

SH Jezero - Kragujevac

20.12.2009. - 17.00

20.12.2009. - 17.00

RADNICKI

-

SPARTAK Ljig

BJELIC ZORICA
VILIMANOVIC GORDAN

20.12.2009. - 17.00

-

RADNICKI

SPARTAK Ljig



XII Kolo

9.1.2010. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

9.1.2010. - 18.00

9.1.2010. - 18.00

NIS VOJVODINA

-

SMEDEREVO

ANTIC DEJAN
MURIC ZORAN

9.1.2010. - 18.00

-

NIS VOJVODINA

SMEDEREVO

9.1.2010. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

9.1.2010. - 19.00

9.1.2010. - 19.00

MLADI RADNIK

-

RADNICKI

VILIMANOVIC GORDAN
CVETKOVIC VLADIMIR

9.1.2010. - 19.00

-

MLADI RADNIK

RADNICKI

9.1.2010. - 19.30

OS Sava Kerkovic -Ljig

9.1.2010. - 19.30

9.1.2010. - 19.30

SPARTAK Ljig

-

CRVENA ZVEZDA

KOVACEVIC LJUBOMIR
BALANDZIC PREDRAG

9.1.2010. - 19.30

-

SPARTAK Ljig

CRVENA ZVEZDA

10.1.2010. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

10.1.2010. - 18.00

10.1.2010. - 18.00

PARTIZAN

-

RIBNICA

MANOJLOVIC SLAVISA
JOVANOVIC DEJAN

10.1.2010. - 18.00

-

PARTIZAN

RIBNICA



XIII Kolo

16.1.2010. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

16.1.2010. - 19.00

16.1.2010. - 19.00

MLADI RADNIK

-

SPARTAK Ljig

KOVACEVIC LJUBOMIR
KOLAREVIC BORIS

16.1.2010. - 19.00

-

MLADI RADNIK

SPARTAK Ljig