WIENER SUPERLIGA

SUPERLIGA

select
LIGA TAKMICENJE LIGA Matches

I KOLO SUPERLIGE

12.10.2012. - 17.30

SC "SUMICE" - Beograd

12.10.2012. - 17.30

12.10.2012. - 17.30

CRVENA ZVEZDA

2 - 3

JEDINSTVO

SIMIC STANISLAVA
ZOTOVIC SVETLANA

12.10.2012. - 17.30

2 - 3

CRVENA ZVEZDA

JEDINSTVO

12.10.2012. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

12.10.2012. - 19.00

12.10.2012. - 19.00

NIS SPARTAK

-

DINAMO

POPOVIC ANDJELKO
RADOVANOVIC ZORAN

12.10.2012. - 19.00

-

NIS SPARTAK

DINAMO

13.10.2012. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

13.10.2012. - 20.00

13.10.2012. - 20.00

TENT

0 - 3

VIZURA

LAZAREVIC IVAN
KOLAREVIC BORIS

13.10.2012. - 20.00

0 - 3

TENT

VIZURA

14.10.2012. - 16.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

14.10.2012. - 16.00

14.10.2012. - 16.00

VARADIN

-

JEDINSTVO (W)

JANKOVIC MIRKO
MILOSEVIC VLADIMIR

14.10.2012. - 16.00

-

VARADIN

JEDINSTVO (W)

14.10.2012. - 19.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

14.10.2012. - 19.00

14.10.2012. - 19.00

KOLUBARA

-

ZELEZNICAR (W)

ROGIC DEJAN
POPOVIC TOMISLAV

14.10.2012. - 19.00

-

KOLUBARA

ZELEZNICAR (W)



II KOLO SUPERLIGE

20.10.2012. - 18.00

SC Vizura - Beograd

20.10.2012. - 18.00

20.10.2012. - 18.00

VIZURA

-

KOLUBARA

RADOVANOVIC ZORAN
LEKO ROBERT

20.10.2012. - 18.00

-

VIZURA

KOLUBARA

20.10.2012. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

20.10.2012. - 19.00

20.10.2012. - 19.00

JEDINSTVO (W)

3 - 2

ZELEZNICAR (W)

MILJKOVIC IGOR
SIMIC STANISLAVA

20.10.2012. - 19.00

3 - 2

JEDINSTVO (W)

ZELEZNICAR (W)

20.10.2012. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

20.10.2012. - 19.00

20.10.2012. - 19.00

DINAMO

0 - 3

TENT

STEVANOVIC DJORDJE
BALANDZIC ALEKSANDRA

20.10.2012. - 19.00

0 - 3

DINAMO

TENT

21.10.2012. - 18.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

21.10.2012. - 18.00

21.10.2012. - 18.00

VARADIN

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

CVETKOVIC VLADIMIR
CUK DRAGUTIN

21.10.2012. - 18.00

0 - 3

VARADIN

CRVENA ZVEZDA

21.10.2012. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

21.10.2012. - 19.00

21.10.2012. - 19.00

JEDINSTVO

0 - 3

NIS SPARTAK

SIMONOVIC VLADIMIR
PETROVIC ALEKSANDAR

21.10.2012. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO

NIS SPARTAK



III KOLO SUPERLIGE

26.10.2012. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

26.10.2012. - 18.00

26.10.2012. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

-

JEDINSTVO (W)

CVETKOVIC VLADIMIR
DAVIDOVIC NENAD

26.10.2012. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA

JEDINSTVO (W)

27.10.2012. - 19.00

Srednja skola ''17 Septembar''

27.10.2012. - 19.00

27.10.2012. - 19.00

ZELEZNICAR (W)

-

VIZURA

JANKOVIC MIRKO
POPOVIC TOMISLAV

27.10.2012. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)

VIZURA

27.10.2012. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

27.10.2012. - 20.00

27.10.2012. - 20.00

TENT

3 - 2

JEDINSTVO

BALANDZIC PREDRAG
GRADINSKI GORAN

27.10.2012. - 20.00

3 - 2

TENT

JEDINSTVO

27.10.2012. - 20.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

27.10.2012. - 20.00

27.10.2012. - 20.00

KOLUBARA

-

DINAMO

BALANDZIC ALEKSANDRA
ZOTOVIC SVETLANA

27.10.2012. - 20.00

-

KOLUBARA

DINAMO

28.10.2012. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

28.10.2012. - 19.00

28.10.2012. - 19.00

NIS SPARTAK

3 - 0

VARADIN

SIMIC STANISLAVA
LAZAREVIC IVAN

28.10.2012. - 19.00

3 - 0

NIS SPARTAK

VARADIN



IV KOLO SUPERLIGE

3.11.2012. - 17.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

3.11.2012. - 17.00

3.11.2012. - 17.00

VARADIN

0 - 3

TENT

RADOVANOVIC ZORAN
POPOVIC ANDJELKO

3.11.2012. - 17.00

0 - 3

VARADIN

TENT

3.11.2012. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

3.11.2012. - 18.00

3.11.2012. - 18.00

JEDINSTVO (W)

1 - 3

VIZURA

ZOTOVIC SVETLANA
BALANDZIC ALEKSANDRA

3.11.2012. - 18.00

1 - 3

JEDINSTVO (W)

VIZURA

3.11.2012. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

3.11.2012. - 19.00

3.11.2012. - 19.00

DINAMO

-

ZELEZNICAR (W)

CUK DRAGUTIN
MILOSEVIC VLADIMIR

3.11.2012. - 19.00

-

DINAMO

ZELEZNICAR (W)

3.11.2012. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

3.11.2012. - 19.00

3.11.2012. - 19.00

JEDINSTVO

3 - 0

KOLUBARA

STEVANOVIC DJORDJE
BALANDZIC PREDRAG

3.11.2012. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO

KOLUBARA

5.11.2012. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

5.11.2012. - 18.00

5.11.2012. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

-

NIS SPARTAK

KOLAREVIC BORIS
ROGIC DEJAN

5.11.2012. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA

NIS SPARTAK



V KOLO SUPERLIGE

9.11.2012. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

9.11.2012. - 19.00

9.11.2012. - 19.00

NIS SPARTAK

3 - 0

JEDINSTVO (W)

MILOSEVIC VLADIMIR
SPANOVIC   DUSAN

9.11.2012. - 19.00

3 - 0

NIS SPARTAK

JEDINSTVO (W)

10.11.2012. - 17.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

10.11.2012. - 17.00

10.11.2012. - 17.00

KOLUBARA

-

VARADIN

STEVANOVIC DJORDJE
CUK DRAGUTIN

10.11.2012. - 17.00

-

KOLUBARA

VARADIN

10.11.2012. - 18.00

SC Vizura - Beograd

10.11.2012. - 18.00

10.11.2012. - 18.00

VIZURA

3 - 2

DINAMO

POPOVIC TOMISLAV
ROGIC DEJAN

10.11.2012. - 18.00

3 - 2

VIZURA

DINAMO

10.11.2012. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

10.11.2012. - 19.00

10.11.2012. - 19.00

TENT

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

JANKOVIC MIRKO
RADOVANOVIC ZORAN

10.11.2012. - 19.00

0 - 3

TENT

CRVENA ZVEZDA

10.11.2012. - 19.00

Srednja skola ''17 Septembar''

10.11.2012. - 19.00

10.11.2012. - 19.00

ZELEZNICAR (W)

-

JEDINSTVO

DAVIDOVIC NENAD
KOLAREVIC BORIS

10.11.2012. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)

JEDINSTVO



VI KOLO SUPERLIGE

15.11.2012. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

15.11.2012. - 18.00

15.11.2012. - 18.00

JEDINSTVO (W)

3 - 0

DINAMO

PETROVIC ALEKSANDAR
GRADINSKI GORAN

15.11.2012. - 18.00

3 - 0

JEDINSTVO (W)

DINAMO

16.11.2012. - 17.30

HS Dudova suma - Subotica

16.11.2012. - 17.30

16.11.2012. - 17.30

NIS SPARTAK

3 - 0

TENT

KOLAREVIC BORIS
LEKO ROBERT

16.11.2012. - 17.30

3 - 0

NIS SPARTAK

TENT

17.11.2012. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

17.11.2012. - 19.00

17.11.2012. - 19.00

JEDINSTVO

0 - 3

VIZURA

SPANOVIC   DUSAN
DAVIDOVIC NENAD

17.11.2012. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO

VIZURA

18.11.2012. - 17.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

18.11.2012. - 17.00

18.11.2012. - 17.00

VARADIN

3 - 2

ZELEZNICAR (W)

LAZAREVIC IVAN
MILOSEVIC VLADIMIR

18.11.2012. - 17.00

3 - 2

VARADIN

ZELEZNICAR (W)

18.11.2012. - 19.00

SC "SUMICE" - Beograd

18.11.2012. - 19.00

18.11.2012. - 19.00

CRVENA ZVEZDA

-

KOLUBARA

MILJKOVIC IGOR
SIMIC STANISLAVA

18.11.2012. - 19.00

-

CRVENA ZVEZDA

KOLUBARA



VII KOLO SUPERLIGE

22.11.2012. - 18.00

SC Vizura - Beograd

22.11.2012. - 18.00

22.11.2012. - 18.00

VIZURA

3 - 2

VARADIN

BALANDZIC ALEKSANDRA
CUK DRAGUTIN

22.11.2012. - 18.00

3 - 2

VIZURA

VARADIN

24.11.2012. - 16.30

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

24.11.2012. - 16.30

24.11.2012. - 16.30

KOLUBARA

-

NIS SPARTAK

MILOSEVIC VLADIMIR
CVETKOVIC VLADIMIR

24.11.2012. - 16.30

-

KOLUBARA

NIS SPARTAK

24.11.2012. - 18.00

SH Streliste - Pancevo

24.11.2012. - 18.00

24.11.2012. - 18.00

DINAMO

1 - 3

JEDINSTVO

SIMIC STANISLAVA
POPOVIC ANDJELKO

24.11.2012. - 18.00

1 - 3

DINAMO

JEDINSTVO

24.11.2012. - 19.00

Srednja skola ''17 Septembar''

24.11.2012. - 19.00

24.11.2012. - 19.00

ZELEZNICAR (W)

-

CRVENA ZVEZDA

GRADINSKI GORAN
LEKO ROBERT

24.11.2012. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)

CRVENA ZVEZDA

24.11.2012. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

24.11.2012. - 20.00

24.11.2012. - 20.00

TENT

3 - 2

JEDINSTVO (W)

POPOVIC TOMISLAV
SIMONOVIC VLADIMIR

24.11.2012. - 20.00

3 - 2

TENT

JEDINSTVO (W)



VIII KOLO SUPERLIGE

30.11.2012. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

30.11.2012. - 19.00

30.11.2012. - 19.00

NIS SPARTAK

2 - 3

ZELEZNICAR (W)

ROGIC DEJAN
CVETKOVIC VLADIMIR

30.11.2012. - 19.00

2 - 3

NIS SPARTAK

ZELEZNICAR (W)

1.12.2012. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

1.12.2012. - 19.00

1.12.2012. - 19.00

JEDINSTVO (W)

-

JEDINSTVO

JANKOVIC MIRKO
SPANOVIC   DUSAN

1.12.2012. - 19.00

-

JEDINSTVO (W)

JEDINSTVO

1.12.2012. - 21.00

SC "SUMICE" - Beograd

1.12.2012. - 21.00

1.12.2012. - 21.00

CRVENA ZVEZDA

-

VIZURA

GRADINSKI GORAN
BALANDZIC PREDRAG

1.12.2012. - 21.00

-

CRVENA ZVEZDA

VIZURA

2.12.2012. - 20.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

2.12.2012. - 20.00

2.12.2012. - 20.00

VARADIN

3 - 2

DINAMO

POPOVIC ANDJELKO
KOLAREVIC BORIS

2.12.2012. - 20.00

3 - 2

VARADIN

DINAMO

2.12.2012. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

2.12.2012. - 20.00

2.12.2012. - 20.00

TENT

3 - 0

KOLUBARA

ZOTOVIC SVETLANA
SIMIC STANISLAVA

2.12.2012. - 20.00

3 - 0

TENT

KOLUBARA



IX KOLO SUPERLIGE

8.12.2012. - 18.00

SH Streliste - Pancevo

8.12.2012. - 18.00

8.12.2012. - 18.00

DINAMO

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

RADOVANOVIC ZORAN
ROGIC DEJAN

8.12.2012. - 18.00

0 - 3

DINAMO

CRVENA ZVEZDA

8.12.2012. - 19.00

Srednja skola ''17 Septembar''

8.12.2012. - 19.00

8.12.2012. - 19.00

ZELEZNICAR (W)

-

TENT

CUK DRAGUTIN
ZOTOVIC SVETLANA

8.12.2012. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)

TENT

8.12.2012. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

8.12.2012. - 19.00

8.12.2012. - 19.00

JEDINSTVO

3 - 0

VARADIN

SIMIC STANISLAVA
BALANDZIC ALEKSANDRA

8.12.2012. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO

VARADIN

9.12.2012. - 18.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

9.12.2012. - 18.00

9.12.2012. - 18.00

KOLUBARA

-

JEDINSTVO (W)

PETROVIC ALEKSANDAR
LAZAREVIC IVAN

9.12.2012. - 18.00

-

KOLUBARA

JEDINSTVO (W)

10.12.2012. - 18.00

SC Vizura - Beograd

10.12.2012. - 18.00

10.12.2012. - 18.00

VIZURA

0 - 3

NIS SPARTAK

POPOVIC ANDJELKO
STEVANOVIC DJORDJE

10.12.2012. - 18.00

0 - 3

VIZURA

NIS SPARTAK



X KOLO SUPERLIGE

15.12.2012. - 18.00

SH Streliste - Pancevo

15.12.2012. - 18.00

15.12.2012. - 18.00

DINAMO

1 - 3

NIS SPARTAK

SPANOVIC   DUSAN
CVETKOVIC VLADIMIR

15.12.2012. - 18.00

1 - 3

DINAMO

NIS SPARTAK