WIENER SUPERLIGA 2013/2014

SUPERLIGA

select
LIGA TAKMICENJE LIGA Matches

I KOLO SUPERLIGE

18.10.2013. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

18.10.2013. - 18.00

18.10.2013. - 18.00

DJERDAP - Kladovo

-

RIBNICA-Kraljevo

PETROVIC ALEKSANDAR
JANKOVIC MIRKO

18.10.2013. - 18.00

-

DJERDAP - Kladovo

RIBNICA-Kraljevo

18.10.2013. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

18.10.2013. - 19.00

18.10.2013. - 19.00

SPARTAK - Subotica

-

SPARTAK-Ljig

LAZAREVIC IVAN
KOLAREVIC BORIS

18.10.2013. - 19.00

-

SPARTAK - Subotica

SPARTAK-Ljig

19.10.2013. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

19.10.2013. - 19.00

19.10.2013. - 19.00

JEDINSTVO-Stara Pazova

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

DAVIDOVIC NENAD
ZOTOVIC SVETLANA

19.10.2013. - 19.00

-

JEDINSTVO-Stara Pazova

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

20.10.2013. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

20.10.2013. - 18.00

20.10.2013. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

-

PARTIZAN VIZURA-Beograd

ROGIC DEJAN
BALANDZIC PREDRAG

20.10.2013. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

PARTIZAN VIZURA-Beograd

20.10.2013. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

20.10.2013. - 19.00

20.10.2013. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

-

RADNICKI-Kragujevac

POPOVIC ANDJELKO
SPANOVIC   DUSAN

20.10.2013. - 19.00

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

RADNICKI-Kragujevac



II KOLO SUPERLIGE

24.10.2013. - 18.00

HS Kraljevo - Kraljevo

24.10.2013. - 18.00

24.10.2013. - 18.00

RIBNICA-Kraljevo

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

BALANDZIC PREDRAG
LAZAREVIC IVAN

24.10.2013. - 18.00

-

RIBNICA-Kraljevo

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

26.10.2013. - 16.00

SC Vizura - Beograd

26.10.2013. - 16.00

26.10.2013. - 16.00

PARTIZAN VIZURA-Beograd

-

JEDINSTVO-Stara Pazova

MILJKOVIC IGOR
VRNDIC FILIP

26.10.2013. - 16.00

-

PARTIZAN VIZURA-Beograd

JEDINSTVO-Stara Pazova

26.10.2013. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

26.10.2013. - 18.00

26.10.2013. - 18.00

DJERDAP - Kladovo

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

KOLAREVIC BORIS
STEVANOVIC DJORDJE

26.10.2013. - 18.00

-

DJERDAP - Kladovo

MLADI RADNIK-Pozarevac

26.10.2013. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

26.10.2013. - 19.00

26.10.2013. - 19.00

SPARTAK-Ljig

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

POPOVIC TOMISLAV
PETROVIC ALEKSANDAR

26.10.2013. - 19.00

-

SPARTAK-Ljig

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

27.10.2013. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

27.10.2013. - 18.00

27.10.2013. - 18.00

RADNICKI-Kragujevac

-

SPARTAK - Subotica

JANKOVIC MIRKO
CVETKOVIC VLADIMIR

27.10.2013. - 18.00

-

RADNICKI-Kragujevac

SPARTAK - Subotica



III KOLO SUPERLIGE

31.10.2013. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

31.10.2013. - 18.00

31.10.2013. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

PARTIZAN VIZURA-Beograd

SIMONOVIC VLADIMIR
PETROVIC ALEKSANDAR

31.10.2013. - 18.00

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

PARTIZAN VIZURA-Beograd

1.11.2013. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

1.11.2013. - 18.00

1.11.2013. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

-

RADNICKI-Kragujevac

GRADINSKI GORAN
ZOTOVIC SVETLANA

1.11.2013. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

RADNICKI-Kragujevac

2.11.2013. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

2.11.2013. - 19.00

2.11.2013. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

-

RIBNICA-Kraljevo

SIMIC STANISLAVA
BALANDZIC PREDRAG

2.11.2013. - 19.00

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

RIBNICA-Kraljevo

3.11.2013. - 18.00

HS Dudova suma - Subotica

3.11.2013. - 18.00

3.11.2013. - 18.00

SPARTAK - Subotica

-

DJERDAP - Kladovo

MILJKOVIC IGOR
RADOVANOVIC ZORAN

3.11.2013. - 18.00

-

SPARTAK - Subotica

DJERDAP - Kladovo

3.11.2013. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

3.11.2013. - 19.00

3.11.2013. - 19.00

JEDINSTVO-Stara Pazova

-

SPARTAK-Ljig

SPANOVIC   DUSAN
LEKO ROBERT

3.11.2013. - 19.00

-

JEDINSTVO-Stara Pazova

SPARTAK-Ljig



IV KOLO SUPERLIGE

8.11.2013. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

8.11.2013. - 18.00

8.11.2013. - 18.00

RADNICKI-Kragujevac

-

JEDINSTVO-Stara Pazova

PETROVIC ALEKSANDAR
JOVANOVIC JOVAN

8.11.2013. - 18.00

-

RADNICKI-Kragujevac

JEDINSTVO-Stara Pazova

8.11.2013. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

8.11.2013. - 19.00

8.11.2013. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

-

PARTIZAN VIZURA-Beograd

POPOVIC ANDJELKO
KOLAREVIC BORIS

8.11.2013. - 19.00

-

RIBNICA-Kraljevo

PARTIZAN VIZURA-Beograd

9.11.2013. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

9.11.2013. - 18.00

9.11.2013. - 18.00

DJERDAP - Kladovo

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

LEKO ROBERT
BALANDZIC PREDRAG

9.11.2013. - 18.00

-

DJERDAP - Kladovo

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

9.11.2013. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

9.11.2013. - 19.00

9.11.2013. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

-

SPARTAK - Subotica

JANKOVIC MIRKO
STEVANOVIC DJORDJE

9.11.2013. - 19.00

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

SPARTAK - Subotica

10.11.2013. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

10.11.2013. - 19.00

10.11.2013. - 19.00

SPARTAK-Ljig

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

ROGIC DEJAN
DAVIDOVIC NENAD

10.11.2013. - 19.00

-

SPARTAK-Ljig

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad



V KOLO SUPERLIGE

15.11.2013. - 17.00

HS Dudova suma - Subotica

15.11.2013. - 17.00

15.11.2013. - 17.00

SPARTAK - Subotica

-

RIBNICA-Kraljevo

SIMONOVIC VLADIMIR
ZOTOVIC SVETLANA

15.11.2013. - 17.00

-

SPARTAK - Subotica

RIBNICA-Kraljevo

15.11.2013. - 18.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

15.11.2013. - 18.30

15.11.2013. - 18.30

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

RADNICKI-Kragujevac

GRADINSKI GORAN
SPANOVIC   DUSAN

15.11.2013. - 18.30

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

RADNICKI-Kragujevac

16.11.2013. - 16.00

SC Vizura - Beograd

16.11.2013. - 16.00

16.11.2013. - 16.00

PARTIZAN VIZURA-Beograd

-

SPARTAK-Ljig

MILJKOVIC IGOR
PETROVIC ALEKSANDAR

16.11.2013. - 16.00

-

PARTIZAN VIZURA-Beograd

SPARTAK-Ljig

16.11.2013. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

16.11.2013. - 19.00

16.11.2013. - 19.00

JEDINSTVO-Stara Pazova

-

DJERDAP - Kladovo

BALANDZIC ALEKSANDRA
STEVANOVIC DJORDJE

16.11.2013. - 19.00

-

JEDINSTVO-Stara Pazova

DJERDAP - Kladovo

17.11.2013. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

17.11.2013. - 18.00

17.11.2013. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

CVETKOVIC VLADIMIR
ZIVANIC JOVANA

17.11.2013. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

MLADI RADNIK-Pozarevac



VI KOLO SUPERLIGE

21.11.2013. - 18.00

HS Dudova suma - Subotica

21.11.2013. - 18.00

21.11.2013. - 18.00

SPARTAK - Subotica

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

POPOVIC ANDJELKO
BALANDZIC PREDRAG

21.11.2013. - 18.00

-

SPARTAK - Subotica

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

22.11.2013. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

22.11.2013. - 18.00

22.11.2013. - 18.00

RADNICKI-Kragujevac

-

PARTIZAN VIZURA-Beograd

LAZAREVIC IVAN
CVETKOVIC VLADIMIR

22.11.2013. - 18.00

-

RADNICKI-Kragujevac

PARTIZAN VIZURA-Beograd

22.11.2013. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

22.11.2013. - 19.00

22.11.2013. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

-

SPARTAK-Ljig

GRADINSKI GORAN
POPOVIC TOMISLAV

22.11.2013. - 19.00

-

RIBNICA-Kraljevo

SPARTAK-Ljig

23.11.2013. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

23.11.2013. - 18.00

23.11.2013. - 18.00

DJERDAP - Kladovo

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

DAVIDOVIC NENAD
MILJKOVIC IGOR

23.11.2013. - 18.00

-

DJERDAP - Kladovo

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

23.11.2013. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

23.11.2013. - 19.00

23.11.2013. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

-

JEDINSTVO-Stara Pazova

ZOTOVIC SVETLANA
JOVANOVIC JOVAN

23.11.2013. - 19.00

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

JEDINSTVO-Stara Pazova



VII KOLO SUPERLIGE

28.11.2013. - 18.00

SC Vizura - Beograd

28.11.2013. - 18.00

28.11.2013. - 18.00

PARTIZAN VIZURA-Beograd

-

DJERDAP - Kladovo

ZOTOVIC SVETLANA
JANKOVIC MIRKO

28.11.2013. - 18.00

-

PARTIZAN VIZURA-Beograd

DJERDAP - Kladovo

28.11.2013. - 18.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

28.11.2013. - 18.30

28.11.2013. - 18.30

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

RADOVANOVIC ZORAN
LEKO ROBERT

28.11.2013. - 18.30

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

MLADI RADNIK-Pozarevac

30.11.2013. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

30.11.2013. - 19.00

30.11.2013. - 19.00

JEDINSTVO-Stara Pazova

-

SPARTAK - Subotica

POPOVIC TOMISLAV
ROGIC DEJAN

30.11.2013. - 19.00

-

JEDINSTVO-Stara Pazova

SPARTAK - Subotica

30.11.2013. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

30.11.2013. - 19.00

30.11.2013. - 19.00

SPARTAK-Ljig

-

RADNICKI-Kragujevac

MILJKOVIC IGOR
POPOVIC ANDJELKO

30.11.2013. - 19.00

-

SPARTAK-Ljig

RADNICKI-Kragujevac

2.12.2013. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

2.12.2013. - 18.00

2.12.2013. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

-

RIBNICA-Kraljevo

ZIVANIC JOVANA
GRADINSKI GORAN

2.12.2013. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

RIBNICA-Kraljevo



VIII KOLO SUPERLIGE

6.12.2013. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

6.12.2013. - 19.00

6.12.2013. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

-

RADNICKI-Kragujevac

MILJKOVIC IGOR
ZOTOVIC SVETLANA

6.12.2013. - 19.00

-

RIBNICA-Kraljevo

RADNICKI-Kragujevac

6.12.2013. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

6.12.2013. - 19.00

6.12.2013. - 19.00

SPARTAK - Subotica

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

KOLAREVIC BORIS
RADOVANOVIC ZORAN

6.12.2013. - 19.00

-

SPARTAK - Subotica

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

7.12.2013. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

7.12.2013. - 18.00

7.12.2013. - 18.00

DJERDAP - Kladovo

-

SPARTAK-Ljig

SPANOVIC   DUSAN
POPOVIC ANDJELKO

7.12.2013. - 18.00

-

DJERDAP - Kladovo

SPARTAK-Ljig

7.12.2013. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

7.12.2013. - 19.00

7.12.2013. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

-

PARTIZAN VIZURA-Beograd

SIMONOVIC VLADIMIR
SIMIC STANISLAVA

7.12.2013. - 19.00

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

PARTIZAN VIZURA-Beograd

7.12.2013. - 20.00

SC "SUMICE" - Beograd

7.12.2013. - 20.00

7.12.2013. - 20.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

-

JEDINSTVO-Stara Pazova

JOVANOVIC JOVAN
VRNDIC FILIP

7.12.2013. - 20.00

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

JEDINSTVO-Stara Pazova



IX KOLO SUPERLIGE

14.12.2013. - 17.00

Hala Sportova - Stara Pazova

14.12.2013. - 17.00

14.12.2013. - 17.00

JEDINSTVO-Stara Pazova

-

RIBNICA-Kraljevo

ZIVANIC JOVANA
SIMONOVIC VLADIMIR

14.12.2013. - 17.00

-

JEDINSTVO-Stara Pazova

RIBNICA-Kraljevo

14.12.2013. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

14.12.2013. - 18.00

14.12.2013. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

KOLAREVIC BORIS
ZOTOVIC SVETLANA

14.12.2013. - 18.00

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

14.12.2013. - 19.00

SC Vizura - Beograd

14.12.2013. - 19.00

14.12.2013. - 19.00

PARTIZAN VIZURA-Beograd

-

SPARTAK - Subotica

BALANDZIC ALEKSANDRA
CVETKOVIC VLADIMIR

14.12.2013. - 19.00

-

PARTIZAN VIZURA-Beograd

SPARTAK - Subotica

14.12.2013. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

14.12.2013. - 19.00

14.12.2013. - 19.00

SPARTAK-Ljig

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

GRADINSKI GORAN
LAZAREVIC IVAN

14.12.2013. - 19.00

-

SPARTAK-Ljig

MLADI RADNIK-Pozarevac

15.12.2013. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

15.12.2013. - 18.00

15.12.2013. - 18.00

RADNICKI-Kragujevac

-

DJERDAP - Kladovo

JANKOVIC MIRKO
MILJKOVIC IGOR

15.12.2013. - 18.00

-

RADNICKI-Kragujevac

DJERDAP - Kladovo



X KOLO SUPERLIGE

20.12.2013. - 17.00

SC Vizura - Beograd

20.12.2013. - 17.00

20.12.2013. - 17.00

PARTIZAN VIZURA-Beograd

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

GRADINSKI GORAN
KOLAREVIC BORIS

20.12.2013. - 17.00

-

PARTIZAN VIZURA-Beograd

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

20.12.2013. - 18.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

20.12.2013. - 18.30

20.12.2013. - 18.30

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

JEDINSTVO-Stara Pazova

VRNDIC FILIP
JOVANOVIC JOVAN

20.12.2013. - 18.30

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JEDINSTVO-Stara Pazova

20.12.2013. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

20.12.2013. - 19.00

20.12.2013. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo