WIENER SUPERLIGA

SUPERLIGA

select
LIGA TAKMICENJE LIGA Matches

I KOLO SUPERLIGE

11.10.2013. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

11.10.2013. - 19.00

11.10.2013. - 19.00

NIS SPARTAK-Subotica

-

JEDINSTVO-Uzice

KOLAREVIC BORIS
SPANOVIC   DUSAN

11.10.2013. - 19.00

-

NIS SPARTAK-Subotica

JEDINSTVO-Uzice

12.10.2013. - 19.00

Srednja skola ''17 Septembar''

12.10.2013. - 19.00

12.10.2013. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

-

KOLUBARA-Lazarevac

BALANDZIC PREDRAG
PETROVIC ALEKSANDAR

12.10.2013. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

KOLUBARA-Lazarevac

12.10.2013. - 19.00

SC Vizura - Beograd

12.10.2013. - 19.00

12.10.2013. - 19.00

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

-

DINAMO-Pancevo

ZOTOVIC SVETLANA
ZIVANIC JOVANA

12.10.2013. - 19.00

-

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

DINAMO-Pancevo

12.10.2013. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

12.10.2013. - 19.00

12.10.2013. - 19.00

TENT-Obrenovac

-

SMEC 5 - Kragujevac

LAZAREVIC IVAN
DAVIDOVIC NENAD

12.10.2013. - 19.00

-

TENT-Obrenovac

SMEC 5 - Kragujevac

13.10.2013. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

13.10.2013. - 18.00

13.10.2013. - 18.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

POPOVIC ANDJELKO
ROGIC DEJAN

13.10.2013. - 18.00

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd



II KOLO SUPERLIGE

19.10.2013. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

19.10.2013. - 16.00

19.10.2013. - 16.00

DINAMO-Pancevo

-

NIS SPARTAK-Subotica

VRNDIC FILIP
BALANDZIC ALEKSANDRA

19.10.2013. - 16.00

-

DINAMO-Pancevo

NIS SPARTAK-Subotica

19.10.2013. - 17.00

OS Stanislav Sremcevic - Kragujevac

19.10.2013. - 17.00

19.10.2013. - 17.00

SMEC 5 - Kragujevac

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

SIMIC STANISLAVA
LEKO ROBERT

19.10.2013. - 17.00

-

SMEC 5 - Kragujevac

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

19.10.2013. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

19.10.2013. - 19.00

19.10.2013. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

-

TENT-Obrenovac

SIMONOVIC VLADIMIR
POPOVIC TOMISLAV

19.10.2013. - 19.00

-

JEDINSTVO-Uzice

TENT-Obrenovac

19.10.2013. - 19.00

Srednja skola ''17 Septembar''

19.10.2013. - 19.00

19.10.2013. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

-

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

STEVANOVIC DJORDJE
JOVANOVIC JOVAN

19.10.2013. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

19.10.2013. - 20.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

19.10.2013. - 20.00

19.10.2013. - 20.00

KOLUBARA-Lazarevac

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

RADOVANOVIC ZORAN
MILJKOVIC IGOR

19.10.2013. - 20.00

-

KOLUBARA-Lazarevac

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd



III KOLO SUPERLIGE

25.10.2013. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

25.10.2013. - 18.00

25.10.2013. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

-

SMEC 5 - Kragujevac

BALANDZIC ALEKSANDRA
ROGIC DEJAN

25.10.2013. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SMEC 5 - Kragujevac

25.10.2013. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

25.10.2013. - 19.00

25.10.2013. - 19.00

NIS SPARTAK-Subotica

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

LEKO ROBERT
RADOVANOVIC ZORAN

25.10.2013. - 19.00

-

NIS SPARTAK-Subotica

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

26.10.2013. - 19.00

SC Vizura - Beograd

26.10.2013. - 19.00

26.10.2013. - 19.00

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

-

KOLUBARA-Lazarevac

JOVANOVIC JOVAN
GRADINSKI GORAN

26.10.2013. - 19.00

-

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

KOLUBARA-Lazarevac

26.10.2013. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

26.10.2013. - 19.00

26.10.2013. - 19.00

TENT-Obrenovac

-

DINAMO-Pancevo

ZIVANIC JOVANA
SIMIC STANISLAVA

26.10.2013. - 19.00

-

TENT-Obrenovac

DINAMO-Pancevo

26.10.2013. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

26.10.2013. - 19.00

26.10.2013. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

-

JEDINSTVO-Uzice

ZOTOVIC SVETLANA
SIMONOVIC VLADIMIR

26.10.2013. - 19.00

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

JEDINSTVO-Uzice



IV KOLO SUPERLIGE

2.11.2013. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

2.11.2013. - 16.00

2.11.2013. - 16.00

DINAMO-Pancevo

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

STEVANOVIC DJORDJE
JOVANOVIC JOVAN

2.11.2013. - 16.00

-

DINAMO-Pancevo

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

2.11.2013. - 19.00

Srednja skola ''17 Septembar''

2.11.2013. - 19.00

2.11.2013. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

-

TENT-Obrenovac

KOLAREVIC BORIS
ZIVANIC JOVANA

2.11.2013. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

TENT-Obrenovac

2.11.2013. - 20.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

2.11.2013. - 20.00

2.11.2013. - 20.00

KOLUBARA-Lazarevac

-

SMEC 5 - Kragujevac

DAVIDOVIC NENAD
POPOVIC TOMISLAV

2.11.2013. - 20.00

-

KOLUBARA-Lazarevac

SMEC 5 - Kragujevac

3.11.2013. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

3.11.2013. - 19.00

3.11.2013. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

CVETKOVIC VLADIMIR
VRNDIC FILIP

3.11.2013. - 19.00

-

JEDINSTVO-Uzice

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3.11.2013. - 19.00

SC Vizura - Beograd

3.11.2013. - 19.00

3.11.2013. - 19.00

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

-

NIS SPARTAK-Subotica

JANKOVIC MIRKO
BALANDZIC ALEKSANDRA

3.11.2013. - 19.00

-

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

NIS SPARTAK-Subotica



V KOLO SUPERLIGE

8.11.2013. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

8.11.2013. - 18.00

8.11.2013. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

-

DINAMO-Pancevo

RADOVANOVIC ZORAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

8.11.2013. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

DINAMO-Pancevo

8.11.2013. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

8.11.2013. - 19.00

8.11.2013. - 19.00

NIS SPARTAK-Subotica

-

KOLUBARA-Lazarevac

ZIVANIC JOVANA
GRADINSKI GORAN

8.11.2013. - 19.00

-

NIS SPARTAK-Subotica

KOLUBARA-Lazarevac

9.11.2013. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

9.11.2013. - 19.00

9.11.2013. - 19.00

TENT-Obrenovac

-

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

ZOTOVIC SVETLANA
CVETKOVIC VLADIMIR

9.11.2013. - 19.00

-

TENT-Obrenovac

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

9.11.2013. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

9.11.2013. - 19.00

9.11.2013. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

LAZAREVIC IVAN
MILJKOVIC IGOR

9.11.2013. - 19.00

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

9.11.2013. - 20.00

OS Stanislav Sremcevic - Kragujevac

9.11.2013. - 20.00

9.11.2013. - 20.00

SMEC 5 - Kragujevac

-

JEDINSTVO-Uzice

POPOVIC TOMISLAV
SIMONOVIC VLADIMIR

9.11.2013. - 20.00

-

SMEC 5 - Kragujevac

JEDINSTVO-Uzice



VI KOLO SUPERLIGE

15.11.2013. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

15.11.2013. - 19.00

15.11.2013. - 19.00

NIS SPARTAK-Subotica

-

TENT-Obrenovac

DAVIDOVIC NENAD
LEKO ROBERT

15.11.2013. - 19.00

-

NIS SPARTAK-Subotica

TENT-Obrenovac

16.11.2013. - 16.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

16.11.2013. - 16.00

16.11.2013. - 16.00

KOLUBARA-Lazarevac

-

JEDINSTVO-Uzice

JOVANOVIC JOVAN
ROGIC DEJAN

16.11.2013. - 16.00

-

KOLUBARA-Lazarevac

JEDINSTVO-Uzice

16.11.2013. - 17.30

SH Streliste - Pancevo

16.11.2013. - 17.30

16.11.2013. - 17.30

DINAMO-Pancevo

-

SMEC 5 - Kragujevac

BALANDZIC PREDRAG
JANKOVIC MIRKO

16.11.2013. - 17.30

-

DINAMO-Pancevo

SMEC 5 - Kragujevac

16.11.2013. - 19.00

Srednja skola ''17 Septembar''

16.11.2013. - 19.00

16.11.2013. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

LAZAREVIC IVAN
POPOVIC TOMISLAV

16.11.2013. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

16.11.2013. - 19.00

SC Vizura - Beograd

16.11.2013. - 19.00

16.11.2013. - 19.00

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

VRNDIC FILIP
SIMIC STANISLAVA

16.11.2013. - 19.00

-

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova



VII KOLO SUPERLIGE

22.11.2013. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

22.11.2013. - 18.00

22.11.2013. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

-

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

ROGIC DEJAN
SIMIC STANISLAVA

22.11.2013. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

22.11.2013. - 20.00

OS Stanislav Sremcevic - Kragujevac

22.11.2013. - 20.00

22.11.2013. - 20.00

SMEC 5 - Kragujevac

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

JANKOVIC MIRKO
STEVANOVIC DJORDJE

22.11.2013. - 20.00

-

SMEC 5 - Kragujevac

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

23.11.2013. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

23.11.2013. - 19.00

23.11.2013. - 19.00

TENT-Obrenovac

-

KOLUBARA-Lazarevac

SPANOVIC   DUSAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

23.11.2013. - 19.00

-

TENT-Obrenovac

KOLUBARA-Lazarevac

23.11.2013. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

23.11.2013. - 19.00

23.11.2013. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

-

NIS SPARTAK-Subotica

LEKO ROBERT
RADOVANOVIC ZORAN

23.11.2013. - 19.00

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

NIS SPARTAK-Subotica

23.11.2013. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

23.11.2013. - 19.00

23.11.2013. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

-

DINAMO-Pancevo

GRADINSKI GORAN
PETROVIC ALEKSANDAR

23.11.2013. - 19.00

-

JEDINSTVO-Uzice

DINAMO-Pancevo



VIII KOLO SUPERLIGE

30.11.2013. - 19.00

Srednja skola ''17 Septembar''

30.11.2013. - 19.00

30.11.2013. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

-

JEDINSTVO-Uzice

SIMIC STANISLAVA
BALANDZIC ALEKSANDRA

30.11.2013. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

JEDINSTVO-Uzice

30.11.2013. - 19.00

SC Vizura - Beograd

30.11.2013. - 19.00

30.11.2013. - 19.00

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

-

SMEC 5 - Kragujevac

CVETKOVIC VLADIMIR
LAZAREVIC IVAN

30.11.2013. - 19.00

-

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

SMEC 5 - Kragujevac

30.11.2013. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

30.11.2013. - 19.00

30.11.2013. - 19.00

TENT-Obrenovac

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

PETROVIC ALEKSANDAR
JOVANOVIC JOVAN

30.11.2013. - 19.00

-

TENT-Obrenovac

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

30.11.2013. - 20.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

30.11.2013. - 20.00

30.11.2013. - 20.00

KOLUBARA-Lazarevac

-

DINAMO-Pancevo

SIMONOVIC VLADIMIR
VRNDIC FILIP

30.11.2013. - 20.00

-

KOLUBARA-Lazarevac

DINAMO-Pancevo

12.12.2013. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

12.12.2013. - 19.00

12.12.2013. - 19.00

NIS SPARTAK-Subotica

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

POPOVIC ANDJELKO
ROGIC DEJAN

12.12.2013. - 19.00

-

NIS SPARTAK-Subotica

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd



IX KOLO SUPERLIGE

7.12.2013. - 16.30

SH Streliste - Pancevo

7.12.2013. - 16.30

7.12.2013. - 16.30

DINAMO-Pancevo

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

STEVANOVIC DJORDJE
ZIVANIC JOVANA

7.12.2013. - 16.30

-

DINAMO-Pancevo

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

7.12.2013. - 17.30

SC "SUMICE" - Beograd

7.12.2013. - 17.30

7.12.2013. - 17.30

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

-

TENT-Obrenovac

BALANDZIC PREDRAG
GRADINSKI GORAN

7.12.2013. - 17.30

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

TENT-Obrenovac

7.12.2013. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

7.12.2013. - 19.00

7.12.2013. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

-

KOLUBARA-Lazarevac

JANKOVIC MIRKO
DAVIDOVIC NENAD

7.12.2013. - 19.00

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

KOLUBARA-Lazarevac

7.12.2013. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

7.12.2013. - 19.00

7.12.2013. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

-

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

ROGIC DEJAN
PETROVIC ALEKSANDAR

7.12.2013. - 19.00

-

JEDINSTVO-Uzice

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

7.12.2013. - 20.00

OS Stanislav Sremcevic - Kragujevac

7.12.2013. - 20.00

7.12.2013. - 20.00

SMEC 5 - Kragujevac

-

NIS SPARTAK-Subotica

LAZAREVIC IVAN
CVETKOVIC VLADIMIR

7.12.2013. - 20.00

-

SMEC 5 - Kragujevac

NIS SPARTAK-Subotica



X KOLO SUPERLIGE

13.12.2013. - 19.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

13.12.2013. - 19.00

13.12.2013. - 19.00

KOLUBARA-Lazarevac

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

DAVIDOVIC NENAD
POPOVIC TOMISLAV

13.12.2013. - 19.00

-

KOLUBARA-Lazarevac

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

14.12.2013. - 16.30

SH Streliste - Pancevo

14.12.2013. - 16.30

14.12.2013. - 16.30

DINAMO-Pancevo

-

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

SIMIC STANISLAVA
RADOVANOVIC ZORAN

14.12.2013. - 16.30

-

DINAMO-Pancevo

PARTIZAN VIZURA (W)-Beograd

14.12.2013. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

14.12.2013. - 19.00