WIENER SUPERLIGA 2014/2015

2014 SUPERLIGA

select
2014 LIGA TAKMICENJE 2014 LIGA Matches

I KOLO SUPERLIGE

17.10.2014. - 19.00

Hala Sportova - N.Pazar

17.10.2014. - 19.00

17.10.2014. - 19.00

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

-

INDJIJA-Indjija

PETROVIC ALEKSANDAR
ZELENOVIC DJORDJE

17.10.2014. - 19.00

-

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

INDJIJA-Indjija

17.10.2014. - 19.00

''SRC ''JEZERO''

17.10.2014. - 19.00

17.10.2014. - 19.00

RADNICKI-Kragujevac

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

ROGIC DEJAN
CVETKOVIC VLADIMIR

17.10.2014. - 19.00

-

RADNICKI-Kragujevac

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

18.10.2014. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

18.10.2014. - 19.00

18.10.2014. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

-

PARTIZAN-Beograd

JANKOVIC MIRKO
BALANDZIC ALEKSANDRA

18.10.2014. - 19.00

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

PARTIZAN-Beograd

18.10.2014. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

18.10.2014. - 19.00

18.10.2014. - 19.00

SPARTAK-Ljig

-

DJERDAP - Kladovo

MILJKOVIC IGOR
VRNDIC FILIP

18.10.2014. - 19.00

-

SPARTAK-Ljig

DJERDAP - Kladovo

19.10.2014. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

19.10.2014. - 19.00

19.10.2014. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

KOLAREVIC BORIS
RADOVANOVIC ZORAN

19.10.2014. - 19.00

-

RIBNICA-Kraljevo

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd



II KOLO SUPERLIGE

23.10.2014. - 18.00

SC Vizura - Beograd

23.10.2014. - 18.00

23.10.2014. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

GRADINSKI GORAN
MILJKOVIC IGOR

23.10.2014. - 18.00

-

PARTIZAN-Beograd

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

25.10.2014. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

25.10.2014. - 18.00

25.10.2014. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

RIBNICA-Kraljevo

SIMIC STANISLAVA
POPOVIC ANDJELKO

25.10.2014. - 18.00

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

RIBNICA-Kraljevo

25.10.2014. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

25.10.2014. - 18.00

25.10.2014. - 18.00

DJERDAP - Kladovo

-

RADNICKI-Kragujevac

DAVIDOVIC NENAD
SAVIC DARKO

25.10.2014. - 18.00

-

DJERDAP - Kladovo

RADNICKI-Kragujevac

25.10.2014. - 19.00

SH INDJIJA

25.10.2014. - 19.00

25.10.2014. - 19.00

INDJIJA-Indjija

-

SPARTAK-Ljig

LAZAREVIC IVAN
STEVANOVIC DJORDJE

25.10.2014. - 19.00

-

INDJIJA-Indjija

SPARTAK-Ljig

25.10.2014. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

25.10.2014. - 19.00

25.10.2014. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

-

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

SIMONOVIC VLADIMIR
CVETKOVIC VLADIMIR

25.10.2014. - 19.00

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar



III KOLO SUPERLIGE

30.10.2014. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

30.10.2014. - 18.00

30.10.2014. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

MILJKOVIC IGOR
POPOVIC ANDJELKO

30.10.2014. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

31.10.2014. - 19.30

''SRC ''JEZERO''

31.10.2014. - 19.30

31.10.2014. - 19.30

RADNICKI-Kragujevac

-

INDJIJA-Indjija

GRADINSKI GORAN
ZELENOVIC DJORDJE

31.10.2014. - 19.30

-

RADNICKI-Kragujevac

INDJIJA-Indjija

1.11.2014. - 19.00

Hala Sportova - N.Pazar

1.11.2014. - 19.00

1.11.2014. - 19.00

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

-

PARTIZAN-Beograd

LAZAREVIC IVAN
POPOVIC TOMISLAV

1.11.2014. - 19.00

-

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

PARTIZAN-Beograd

1.11.2014. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

1.11.2014. - 19.00

1.11.2014. - 19.00

SPARTAK-Ljig

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

JOVANOVIC JOVAN
PETROVIC ALEKSANDAR

1.11.2014. - 19.00

-

SPARTAK-Ljig

MLADI RADNIK-Pozarevac

1.11.2014. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

1.11.2014. - 19.00

1.11.2014. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

-

DJERDAP - Kladovo

BALANDZIC PREDRAG
ROGIC DEJAN

1.11.2014. - 19.00

-

RIBNICA-Kraljevo

DJERDAP - Kladovo



IV KOLO SUPERLIGE

8.11.2014. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

8.11.2014. - 18.00

8.11.2014. - 18.00

DJERDAP - Kladovo

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

SIMIC STANISLAVA
VUKOVIC JOVANA

8.11.2014. - 18.00

-

DJERDAP - Kladovo

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

8.11.2014. - 19.00

SH INDJIJA

8.11.2014. - 19.00

8.11.2014. - 19.00

INDJIJA-Indjija

-

RIBNICA-Kraljevo

POPOVIC ANDJELKO
LEKO ROBERT

8.11.2014. - 19.00

-

INDJIJA-Indjija

RIBNICA-Kraljevo

8.11.2014. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

8.11.2014. - 19.00

8.11.2014. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

-

RADNICKI-Kragujevac

ZOTOVIC SVETLANA
GRADINSKI GORAN

8.11.2014. - 19.00

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

RADNICKI-Kragujevac

8.11.2014. - 19.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

8.11.2014. - 19.00

8.11.2014. - 19.00

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

-

SPARTAK-Ljig

SIMONOVIC VLADIMIR
BALANDZIC PREDRAG

8.11.2014. - 19.00

-

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

SPARTAK-Ljig

9.11.2014. - 19.00

SC Vizura - Beograd

9.11.2014. - 19.00

9.11.2014. - 19.00

PARTIZAN-Beograd

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

PETROVIC ALEKSANDAR
LAZAREVIC IVAN

9.11.2014. - 19.00

-

PARTIZAN-Beograd

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad



V KOLO SUPERLIGE

13.11.2014. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

13.11.2014. - 18.00

13.11.2014. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

DJERDAP - Kladovo

MILOSEVIC MILAN
KOLAREVIC BORIS

13.11.2014. - 18.00

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

DJERDAP - Kladovo

14.11.2014. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

14.11.2014. - 19.00

14.11.2014. - 19.00

SPARTAK-Ljig

-

PARTIZAN-Beograd

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

14.11.2014. - 19.00

-

SPARTAK-Ljig

PARTIZAN-Beograd

14.11.2014. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

14.11.2014. - 19.00

14.11.2014. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

LEKO ROBERT
DAVIDOVIC NENAD

14.11.2014. - 19.00

-

RIBNICA-Kraljevo

MLADI RADNIK-Pozarevac

14.11.2014. - 20.00

''SRC ''JEZERO''

14.11.2014. - 20.00

14.11.2014. - 20.00

RADNICKI-Kragujevac

-

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

JANKOVIC MIRKO
VRNDIC FILIP

14.11.2014. - 20.00

-

RADNICKI-Kragujevac

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

15.11.2014. - 17.30

SC "SUMICE" - Beograd

15.11.2014. - 17.30

15.11.2014. - 17.30

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

-

INDJIJA-Indjija

SAVIC DARKO
ZOTOVIC SVETLANA

15.11.2014. - 17.30

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

INDJIJA-Indjija



VI KOLO SUPERLIGE

22.11.2014. - 16.00

SC Vizura - Beograd

22.11.2014. - 16.00

22.11.2014. - 16.00

PARTIZAN-Beograd

-

DJERDAP - Kladovo

MARKOVIC IVANA
JOVANOVIC JOVAN

22.11.2014. - 16.00

-

PARTIZAN-Beograd

DJERDAP - Kladovo

22.11.2014. - 19.00

SH INDJIJA

22.11.2014. - 19.00

22.11.2014. - 19.00

INDJIJA-Indjija

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

ROGIC DEJAN
SIMIC STANISLAVA

22.11.2014. - 19.00

-

INDJIJA-Indjija

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

22.11.2014. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

22.11.2014. - 19.00

22.11.2014. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

LAZAREVIC IVAN
SAVIC DARKO

22.11.2014. - 19.00

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

22.11.2014. - 19.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

22.11.2014. - 19.00

22.11.2014. - 19.00

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

-

RIBNICA-Kraljevo

CVETKOVIC VLADIMIR
DAVIDOVIC NENAD

22.11.2014. - 19.00

-

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

RIBNICA-Kraljevo

22.11.2014. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

22.11.2014. - 19.00

22.11.2014. - 19.00

SPARTAK-Ljig

-

RADNICKI-Kragujevac

LEKO ROBERT
RADOVANOVIC ZORAN

22.11.2014. - 19.00

-

SPARTAK-Ljig

RADNICKI-Kragujevac



VII KOLO SUPERLIGE

29.11.2014. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

29.11.2014. - 18.00

29.11.2014. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

-

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

JOVANOVIC JOVAN
BALANDZIC PREDRAG

29.11.2014. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

29.11.2014. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

29.11.2014. - 18.00

29.11.2014. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

BALANDZIC ALEKSANDRA
JANKOVIC MIRKO

29.11.2014. - 18.00

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

MLADI RADNIK-Pozarevac

29.11.2014. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

29.11.2014. - 18.00

29.11.2014. - 18.00

DJERDAP - Kladovo

-

INDJIJA-Indjija

ZELENOVIC DJORDJE
POPOVIC TOMISLAV

29.11.2014. - 18.00

-

DJERDAP - Kladovo

INDJIJA-Indjija

29.11.2014. - 19.30

''SRC ''JEZERO''

29.11.2014. - 19.30

29.11.2014. - 19.30

RADNICKI-Kragujevac

-

PARTIZAN-Beograd

ZOTOVIC SVETLANA
PETROVIC ALEKSANDAR

29.11.2014. - 19.30

-

RADNICKI-Kragujevac

PARTIZAN-Beograd

30.11.2014. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

30.11.2014. - 19.00

30.11.2014. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

-

SPARTAK-Ljig

GRADINSKI GORAN
CVETKOVIC VLADIMIR

30.11.2014. - 19.00

-

RIBNICA-Kraljevo

SPARTAK-Ljig



VIII KOLO SUPERLIGE

4.12.2014. - 18.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

4.12.2014. - 18.00

4.12.2014. - 18.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

-

DJERDAP - Kladovo

MILJKOVIC IGOR
POPOVIC ANDJELKO

4.12.2014. - 18.00

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

DJERDAP - Kladovo

5.12.2014. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

5.12.2014. - 18.00

5.12.2014. - 18.00

RADNICKI-Kragujevac

-

RIBNICA-Kraljevo

LEKO ROBERT
SIMONOVIC VLADIMIR

5.12.2014. - 18.00

-

RADNICKI-Kragujevac

RIBNICA-Kraljevo

6.12.2014. - 18.00

SC Vizura - Beograd

6.12.2014. - 18.00

6.12.2014. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

-

INDJIJA-Indjija

ZOTOVIC SVETLANA
STEVANOVIC DJORDJE

6.12.2014. - 18.00

-

PARTIZAN-Beograd

INDJIJA-Indjija

6.12.2014. - 19.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

6.12.2014. - 19.00

6.12.2014. - 19.00

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

GRADINSKI GORAN
ROGIC DEJAN

6.12.2014. - 19.00

-

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

7.12.2014. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

7.12.2014. - 19.00

7.12.2014. - 19.00

SPARTAK-Ljig

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

KOLAREVIC BORIS
RADOVANOVIC ZORAN

7.12.2014. - 19.00

-

SPARTAK-Ljig

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd



IX KOLO SUPERLIGE

11.12.2014. - 18.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

11.12.2014. - 18.30

11.12.2014. - 18.30

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

SPARTAK-Ljig

RADOVANOVIC ZORAN
VUKOVIC JOVANA

11.12.2014. - 18.30

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SPARTAK-Ljig

12.12.2014. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

12.12.2014. - 18.00

12.12.2014. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

-

RADNICKI-Kragujevac

POPOVIC ANDJELKO
SIMIC STANISLAVA

12.12.2014. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

RADNICKI-Kragujevac

12.12.2014. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

12.12.2014. - 19.00

12.12.2014. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

-

PARTIZAN-Beograd

JANKOVIC MIRKO
ZELENOVIC DJORDJE

12.12.2014. - 19.00

-

RIBNICA-Kraljevo

PARTIZAN-Beograd

13.12.2014. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

13.12.2014. - 18.00

13.12.2014. - 18.00

DJERDAP - Kladovo

-

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

CVETKOVIC VLADIMIR
MILJKOVIC IGOR

13.12.2014. - 18.00

-

DJERDAP - Kladovo

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

13.12.2014. - 19.00

SH INDJIJA

13.12.2014. - 19.00

13.12.2014. - 19.00

INDJIJA-Indjija

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

POPOVIC TOMISLAV
KOLAREVIC BORIS

13.12.2014. - 19.00

-

INDJIJA-Indjija

MLADI RADNIK-Pozarevac



X KOLO SUPERLIGE

18.12.2014. - 18.00

SH INDJIJA

18.12.2014. - 18.00

18.12.2014. - 18.00

INDJIJA-Indjija

-

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

LEKO ROBERT
POPOVIC ANDJELKO

18.12.2014. - 18.00

-

INDJIJA-Indjija

NOVI PAZAR JUNIOR - Novi Pazar

18.12.2014. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

18.12.2014. - 18.00

18.12.2014. - 18.00

DJERDAP - Kladovo

-

SPARTAK-Ljig

SIMONOVIC VLADIMIR
BALANDZIC PREDRAG

18.12.2014. - 18.00

-

DJERDAP - Kladovo

SPARTAK-Ljig

19.12.2014. - 18.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

19.12.2014. - 18.30

19.12.2014. - 18.30

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

RADNICKI-Kragujevac

ZOTOVIC SVETLANA
STEVANOVIC DJORDJE

19.12.2014. - 18.30

-