WIENER SUPERLIGA

2014SUPERLIGA

select
2014 LIGA TAKMICENJE 2014 LIGA Matches

I KOLO SUPERLIGE

17.10.2014. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

17.10.2014. - 19.00

17.10.2014. - 19.00

TENT-Obrenovac

-

RADNICKI BEOGRAD

ZOTOVIC SVETLANA
VUKOVIC JOVANA

17.10.2014. - 19.00

-

TENT-Obrenovac

RADNICKI BEOGRAD

18.10.2014. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

18.10.2014. - 19.00

18.10.2014. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

-

KOLUBARA-Lazarevac

MARKOVIC IVANA
SIMIC STANISLAVA

18.10.2014. - 19.00

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

KOLUBARA-Lazarevac

19.10.2014. - 16.00

SC "SUMICE" - Beograd

19.10.2014. - 16.00

19.10.2014. - 16.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

-

DINAMO-Pancevo

STEVANOVIC DJORDJE
MILOSEVIC MILAN

19.10.2014. - 16.00

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

DINAMO-Pancevo

19.10.2014. - 19.00

Srednja skola ''17 Septembar''

19.10.2014. - 19.00

19.10.2014. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

-

VIZURA-Beograd

JOVANOVIC JOVAN
JANKOVIC MIRKO

19.10.2014. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

VIZURA-Beograd

21.10.2014. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

21.10.2014. - 19.00

21.10.2014. - 19.00

NIS SPARTAK-Subotica

-

KRAGUJ-Kragujevac

POPOVIC ANDJELKO
LEKO ROBERT

21.10.2014. - 19.00

-

NIS SPARTAK-Subotica

KRAGUJ-Kragujevac



II KOLO SUPERLIGE

25.10.2014. - 17.00

SH Streliste - Pancevo

25.10.2014. - 17.00

25.10.2014. - 17.00

DINAMO-Pancevo

-

TENT-Obrenovac

LEKO ROBERT
ROGIC DEJAN

25.10.2014. - 17.00

-

DINAMO-Pancevo

TENT-Obrenovac

25.10.2014. - 19.00

SC Vizura - Beograd

25.10.2014. - 19.00

25.10.2014. - 19.00

VIZURA-Beograd

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

JANKOVIC MIRKO
ZOTOVIC SVETLANA

25.10.2014. - 19.00

-

VIZURA-Beograd

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

25.10.2014. - 20.00

SH PARK

25.10.2014. - 20.00

25.10.2014. - 20.00

KRAGUJ-Kragujevac

-

KOLUBARA-Lazarevac

MILOSEVIC MILAN
JOVANOVIC JOVAN

25.10.2014. - 20.00

-

KRAGUJ-Kragujevac

KOLUBARA-Lazarevac

26.10.2014. - 18.00

HS Dudova suma - Subotica

26.10.2014. - 18.00

26.10.2014. - 18.00

NIS SPARTAK-Subotica

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

RADOVANOVIC ZORAN
KOLAREVIC BORIS

26.10.2014. - 18.00

-

NIS SPARTAK-Subotica

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

26.10.2014. - 20.00

SD Radnicki

26.10.2014. - 20.00

26.10.2014. - 20.00

RADNICKI BEOGRAD

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

POPOVIC TOMISLAV
PETROVIC ALEKSANDAR

26.10.2014. - 20.00

-

RADNICKI BEOGRAD

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova



III KOLO SUPERLIGE

31.10.2014. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

31.10.2014. - 18.00

31.10.2014. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

-

NIS SPARTAK-Subotica

KOLAREVIC BORIS
DAVIDOVIC NENAD

31.10.2014. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

NIS SPARTAK-Subotica

1.11.2014. - 16.30

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

1.11.2014. - 16.30

1.11.2014. - 16.30

KOLUBARA-Lazarevac

-

RADNICKI BEOGRAD

VRNDIC FILIP
SAVIC DARKO

1.11.2014. - 16.30

-

KOLUBARA-Lazarevac

RADNICKI BEOGRAD

1.11.2014. - 19.00

HS Lajkovac - Lajkovac

1.11.2014. - 19.00

1.11.2014. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

-

KRAGUJ-Kragujevac

VUKOVIC JOVANA
MARKOVIC IVANA

1.11.2014. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

KRAGUJ-Kragujevac

1.11.2014. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

1.11.2014. - 19.00

1.11.2014. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

-

DINAMO-Pancevo

CVETKOVIC VLADIMIR
STEVANOVIC DJORDJE

1.11.2014. - 19.00

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

DINAMO-Pancevo

1.11.2014. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

1.11.2014. - 20.00

1.11.2014. - 20.00

TENT-Obrenovac

-

VIZURA-Beograd

BALANDZIC ALEKSANDRA
SIMONOVIC VLADIMIR

1.11.2014. - 20.00

-

TENT-Obrenovac

VIZURA-Beograd



IV KOLO SUPERLIGE

7.11.2014. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

7.11.2014. - 19.00

7.11.2014. - 19.00

NIS SPARTAK-Subotica

-

TENT-Obrenovac

ROGIC DEJAN
MILJKOVIC IGOR

7.11.2014. - 19.00

-

NIS SPARTAK-Subotica

TENT-Obrenovac

8.11.2014. - 18.00

SH Streliste - Pancevo

8.11.2014. - 18.00

8.11.2014. - 18.00

DINAMO-Pancevo

-

KOLUBARA-Lazarevac

ZELENOVIC DJORDJE
MILOSEVIC MILAN

8.11.2014. - 18.00

-

DINAMO-Pancevo

KOLUBARA-Lazarevac

8.11.2014. - 19.00

SC Vizura - Beograd

8.11.2014. - 19.00

8.11.2014. - 19.00

VIZURA-Beograd

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

DAVIDOVIC NENAD
VRNDIC FILIP

8.11.2014. - 19.00

-

VIZURA-Beograd

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

8.11.2014. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

8.11.2014. - 19.00

8.11.2014. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

POPOVIC TOMISLAV
BALANDZIC ALEKSANDRA

8.11.2014. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

8.11.2014. - 20.00

SH PARK

8.11.2014. - 20.00

8.11.2014. - 20.00

KRAGUJ-Kragujevac

-

RADNICKI BEOGRAD

RADOVANOVIC ZORAN
JANKOVIC MIRKO

8.11.2014. - 20.00

-

KRAGUJ-Kragujevac

RADNICKI BEOGRAD



V KOLO SUPERLIGE

15.11.2014. - 19.00

SC Vizura - Beograd

15.11.2014. - 19.00

15.11.2014. - 19.00

KOLUBARA-Lazarevac

-

VIZURA-Beograd

CVETKOVIC VLADIMIR
BALANDZIC ALEKSANDRA

15.11.2014. - 19.00

-

KOLUBARA-Lazarevac

VIZURA-Beograd

15.11.2014. - 20.00

SC "SUMICE" - Beograd

15.11.2014. - 20.00

15.11.2014. - 20.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

-

KRAGUJ-Kragujevac

JOVANOVIC JOVAN
SIMIC STANISLAVA

15.11.2014. - 20.00

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

KRAGUJ-Kragujevac

15.11.2014. - 20.00

SH UB

15.11.2014. - 20.00

15.11.2014. - 20.00

TENT-Obrenovac

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

GRADINSKI GORAN
MARKOVIC IVANA

15.11.2014. - 20.00

-

TENT-Obrenovac

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

16.11.2014. - 18.00

SD Radnicki

16.11.2014. - 18.00

16.11.2014. - 18.00

RADNICKI BEOGRAD

-

DINAMO-Pancevo

VUKOVIC JOVANA
SIMONOVIC VLADIMIR

16.11.2014. - 18.00

-

RADNICKI BEOGRAD

DINAMO-Pancevo

16.11.2014. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

16.11.2014. - 19.00

16.11.2014. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

-

NIS SPARTAK-Subotica

LAZAREVIC IVAN
MILJKOVIC IGOR

16.11.2014. - 19.00

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

NIS SPARTAK-Subotica



VI KOLO SUPERLIGE

21.11.2014. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

21.11.2014. - 18.00

21.11.2014. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

-

TENT-Obrenovac

BALANDZIC PREDRAG
ZOTOVIC SVETLANA

21.11.2014. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

TENT-Obrenovac

21.11.2014. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

21.11.2014. - 19.00

21.11.2014. - 19.00

NIS SPARTAK-Subotica

-

KOLUBARA-Lazarevac

VUKOVIC JOVANA
MILJKOVIC IGOR

21.11.2014. - 19.00

-

NIS SPARTAK-Subotica

KOLUBARA-Lazarevac

22.11.2014. - 19.00

SC Vizura - Beograd

22.11.2014. - 19.00

22.11.2014. - 19.00

VIZURA-Beograd

-

RADNICKI BEOGRAD

STEVANOVIC DJORDJE
MILOSEVIC MILAN

22.11.2014. - 19.00

-

VIZURA-Beograd

RADNICKI BEOGRAD

22.11.2014. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

22.11.2014. - 19.00

22.11.2014. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

JANKOVIC MIRKO
VRNDIC FILIP

22.11.2014. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

22.11.2014. - 20.00

SH PARK

22.11.2014. - 20.00

22.11.2014. - 20.00

KRAGUJ-Kragujevac

-

DINAMO-Pancevo

PETROVIC ALEKSANDAR
SIMONOVIC VLADIMIR

22.11.2014. - 20.00

-

KRAGUJ-Kragujevac

DINAMO-Pancevo



VII KOLO SUPERLIGE

29.11.2014. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

29.11.2014. - 19.00

29.11.2014. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

KOLAREVIC BORIS
POPOVIC ANDJELKO

29.11.2014. - 19.00

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

29.11.2014. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

29.11.2014. - 19.00

29.11.2014. - 19.00

KOLUBARA-Lazarevac

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

MILOSEVIC MILAN
MARKOVIC IVANA

29.11.2014. - 19.00

-

KOLUBARA-Lazarevac

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

29.11.2014. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

29.11.2014. - 19.00

29.11.2014. - 19.00

DINAMO-Pancevo

-

VIZURA-Beograd

RADOVANOVIC ZORAN
LEKO ROBERT

29.11.2014. - 19.00

-

DINAMO-Pancevo

VIZURA-Beograd

29.11.2014. - 20.00

SH UB

29.11.2014. - 20.00

29.11.2014. - 20.00

TENT-Obrenovac

-

KRAGUJ-Kragujevac

SAVIC DARKO
STEVANOVIC DJORDJE

29.11.2014. - 20.00

-

TENT-Obrenovac

KRAGUJ-Kragujevac

30.11.2014. - 18.00

SC "RADNICKI" - Beograd

30.11.2014. - 18.00

30.11.2014. - 18.00

RADNICKI BEOGRAD

-

NIS SPARTAK-Subotica

SIMIC STANISLAVA
ROGIC DEJAN

30.11.2014. - 18.00

-

RADNICKI BEOGRAD

NIS SPARTAK-Subotica



VIII KOLO SUPERLIGE

5.12.2014. - 17.00

SC "SUMICE" - Beograd

5.12.2014. - 17.00

5.12.2014. - 17.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

-

KOLUBARA-Lazarevac

VUKOVIC JOVANA
MILOSEVIC MILAN

5.12.2014. - 17.00

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

KOLUBARA-Lazarevac

5.12.2014. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

5.12.2014. - 19.00

5.12.2014. - 19.00

NIS SPARTAK-Subotica

-

DINAMO-Pancevo

BALANDZIC PREDRAG
CVETKOVIC VLADIMIR

5.12.2014. - 19.00

-

NIS SPARTAK-Subotica

DINAMO-Pancevo

6.12.2014. - 19.00

HS Lajkovac - Lajkovac

6.12.2014. - 19.00

6.12.2014. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

-

RADNICKI BEOGRAD

PETROVIC ALEKSANDAR
DAVIDOVIC NENAD

6.12.2014. - 19.00

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

RADNICKI BEOGRAD

6.12.2014. - 20.00

SH PARK

6.12.2014. - 20.00

6.12.2014. - 20.00

KRAGUJ-Kragujevac

-

VIZURA-Beograd

ZELENOVIC DJORDJE
MARKOVIC IVANA

6.12.2014. - 20.00

-

KRAGUJ-Kragujevac

VIZURA-Beograd

6.12.2014. - 20.00

SH UB

6.12.2014. - 20.00

6.12.2014. - 20.00

TENT-Obrenovac

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

MILJKOVIC IGOR
VRNDIC FILIP

6.12.2014. - 20.00

-

TENT-Obrenovac

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova



IX KOLO SUPERLIGE

13.12.2014. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

13.12.2014. - 19.00

13.12.2014. - 19.00

DINAMO-Pancevo

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

PETROVIC ALEKSANDAR
BALANDZIC ALEKSANDRA

13.12.2014. - 19.00

-

DINAMO-Pancevo

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

13.12.2014. - 20.00

SH UB

13.12.2014. - 20.00

13.12.2014. - 20.00

KOLUBARA-Lazarevac

-

TENT-Obrenovac

DAVIDOVIC NENAD
ZOTOVIC SVETLANA

13.12.2014. - 20.00

-

KOLUBARA-Lazarevac

TENT-Obrenovac

14.12.2014. - 16.30

Hala Sportova - Stara Pazova

14.12.2014. - 16.30

14.12.2014. - 16.30

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

-

KRAGUJ-Kragujevac

VRNDIC FILIP
LEKO ROBERT

14.12.2014. - 16.30

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

KRAGUJ-Kragujevac

14.12.2014. - 18.00

SC "RADNICKI" - Beograd

14.12.2014. - 18.00

14.12.2014. - 18.00

RADNICKI BEOGRAD

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

STEVANOVIC DJORDJE
JOVANOVIC JOVAN

14.12.2014. - 18.00

-

RADNICKI BEOGRAD

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

14.12.2014. - 19.00

SC Vizura - Beograd

14.12.2014. - 19.00

14.12.2014. - 19.00

VIZURA-Beograd

-

NIS SPARTAK-Subotica

SIMONOVIC VLADIMIR
SAVIC DARKO

14.12.2014. - 19.00

-

VIZURA-Beograd

NIS SPARTAK-Subotica



X KOLO SUPERLIGE

18.12.2014. - 17.00

SH PARK

18.12.2014. - 17.00

18.12.2014. - 17.00

KRAGUJ-Kragujevac

-

NIS SPARTAK-Subotica

MILJKOVIC IGOR
JANKOVIC MIRKO

18.12.2014. - 17.00

-

KRAGUJ-Kragujevac

NIS SPARTAK-Subotica

20.12.2014. - 19.00

SC Vizura - Beograd

20.12.2014. - 19.00

20.12.2014. - 19.00

VIZURA-Beograd

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

POPOVIC TOMISLAV
PETROVIC ALEKSANDAR

20.12.2014. - 19.00

-

VIZURA-Beograd

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

20.12.2014. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

20.12.2014. - 19.00

20.12.2014. - 19.00

DINAMO-Pancevo

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

DAVIDOVIC NENAD
CVETKOVIC VLADIMIR

20.12.2014. - 19.00

-

DINAMO-Pancevo