WIENER SUPERLIGA

2015 SUPERLIGA

select
2015 LIGA TAKMICENJE 2015 LIGA Matches

I KOLO SUPERLIGE

16.10.2015. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

16.10.2015. - 19.00

16.10.2015. - 19.00

NIS SPARTAK-Subotica

3 - 1

DINAMO-Pancevo

POPOVIC ANDJELKO
LEKO ROBERT

16.10.2015. - 19.00

3 - 1

NIS SPARTAK-Subotica

DINAMO-Pancevo

17.10.2015. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

17.10.2015. - 19.00

17.10.2015. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

1 - 3

VIZURA-Beograd

JANKOVIC MIRKO
RADOVANOVIC ZORAN

17.10.2015. - 19.00

1 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

VIZURA-Beograd

17.10.2015. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

17.10.2015. - 19.00

17.10.2015. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

1 - 3

TENT-Obrenovac

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

17.10.2015. - 19.00

1 - 3

JEDINSTVO-Uzice

TENT-Obrenovac

17.10.2015. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

17.10.2015. - 19.00

17.10.2015. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 1

MD Zrenjanin- Zrenjanin

ROGIC DEJAN
VUKOVIC JOVANA

17.10.2015. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

MD Zrenjanin- Zrenjanin

18.10.2015. - 18.00

SH PARACIN

18.10.2015. - 18.00

18.10.2015. - 18.00

KRAGUJ-VOLLEYFORM Kragujevac

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SIMONOVIC VLADIMIR
PETROVIC ALEKSANDAR

18.10.2015. - 18.00

1 - 3

KRAGUJ-VOLLEYFORM Kragujevac

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd



II KOLO SUPERLIGE

24.10.2015. - 18.00

SH Streliste - Pancevo

24.10.2015. - 18.00

24.10.2015. - 18.00

DINAMO-Pancevo

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

SIMIC STANISLAVA
JOVANCIC BRANISLAV

24.10.2015. - 18.00

1 - 3

DINAMO-Pancevo

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

24.10.2015. - 19.00

SC Vizura - Beograd

24.10.2015. - 19.00

24.10.2015. - 19.00

VIZURA-Beograd

3 - 2

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

BALANDZIC ALEKSANDRA
MILOSEVIC MILAN

24.10.2015. - 19.00

3 - 2

VIZURA-Beograd

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

24.10.2015. - 19.00

HS Lajkovac - Lajkovac

24.10.2015. - 19.00

24.10.2015. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

VUKOVIC JOVANA
ROGIC DEJAN

24.10.2015. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

JEDINSTVO-Uzice

24.10.2015. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

24.10.2015. - 20.00

24.10.2015. - 20.00

MD Zrenjanin- Zrenjanin

2 - 3

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

CVETKOVIC VLADIMIR
MARKOVIC IVANA

24.10.2015. - 20.00

2 - 3

MD Zrenjanin- Zrenjanin

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

24.10.2015. - 20.00

SH UB

24.10.2015. - 20.00

24.10.2015. - 20.00

TENT-Obrenovac

2 - 3

NIS SPARTAK-Subotica

ZOTOVIC SVETLANA
SAVIC DARKO

24.10.2015. - 20.00

2 - 3

TENT-Obrenovac

NIS SPARTAK-Subotica



III KOLO SUPERLIGE

31.10.2015. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

31.10.2015. - 19.00

31.10.2015. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

0 - 3

VIZURA-Beograd

JOVANCIC BRANISLAV
SIMONOVIC VLADIMIR

31.10.2015. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO-Uzice

VIZURA-Beograd

31.10.2015. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

31.10.2015. - 19.00

31.10.2015. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

1 - 3

TENT-Obrenovac

BALANDZIC PREDRAG
CVETKOVIC VLADIMIR

31.10.2015. - 19.00

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

TENT-Obrenovac

1.11.2015. - 16.00

SH Jezero - Kragujevac

1.11.2015. - 16.00

1.11.2015. - 16.00

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

0 - 3

DINAMO-Pancevo

MARKOVIC IVANA
SIMIC STANISLAVA

1.11.2015. - 16.00

0 - 3

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

DINAMO-Pancevo

1.11.2015. - 16.30

USC Voždovac-Beograd

1.11.2015. - 16.30

1.11.2015. - 16.30

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 1

MD Zrenjanin- Zrenjanin

MILJKOVIC IGOR
STEVANOVIC DJORDJE

1.11.2015. - 16.30

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

MD Zrenjanin- Zrenjanin

1.11.2015. - 18.00

HS Dudova suma - Subotica

1.11.2015. - 18.00

1.11.2015. - 18.00

NIS SPARTAK-Subotica

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

BALANDZIC ALEKSANDRA
JANKOVIC MIRKO

1.11.2015. - 18.00

3 - 0

NIS SPARTAK-Subotica

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac



IV KOLO SUPERLIGE

7.11.2015. - 18.00

SH Streliste - Pancevo

7.11.2015. - 18.00

7.11.2015. - 18.00

DINAMO-Pancevo

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SAVIC DARKO
MILOSEVIC MILAN

7.11.2015. - 18.00

0 - 3

DINAMO-Pancevo

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

7.11.2015. - 19.00

SC Vizura - Beograd

7.11.2015. - 19.00

7.11.2015. - 19.00

VIZURA-Beograd

3 - 1

MD Zrenjanin- Zrenjanin

SIMONOVIC VLADIMIR
SIMIC STANISLAVA

7.11.2015. - 19.00

3 - 1

VIZURA-Beograd

MD Zrenjanin- Zrenjanin

7.11.2015. - 19.00

HS Lajkovac - Lajkovac

7.11.2015. - 19.00

7.11.2015. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 2

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

LAZAREVIC IVAN
MARKOVIC IVANA

7.11.2015. - 19.00

3 - 2

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

7.11.2015. - 20.00

SH UB

7.11.2015. - 20.00

7.11.2015. - 20.00

TENT-Obrenovac

3 - 0

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

GRADINSKI GORAN
JOVANCIC BRANISLAV

7.11.2015. - 20.00

3 - 0

TENT-Obrenovac

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

8.11.2015. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

8.11.2015. - 19.00

8.11.2015. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

0 - 3

NIS SPARTAK-Subotica

VUKOVIC JOVANA
PETROVIC ALEKSANDAR

8.11.2015. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO-Uzice

NIS SPARTAK-Subotica



V KOLO SUPERLIGE

13.11.2015. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

13.11.2015. - 18.00

13.11.2015. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

1 - 3

TENT-Obrenovac

RADOVANOVIC ZORAN
JOVANOVIC JOVAN

13.11.2015. - 18.00

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

TENT-Obrenovac

14.11.2015. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

14.11.2015. - 19.00

14.11.2015. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 1

JEDINSTVO-Uzice

MARKOVIC IVANA
MILOSEVIC MILAN

14.11.2015. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

JEDINSTVO-Uzice

14.11.2015. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

14.11.2015. - 20.00

14.11.2015. - 20.00

MD Zrenjanin- Zrenjanin

3 - 2

DINAMO-Pancevo

ZOTOVIC SVETLANA
DAVIDOVIC NENAD

14.11.2015. - 20.00

3 - 2

MD Zrenjanin- Zrenjanin

DINAMO-Pancevo

15.11.2015. - 18.00

HS Dudova suma - Subotica

15.11.2015. - 18.00

15.11.2015. - 18.00

NIS SPARTAK-Subotica

2 - 3

VIZURA-Beograd

LAZAREVIC IVAN
POPOVIC ANDJELKO

15.11.2015. - 18.00

2 - 3

NIS SPARTAK-Subotica

VIZURA-Beograd

15.11.2015. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

15.11.2015. - 18.00

15.11.2015. - 18.00

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

1 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

PETROVIC ALEKSANDAR
ZELENOVIC DJORDJE

15.11.2015. - 18.00

1 - 3

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac



VI KOLO SUPERLIGE

21.11.2015. - 19.00

SC Vizura - Beograd

21.11.2015. - 19.00

21.11.2015. - 19.00

VIZURA-Beograd

3 - 1

DINAMO-Pancevo

ZELENOVIC DJORDJE
POPOVIC TOMISLAV

21.11.2015. - 19.00

3 - 1

VIZURA-Beograd

DINAMO-Pancevo

21.11.2015. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

21.11.2015. - 19.00

21.11.2015. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

GRADINSKI GORAN
ZOTOVIC SVETLANA

21.11.2015. - 19.00

0 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

22.11.2015. - 18.00

HS Dudova suma - Subotica

22.11.2015. - 18.00

22.11.2015. - 18.00

NIS SPARTAK-Subotica

2 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

MILJKOVIC IGOR
LEKO ROBERT

22.11.2015. - 18.00

2 - 3

NIS SPARTAK-Subotica

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

22.11.2015. - 19.00

SH UB

22.11.2015. - 19.00

22.11.2015. - 19.00

TENT-Obrenovac

3 - 0

MD Zrenjanin- Zrenjanin

JOVANOVIC JOVAN
STEVANOVIC DJORDJE

22.11.2015. - 19.00

3 - 0

TENT-Obrenovac

MD Zrenjanin- Zrenjanin

22.11.2015. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

22.11.2015. - 19.00

22.11.2015. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

3 - 1

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

DAVIDOVIC NENAD
JANKOVIC MIRKO

22.11.2015. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO-Uzice

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac



VII KOLO SUPERLIGE

27.11.2015. - 20.00

USC Voždovac-Beograd

27.11.2015. - 20.00

27.11.2015. - 20.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 1

JEDINSTVO-Uzice

VUKOVIC JOVANA
JOVANCIC BRANISLAV

27.11.2015. - 20.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

JEDINSTVO-Uzice

28.11.2015. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

28.11.2015. - 16.00

28.11.2015. - 16.00

DINAMO-Pancevo

3 - 0

TENT-Obrenovac

BALANDZIC PREDRAG
BALANDZIC ALEKSANDRA

28.11.2015. - 16.00

3 - 0

DINAMO-Pancevo

TENT-Obrenovac

28.11.2015. - 20.00

SH Jezero - Kragujevac

28.11.2015. - 20.00

28.11.2015. - 20.00

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

0 - 3

NIS SPARTAK-Subotica

MILOSEVIC MILAN
SIMONOVIC VLADIMIR

28.11.2015. - 20.00

0 - 3

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

NIS SPARTAK-Subotica

28.11.2015. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

28.11.2015. - 20.00

28.11.2015. - 20.00

MD Zrenjanin- Zrenjanin

3 - 2

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

LAZAREVIC IVAN
RADOVANOVIC ZORAN

28.11.2015. - 20.00

3 - 2

MD Zrenjanin- Zrenjanin

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

29.11.2015. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

29.11.2015. - 19.00

29.11.2015. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

1 - 3

VIZURA-Beograd

GRADINSKI GORAN
STEVANOVIC DJORDJE

29.11.2015. - 19.00

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

VIZURA-Beograd



VIII KOLO SUPERLIGE

4.12.2015. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

4.12.2015. - 19.00

4.12.2015. - 19.00

NIS SPARTAK-Subotica

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SIMONOVIC VLADIMIR
POPOVIC ANDJELKO

4.12.2015. - 19.00

3 - 1

NIS SPARTAK-Subotica

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

5.12.2015. - 19.00

HS Lajkovac - Lajkovac

5.12.2015. - 19.00

5.12.2015. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 1

DINAMO-Pancevo

STEVANOVIC DJORDJE
MILOSEVIC MILAN

5.12.2015. - 19.00

3 - 1

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

DINAMO-Pancevo

5.12.2015. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

5.12.2015. - 19.00

5.12.2015. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 0

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

JOVANCIC BRANISLAV
VUKOVIC JOVANA

5.12.2015. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

5.12.2015. - 20.00

SC Vizura - Beograd

5.12.2015. - 20.00

5.12.2015. - 20.00

VIZURA-Beograd

2 - 3

TENT-Obrenovac

SAVIC DARKO
LAZAREVIC IVAN

5.12.2015. - 20.00

2 - 3

VIZURA-Beograd

TENT-Obrenovac

6.12.2015. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

6.12.2015. - 19.00

6.12.2015. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

0 - 3

MD Zrenjanin- Zrenjanin

SIMIC STANISLAVA
MARKOVIC IVANA

6.12.2015. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO-Uzice

MD Zrenjanin- Zrenjanin



IX KOLO SUPERLIGE

12.12.2015. - 17.00

SH Streliste - Pancevo

12.12.2015. - 17.00

12.12.2015. - 17.00

DINAMO-Pancevo

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

ROGIC DEJAN
MILJKOVIC IGOR

12.12.2015. - 17.00

3 - 0

DINAMO-Pancevo

JEDINSTVO-Uzice

12.12.2015. - 20.00

USC Voždovac-Beograd

12.12.2015. - 20.00

12.12.2015. - 20.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

0 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

SIMONOVIC VLADIMIR
SIMIC STANISLAVA

12.12.2015. - 20.00

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

12.12.2015. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

12.12.2015. - 20.00

12.12.2015. - 20.00

MD Zrenjanin- Zrenjanin

3 - 1

NIS SPARTAK-Subotica

BALANDZIC PREDRAG
MILOSEVIC MILAN

12.12.2015. - 20.00

3 - 1

MD Zrenjanin- Zrenjanin

NIS SPARTAK-Subotica

12.12.2015. - 20.00

SH UB

12.12.2015. - 20.00

12.12.2015. - 20.00

TENT-Obrenovac

3 - 2

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

POPOVIC ANDJELKO
PETROVIC ALEKSANDAR

12.12.2015. - 20.00

3 - 2

TENT-Obrenovac

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

13.12.2015. - 20.00

''SRC ''JEZERO''

13.12.2015. - 20.00

13.12.2015. - 20.00

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac

2 - 3

VIZURA-Beograd

BALANDZIC ALEKSANDRA
JOVANCIC BRANISLAV

13.12.2015. - 20.00

2 - 3

KRAGUJ-Volleyform-Kragujevac