WIENER STÄDTISCHE SUPERLIGA SENIORKE

WIENER SUPERLIGA SRBIJE-SENIORKE

select
WIENER STADTISCHE SUPER LIGA SRBIJE WIENER SUPER LIGA Matches

I KOLO SUPER LIGE

23.10.2009. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

23.10.2009. - 19.00

23.10.2009. - 19.00

SPARTAK

-

CRVENA ZVEZDA

POPOVIC ANDJELKO
KOLAREVIC BORIS

23.10.2009. - 19.00

-

SPARTAK

CRVENA ZVEZDA

24.10.2009. - 17.30

SH Streliste - Pancevo

24.10.2009. - 17.30

24.10.2009. - 17.30

DINAMO AZOTARA

-

TENT

KOVACEVIC LJUBOMIR
BALANDZIC ALEKSANDRA

24.10.2009. - 17.30

-

DINAMO AZOTARA

TENT

24.10.2009. - 18.00

SC "SPORT EKO" - Beograd

24.10.2009. - 18.00

24.10.2009. - 18.00

POSTAR 064

-

KLEK

VILIMANOVIC GORDAN
MANOJLOVIC SLAVISA

24.10.2009. - 18.00

-

POSTAR 064

KLEK

24.10.2009. - 19.30

SC Vizura - Beograd

24.10.2009. - 19.30

24.10.2009. - 19.30

VIZURA

-

JEDINSTVO

MILJKOVIC IGOR
ZOTOVIC SVETLANA

24.10.2009. - 19.30

-

VIZURA

JEDINSTVO



II KOLO SUPER LIGE

31.10.2009. - 17.00

SC "SPORT EKO" - Beograd

31.10.2009. - 17.00

31.10.2009. - 17.00

POSTAR 064

-

SPARTAK

KOVACEVIC LJUBOMIR
TOMASEVIC DRAGAN

31.10.2009. - 17.00

-

POSTAR 064

SPARTAK

31.10.2009. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

31.10.2009. - 18.00

31.10.2009. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

-

DINAMO AZOTARA

JOVICIC DEJAN
CVETKOVIC VLADIMIR

31.10.2009. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA

DINAMO AZOTARA

31.10.2009. - 19.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

31.10.2009. - 19.00

31.10.2009. - 19.00

KLEK

-

JEDINSTVO

MANOJLOVIC SLAVISA
GRADINSKI GORAN

31.10.2009. - 19.00

-

KLEK

JEDINSTVO

31.10.2009. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

31.10.2009. - 20.00

31.10.2009. - 20.00

TENT

-

VIZURA

LAZAREVIC IVAN
ROGIC DEJAN

31.10.2009. - 20.00

-

TENT

VIZURA



III KOLO SUPER LIGE

6.11.2009. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

6.11.2009. - 19.00

6.11.2009. - 19.00

SPARTAK

-

KLEK

TOMASEVIC DRAGAN
DAVIDOVIC NENAD

6.11.2009. - 19.00

-

SPARTAK

KLEK

7.11.2009. - 17.30

SH Streliste - Pancevo

7.11.2009. - 17.30

7.11.2009. - 17.30

DINAMO AZOTARA

-

POSTAR 064

CUK DRAGUTIN
JOVICIC DEJAN

7.11.2009. - 17.30

-

DINAMO AZOTARA

POSTAR 064

7.11.2009. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

7.11.2009. - 19.00

7.11.2009. - 19.00

JEDINSTVO

-

TENT

VILIMANOVIC GORDAN
KOVACEVIC LJUBOMIR

7.11.2009. - 19.00

-

JEDINSTVO

TENT

7.11.2009. - 19.30

SC Vizura - Beograd

7.11.2009. - 19.30

7.11.2009. - 19.30

VIZURA

-

CRVENA ZVEZDA

ROGIC DEJAN
BALANDZIC PREDRAG

7.11.2009. - 19.30

-

VIZURA

CRVENA ZVEZDA



IV KOLO SUPER LIGE

13.11.2009. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

13.11.2009. - 19.00

13.11.2009. - 19.00

SPARTAK

-

DINAMO AZOTARA

BALANDZIC PREDRAG
ROGIC DEJAN

13.11.2009. - 19.00

-

SPARTAK

DINAMO AZOTARA

14.11.2009. - 17.00

SC "SUMICE" - Beograd

14.11.2009. - 17.00

14.11.2009. - 17.00

CRVENA ZVEZDA

-

JEDINSTVO

SIMONOVIC VLADIMIR
SPANOVIC   DUSAN

14.11.2009. - 17.00

-

CRVENA ZVEZDA

JEDINSTVO

14.11.2009. - 17.00

SC "SPORT EKO" - Beograd

14.11.2009. - 17.00

14.11.2009. - 17.00

POSTAR 064

-

VIZURA

JOVANOVIC DEJAN
ZOTOVIC SVETLANA

14.11.2009. - 17.00

-

POSTAR 064

VIZURA

14.11.2009. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

14.11.2009. - 19.00

14.11.2009. - 19.00

KLEK

-

TENT

MURIC ZORAN
KOLAREVIC BORIS

14.11.2009. - 19.00

-

KLEK

TENT



V KOLO SUPER LIGE

21.11.2009. - 16.30

SH Streliste - Pancevo

21.11.2009. - 16.30

21.11.2009. - 16.30

DINAMO AZOTARA

-

KLEK

KOLAREVIC BORIS
LAZAREVIC IVAN

21.11.2009. - 16.30

-

DINAMO AZOTARA

KLEK

21.11.2009. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

21.11.2009. - 19.00

21.11.2009. - 19.00

JEDINSTVO

-

POSTAR 064

ROGIC DEJAN
MURIC ZORAN

21.11.2009. - 19.00

-

JEDINSTVO

POSTAR 064

21.11.2009. - 19.30

SC Vizura - Beograd

21.11.2009. - 19.30

21.11.2009. - 19.30

VIZURA

-

SPARTAK

GRADINSKI GORAN
JOVICIC DEJAN

21.11.2009. - 19.30

-

VIZURA

SPARTAK

21.11.2009. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

21.11.2009. - 20.00

21.11.2009. - 20.00

TENT

-

CRVENA ZVEZDA

ZOTOVIC SVETLANA
SIMONOVIC VLADIMIR

21.11.2009. - 20.00

-

TENT

CRVENA ZVEZDA



VI KOLO SUPER LIGE

25.11.2009. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

25.11.2009. - 19.00

25.11.2009. - 19.00

SPARTAK

-

JEDINSTVO

CVETKOVIC VLADIMIR
SPANOVIC   DUSAN

25.11.2009. - 19.00

-

SPARTAK

JEDINSTVO

28.11.2009. - 17.00

SC "SPORT EKO" - Beograd

28.11.2009. - 17.00

28.11.2009. - 17.00

POSTAR 064

-

TENT

BALANDZIC ALEKSANDRA
DAVIDOVIC NENAD

28.11.2009. - 17.00

-

POSTAR 064

TENT

28.11.2009. - 17.30

SH Streliste - Pancevo

28.11.2009. - 17.30

28.11.2009. - 17.30

DINAMO AZOTARA

-

VIZURA

SIMONOVIC VLADIMIR
VILIMANOVIC GORDAN

28.11.2009. - 17.30

-

DINAMO AZOTARA

VIZURA

28.11.2009. - 20.30

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

28.11.2009. - 20.30

28.11.2009. - 20.30

KLEK

-

CRVENA ZVEZDA

ANTIC DEJAN
ZOTOVIC SVETLANA

28.11.2009. - 20.30

-

KLEK

CRVENA ZVEZDA



VII KOLO SUPER LIGE

5.12.2009. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

5.12.2009. - 19.00

5.12.2009. - 19.00

JEDINSTVO

-

DINAMO AZOTARA

MANOJLOVIC SLAVISA
JOVANOVIC DEJAN

5.12.2009. - 19.00

-

JEDINSTVO

DINAMO AZOTARA

5.12.2009. - 19.30

SC Vizura - Beograd

5.12.2009. - 19.30

5.12.2009. - 19.30

VIZURA

-

KLEK

LAZAREVIC IVAN
MURIC ZORAN

5.12.2009. - 19.30

-

VIZURA

KLEK

5.12.2009. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

5.12.2009. - 20.00

5.12.2009. - 20.00

TENT

-

SPARTAK

JANKOVIC MIRKO
MILJKOVIC IGOR

5.12.2009. - 20.00

-

TENT

SPARTAK

6.12.2009. - 20.00

SC "SUMICE" - Beograd

6.12.2009. - 20.00

6.12.2009. - 20.00

CRVENA ZVEZDA

-

POSTAR 064

DAVIDOVIC NENAD
BJELIC ZORICA

6.12.2009. - 20.00

-

CRVENA ZVEZDA

POSTAR 064



VIII KOLO SUPER LIGE

12.12.2009. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

12.12.2009. - 18.00

12.12.2009. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

-

SPARTAK

JOVANOVIC DEJAN
ZOTOVIC SVETLANA

12.12.2009. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA

SPARTAK

12.12.2009. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

12.12.2009. - 19.00

12.12.2009. - 19.00

KLEK

-

POSTAR 064

KOVACEVIC LJUBOMIR
BALANDZIC ALEKSANDRA

12.12.2009. - 19.00

-

KLEK

POSTAR 064

12.12.2009. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

12.12.2009. - 20.00

12.12.2009. - 20.00

TENT

-

DINAMO AZOTARA

VILIMANOVIC GORDAN
ANTIC DEJAN

12.12.2009. - 20.00

-

TENT

DINAMO AZOTARA

12.12.2009. - 20.00

SD Veliki park - Uzice

12.12.2009. - 20.00

12.12.2009. - 20.00

JEDINSTVO

-

VIZURA

POPOVIC ANDJELKO
KOLAREVIC BORIS

12.12.2009. - 20.00

-

JEDINSTVO

VIZURA



IX KOLO SUPER LIGE

16.12.2009. - 18.00

SH Streliste - Pancevo

16.12.2009. - 18.00

16.12.2009. - 18.00

DINAMO AZOTARA

-

CRVENA ZVEZDA

ROGIC DEJAN
MILJKOVIC IGOR

16.12.2009. - 18.00

-

DINAMO AZOTARA

CRVENA ZVEZDA

17.12.2009. - 19.30

SD Veliki park - Uzice

17.12.2009. - 19.30

17.12.2009. - 19.30

JEDINSTVO

-

KLEK

DAVIDOVIC NENAD
JANKOVIC MIRKO

17.12.2009. - 19.30

-

JEDINSTVO

KLEK

18.12.2009. - 18.00

HS Dudova suma - Subotica

18.12.2009. - 18.00

18.12.2009. - 18.00

SPARTAK

-

POSTAR 064

TOMASEVIC DRAGAN
ANTIC DEJAN

18.12.2009. - 18.00

-

SPARTAK

POSTAR 064

18.12.2009. - 19.30

SC Vizura - Beograd

18.12.2009. - 19.30

18.12.2009. - 19.30

VIZURA

-

TENT

SIMONOVIC VLADIMIR
CVETKOVIC VLADIMIR

18.12.2009. - 19.30

-

VIZURA

TENT



X KOLO SUPER LIGE

9.1.2010. - 17.00

SC "SPORT EKO" - Beograd

9.1.2010. - 17.00

9.1.2010. - 17.00

POSTAR 064

-

DINAMO AZOTARA

KOLAREVIC BORIS
BJELIC ZORICA

9.1.2010. - 17.00

-

POSTAR 064

DINAMO AZOTARA

9.1.2010. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

9.1.2010. - 18.00

9.1.2010. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

-

VIZURA

JOVICIC DEJAN
CUK DRAGUTIN

9.1.2010. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA

VIZURA

9.1.2010. - 20.00

SD "Milos Grbic" - Klek

9.1.2010. - 20.00

9.1.2010. - 20.00

KLEK

-

SPARTAK

JANKOVIC MIRKO
DAVIDOVIC NENAD

9.1.2010. - 20.00

-

KLEK

SPARTAK

9.1.2010. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

9.1.2010. - 20.00

9.1.2010. - 20.00

TENT

-

JEDINSTVO

SPANOVIC   DUSAN
ZOTOVIC SVETLANA

9.1.2010. - 20.00

-

TENT

JEDINSTVO



XI KOLO SUPER LIGE

16.1.2010. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

16.1.2010. - 19.00

16.1.2010. - 19.00

JEDINSTVO

-

CRVENA ZVEZDA

MURIC ZORAN
PETROVIC ALEKSANDAR

16.1.2010. - 19.00

-

JEDINSTVO

CRVENA ZVEZDA

16.1.2010. - 19.30

SC Vizura - Beograd

16.1.2010. - 19.30

16.1.2010. - 19.30

VIZURA

-

POSTAR 064

ZOTOVIC SVETLANA
MANOJLOVIC SLAVISA

16.1.2010. - 19.30

-

VIZURA

POSTAR 064

16.1.2010. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

16.1.2010. - 20.00

16.1.2010. - 20.00

TENT

-

KLEK

BALANDZIC PREDRAG
JOVICIC DEJAN

16.1.2010. - 20.00

-

TENT

KLEK

17.1.2010. - 17.30

SH Streliste - Pancevo

17.1.2010. - 17.30

17.1.2010. - 17.30

DINAMO AZOTARA

-

SPARTAK

POPOVIC ANDJELKO
BJELIC ZORICA

17.1.2010. - 17.30

-

DINAMO AZOTARA

SPARTAK



XII KOLO SUPER LIGE

20.1.2010. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

20.1.2010. - 18.00

20.1.2010. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

-

TENT

MURIC ZORAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

20.1.2010. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA

TENT

20.1.2010. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

20.1.2010. - 19.00

20.1.2010. - 19.00

KLEK

-

DINAMO AZOTARA

POPOVIC ANDJELKO
SIMONOVIC VLADIMIR

20.1.2010. - 19.00

-

KLEK

DINAMO AZOTARA

20.1.2010. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

20.1.2010. - 19.00

20.1.2010. - 19.00

SPARTAK

-

VIZURA

CUK DRAGUTIN
ZOTOVIC SVETLANA

20.1.2010. - 19.00

-

SPARTAK

VIZURA

21.1.2010. - 17.00

SC "SPORT EKO" - Beograd

21.1.2010. - 17.00

21.1.2010. - 17.00

POSTAR 064

-

JEDINSTVO

CVETKOVIC VLADIMIR
TOMASEVIC DRAGAN

21.1.2010. - 17.00

-

POSTAR 064

JEDINSTVO



XIII KOLO SUPER LIGE

23.1.2010. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

23.1.2010. - 19.00

23.1.2010. - 19.00

JEDINSTVO

-

SPARTAK

JOVANOVIC DEJAN
ROGIC DEJAN

23.1.2010. - 19.00

-

JEDINSTVO