WIENER STADTISCHE SUPER LIGA-SENIORKE

LIGA TAKMICENJE

select
WIENER SUPERLIGA-SENIORKE SUPERLIGA (W) Matches

I KOLO SUPERLIGE (W)

7.10.2010. - 18.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

7.10.2010. - 18.00

7.10.2010. - 18.00

TENT

3 - 1

DINAMO AZOTARA

BALANDZIC PREDRAG
LAZAREVIC IVAN

7.10.2010. - 18.00

3 - 1

TENT

DINAMO AZOTARA

8.10.2010. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

8.10.2010. - 19.00

8.10.2010. - 19.00

KLEK

3 - 2

JEDINSTVO

KOLAREVIC BORIS
ZOTOVIC SVETLANA

8.10.2010. - 19.00

3 - 2

KLEK

JEDINSTVO

8.10.2010. - 20.00

SC "SPORT EKO" - Beograd

8.10.2010. - 20.00

8.10.2010. - 20.00

POSTAR 064

0 - 3

SPARTAK

CVETKOVIC VLADIMIR
MILJKOVIC IGOR

8.10.2010. - 20.00

0 - 3

POSTAR 064

SPARTAK

9.10.2010. - 19.30

SC Vizura - Beograd

9.10.2010. - 19.30

9.10.2010. - 19.30

VIZURA

3 - 0

RADNICKI

CUK DRAGUTIN
SIMIC STANISLAVA

9.10.2010. - 19.30

3 - 0

VIZURA

RADNICKI

9.10.2010. - 20.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

9.10.2010. - 20.00

9.10.2010. - 20.00

KOLUBARA

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

JOVANOVIC DEJAN
DAVIDOVIC NENAD

9.10.2010. - 20.00

1 - 3

KOLUBARA

CRVENA ZVEZDA



II KOLO SUPERLIGE (W)

14.10.2010. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

14.10.2010. - 18.00

14.10.2010. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

KLEK

ROGIC DEJAN
CUK DRAGUTIN

14.10.2010. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

KLEK

15.10.2010. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

15.10.2010. - 19.00

15.10.2010. - 19.00

SPARTAK

3 - 1

KOLUBARA

SPANOVIC   DUSAN
LEKO ROBERT

15.10.2010. - 19.00

3 - 1

SPARTAK

KOLUBARA

16.10.2010. - 18.00

SH Streliste - Pancevo

16.10.2010. - 18.00

16.10.2010. - 18.00

DINAMO AZOTARA

1 - 3

RADNICKI

POPOVIC ANDJELKO
KOLAREVIC BORIS

16.10.2010. - 18.00

1 - 3

DINAMO AZOTARA

RADNICKI

16.10.2010. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

16.10.2010. - 19.00

16.10.2010. - 19.00

TENT

3 - 0

POSTAR 064

SIMIC STANISLAVA
ANTIC DEJAN

16.10.2010. - 19.00

3 - 0

TENT

POSTAR 064

17.10.2010. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

17.10.2010. - 19.00

17.10.2010. - 19.00

JEDINSTVO

3 - 2

VIZURA

VILIMANOVIC GORDAN
KOVACEVIC LJUBOMIR

17.10.2010. - 19.00

3 - 2

JEDINSTVO

VIZURA



III KOLO SUPERLIGE (W)

22.10.2010. - 19.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

22.10.2010. - 19.00

22.10.2010. - 19.00

KLEK

0 - 3

SPARTAK

ROGIC DEJAN
DAVIDOVIC NENAD

22.10.2010. - 19.00

0 - 3

KLEK

SPARTAK

22.10.2010. - 20.00

22.10.2010. - 20.00

22.10.2010. - 20.00

POSTAR 064

0 - 3

DINAMO AZOTARA

TOMASEVIC DRAGAN
ZOTOVIC SVETLANA

22.10.2010. - 20.00

0 - 3

POSTAR 064

DINAMO AZOTARA

23.10.2010. - 19.30

SC Vizura - Beograd

23.10.2010. - 19.30

23.10.2010. - 19.30

VIZURA

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

MANOJLOVIC SLAVISA
JOVANOVIC DEJAN

23.10.2010. - 19.30

0 - 3

VIZURA

CRVENA ZVEZDA

23.10.2010. - 20.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

23.10.2010. - 20.00

23.10.2010. - 20.00

KOLUBARA

1 - 3

TENT

KOLAREVIC BORIS
LAZAREVIC IVAN

23.10.2010. - 20.00

1 - 3

KOLUBARA

TENT

23.10.2010. - 20.00

SC "RADNICKI" - Beograd

23.10.2010. - 20.00

23.10.2010. - 20.00

RADNICKI

3 - 0

JEDINSTVO

SIMONOVIC VLADIMIR
CVETKOVIC VLADIMIR

23.10.2010. - 20.00

3 - 0

RADNICKI

JEDINSTVO



IV KOLO SUPERLIGE (W)

29.10.2010. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

29.10.2010. - 19.00

29.10.2010. - 19.00

SPARTAK

3 - 0

VIZURA

MILJKOVIC IGOR
ANTIC DEJAN

29.10.2010. - 19.00

3 - 0

SPARTAK

VIZURA

29.10.2010. - 20.00

SC "SUMICE" - Beograd

29.10.2010. - 20.00

29.10.2010. - 20.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

RADNICKI

ZOTOVIC SVETLANA
BALANDZIC PREDRAG

29.10.2010. - 20.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

RADNICKI

29.10.2010. - 20.00

29.10.2010. - 20.00

29.10.2010. - 20.00

POSTAR 064

0 - 3

KOLUBARA

DAVIDOVIC NENAD
MANOJLOVIC SLAVISA

29.10.2010. - 20.00

0 - 3

POSTAR 064

KOLUBARA

30.10.2010. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

30.10.2010. - 16.00

30.10.2010. - 16.00

DINAMO AZOTARA

1 - 3

JEDINSTVO

GRADINSKI GORAN
BJELIC ZORICA

30.10.2010. - 16.00

1 - 3

DINAMO AZOTARA

JEDINSTVO

30.10.2010. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

30.10.2010. - 19.00

30.10.2010. - 19.00

TENT

3 - 0

KLEK

PETROVIC ALEKSANDAR
TOMASEVIC DRAGAN

30.10.2010. - 19.00

3 - 0

TENT

KLEK



V KOLO SUPERLIGE (W)

5.11.2010. - 19.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

5.11.2010. - 19.00

5.11.2010. - 19.00

KLEK

3 - 1

POSTAR 064

ANTIC DEJAN
ZOTOVIC SVETLANA

5.11.2010. - 19.00

3 - 1

KLEK

POSTAR 064

6.11.2010. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

6.11.2010. - 19.00

6.11.2010. - 19.00

JEDINSTVO

2 - 3

CRVENA ZVEZDA

JANKOVIC MIRKO
LAZAREVIC IVAN

6.11.2010. - 19.00

2 - 3

JEDINSTVO

CRVENA ZVEZDA

6.11.2010. - 19.30

SC Vizura - Beograd

6.11.2010. - 19.30

6.11.2010. - 19.30

VIZURA

3 - 1

TENT

GRADINSKI GORAN
DAVIDOVIC NENAD

6.11.2010. - 19.30

3 - 1

VIZURA

TENT

6.11.2010. - 20.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

6.11.2010. - 20.00

6.11.2010. - 20.00

KOLUBARA

-

DINAMO AZOTARA

KOVACEVIC LJUBOMIR
VILIMANOVIC GORDAN

6.11.2010. - 20.00

-

KOLUBARA

DINAMO AZOTARA

6.11.2010. - 20.00

SC "RADNICKI" - Beograd

6.11.2010. - 20.00

6.11.2010. - 20.00

RADNICKI

2 - 3

SPARTAK

BJELIC ZORICA
CUK DRAGUTIN

6.11.2010. - 20.00

2 - 3

RADNICKI

SPARTAK



VI KOLO SUPERLIGE (W)

12.11.2010. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

12.11.2010. - 19.00

12.11.2010. - 19.00

SPARTAK

3 - 0

JEDINSTVO

POPOVIC ANDJELKO
KOLAREVIC BORIS

12.11.2010. - 19.00

3 - 0

SPARTAK

JEDINSTVO

12.11.2010. - 20.00

12.11.2010. - 20.00

12.11.2010. - 20.00

POSTAR 064

0 - 3

VIZURA

SPANOVIC DUSAN
LEKO ROBERT

12.11.2010. - 20.00

0 - 3

POSTAR 064

VIZURA

13.11.2010. - 18.00

SH Streliste - Pancevo

13.11.2010. - 18.00

13.11.2010. - 18.00

DINAMO AZOTARA

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

CUK DRAGUTIN
ZOTOVIC SVETLANA

13.11.2010. - 18.00

1 - 3

DINAMO AZOTARA

CRVENA ZVEZDA

13.11.2010. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

13.11.2010. - 19.00

13.11.2010. - 19.00

TENT

2 - 3

RADNICKI

VILIMANOVIC GORDAN
KOVACEVIC LJUBOMIR

13.11.2010. - 19.00

2 - 3

TENT

RADNICKI

13.11.2010. - 20.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

13.11.2010. - 20.00

13.11.2010. - 20.00

KOLUBARA

3 - 0

KLEK

SIMONOVIC VLADIMIR
BJELIC ZORICA

13.11.2010. - 20.00

3 - 0

KOLUBARA

KLEK



VII KOLO SUPERLIGE (W)

19.11.2010. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

19.11.2010. - 18.00

19.11.2010. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

SPARTAK

BJELIC ZORICA
SIMONOVIC VLADIMIR

19.11.2010. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

SPARTAK

19.11.2010. - 19.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

19.11.2010. - 19.00

19.11.2010. - 19.00

KLEK

1 - 3

DINAMO AZOTARA

GRADINSKI GORAN
SPANOVIC DUSAN

19.11.2010. - 19.00

1 - 3

KLEK

DINAMO AZOTARA

20.11.2010. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

20.11.2010. - 19.00

20.11.2010. - 19.00

JEDINSTVO

0 - 3

TENT

ROGIC DEJAN
PETROVIC ALEKSANDAR

20.11.2010. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO

TENT

20.11.2010. - 19.30

SC Vizura - Beograd

20.11.2010. - 19.30

20.11.2010. - 19.30

VIZURA

3 - 0

KOLUBARA

MILJKOVIC IGOR
CVETKOVIC VLADIMIR

20.11.2010. - 19.30

3 - 0

VIZURA

KOLUBARA

20.11.2010. - 20.00

SC "RADNICKI" - Beograd

20.11.2010. - 20.00

20.11.2010. - 20.00

RADNICKI

3 - 0

POSTAR 064

SIMIC STANISLAVA
ZOTOVIC SVETLANA

20.11.2010. - 20.00

3 - 0

RADNICKI

POSTAR 064



VIII KOLO SUPERLIGE (W)

26.11.2010. - 20.00

26.11.2010. - 20.00

26.11.2010. - 20.00

POSTAR 064

1 - 3

JEDINSTVO

SIMIC STANISLAVA
ANTIC DEJAN

26.11.2010. - 20.00

1 - 3

POSTAR 064

JEDINSTVO

27.11.2010. - 18.00

SH Streliste - Pancevo

27.11.2010. - 18.00

27.11.2010. - 18.00

DINAMO AZOTARA

3 - 2

SPARTAK

BALANDZIC PREDRAG
VILIMANOVIC GORDAN

27.11.2010. - 18.00

3 - 2

DINAMO AZOTARA

SPARTAK

27.11.2010. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

27.11.2010. - 19.00

27.11.2010. - 19.00

TENT

-

CRVENA ZVEZDA

MANOJLOVIC SLAVISA
ROGIC DEJAN

27.11.2010. - 19.00

-

TENT

CRVENA ZVEZDA

27.11.2010. - 19.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

27.11.2010. - 19.00

27.11.2010. - 19.00

KLEK

0 - 3

VIZURA

LAZAREVIC IVAN
KOVACEVIC LJUBOMIR

27.11.2010. - 19.00

0 - 3

KLEK

VIZURA

27.11.2010. - 20.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

27.11.2010. - 20.00

27.11.2010. - 20.00

KOLUBARA

-

RADNICKI

PETROVIC ALEKSANDAR
JANKOVIC MIRKO

27.11.2010. - 20.00

-

KOLUBARA

RADNICKI



IX KOLO SUPERLIGE (W)

3.12.2010. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

3.12.2010. - 19.00

3.12.2010. - 19.00

SPARTAK

3 - 0

TENT

JOVANOVIC DEJAN
TOMASEVIC DRAGAN

3.12.2010. - 19.00

3 - 0

SPARTAK

TENT

4.12.2010. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

4.12.2010. - 18.00

4.12.2010. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

POSTAR 064

SPANOVIC DUSAN
CVETKOVIC VLADIMIR

4.12.2010. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

POSTAR 064

4.12.2010. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

4.12.2010. - 19.00

4.12.2010. - 19.00

JEDINSTVO

1 - 3

KOLUBARA

SIMONOVIC VLADIMIR
BALANDZIC PREDRAG

4.12.2010. - 19.00

1 - 3

JEDINSTVO

KOLUBARA

4.12.2010. - 19.30

SC Vizura - Beograd

4.12.2010. - 19.30

4.12.2010. - 19.30

VIZURA

3 - 0

DINAMO AZOTARA

LEKO ROBERT
LAZAREVIC IVAN

4.12.2010. - 19.30

3 - 0

VIZURA

DINAMO AZOTARA

4.12.2010. - 20.00

SC "RADNICKI" - Beograd

4.12.2010. - 20.00

4.12.2010. - 20.00

RADNICKI

3 - 0

KLEK

CUK DRAGUTIN
MANOJLOVIC SLAVISA

4.12.2010. - 20.00

3 - 0

RADNICKI

KLEK



X KOLO SUPERLIGE (W)

10.12.2010. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

10.12.2010. - 19.00

10.12.2010. - 19.00

SPARTAK