SUPERLIGA 2020/2021

2020 SUPERLIGA SENIORI

select
2020 LIGA TAKMICENJE 2020 LIGA TAKMICENJE Matches

I KOLO SUPERLIGE

15.9.2020. - 17.00

SC Cair-Nis

15.9.2020. - 17.00

15.9.2020. - 17.00

NIS - Nis

3 - 1

MLADI RADNIK-Pozarevac

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

15.9.2020. - 17.00

3 - 1

NIS - Nis

MLADI RADNIK-Pozarevac

15.9.2020. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

15.9.2020. - 18.00

15.9.2020. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

BORAC - Starcevo

SIMIC STANISLAVA
JOVANCIC BRANISLAV

15.9.2020. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

BORAC - Starcevo

15.9.2020. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

15.9.2020. - 19.00

15.9.2020. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 1

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SIMONOVIC VLADIMIR
KOVACEVIC SAVO

15.9.2020. - 19.00

3 - 1

RIBNICA-Kraljevo

NOVI PAZAR - Novi Pazar

15.9.2020. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

15.9.2020. - 19.00

15.9.2020. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

2 - 3

RADNICKI DOO-Kragujevac

RADOVANOVIC ZORAN
STOJANAC VLADIMIR

15.9.2020. - 19.00

2 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

RADNICKI DOO-Kragujevac

15.9.2020. - 20.00

USC Voždovac-Beograd

15.9.2020. - 20.00

15.9.2020. - 20.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 2

PARTIZAN SOCCER-Beograd

GRADINSKI GORAN
CVETKOVIC VLADIMIR

15.9.2020. - 20.00

3 - 2

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

PARTIZAN SOCCER-Beograd



II KOLO SUPERLIGE

18.9.2020. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

18.9.2020. - 19.00

18.9.2020. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 1

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JANKOVIC MIRKO
POPOVIC TOMISLAV

18.9.2020. - 19.00

3 - 1

RIBNICA-Kraljevo

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

19.9.2020. - 17.00

SH Streliste - Pancevo

19.9.2020. - 17.00

19.9.2020. - 17.00

BORAC - Starcevo

2 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

JOVANCIC BRANISLAV
MILOSEVIC VLADIMIR

19.9.2020. - 17.00

2 - 3

BORAC - Starcevo

SPARTAK (SU)- Subotica

19.9.2020. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

19.9.2020. - 18.00

19.9.2020. - 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

0 - 3

PARTIZAN SOCCER-Beograd

ZELENOVIC DJORDJE
KOVACEVIC SAVO

19.9.2020. - 18.00

0 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

PARTIZAN SOCCER-Beograd

19.9.2020. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

19.9.2020. - 18.00

19.9.2020. - 18.00

RADNICKI DOO-Kragujevac

2 - 3

NIS - Nis

ROGIC DEJAN
PETROVIC ALEKSANDAR

19.9.2020. - 18.00

2 - 3

RADNICKI DOO-Kragujevac

NIS - Nis

19.9.2020. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

19.9.2020. - 19.00

19.9.2020. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

RADOVANOVIC ZORAN
STEVANOVIC DJORDJE

19.9.2020. - 19.00

2 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd



III KOLO SUPERLIGE

25.9.2020. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

25.9.2020. - 18.00

25.9.2020. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

PAPOVIC DRAGAN
RADOVANOVIC ZORAN

25.9.2020. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

NOVI PAZAR - Novi Pazar

25.9.2020. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

25.9.2020. - 18.30

25.9.2020. - 18.30

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

0 - 3

RADNICKI DOO-Kragujevac

BALANDZIC PREDRAG
GRADINSKI GORAN

25.9.2020. - 18.30

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

RADNICKI DOO-Kragujevac

25.9.2020. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

25.9.2020. - 19.00

25.9.2020. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

0 - 3

RIBNICA-Kraljevo

JOVANCIC BRANISLAV
SIMIC STANISLAVA

25.9.2020. - 19.00

0 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

RIBNICA-Kraljevo

26.9.2020. - 17.00

SC Cair-Nis

26.9.2020. - 17.00

26.9.2020. - 17.00

NIS - Nis

3 - 0

BORAC - Starcevo

JOKANOVIC VLADIMIR
ZELENOVIC DJORDJE

26.9.2020. - 17.00

3 - 0

NIS - Nis

BORAC - Starcevo

26.9.2020. - 17.00

Hala IMPULS

26.9.2020. - 17.00

26.9.2020. - 17.00

PARTIZAN SOCCER-Beograd

1 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

JOVANOVIC JOVAN
JANKOVIC MIRKO

26.9.2020. - 17.00

1 - 3

PARTIZAN SOCCER-Beograd

MLADI RADNIK-Pozarevac



IV KOLO SUPERLIGE

2.10.2020. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

2.10.2020. - 18.00

2.10.2020. - 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

0 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

PETROVIC ALEKSANDAR
POPOVIC TOMISLAV

2.10.2020. - 18.00

0 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

MLADI RADNIK-Pozarevac

2.10.2020. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

2.10.2020. - 19.00

2.10.2020. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 0

NIS - Nis

GRADINSKI GORAN
BALANDZIC PREDRAG

2.10.2020. - 19.00

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

NIS - Nis

3.10.2020. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

3.10.2020. - 16.00

3.10.2020. - 16.00

BORAC - Starcevo

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

CVETKOVIC VLADIMIR
MILOSEVIC VLADIMIR

3.10.2020. - 16.00

0 - 3

BORAC - Starcevo

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

4.10.2020. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

4.10.2020. - 18.00

4.10.2020. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

SPARTAK (SU)- Subotica

LEKO ROBERT
PEIC MARIO

4.10.2020. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SPARTAK (SU)- Subotica

13.10.2020. - 17.00

SH Jezero - Kragujevac

13.10.2020. - 17.00

13.10.2020. - 17.00

RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 2

PARTIZAN SOCCER-Beograd

RADOVANOVIC ZORAN
JOVANOVIC JOVAN

13.10.2020. - 17.00

3 - 2

RADNICKI DOO-Kragujevac

PARTIZAN SOCCER-Beograd



V KOLO SUPERLIGE

8.10.2020. - 17.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

8.10.2020. - 17.00

8.10.2020. - 17.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 1

RADNICKI DOO-Kragujevac

JOVANOVIC JOVAN
ZOTOVIC SVETLANA

8.10.2020. - 17.00

3 - 1

MLADI RADNIK-Pozarevac

RADNICKI DOO-Kragujevac

9.10.2020. - 18.00

MASTER-Zemun

9.10.2020. - 18.00

9.10.2020. - 18.00

PARTIZAN SOCCER-Beograd

3 - 0

BORAC - Starcevo

LEKO ROBERT
VUKOVIC JOVANA

9.10.2020. - 18.00

3 - 0

PARTIZAN SOCCER-Beograd

BORAC - Starcevo

9.10.2020. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

9.10.2020. - 18.30

9.10.2020. - 18.30

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

1 - 3

RIBNICA-Kraljevo

GRADINSKI GORAN
JOVANCIC BRANISLAV

9.10.2020. - 18.30

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

RIBNICA-Kraljevo

9.10.2020. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

9.10.2020. - 19.00

9.10.2020. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SAVIC DARKO
CVETKOVIC VLADIMIR

9.10.2020. - 19.00

3 - 0

SPARTAK (SU)- Subotica

NOVI PAZAR - Novi Pazar

10.10.2020. - 17.00

SC Cair-Nis

10.10.2020. - 17.00

10.10.2020. - 17.00

NIS - Nis

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

POPOVIC TOMISLAV
JANKOVIC MIRKO

10.10.2020. - 17.00

0 - 3

NIS - Nis

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad



VI KOLO SUPERLIGE

15.10.2020. - 17.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

15.10.2020. - 17.00

15.10.2020. - 17.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

BALANDZIC PREDRAG
LEKO ROBERT

15.10.2020. - 17.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

16.10.2020. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

16.10.2020. - 19.00

16.10.2020. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 2

PARTIZAN SOCCER-Beograd

SIMIC STANISLAVA
JOVANCIC BRANISLAV

16.10.2020. - 19.00

3 - 2

RIBNICA-Kraljevo

PARTIZAN SOCCER-Beograd

16.10.2020. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

16.10.2020. - 19.00

16.10.2020. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 1

NIS - Nis

ZOTOVIC SVETLANA
ROGIC DEJAN

16.10.2020. - 19.00

3 - 1

SPARTAK (SU)- Subotica

NIS - Nis

17.10.2020. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

17.10.2020. - 16.00

17.10.2020. - 16.00

BORAC - Starcevo

3 - 2

MLADI RADNIK-Pozarevac

CVETKOVIC VLADIMIR
SAVIC DARKO

17.10.2020. - 16.00

3 - 2

BORAC - Starcevo

MLADI RADNIK-Pozarevac

17.10.2020. - 17.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

17.10.2020. - 17.00

17.10.2020. - 17.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

1 - 3

RADNICKI DOO-Kragujevac

JANKOVIC MIRKO
ZELENOVIC DJORDJE

17.10.2020. - 17.00

1 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

RADNICKI DOO-Kragujevac



VII KOLO SUPERLIGE

23.10.2020. - 17.00

SC Cair-Nis

23.10.2020. - 17.00

23.10.2020. - 17.00

NIS - Nis

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

JANKOVIC MIRKO
BRKIC NIKOLA

23.10.2020. - 17.00

3 - 0

NIS - Nis

NOVI PAZAR - Novi Pazar

23.10.2020. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

23.10.2020. - 18.30

23.10.2020. - 18.30

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

1 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

STEVANOVIC DJORDJE
MILOSEVIC VLADIMIR

23.10.2020. - 18.30

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

SPARTAK (SU)- Subotica

24.10.2020. - 17.00

MASTER-Zemun

24.10.2020. - 17.00

24.10.2020. - 17.00

PARTIZAN SOCCER-Beograd

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

ZELENOVIC DJORDJE
POPOVIC TOMISLAV

24.10.2020. - 17.00

0 - 3

PARTIZAN SOCCER-Beograd

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

24.10.2020. - 17.00

SH Jezero - Kragujevac

24.10.2020. - 17.00

24.10.2020. - 17.00

RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 1

BORAC - Starcevo

PETROVIC ALEKSANDAR
KOVACEVIC SAVO

24.10.2020. - 17.00

3 - 1

RADNICKI DOO-Kragujevac

BORAC - Starcevo

24.10.2020. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

24.10.2020. - 19.00

24.10.2020. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

0 - 3

RIBNICA-Kraljevo

JOVANOVIC JOVAN
GRADINSKI GORAN

24.10.2020. - 19.00

0 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

RIBNICA-Kraljevo



VIII KOLO SUPERLIGE

31.10.2020. - 17.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

31.10.2020. - 17.00

31.10.2020. - 17.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 1

BORAC - Starcevo

JOVANOVIC JOVAN
POPOVIC TOMISLAV

31.10.2020. - 17.00

3 - 1

NOVI PAZAR - Novi Pazar

BORAC - Starcevo

31.10.2020. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

31.10.2020. - 19.00

31.10.2020. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 0

RADNICKI DOO-Kragujevac

STEVANOVIC DJORDJE
ROGIC DEJAN

31.10.2020. - 19.00

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

RADNICKI DOO-Kragujevac

1.11.2020. - 15.00

SC Cair-Nis

1.11.2020. - 15.00

1.11.2020. - 15.00

NIS - Nis

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

CVETKOVIC VLADIMIR
SAVIC DARKO

1.11.2020. - 15.00

3 - 1

NIS - Nis

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

2.12.2020. - 00.00

HS Dudova suma - Subotica

2.12.2020. - 00.00

2.12.2020. - 00.00

SPARTAK (SU)- Subotica

-

PARTIZAN SOCCER-Beograd

GRADINSKI GORAN
OCENAS JAN

2.12.2020. - 00.00

-

SPARTAK (SU)- Subotica

PARTIZAN SOCCER-Beograd

8.12.2020. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

8.12.2020. - 18.00

8.12.2020. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

SIMIC STANISLAVA
BALANDZIC PREDRAG

8.12.2020. - 18.00

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

MLADI RADNIK-Pozarevac



IX KOLO SUPERLIGE

7.11.2020. - 17.30

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

7.11.2020. - 17.30

7.11.2020. - 17.30

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 2

SPARTAK (SU)- Subotica

JANKOVIC MIRKO
SIMONOVIC VLADIMIR

7.11.2020. - 17.30

3 - 2

MLADI RADNIK-Pozarevac

SPARTAK (SU)- Subotica

3.12.2020. - 00.00

USC Voždovac-Beograd

3.12.2020. - 00.00

3.12.2020. - 00.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

-

NOVI PAZAR - Novi Pazar

STEVANOVIC DJORDJE
ZOTOVIC SVETLANA

3.12.2020. - 00.00

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3.12.2020. - 00.00

Hala IMPULS

3.12.2020. - 00.00

3.12.2020. - 00.00

PARTIZAN SOCCER-Beograd

-

NIS - Nis

JOVANCIC BRANISLAV
SAVIC DARKO

3.12.2020. - 00.00

-

PARTIZAN SOCCER-Beograd

NIS - Nis

3.12.2020. - 00.00

SH Jezero - Kragujevac

3.12.2020. - 00.00

3.12.2020. - 00.00

RADNICKI DOO-Kragujevac

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

ZELENOVIC DJORDJE
POPOVIC TOMISLAV

3.12.2020. - 00.00

-

RADNICKI DOO-Kragujevac

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3.12.2020. - 00.00

SH Streliste - Pancevo

3.12.2020. - 00.00

3.12.2020. - 00.00

BORAC - Starcevo

-

RIBNICA-Kraljevo

SIMONOVIC VLADIMIR
SIMIC STANISLAVA

3.12.2020. - 00.00

-

BORAC - Starcevo

RIBNICA-Kraljevo



X KOLO SUPERLIGE

14.11.2020. - 17.00

SH Jezero - Kragujevac

14.11.2020. - 17.00

14.11.2020. - 17.00

RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 1

SPARTAK (SU)- Subotica

BALANDZIC PREDRAG
GRADINSKI GORAN

14.11.2020. - 17.00

3 - 1

RADNICKI DOO-Kragujevac

SPARTAK (SU)- Subotica

15.11.2020. - 18.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

15.11.2020. - 18.00

15.11.2020. - 18.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

2 - 3

NIS - Nis

ROGIC DEJAN
JOVANCIC BRANISLAV

15.11.2020. - 18.00

2 -