WIENER SUPERLIGA

SUPERLIGA

select
LIGA TAKMICENJE LIGA Matches

I KOLO SUPERLIGE

6.10.2011. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

6.10.2011. - 18.00

6.10.2011. - 18.00

VOJVODINA NS SEME

3 - 1

PARTIZAN TERMOELEKTRO

LAZAREVIC IVAN
CUK DRAGUTIN

6.10.2011. - 18.00

3 - 1

VOJVODINA NS SEME

PARTIZAN TERMOELEKTRO

7.10.2011. - 19.00

SH Jezero - Kragujevac

7.10.2011. - 19.00

7.10.2011. - 19.00

RADNICKI

2 - 3

CRVENA ZVEZDA

KOVACEVIC LJUBOMIR
VILIMANOVIC GORDAN

7.10.2011. - 19.00

2 - 3

RADNICKI

CRVENA ZVEZDA

8.10.2011. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

8.10.2011. - 19.00

8.10.2011. - 19.00

JEDINSTVO

1 - 3

MLADI RADNIK

GRADINSKI GORAN
ROGIC DEJAN

8.10.2011. - 19.00

1 - 3

JEDINSTVO

MLADI RADNIK

8.10.2011. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

8.10.2011. - 19.00

8.10.2011. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

2 - 3

SPARTAK

BALANDZIC PREDRAG
CVETKOVIC VLADIMIR

8.10.2011. - 19.00

2 - 3

KLEK SRBIJASUME

SPARTAK

9.10.2011. - 18.00

SD Radnicki

9.10.2011. - 18.00

9.10.2011. - 18.00

ZELEZNICAR

-

RIBNICA

BJELIC ZORICA
POPOVIC ANDJELKO

9.10.2011. - 18.00

-

ZELEZNICAR

RIBNICA



II KOLO SUPERLIGE

13.10.2011. - 18.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

13.10.2011. - 18.00

13.10.2011. - 18.00

MLADI RADNIK

3 - 1

KLEK SRBIJASUME

JANKOVIC MIRKO
PETROVIC ALEKSANDAR

13.10.2011. - 18.00

3 - 1

MLADI RADNIK

KLEK SRBIJASUME

14.10.2011. - 15.30

SC "SUMICE" - Beograd

14.10.2011. - 15.30

14.10.2011. - 15.30

PARTIZAN TERMOELEKTRO

3 - 2

SPARTAK

SIMONOVIC VLADIMIR
STEVANOVIC DJORDJE

14.10.2011. - 15.30

3 - 2

PARTIZAN TERMOELEKTRO

SPARTAK

14.10.2011. - 18.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

14.10.2011. - 18.30

14.10.2011. - 18.30

VOJVODINA NS SEME

3 - 0

ZELEZNICAR

SPANOVIC   DUSAN
DAVIDOVIC NENAD

14.10.2011. - 18.30

3 - 0

VOJVODINA NS SEME

ZELEZNICAR

14.10.2011. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

14.10.2011. - 19.00

14.10.2011. - 19.00

RIBNICA

1 - 3

RADNICKI

LEKO ROBERT
KOLAREVIC BORIS

14.10.2011. - 19.00

1 - 3

RIBNICA

RADNICKI

14.10.2011. - 20.30

SC "SUMICE" - Beograd

14.10.2011. - 20.30

14.10.2011. - 20.30

CRVENA ZVEZDA

3 - 1

JEDINSTVO

ROGIC DEJAN
LAZAREVIC IVAN

14.10.2011. - 20.30

3 - 1

CRVENA ZVEZDA

JEDINSTVO



III KOLO SUPERLIGE

20.10.2011. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

20.10.2011. - 18.00

20.10.2011. - 18.00

RADNICKI

1 - 3

VOJVODINA NS SEME

JANKOVIC MIRKO
MILJKOVIC IGOR

20.10.2011. - 18.00

1 - 3

RADNICKI

VOJVODINA NS SEME

22.10.2011. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

22.10.2011. - 19.00

22.10.2011. - 19.00

JEDINSTVO

3 - 1

RIBNICA

LAZAREVIC IVAN
CVETKOVIC VLADIMIR

22.10.2011. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO

RIBNICA

22.10.2011. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

22.10.2011. - 19.00

22.10.2011. - 19.00

SPARTAK

1 - 3

MLADI RADNIK

BALANDZIC PREDRAG
TOMASEVIC DRAGAN

22.10.2011. - 19.00

1 - 3

SPARTAK

MLADI RADNIK

22.10.2011. - 20.00

SD Radnicki

22.10.2011. - 20.00

22.10.2011. - 20.00

ZELEZNICAR

-

PARTIZAN TERMOELEKTRO

ZOTOVIC SVETLANA
SIMIC STANISLAVA

22.10.2011. - 20.00

-

ZELEZNICAR

PARTIZAN TERMOELEKTRO

23.10.2011. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

23.10.2011. - 19.00

23.10.2011. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

GRADINSKI GORAN
PETROVIC ALEKSANDAR

23.10.2011. - 19.00

1 - 3

KLEK SRBIJASUME

CRVENA ZVEZDA



IV KOLO SUPERLIGE

27.10.2011. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

27.10.2011. - 18.00

27.10.2011. - 18.00

VOJVODINA NS SEME

3 - 0

JEDINSTVO

ANTIC DEJAN
LEKO ROBERT

27.10.2011. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME

JEDINSTVO

28.10.2011. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

28.10.2011. - 19.00

28.10.2011. - 19.00

RIBNICA

3 - 0

KLEK SRBIJASUME

PETROVIC ALEKSANDAR
SIMONOVIC VLADIMIR

28.10.2011. - 19.00

3 - 0

RIBNICA

KLEK SRBIJASUME

28.10.2011. - 20.30

SC "SUMICE" - Beograd

28.10.2011. - 20.30

28.10.2011. - 20.30

PARTIZAN TERMOELEKTRO

3 - 0

MLADI RADNIK

POPOVIC ANDJELKO
SPANOVIC   DUSAN

28.10.2011. - 20.30

3 - 0

PARTIZAN TERMOELEKTRO

MLADI RADNIK

29.10.2011. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

29.10.2011. - 18.00

29.10.2011. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

SPARTAK

KOLAREVIC BORIS
DAVIDOVIC NENAD

29.10.2011. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

SPARTAK

30.10.2011. - 18.00

SD Radnicki

30.10.2011. - 18.00

30.10.2011. - 18.00

ZELEZNICAR

0 - 3

RADNICKI

JOVANOVIC DEJAN
MILJKOVIC IGOR

30.10.2011. - 18.00

0 - 3

ZELEZNICAR

RADNICKI



V KOLO SUPERLIGE

4.11.2011. - 19.00

SH Jezero - Kragujevac

4.11.2011. - 19.00

4.11.2011. - 19.00

RADNICKI

3 - 1

PARTIZAN TERMOELEKTRO

KOLAREVIC BORIS
POPOVIC ANDJELKO

4.11.2011. - 19.00

3 - 1

RADNICKI

PARTIZAN TERMOELEKTRO

5.11.2011. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

5.11.2011. - 19.00

5.11.2011. - 19.00

JEDINSTVO

3 - 0

ZELEZNICAR

ZOTOVIC SVETLANA
SIMONOVIC VLADIMIR

5.11.2011. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO

ZELEZNICAR

5.11.2011. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

5.11.2011. - 19.00

5.11.2011. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

3 - 1

VOJVODINA NS SEME

ROGIC DEJAN
BALANDZIC PREDRAG

5.11.2011. - 19.00

3 - 1

KLEK SRBIJASUME

VOJVODINA NS SEME

5.11.2011. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

5.11.2011. - 19.00

5.11.2011. - 19.00

SPARTAK

3 - 1

RIBNICA

CUK DRAGUTIN
DAVIDOVIC NENAD

5.11.2011. - 19.00

3 - 1

SPARTAK

RIBNICA

5.11.2011. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

5.11.2011. - 19.00

5.11.2011. - 19.00

MLADI RADNIK

2 - 3

CRVENA ZVEZDA

VILIMANOVIC GORDAN
KOVACEVIC LJUBOMIR

5.11.2011. - 19.00

2 - 3

MLADI RADNIK

CRVENA ZVEZDA



VI KOLO SUPERLIGE

8.11.2011. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

8.11.2011. - 18.00

8.11.2011. - 18.00

PARTIZAN TERMOELEKTRO

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

BJELIC ZORICA
KOLAREVIC BORIS

8.11.2011. - 18.00

1 - 3

PARTIZAN TERMOELEKTRO

CRVENA ZVEZDA

10.11.2011. - 18.00

HS Kraljevo - Kraljevo

10.11.2011. - 18.00

10.11.2011. - 18.00

RIBNICA

0 - 3

MLADI RADNIK

GRADINSKI GORAN
LAZAREVIC IVAN

10.11.2011. - 18.00

0 - 3

RIBNICA

MLADI RADNIK

11.11.2011. - 18.00

SD Radnicki

11.11.2011. - 18.00

11.11.2011. - 18.00

ZELEZNICAR

0 - 3

KLEK SRBIJASUME

KOVACEVIC LJUBOMIR
VILIMANOVIC GORDAN

11.11.2011. - 18.00

0 - 3

ZELEZNICAR

KLEK SRBIJASUME

11.11.2011. - 18.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

11.11.2011. - 18.30

11.11.2011. - 18.30

VOJVODINA NS SEME

3 - 1

SPARTAK

MILJKOVIC IGOR
ZOTOVIC SVETLANA

11.11.2011. - 18.30

3 - 1

VOJVODINA NS SEME

SPARTAK

12.11.2011. - 19.00

SH Jezero - Kragujevac

12.11.2011. - 19.00

12.11.2011. - 19.00

RADNICKI

3 - 1

JEDINSTVO

BALANDZIC PREDRAG
TOMASEVIC DRAGAN

12.11.2011. - 19.00

3 - 1

RADNICKI

JEDINSTVO



VII KOLO SUPERLIGE

17.11.2011. - 18.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

17.11.2011. - 18.00

17.11.2011. - 18.00

SPARTAK

-

ZELEZNICAR

VILIMANOVIC GORDAN
KOVACEVIC LJUBOMIR

17.11.2011. - 18.00

-

SPARTAK

ZELEZNICAR

19.11.2011. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

19.11.2011. - 19.00

19.11.2011. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

0 - 3

RADNICKI

LAZAREVIC IVAN
POPOVIC ANDJELKO

19.11.2011. - 19.00

0 - 3

KLEK SRBIJASUME

RADNICKI

19.11.2011. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

19.11.2011. - 19.00

19.11.2011. - 19.00

MLADI RADNIK

3 - 2

VOJVODINA NS SEME

CUK DRAGUTIN
JANKOVIC MIRKO

19.11.2011. - 19.00

3 - 2

MLADI RADNIK

VOJVODINA NS SEME

4.1.2012. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

4.1.2012. - 19.00

4.1.2012. - 19.00

JEDINSTVO

2 - 3

PARTIZAN TERMOELEKTRO

VILIMANOVIC GORDAN
KOVACEVIC LJUBOMIR

4.1.2012. - 19.00

2 - 3

JEDINSTVO

PARTIZAN TERMOELEKTRO

5.1.2012. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

5.1.2012. - 18.00

5.1.2012. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

RIBNICA

BJELIC ZORICA
SIMIC STANISLAVA

5.1.2012. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

RIBNICA



VIII KOLO SUPERLIGE

24.11.2011. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

24.11.2011. - 18.00

24.11.2011. - 18.00

JEDINSTVO

3 - 0

KLEK SRBIJASUME

PETROVIC ALEKSANDAR
KOVACEVIC LJUBOMIR

24.11.2011. - 18.00

3 - 0

JEDINSTVO

KLEK SRBIJASUME

25.11.2011. - 19.00

SH Jezero - Kragujevac

25.11.2011. - 19.00

25.11.2011. - 19.00

RADNICKI

3 - 0

SPARTAK

ROGIC DEJAN
POPOVIC TOMISLAV

25.11.2011. - 19.00

3 - 0

RADNICKI

SPARTAK

28.11.2011. - 18.00

SD Radnicki

28.11.2011. - 18.00

28.11.2011. - 18.00

ZELEZNICAR

2 - 3

MLADI RADNIK

CVETKOVIC VLADIMIR
BALANDZIC ALEKSANDRA

28.11.2011. - 18.00

2 - 3

ZELEZNICAR

MLADI RADNIK

28.12.2011. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

28.12.2011. - 18.00

28.12.2011. - 18.00

PARTIZAN TERMOELEKTRO

3 - 1

RIBNICA

CUK DRAGUTIN
CVETKOVIC VLADIMIR

28.12.2011. - 18.00

3 - 1

PARTIZAN TERMOELEKTRO

RIBNICA

29.12.2011. - 17.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

29.12.2011. - 17.00

29.12.2011. - 17.00

VOJVODINA NS SEME

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

JANKOVIC MIRKO
LAZAREVIC IVAN

29.12.2011. - 17.00

1 - 3

VOJVODINA NS SEME

CRVENA ZVEZDA



IX KOLO SUPERLIGE

1.12.2011. - 18.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

1.12.2011. - 18.00

1.12.2011. - 18.00

MLADI RADNIK

1 - 3

RADNICKI


1.12.2011. - 18.00

1 - 3

MLADI RADNIK

RADNICKI

2.12.2011. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

2.12.2011. - 19.00

2.12.2011. - 19.00

RIBNICA

1 - 3

VOJVODINA NS SEME

BALANDZIC PREDRAG
PETROVIC ALEKSANDAR

2.12.2011. - 19.00

1 - 3

RIBNICA

VOJVODINA NS SEME

3.12.2011. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

3.12.2011. - 19.00

3.12.2011. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

0 - 3

PARTIZAN TERMOELEKTRO

JOVANOVIC DEJAN
DAVIDOVIC NENAD

3.12.2011. - 19.00

0 - 3

KLEK SRBIJASUME

PARTIZAN TERMOELEKTRO

3.12.2011. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

3.12.2011. - 19.00

3.12.2011. - 19.00

SPARTAK

3 - 2

JEDINSTVO

JANKOVIC MIRKO
SIMONOVIC VLADIMIR

3.12.2011. - 19.00

3 - 2

SPARTAK

JEDINSTVO

25.1.2012. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

25.1.2012. - 18.00

25.1.2012. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

ZELEZNICAR

CVETKOVIC VLADIMIR
TOMASEVIC DRAGAN

25.1.2012. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

ZELEZNICAR



X KOLO SUPERLIGE

9.12.2011. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

9.12.2011. - 19.00

9.12.2011. - 19.00

RIBNICA

3 - 2