WIENER SUPERLIGA

SUPERLIGA

select
LIGA TAKMICENJE LIGA Matches

I KOLO SUPERLIGE

7.10.2011. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

7.10.2011. - 19.00

7.10.2011. - 19.00

DINAMO AZOTARA

-

VARADIN BMG GRADNJA

DAVIDOVIC NENAD
SPANOVIC   DUSAN

7.10.2011. - 19.00

-

DINAMO AZOTARA

VARADIN BMG GRADNJA

7.10.2011. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

7.10.2011. - 19.00

7.10.2011. - 19.00

NIS SPARTAK

3 - 2

VIZURA

KOLAREVIC BORIS
LEKO ROBERT

7.10.2011. - 19.00

3 - 2

NIS SPARTAK

VIZURA

8.10.2011. - 20.00

SC "RADNICKI" - Beograd

8.10.2011. - 20.00

8.10.2011. - 20.00

RADNICKI

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

SIMIC STANISLAVA
BALANDZIC ALEKSANDRA

8.10.2011. - 20.00

1 - 3

RADNICKI

CRVENA ZVEZDA

8.10.2011. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

8.10.2011. - 20.00

8.10.2011. - 20.00

TENT

0 - 3

KOLUBARA

PETROVIC ALEKSANDAR
STEVANOVIC DJORDJE

8.10.2011. - 20.00

0 - 3

TENT

KOLUBARA

8.10.2011. - 20.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

8.10.2011. - 20.00

8.10.2011. - 20.00

VOJVODINA (W)

0 - 3

JEDINSTVO

MILJKOVIC IGOR
TOMASEVIC DRAGAN

8.10.2011. - 20.00

0 - 3

VOJVODINA (W)

JEDINSTVO



II KOLO SUPERLIGE

14.10.2011. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

14.10.2011. - 18.00

14.10.2011. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 1

TENT

CVETKOVIC VLADIMIR
GRADINSKI GORAN

14.10.2011. - 18.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA

TENT

15.10.2011. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

15.10.2011. - 19.00

15.10.2011. - 19.00

DINAMO AZOTARA

2 - 3

RADNICKI

CUK DRAGUTIN
BJELIC ZORICA

15.10.2011. - 19.00

2 - 3

DINAMO AZOTARA

RADNICKI

15.10.2011. - 20.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

15.10.2011. - 20.00

15.10.2011. - 20.00

VARADIN BMG GRADNJA

1 - 3

VIZURA

VILIMANOVIC GORDAN
SIMIC STANISLAVA

15.10.2011. - 20.00

1 - 3

VARADIN BMG GRADNJA

VIZURA

15.10.2011. - 20.00

SD Veliki park - Uzice

15.10.2011. - 20.00

15.10.2011. - 20.00

JEDINSTVO

2 - 3

NIS SPARTAK

TOMASEVIC DRAGAN
BALANDZIC PREDRAG

15.10.2011. - 20.00

2 - 3

JEDINSTVO

NIS SPARTAK

15.10.2011. - 20.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

15.10.2011. - 20.00

15.10.2011. - 20.00

KOLUBARA

-

VOJVODINA (W)

POPOVIC ANDJELKO
KOVACEVIC LJUBOMIR

15.10.2011. - 20.00

-

KOLUBARA

VOJVODINA (W)



III KOLO SUPERLIGE

21.10.2011. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

21.10.2011. - 19.00

21.10.2011. - 19.00

NIS SPARTAK

3 - 1

KOLUBARA

DAVIDOVIC NENAD
ANTIC DEJAN

21.10.2011. - 19.00

3 - 1

NIS SPARTAK

KOLUBARA

22.10.2011. - 18.00

SC Vizura - Beograd

22.10.2011. - 18.00

22.10.2011. - 18.00

VIZURA

2 - 3

JEDINSTVO

SIMONOVIC VLADIMIR
ROGIC DEJAN

22.10.2011. - 18.00

2 - 3

VIZURA

JEDINSTVO

22.10.2011. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

22.10.2011. - 19.00

22.10.2011. - 19.00

TENT

3 - 0

DINAMO AZOTARA

BALANDZIC ALEKSANDRA
KOLAREVIC BORIS

22.10.2011. - 19.00

3 - 0

TENT

DINAMO AZOTARA

22.10.2011. - 20.00

SC "RADNICKI" - Beograd

22.10.2011. - 20.00

22.10.2011. - 20.00

RADNICKI

0 - 3

VARADIN BMG GRADNJA

VILIMANOVIC GORDAN
POPOVIC TOMISLAV

22.10.2011. - 20.00

0 - 3

RADNICKI

VARADIN BMG GRADNJA

22.10.2011. - 20.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

22.10.2011. - 20.00

22.10.2011. - 20.00

VOJVODINA (W)

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

STEVANOVIC DJORDJE
POPOVIC ANDJELKO

22.10.2011. - 20.00

0 - 3

VOJVODINA (W)

CRVENA ZVEZDA



IV KOLO SUPERLIGE

29.10.2011. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

29.10.2011. - 16.00

29.10.2011. - 16.00

DINAMO AZOTARA

1 - 3

VOJVODINA (W)

POPOVIC TOMISLAV
VILIMANOVIC GORDAN

29.10.2011. - 16.00

1 - 3

DINAMO AZOTARA

VOJVODINA (W)

29.10.2011. - 20.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

29.10.2011. - 20.00

29.10.2011. - 20.00

VARADIN BMG GRADNJA

3 - 1

JEDINSTVO

KOVACEVIC LJUBOMIR
CVETKOVIC VLADIMIR

29.10.2011. - 20.00

3 - 1

VARADIN BMG GRADNJA

JEDINSTVO

29.10.2011. - 20.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

29.10.2011. - 20.00

29.10.2011. - 20.00

KOLUBARA

1 - 3

VIZURA

ROGIC DEJAN
GRADINSKI GORAN

29.10.2011. - 20.00

1 - 3

KOLUBARA

VIZURA

29.10.2011. - 20.00

SC "RADNICKI" - Beograd

29.10.2011. - 20.00

29.10.2011. - 20.00

RADNICKI

0 - 3

TENT

TOMASEVIC DRAGAN
ZOTOVIC SVETLANA

29.10.2011. - 20.00

0 - 3

RADNICKI

TENT

23.11.2011. - 20.00

SC "SUMICE" - Beograd

23.11.2011. - 20.00

23.11.2011. - 20.00

CRVENA ZVEZDA

1 - 3

NIS SPARTAK


23.11.2011. - 20.00

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

NIS SPARTAK



V KOLO SUPERLIGE

4.11.2011. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

4.11.2011. - 19.00

4.11.2011. - 19.00

NIS SPARTAK

3 - 1

DINAMO AZOTARA

MILJKOVIC IGOR
ANTIC DEJAN

4.11.2011. - 19.00

3 - 1

NIS SPARTAK

DINAMO AZOTARA

5.11.2011. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

5.11.2011. - 19.00

5.11.2011. - 19.00

TENT

3 - 1

VARADIN BMG GRADNJA

LAZAREVIC IVAN
SIMIC STANISLAVA

5.11.2011. - 19.00

3 - 1

TENT

VARADIN BMG GRADNJA

5.11.2011. - 20.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

5.11.2011. - 20.00

5.11.2011. - 20.00

VOJVODINA (W)

2 - 3

RADNICKI

LEKO ROBERT
SPANOVIC   DUSAN

5.11.2011. - 20.00

2 - 3

VOJVODINA (W)

RADNICKI

5.11.2011. - 20.00

SD Veliki park - Uzice

5.11.2011. - 20.00

5.11.2011. - 20.00

JEDINSTVO

1 - 3

KOLUBARA

CVETKOVIC VLADIMIR
JANKOVIC MIRKO

5.11.2011. - 20.00

1 - 3

JEDINSTVO

KOLUBARA

28.12.2011. - 18.00

SC Vizura - Beograd

28.12.2011. - 18.00

28.12.2011. - 18.00

VIZURA

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

JOVANOVIC DEJAN
BALANDZIC PREDRAG

28.12.2011. - 18.00

0 - 3

VIZURA

CRVENA ZVEZDA



VI KOLO SUPERLIGE

12.11.2011. - 18.00

SH Streliste - Pancevo

12.11.2011. - 18.00

12.11.2011. - 18.00

DINAMO AZOTARA

3 - 1

VIZURA

PETROVIC ALEKSANDAR
LEKO ROBERT

12.11.2011. - 18.00

3 - 1

DINAMO AZOTARA

VIZURA

12.11.2011. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

12.11.2011. - 19.00

12.11.2011. - 19.00

TENT

3 - 0

VOJVODINA (W)

SIMONOVIC VLADIMIR
CVETKOVIC VLADIMIR

12.11.2011. - 19.00

3 - 0

TENT

VOJVODINA (W)

12.11.2011. - 20.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

12.11.2011. - 20.00

12.11.2011. - 20.00

VARADIN BMG GRADNJA

3 - 2

KOLUBARA

JANKOVIC MIRKO
STEVANOVIC DJORDJE

12.11.2011. - 20.00

3 - 2

VARADIN BMG GRADNJA

KOLUBARA

12.11.2011. - 20.00

SC "RADNICKI" - Beograd

12.11.2011. - 20.00

12.11.2011. - 20.00

RADNICKI

0 - 3

NIS SPARTAK

SPANOVIC   DUSAN
CUK DRAGUTIN

12.11.2011. - 20.00

0 - 3

RADNICKI

NIS SPARTAK

5.1.2012. - 20.30

SC "SUMICE" - Beograd

5.1.2012. - 20.30

5.1.2012. - 20.30

CRVENA ZVEZDA

3 - 0

JEDINSTVO

DAVIDOVIC NENAD
GRADINSKI GORAN

5.1.2012. - 20.30

3 - 0

CRVENA ZVEZDA

JEDINSTVO



VII KOLO SUPERLIGE

18.11.2011. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

18.11.2011. - 19.00

18.11.2011. - 19.00

NIS SPARTAK

3 - 2

TENT

BALANDZIC ALEKSANDRA
BALANDZIC PREDRAG

18.11.2011. - 19.00

3 - 2

NIS SPARTAK

TENT

18.11.2011. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

18.11.2011. - 19.00

18.11.2011. - 19.00

JEDINSTVO

3 - 2

DINAMO AZOTARA

POPOVIC TOMISLAV
PETROVIC ALEKSANDAR

18.11.2011. - 19.00

3 - 2

JEDINSTVO

DINAMO AZOTARA

19.11.2011. - 18.00

SC Vizura - Beograd

19.11.2011. - 18.00

19.11.2011. - 18.00

VIZURA

3 - 1

RADNICKI

STEVANOVIC DJORDJE
SIMIC STANISLAVA

19.11.2011. - 18.00

3 - 1

VIZURA

RADNICKI

19.11.2011. - 20.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

19.11.2011. - 20.00

19.11.2011. - 20.00

VOJVODINA (W)

0 - 3

VARADIN BMG GRADNJA

DAVIDOVIC NENAD
ANTIC DEJAN

19.11.2011. - 20.00

0 - 3

VOJVODINA (W)

VARADIN BMG GRADNJA

25.1.2012. - 20.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

25.1.2012. - 20.00

25.1.2012. - 20.00

KOLUBARA

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

STEVANOVIC DJORDJE
MILJKOVIC IGOR

25.1.2012. - 20.00

0 - 3

KOLUBARA

CRVENA ZVEZDA



VIII KOLO SUPERLIGE

26.11.2011. - 17.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

26.11.2011. - 17.00

26.11.2011. - 17.00

VARADIN BMG GRADNJA

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

ANTIC DEJAN
LAZAREVIC IVAN

26.11.2011. - 17.00

0 - 3

VARADIN BMG GRADNJA

CRVENA ZVEZDA

26.11.2011. - 18.00

SH Streliste - Pancevo

26.11.2011. - 18.00

26.11.2011. - 18.00

DINAMO AZOTARA

1 - 3

KOLUBARA

BALANDZIC PREDRAG
TOMASEVIC DRAGAN

26.11.2011. - 18.00

1 - 3

DINAMO AZOTARA

KOLUBARA

26.11.2011. - 20.00

SC "RADNICKI" - Beograd

26.11.2011. - 20.00

26.11.2011. - 20.00

RADNICKI

3 - 2

JEDINSTVO

STEVANOVIC DJORDJE
SIMIC STANISLAVA

26.11.2011. - 20.00

3 - 2

RADNICKI

JEDINSTVO

26.11.2011. - 20.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

26.11.2011. - 20.00

26.11.2011. - 20.00

TENT

3 - 1

VIZURA

SPANOVIC   DUSAN
CUK DRAGUTIN

26.11.2011. - 20.00

3 - 1

TENT

VIZURA

26.11.2011. - 20.00

SH "SLANA BARA" - Novi Sad

26.11.2011. - 20.00

26.11.2011. - 20.00

VOJVODINA (W)

0 - 3

NIS SPARTAK

KOLAREVIC BORIS
LEKO ROBERT

26.11.2011. - 20.00

0 - 3

VOJVODINA (W)

NIS SPARTAK



IX KOLO SUPERLIGE

2.12.2011. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

2.12.2011. - 19.00

2.12.2011. - 19.00

NIS SPARTAK

3 - 0

VARADIN BMG GRADNJA

MILJKOVIC IGOR
LAZAREVIC IVAN

2.12.2011. - 19.00

3 - 0

NIS SPARTAK

VARADIN BMG GRADNJA

3.12.2011. - 18.00

SC Vizura - Beograd

3.12.2011. - 18.00

3.12.2011. - 18.00

VIZURA

3 - 0

VOJVODINA (W)

BALANDZIC ALEKSANDRA
STEVANOVIC DJORDJE

3.12.2011. - 18.00

3 - 0

VIZURA

VOJVODINA (W)

3.12.2011. - 20.00

SD Veliki park - Uzice

3.12.2011. - 20.00

3.12.2011. - 20.00

JEDINSTVO

-

TENT

KOVACEVIC LJUBOMIR
ROGIC DEJAN

3.12.2011. - 20.00

-

JEDINSTVO

TENT

3.12.2011. - 20.00

SC "SUMICE" - Beograd

3.12.2011. - 20.00

3.12.2011. - 20.00

CRVENA ZVEZDA

2 - 3

DINAMO AZOTARA

LEKO ROBERT
POPOVIC ANDJELKO

3.12.2011. - 20.00

2 - 3

CRVENA ZVEZDA

DINAMO AZOTARA

4.12.2011. - 18.00

SPC "KOLUBARA" - Lazarevac

4.12.2011. - 18.00

4.12.2011. - 18.00

KOLUBARA

3 - 0

RADNICKI

CUK DRAGUTIN
ZOTOVIC SVETLANA

4.12.2011. - 18.00

3 - 0

KOLUBARA

RADNICKI



X KOLO SUPERLIGE

10.12.2011. - 18.00

SC Vizura - Beograd

10.12.2011. - 18.00

10.12.2011. - 18.00

VIZURA

3 - 2

NIS SPARTAK

GRADINSKI GORAN
BALANDZIC PREDRAG

10.12.2011. - 18.00

3 - 2

VIZURA