WIENER SUPERLIGA

SUPERLIGA

select
LIGA TAKMICENJE LIGA Matches

I KOLO SUPERLIGE

11.10.2012. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

11.10.2012. - 18.00

11.10.2012. - 18.00

VOJVODINA NS SEME

2 - 3

RADNICKI

BALANDZIC PREDRAG
DAVIDOVIC NENAD

11.10.2012. - 18.00

2 - 3

VOJVODINA NS SEME

RADNICKI

12.10.2012. - 20.00

SC "SUMICE" - Beograd

12.10.2012. - 20.00

12.10.2012. - 20.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 1

RIBNICA

LEKO ROBERT
STEVANOVIC DJORDJE

12.10.2012. - 20.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA

RIBNICA

13.10.2012. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

13.10.2012. - 18.00

13.10.2012. - 18.00

DJERDAP

3 - 0

ZELEZNICAR

MILJKOVIC IGOR
CVETKOVIC VLADIMIR

13.10.2012. - 18.00

3 - 0

DJERDAP

ZELEZNICAR

13.10.2012. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

13.10.2012. - 19.00

13.10.2012. - 19.00

MLADI RADNIK

3 - 0

SPARTAK (SU)

CUK DRAGUTIN
SIMONOVIC VLADIMIR

13.10.2012. - 19.00

3 - 0

MLADI RADNIK

SPARTAK (SU)

13.10.2012. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

13.10.2012. - 19.00

13.10.2012. - 19.00

SPARTAK

3 - 0

PARTIZAN TERMOELEKTRO

GRADINSKI GORAN
PETROVIC ALEKSANDAR

13.10.2012. - 19.00

3 - 0

SPARTAK

PARTIZAN TERMOELEKTRO



II KOLO SUPERLIGE

18.10.2012. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

18.10.2012. - 18.00

18.10.2012. - 18.00

PARTIZAN TERMOELEKTRO

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

DAVIDOVIC NENAD
ROGIC DEJAN

18.10.2012. - 18.00

1 - 3

PARTIZAN TERMOELEKTRO

CRVENA ZVEZDA

19.10.2012. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

19.10.2012. - 19.00

19.10.2012. - 19.00

SPARTAK (SU)

-

ZELEZNICAR

KOLAREVIC BORIS
SPANOVIC   DUSAN

19.10.2012. - 19.00

-

SPARTAK (SU)

ZELEZNICAR

19.10.2012. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

19.10.2012. - 19.00

19.10.2012. - 19.00

RIBNICA

-

VOJVODINA NS SEME

GRADINSKI GORAN
LAZAREVIC IVAN

19.10.2012. - 19.00

-

RIBNICA

VOJVODINA NS SEME

19.10.2012. - 19.30

SH Jezero - Kragujevac

19.10.2012. - 19.30

19.10.2012. - 19.30

RADNICKI

1 - 3

DJERDAP

POPOVIC TOMISLAV
POPOVIC ANDJELKO

19.10.2012. - 19.30

1 - 3

RADNICKI

DJERDAP

20.10.2012. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

20.10.2012. - 19.00

20.10.2012. - 19.00

MLADI RADNIK

3 - 0

SPARTAK

ZOTOVIC SVETLANA
BALANDZIC PREDRAG

20.10.2012. - 19.00

3 - 0

MLADI RADNIK

SPARTAK



III KOLO SUPERLIGE

25.10.2012. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

25.10.2012. - 18.00

25.10.2012. - 18.00

VOJVODINA NS SEME

3 - 0

PARTIZAN TERMOELEKTRO

POPOVIC ANDJELKO
KOLAREVIC BORIS

25.10.2012. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME

PARTIZAN TERMOELEKTRO

27.10.2012. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

27.10.2012. - 18.00

27.10.2012. - 18.00

DJERDAP

3 - 1

RIBNICA

LEKO ROBERT
RADOVANOVIC ZORAN

27.10.2012. - 18.00

3 - 1

DJERDAP

RIBNICA

27.10.2012. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

27.10.2012. - 19.00

27.10.2012. - 19.00

SPARTAK

3 - 1

SPARTAK (SU)

ROGIC DEJAN
SIMONOVIC VLADIMIR

27.10.2012. - 19.00

3 - 1

SPARTAK

SPARTAK (SU)

28.10.2012. - 17.00

SD Radnicki

28.10.2012. - 17.00

28.10.2012. - 17.00

ZELEZNICAR

0 - 3

RADNICKI

SPANOVIC   DUSAN
STEVANOVIC DJORDJE

28.10.2012. - 17.00

0 - 3

ZELEZNICAR

RADNICKI

28.10.2012. - 18.30

SC "SUMICE" - Beograd

28.10.2012. - 18.30

28.10.2012. - 18.30

CRVENA ZVEZDA

-

MLADI RADNIK

CUK DRAGUTIN
MILJKOVIC IGOR

28.10.2012. - 18.30

-

CRVENA ZVEZDA

MLADI RADNIK



IV KOLO SUPERLIGE

1.11.2012. - 18.00

HS Dudova suma - Subotica

1.11.2012. - 18.00

1.11.2012. - 18.00

SPARTAK (SU)

-

RADNICKI

MILJKOVIC IGOR
LEKO ROBERT

1.11.2012. - 18.00

-

SPARTAK (SU)

RADNICKI

2.11.2012. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

2.11.2012. - 18.00

2.11.2012. - 18.00

PARTIZAN TERMOELEKTRO

0 - 3

DJERDAP

GRADINSKI GORAN
CVETKOVIC VLADIMIR

2.11.2012. - 18.00

0 - 3

PARTIZAN TERMOELEKTRO

DJERDAP

2.11.2012. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

2.11.2012. - 19.00

2.11.2012. - 19.00

RIBNICA

3 - 1

ZELEZNICAR

SIMONOVIC VLADIMIR
POPOVIC TOMISLAV

2.11.2012. - 19.00

3 - 1

RIBNICA

ZELEZNICAR

3.11.2012. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

3.11.2012. - 19.00

3.11.2012. - 19.00

SPARTAK

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

LAZAREVIC IVAN
SIMIC STANISLAVA

3.11.2012. - 19.00

0 - 3

SPARTAK

CRVENA ZVEZDA

4.11.2012. - 18.30

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

4.11.2012. - 18.30

4.11.2012. - 18.30

MLADI RADNIK

3 - 2

VOJVODINA NS SEME

DAVIDOVIC NENAD
JANKOVIC MIRKO

4.11.2012. - 18.30

3 - 2

MLADI RADNIK

VOJVODINA NS SEME



V KOLO SUPERLIGE

8.11.2012. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

8.11.2012. - 18.00

8.11.2012. - 18.00

VOJVODINA NS SEME

3 - 0

SPARTAK

LEKO ROBERT
MILJKOVIC IGOR

8.11.2012. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME

SPARTAK

9.11.2012. - 17.30

SH Jezero - Kragujevac

9.11.2012. - 17.30

9.11.2012. - 17.30

RADNICKI

3 - 1

RIBNICA

SIMIC STANISLAVA
LAZAREVIC IVAN

9.11.2012. - 17.30

3 - 1

RADNICKI

RIBNICA

9.11.2012. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

9.11.2012. - 18.00

9.11.2012. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

-

SPARTAK (SU)

BALANDZIC ALEKSANDRA
POPOVIC ANDJELKO

9.11.2012. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA

SPARTAK (SU)

10.11.2012. - 17.00

SD Radnicki

10.11.2012. - 17.00

10.11.2012. - 17.00

ZELEZNICAR

-

PARTIZAN TERMOELEKTRO

BALANDZIC PREDRAG
SIMONOVIC VLADIMIR

10.11.2012. - 17.00

-

ZELEZNICAR

PARTIZAN TERMOELEKTRO

10.11.2012. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

10.11.2012. - 18.00

10.11.2012. - 18.00

DJERDAP

3 - 1

MLADI RADNIK

ZOTOVIC SVETLANA
GRADINSKI GORAN

10.11.2012. - 18.00

3 - 1

DJERDAP

MLADI RADNIK



VI KOLO SUPERLIGE

16.11.2012. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

16.11.2012. - 18.00

16.11.2012. - 18.00

CRVENA ZVEZDA

-

VOJVODINA NS SEME

SIMONOVIC VLADIMIR
BALANDZIC PREDRAG

16.11.2012. - 18.00

-

CRVENA ZVEZDA

VOJVODINA NS SEME

16.11.2012. - 19.30

HS Dudova suma - Subotica

16.11.2012. - 19.30

16.11.2012. - 19.30

SPARTAK (SU)

-

RIBNICA

POPOVIC ANDJELKO
RADOVANOVIC ZORAN

16.11.2012. - 19.30

-

SPARTAK (SU)

RIBNICA

17.11.2012. - 15.00

SC "SUMICE" - Beograd

17.11.2012. - 15.00

17.11.2012. - 15.00

PARTIZAN TERMOELEKTRO

1 - 3

RADNICKI

CUK DRAGUTIN
JANKOVIC MIRKO

17.11.2012. - 15.00

1 - 3

PARTIZAN TERMOELEKTRO

RADNICKI

17.11.2012. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

17.11.2012. - 19.00

17.11.2012. - 19.00

MLADI RADNIK

3 - 0

ZELEZNICAR

CVETKOVIC VLADIMIR
BALANDZIC ALEKSANDRA

17.11.2012. - 19.00

3 - 0

MLADI RADNIK

ZELEZNICAR

17.11.2012. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

17.11.2012. - 19.00

17.11.2012. - 19.00

SPARTAK

1 - 3

DJERDAP

ROGIC DEJAN
POPOVIC TOMISLAV

17.11.2012. - 19.00

1 - 3

SPARTAK

DJERDAP



VII KOLO SUPERLIGE

23.11.2012. - 18.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

23.11.2012. - 18.30

23.11.2012. - 18.30

VOJVODINA NS SEME

2 - 3

SPARTAK (SU)

SPANOVIC   DUSAN
STEVANOVIC DJORDJE

23.11.2012. - 18.30

2 - 3

VOJVODINA NS SEME

SPARTAK (SU)

23.11.2012. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

23.11.2012. - 19.00

23.11.2012. - 19.00

RIBNICA

1 - 3

PARTIZAN TERMOELEKTRO

PETROVIC ALEKSANDAR
JANKOVIC MIRKO

23.11.2012. - 19.00

1 - 3

RIBNICA

PARTIZAN TERMOELEKTRO

24.11.2012. - 17.00

SD Radnicki

24.11.2012. - 17.00

24.11.2012. - 17.00

ZELEZNICAR

-

SPARTAK

KOLAREVIC BORIS
ZOTOVIC SVETLANA

24.11.2012. - 17.00

-

ZELEZNICAR

SPARTAK

25.11.2012. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

25.11.2012. - 18.00

25.11.2012. - 18.00

DJERDAP

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

LAZAREVIC IVAN
ROGIC DEJAN

25.11.2012. - 18.00

1 - 3

DJERDAP

CRVENA ZVEZDA

25.11.2012. - 19.00

SH Jezero - Kragujevac

25.11.2012. - 19.00

25.11.2012. - 19.00

RADNICKI

-

MLADI RADNIK

BALANDZIC PREDRAG
MILJKOVIC IGOR

25.11.2012. - 19.00

-

RADNICKI

MLADI RADNIK



VIII KOLO SUPERLIGE

30.11.2012. - 17.30

SC "SUMICE" - Beograd

30.11.2012. - 17.30

30.11.2012. - 17.30

CRVENA ZVEZDA

-

ZELEZNICAR

STEVANOVIC DJORDJE
MILOSEVIC VLADIMIR

30.11.2012. - 17.30

-

CRVENA ZVEZDA

ZELEZNICAR

30.11.2012. - 18.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

30.11.2012. - 18.30

30.11.2012. - 18.30

VOJVODINA NS SEME

3 - 2

DJERDAP

SIMONOVIC VLADIMIR
MILJKOVIC IGOR

30.11.2012. - 18.30

3 - 2

VOJVODINA NS SEME

DJERDAP

1.12.2012. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

1.12.2012. - 19.00

1.12.2012. - 19.00

MLADI RADNIK

0 - 3

RIBNICA

RADOVANOVIC ZORAN
PETROVIC ALEKSANDAR

1.12.2012. - 19.00

0 - 3

MLADI RADNIK

RIBNICA

1.12.2012. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

1.12.2012. - 19.00

1.12.2012. - 19.00

SPARTAK

3 - 2

RADNICKI

DAVIDOVIC NENAD
CUK DRAGUTIN

1.12.2012. - 19.00

3 - 2

SPARTAK

RADNICKI

2.12.2012. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

2.12.2012. - 19.00

2.12.2012. - 19.00

SPARTAK (SU)

-

PARTIZAN TERMOELEKTRO

POPOVIC TOMISLAV
LAZAREVIC IVAN

2.12.2012. - 19.00

-

SPARTAK (SU)

PARTIZAN TERMOELEKTRO



IX KOLO SUPERLIGE

6.12.2012. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

6.12.2012. - 18.00

6.12.2012. - 18.00

PARTIZAN TERMOELEKTRO

0 - 3

MLADI RADNIK

SIMONOVIC VLADIMIR
MILJKOVIC IGOR

6.12.2012. - 18.00

0 - 3

PARTIZAN TERMOELEKTRO

MLADI RADNIK

7.12.2012. - 19.00

HS Kraljevo - Kraljevo

7.12.2012. - 19.00

7.12.2012. - 19.00

RIBNICA

3 - 0

SPARTAK

LEKO ROBERT
BALANDZIC PREDRAG

7.12.2012. - 19.00

3 - 0

RIBNICA

SPARTAK

8.12.2012. - 17.00

SD Radnicki

8.12.2012. - 17.00

8.12.2012. - 17.00

ZELEZNICAR

-

VOJVODINA NS SEME

CVETKOVIC VLADIMIR
DAVIDOVIC NENAD

8.12.2012. - 17.00

-

ZELEZNICAR

VOJVODINA NS SEME

8.12.2012. - 18.00

''SRC ''JEZERO''

8.12.2012. - 18.00

8.12.2012. - 18.00

DJERDAP

3 - 0

SPARTAK (SU)

MILOSEVIC VLADIMIR
JANKOVIC MIRKO

8.12.2012. - 18.00

3 - 0

DJERDAP

SPARTAK (SU)

9.12.2012. - 20.00

SH Jezero - Kragujevac

9.12.2012. - 20.00

9.12.2012. - 20.00

RADNICKI

-

CRVENA ZVEZDA

KOLAREVIC BORIS
POPOVIC TOMISLAV

9.12.2012. - 20.00

-

RADNICKI

CRVENA ZVEZDA



X KOLO SUPERLIGE

14.12.2012. - 18.00

SC "SUMICE" - Beograd

14.12.2012. - 18.00

14.12.2012. - 18.00

PARTIZAN TERMOELEKTRO

3 - 1

SPARTAK

ZOTOVIC SVETLANA
CUK DRAGUTIN

14.12.2012. - 18.00

3 - 1

PARTIZAN TERMOELEKTRO

SPARTAK