SUPERLIGA 2017/2018

2017 SUPERLIGA SENIORI

select
2017 LIGA TAKMICENJE 2017 LIGA Matches

II KOLO SUPERLIGE

20.10.2017. 19.00

HS Dudova suma - Subotica

20.10.2017. 19.00

20.10.2017. 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 0

SPARTAK-Ljig

RADOVANOVIC ZORAN
POPOVIC ANDJELKO

20.10.2017. 19.00

3 - 0

SPARTAK (SU)- Subotica

SPARTAK-Ljig

21.10.2017. 19.00

SH Jezero - Kragujevac

21.10.2017. 19.00

21.10.2017. 19.00

RADNICKI-Kragujevac

1 - 3

NIS - Nis

ROGIC DEJAN
KOVACEVIC SAVO

21.10.2017. 19.00

1 - 3

RADNICKI-Kragujevac

NIS - Nis

21.10.2017. 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

21.10.2017. 19.00

21.10.2017. 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

2 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SIMONOVIC VLADIMIR
JOVANCIC BRANISLAV

21.10.2017. 19.00

2 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

NOVI PAZAR - Novi Pazar

21.10.2017. 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

21.10.2017. 19.00

21.10.2017. 19.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

STEVANOVIC DJORDJE
CVETKOVIC VLADIMIR

21.10.2017. 19.00

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

RIBNICA-Kraljevo

22.10.2017. 18.45

USC Voždovac-Beograd

22.10.2017. 18.45

22.10.2017. 18.45

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JANKOVIC MIRKO
LAZAREVIC IVAN

22.10.2017. 18.45

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad



III KOLO SUPERLIGE

27.10.2017. 17.00

SC Cair-Nis

27.10.2017. 17.00

27.10.2017. 17.00

NIS - Nis

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

GRADINSKI GORAN
MILINKOVIC BILJANA

27.10.2017. 17.00

3 - 0

NIS - Nis

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

27.10.2017. 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

27.10.2017. 18.00

27.10.2017. 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

RADNICKI-Kragujevac

SAVIC DARKO
POPOVIC ANDJELKO

27.10.2017. 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

RADNICKI-Kragujevac

27.10.2017. 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

27.10.2017. 19.00

27.10.2017. 19.00

RIBNICA-Kraljevo

1 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

KOVACEVIC SAVO
PETROVIC ALEKSANDAR

27.10.2017. 19.00

1 - 3

RIBNICA-Kraljevo

MLADI RADNIK-Pozarevac

28.10.2017. 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

28.10.2017. 18.00

28.10.2017. 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 1

SPARTAK (SU)- Subotica

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

28.10.2017. 18.00

3 - 1

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SPARTAK (SU)- Subotica

28.10.2017. 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

28.10.2017. 19.00

28.10.2017. 19.00

SPARTAK-Ljig

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

MILOSEVIC MILAN
JOVANOVIC JOVAN

28.10.2017. 19.00

2 - 3

SPARTAK-Ljig

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd



IV KOLO SUPERLIGE

3.11.2017. 19.00

HS Dudova suma - Subotica

3.11.2017. 19.00

3.11.2017. 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 1

RIBNICA-Kraljevo

LEKO ROBERT
ZOTOVIC SVETLANA

3.11.2017. 19.00

3 - 1

SPARTAK (SU)- Subotica

RIBNICA-Kraljevo

4.11.2017. 16.00

SC Cair-Nis

4.11.2017. 16.00

4.11.2017. 16.00

NIS - Nis

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JOVANCIC BRANISLAV
JANKOVIC MIRKO

4.11.2017. 16.00

0 - 3

NIS - Nis

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

4.11.2017. 18.00

SH Jezero - Kragujevac

4.11.2017. 18.00

4.11.2017. 18.00

RADNICKI-Kragujevac

3 - 0

SPARTAK-Ljig

SIMIC STANISLAVA
SIMONOVIC VLADIMIR

4.11.2017. 18.00

3 - 0

RADNICKI-Kragujevac

SPARTAK-Ljig

4.11.2017. 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

4.11.2017. 19.00

4.11.2017. 19.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

0 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

POPOVIC TOMISLAV
NESKOVIC NEVENA

4.11.2017. 19.00

0 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

MLADI RADNIK-Pozarevac

7.11.2017. 18.00

USC Voždovac-Beograd

7.11.2017. 18.00

7.11.2017. 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

2 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

BALANDZIC PREDRAG
CVETKOVIC VLADIMIR

7.11.2017. 18.00

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

NOVI PAZAR - Novi Pazar



V KOLO SUPERLIGE

10.11.2017. 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

10.11.2017. 19.00

10.11.2017. 19.00

RIBNICA-Kraljevo

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

PETROVIC ALEKSANDAR
SIMONOVIC VLADIMIR

10.11.2017. 19.00

1 - 3

RIBNICA-Kraljevo

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

11.11.2017. 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

11.11.2017. 18.00

11.11.2017. 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 1

RADNICKI-Kragujevac

ZELENOVIC DJORDJE
KOVACEVIC SAVO

11.11.2017. 18.00

3 - 1

NOVI PAZAR - Novi Pazar

RADNICKI-Kragujevac

11.11.2017. 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

11.11.2017. 19.00

11.11.2017. 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 0

SPARTAK (SU)- Subotica

JANKOVIC MIRKO
BALANDZIC ALEKSANDRA

11.11.2017. 19.00

3 - 0

MLADI RADNIK-Pozarevac

SPARTAK (SU)- Subotica

12.11.2017. 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

12.11.2017. 19.00

12.11.2017. 19.00

SPARTAK-Ljig

3 - 2

NIS - Nis

GRADINSKI GORAN
RADOVANOVIC ZORAN

12.11.2017. 19.00

3 - 2

SPARTAK-Ljig

NIS - Nis

16.11.2017. 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

16.11.2017. 18.00

16.11.2017. 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

LEKO ROBERT
STOJANAC VLADIMIR

16.11.2017. 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova



VI KOLO SUPERLIGE

17.11.2017. 19.00

USC Voždovac-Beograd

17.11.2017. 19.00

17.11.2017. 19.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 1

MLADI RADNIK-Pozarevac

ROGIC DEJAN
ZELENOVIC DJORDJE

17.11.2017. 19.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

MLADI RADNIK-Pozarevac

17.11.2017. 19.30

SH Jezero - Kragujevac

17.11.2017. 19.30

17.11.2017. 19.30

RADNICKI-Kragujevac

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

NESKOVIC NEVENA
POPOVIC TOMISLAV

17.11.2017. 19.30

3 - 0

RADNICKI-Kragujevac

RIBNICA-Kraljevo

18.11.2017. 18.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

18.11.2017. 18.30

18.11.2017. 18.30

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

SPARTAK-Ljig

BALANDZIC ALEKSANDRA
BALANDZIC PREDRAG

18.11.2017. 18.30

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SPARTAK-Ljig

18.11.2017. 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

18.11.2017. 19.00

18.11.2017. 19.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 1

SPARTAK (SU)- Subotica

JOVANOVIC JOVAN
JANKOVIC MIRKO

18.11.2017. 19.00

3 - 1

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

SPARTAK (SU)- Subotica

19.11.2017. 16.00

SC Cair-Nis

19.11.2017. 16.00

19.11.2017. 16.00

NIS - Nis

1 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SIMONOVIC VLADIMIR
KOVACEVIC SAVO

19.11.2017. 16.00

1 - 3

NIS - Nis

NOVI PAZAR - Novi Pazar



VII KOLO SUPERLIGE

23.11.2017. 18.00

HS Dudova suma - Subotica

23.11.2017. 18.00

23.11.2017. 18.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

POPOVIC ANDJELKO
RADOVANOVIC ZORAN

23.11.2017. 18.00

3 - 0

SPARTAK (SU)- Subotica

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

24.11.2017. 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

24.11.2017. 19.00

24.11.2017. 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 2

NIS - Nis

CVETKOVIC VLADIMIR
STEVANOVIC DJORDJE

24.11.2017. 19.00

3 - 2

RIBNICA-Kraljevo

NIS - Nis

25.11.2017. 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

25.11.2017. 19.00

25.11.2017. 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

0 - 3

RADNICKI-Kragujevac

SAVIC DARKO
ZOTOVIC SVETLANA

25.11.2017. 19.00

0 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

RADNICKI-Kragujevac

26.11.2017. 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

26.11.2017. 18.00

26.11.2017. 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 2

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JANKOVIC MIRKO
POPOVIC TOMISLAV

26.11.2017. 18.00

3 - 2

NOVI PAZAR - Novi Pazar

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

26.11.2017. 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

26.11.2017. 19.00

26.11.2017. 19.00

SPARTAK-Ljig

3 - 2

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

KOVACEVIC SAVO
PETROVIC ALEKSANDAR

26.11.2017. 19.00

3 - 2

SPARTAK-Ljig

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova



VIII KOLO SUPERLIGE

1.12.2017. 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

1.12.2017. 18.00

1.12.2017. 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

STOJANAC VLADIMIR
ROGIC DEJAN

1.12.2017. 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

RIBNICA-Kraljevo

1.12.2017. 19.00

SH Jezero - Kragujevac

1.12.2017. 19.00

1.12.2017. 19.00

RADNICKI-Kragujevac

2 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

SIMONOVIC VLADIMIR
NESKOVIC NEVENA

1.12.2017. 19.00

2 - 3

RADNICKI-Kragujevac

SPARTAK (SU)- Subotica

2.12.2017. 16.00

OS Miroslav Antic - Nis

2.12.2017. 16.00

2.12.2017. 16.00

NIS - Nis

3 - 2

MLADI RADNIK-Pozarevac

LAZAREVIC IVAN
BALANDZIC PREDRAG

2.12.2017. 16.00

3 - 2

NIS - Nis

MLADI RADNIK-Pozarevac

2.12.2017. 19.30

OS Sava Kerkovic -Ljig

2.12.2017. 19.30

2.12.2017. 19.30

SPARTAK-Ljig

2 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SIMIC STANISLAVA
LEKO ROBERT

2.12.2017. 19.30

2 - 3

SPARTAK-Ljig

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3.12.2017. 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

3.12.2017. 19.00

3.12.2017. 19.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

GRADINSKI GORAN
JOVANCIC BRANISLAV

3.12.2017. 19.00

3 - 1

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd



IX KOLO SUPERLIGE

8.12.2017. 19.00

HS Dudova suma - Subotica

8.12.2017. 19.00

8.12.2017. 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 2

NIS - Nis

ZOTOVIC SVETLANA
JANKOVIC MIRKO

8.12.2017. 19.00

3 - 2

SPARTAK (SU)- Subotica

NIS - Nis

8.12.2017. 20.30

USC Voždovac-Beograd

8.12.2017. 20.30

8.12.2017. 20.30

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

2 - 3

RADNICKI-Kragujevac

RADOVANOVIC ZORAN
LEKO ROBERT

8.12.2017. 20.30

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

RADNICKI-Kragujevac

9.12.2017. 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

9.12.2017. 18.00

9.12.2017. 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

MILOSEVIC MILAN
STEVANOVIC DJORDJE

9.12.2017. 18.00

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

9.12.2017. 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

9.12.2017. 19.00

9.12.2017. 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

1 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

PETROVIC ALEKSANDAR
KOVACEVIC SAVO

9.12.2017. 19.00

1 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

9.12.2017. 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

9.12.2017. 19.00

9.12.2017. 19.00

RIBNICA-Kraljevo

1 - 3

SPARTAK-Ljig

ROGIC DEJAN
SAVIC DARKO

9.12.2017. 19.00

1 - 3

RIBNICA-Kraljevo

SPARTAK-Ljig



X KOLO SUPERLIGE

14.12.2017. 18.00

USC Voždovac-Beograd

14.12.2017. 18.00

14.12.2017. 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

2 - 3

NIS - Nis

SIMIC STANISLAVA
LAZAREVIC IVAN

14.12.2017. 18.00

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

NIS - Nis

15.12.2017. 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

15.12.2017. 19.00

15.12.2017. 19.00

RIBNICA-Kraljevo

0 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

PETROVIC ALEKSANDAR
POPOVIC TOMISLAV

15.12.2017. 19.00

0 - 3

RIBNICA-Kraljevo

NOVI PAZAR - Novi Pazar

15.12.2017. 19.00

HS Dudova suma - Subotica

15.12.2017. 19.00

15.12.2017. 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

LEKO ROBERT
CVETKOVIC VLADIMIR

15.12.2017. 19.00

0 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

16.12.2017. 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

16.12.2017. 19.00

16.12.2017. 19.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 0

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

BALANDZIC PREDRAG
ROGIC DEJAN

16.12.2017. 19.00

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

16.12.2017. 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

16.12.2017. 19.00

16.12.2017. 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 0

SPARTAK-Ljig

JOVANCIC BRANISLAV
JOVANOVIC JOVAN

16.12.2017. 19.00

3 - 0

MLADI RADNIK-Pozarevac

SPARTAK-Ljig



XI KOLO SUPERLIGE

23.12.2017. 17.00

SC Cair-Nis

23.12.2017. 17.00

23.12.2017. 17.00

NIS - Nis

0 - 3

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

ROGIC DEJAN
CVETKOVIC VLADIMIR

23.12.2017. 17.00

0 - 3

NIS - Nis

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

23.12.2017. 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

23.12.2017. 19.00

23.12.2017. 19.00

SPARTAK-Ljig

0 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

GRADINSKI GORAN
SAVIC DARKO

23.12.2017. 19.00

0 - 3

SPARTAK-Ljig

SPARTAK (SU)- Subotica

23.12.2017. 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

23.12.2017. 20.00

23.12.2017. 20.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 2

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

23.12.2017. 20.00

3 - 2

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

24.12.2017. 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

24.12.2017. 19.00

24.12.2017. 19.00

RIBNICA-Kraljevo

1 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

SIMONOVIC VLADIMIR
JOVANCIC BRANISLAV

24.12.2017. 19.00

1 - 3

RIBNICA-Kraljevo

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

16.1.2018. 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

16.1.2018. 18.00

16.1.2018. 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 0