SUPERLIGA SENIORKE


  Dostignuća - SUPERLIGA SENIORKE

150 USPEŠNIH SMEČEVA

146

#4 PAVLOVIC
SARA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

137

#7 GEORGIJEVA
ALEKSANDRA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

123

#1 ERIC
SLADJANA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

121

#11 MILENKOVIC
BOJANA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

116

#8 JOVICIC
JOVANA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

115

#15 VULIN
JELENA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

49

#4 SREDIC
TANJA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

38

#8 ALEKSIC
MAJA

30 ASOVA

22

#11 ANTANASIJEVIC
EMILIJA

30 ASOVA

21

#10 PEROVIC
RADA

30 ASOVA

19

#1 ERIC
SLADJANA

30 ASOVA

18

#3 CERANIC
MILICA

200 POINTS

182

#3 RAJLIC
MILANA

200 POINTS

167

#7 GEORGIJEVA
ALEKSANDRA

200 POINTS

166

#4 PAVLOVIC
SARA

200 POINTS

160

#1 ERIC
SLADJANA

  • 7.12.2017. - 18:00

    JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

    KLEK SRBIJASUME (W)

    3 - 0

    25/18  25/14  25/20

  • 8.12.2017. - 18:00

    CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

    SPARTAK-Subotica

    3 - 0

    26/24  25/21  25/23

  • 8.12.2017. - 19:00

    VIZURA-Ruma

    PARTIZAN (W) - Beograd

    3 - 0

    25/19  25/17  25/16

  • 8.12.2017. - 19:00

    ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

    TENT-Obrenovac

    3 - 1

    25/17  25/16  23/25  25/15

  • 9.12.2017. - 17:00

    DINAMO-Pancevo

    SREM-Sremska Mitrovica

    3 - 2

    22/25  20/25  26/24  25/23  15/13

  • 15.12.2017. - 19:00

    CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

    SREM-Sremska Mitrovica

  • 16.12.2017. - 16:00

    DINAMO-Pancevo

    JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

  • 16.12.2017. - 18:00

    ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

    PARTIZAN (W) - Beograd

  • 16.12.2017. - 19:00

    VIZURA-Ruma

    SPARTAK-Subotica

  • 16.12.2017. - 19:00

    ZOK KLEK MD

    TENT-Obrenovac

    
7.12.2017. - 18:00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

KLEK SRBIJASUME (W)

3 - 0

25/18  25/14  25/20

8.12.2017. - 18:00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SPARTAK-Subotica

3 - 0

26/24  25/21  25/23

8.12.2017. - 19:00

VIZURA-Ruma

PARTIZAN (W) - Beograd

3 - 0

25/19  25/17  25/16

8.12.2017. - 19:00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

TENT-Obrenovac

3 - 1

25/17  25/16  23/25  25/15

9.12.2017. - 17:00

DINAMO-Pancevo

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 2

22/25  20/25  26/24  25/23  15/13

15.12.2017. - 19:00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SREM-Sremska Mitrovica

16.12.2017. - 16:00

DINAMO-Pancevo

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

16.12.2017. - 18:00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

PARTIZAN (W) - Beograd

16.12.2017. - 19:00

VIZURA-Ruma

SPARTAK-Subotica

16.12.2017. - 19:00

ZOK KLEK MD

TENT-Obrenovac

najbolji poenter(poeni / setova)

#7

ANABJELICA 6(18/3)

#8

JOVANAJOVICIC 5,58(134/24)

#3

MILANARAJLIC 5,2(182/35)

#4

SARAPAVLOVIC 5,19(166/32)

#11

BOJANAMILENKOVIC 4,72(137/29)

najbolji server(as-servis / setova)

#19

TIJANAMITROVIC 1(1/1)

#10

RADAPEROVIC 0,81(21/26)

#9

ANICAKUTLESIC 0,78(14/18)

#7

ANABJELICA 0,67(2/3)

#11

EMILIJAANTANASIJEVIC 0,65(22/34)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#4

TANJASREDIC 1,4(49/35)

#8

MAJAALEKSIC 1,12(38/34)

#11

ALEKSANDRAGAJIC 1,1(32/29)

#14

ALEKSANDRAMIHAJLOVIC 0,91(32/35)

#14

SARAVUCICEVIC 0,9(28/31)

najbolji poenter(poeni)

#4

SARAPAVLOVIC 166

#1

SLADJANAERIC 160

najbolji server(as-servis)

#10

RADAPEROVIC 21

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#8

MAJAALEKSIC 38

#4

ANAJAKSIC 31

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#12

ALEKSANDRAJEGDIC 55%(111/201)

#10

ALEKSANDRATADIC 54%(90/166)

#13

MARIJAZELENOVIC 51%(59/116)

#11

BOJANAMILENKOVIC 51%(88/174)

#2

SANJADJURDJEVIC 50%(113/225)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#8

MAJAALEKSIC 59%(63/107)

#16

DUBRAVKADJURIC 56%(38/68)

#11

BOJANAMILENKOVIC 49%(121/249)

#7

ANABJELICA 48%(15/31)

#9

MILENAKOPRIVICA 47%(64/137)

Tabela

2017 LIGA

  

Dobijeno

Poena

VIZURA-Ruma

8

23

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

8

23

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

7

22

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

7

21

SPARTAK-Subotica

4

12

TENT-Obrenovac

4

11

PARTIZAN (W) - Beograd

2

8

ZOK KLEK MD

2

7

DINAMO-Pancevo

2

4

SREM-Sremska Mitrovica

1

4

Tabela

2017 LIGA

  

Dobijeno

Poena

VIZURA-Ruma

8

23

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

8

23

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

7

22

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

7

21

SPARTAK-Subotica

4

12

TENT-Obrenovac

4

11

PARTIZAN (W) - Beograd

2

8

ZOK KLEK MD

2

7

DINAMO-Pancevo

2

4

SREM-Sremska Mitrovica

1

4