SUPERLIGA 2017/2018

2017 SUPERLIGA SENIORI Play Off

select
PlayOff PlayOff Matches

POLUFINALE PLAY-OFF-a

13.3.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

13.3.2018. - 18.00

13.3.2018. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

GRADINSKI GORAN
RADOVANOVIC ZORAN

13.3.2018. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

16.3.2018. - 17.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

16.3.2018. - 17.00

16.3.2018. - 17.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 0

SPARTAK (SU)- Subotica

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

16.3.2018. - 17.00

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SPARTAK (SU)- Subotica

16.3.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

16.3.2018. - 18.00

16.3.2018. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

BALANDZIC PREDRAG
JOVANCIC BRANISLAV

16.3.2018. - 18.00

1 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

19.3.2018. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

19.3.2018. - 18.00

19.3.2018. - 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 0

SPARTAK (SU)- Subotica

RADOVANOVIC ZORAN
PETROVIC ALEKSANDAR

19.3.2018. - 18.00

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SPARTAK (SU)- Subotica

19.3.2018. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

19.3.2018. - 18.00

19.3.2018. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

1 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SIMONOVIC VLADIMIR
JOVANOVIC JOVAN

19.3.2018. - 18.00

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

22.3.2018. - 20.00

USC Voždovac-Beograd

22.3.2018. - 20.00

22.3.2018. - 20.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

2 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

PETROVIC ALEKSANDAR
JOVANCIC BRANISLAV

22.3.2018. - 20.00

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

23.3.2018. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

23.3.2018. - 19.00

23.3.2018. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

2 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

POPOVIC ANDJELKO
SIMIC STANISLAVA

23.3.2018. - 19.00

2 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

NOVI PAZAR - Novi Pazar



CETVRTFINALE PLAY-OFF-a

7.3.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

7.3.2018. - 18.00

7.3.2018. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

SPARTAK-Ljig

MILINKOVIC BILJANA
JANKOVIC MIRKO

7.3.2018. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SPARTAK-Ljig

7.3.2018. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

7.3.2018. - 18.00

7.3.2018. - 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 0

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

POPOVIC TOMISLAV
KOVACEVIC SAVO

7.3.2018. - 18.00

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

7.3.2018. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

7.3.2018. - 19.00

7.3.2018. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 1

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

LEKO ROBERT
POPOVIC ANDJELKO

7.3.2018. - 19.00

3 - 1

SPARTAK (SU)- Subotica

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

7.3.2018. - 20.30

USC Voždovac-Beograd

7.3.2018. - 20.30

7.3.2018. - 20.30

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 2

MLADI RADNIK-Pozarevac

SIMIC STANISLAVA
GRADINSKI GORAN

7.3.2018. - 20.30

3 - 2

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

MLADI RADNIK-Pozarevac

9.3.2018. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

9.3.2018. - 19.00

9.3.2018. - 19.00

SPARTAK-Ljig

1 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

KOVACEVIC SAVO
PETROVIC ALEKSANDAR

9.3.2018. - 19.00

1 - 3

SPARTAK-Ljig

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

10.3.2018. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

10.3.2018. - 19.00

10.3.2018. - 19.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 1

SPARTAK (SU)- Subotica

ZELENOVIC DJORDJE
STEVANOVIC DJORDJE

10.3.2018. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

SPARTAK (SU)- Subotica

10.3.2018. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

10.3.2018. - 19.00

10.3.2018. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

SIMONOVIC VLADIMIR
POPOVIC TOMISLAV

10.3.2018. - 19.00

2 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

10.3.2018. - 20.00

SH Jezero - Kragujevac

10.3.2018. - 20.00

10.3.2018. - 20.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

0 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

ROGIC DEJAN
CVETKOVIC VLADIMIR

10.3.2018. - 20.00

0 - 3

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

NOVI PAZAR - Novi Pazar

13.3.2018. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

13.3.2018. - 19.00

13.3.2018. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 2

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

POPOVIC ANDJELKO
LEKO ROBERT

13.3.2018. - 19.00

3 - 2

SPARTAK (SU)- Subotica

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova



FINALE PLAY-OFF-a

5.4.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

5.4.2018. - 18.00

5.4.2018. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

JANKOVIC MIRKO
SIMONOVIC VLADIMIR

5.4.2018. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

NOVI PAZAR - Novi Pazar

9.4.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

9.4.2018. - 18.00

9.4.2018. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 1

NOVI PAZAR - Novi Pazar

ROGIC DEJAN
POPOVIC TOMISLAV

9.4.2018. - 18.00

3 - 1

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

NOVI PAZAR - Novi Pazar

12.4.2018. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

12.4.2018. - 18.00

12.4.2018. - 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SIMONOVIC VLADIMIR
BALANDZIC PREDRAG

12.4.2018. - 18.00

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

15.4.2018. - 19.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

15.4.2018. - 19.00

15.4.2018. - 19.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

1 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

GRADINSKI GORAN
ROGIC DEJAN

15.4.2018. - 19.00

1 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad