PRVA LIGA Seniorke

PRVA LIGA Seniorke

select
PRVA LIGA Srbije (W) PRVA Liga Srbije (W) Matches

I KOLO Prva Liga (W)

14.10.2017. - 14.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

14.10.2017. - 14.30

14.10.2017. - 14.30

FOK-Novi Sad

3 - 1

RODA - Beograd

SUCUR ALEKSANDRA
BRKIC JELENA

14.10.2017. - 14.30

3 - 1

FOK-Novi Sad

RODA - Beograd

14.10.2017. - 18.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

14.10.2017. - 18.00

14.10.2017. - 18.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 0

FUTOG - Futog

KUSTURIC RADENKO

14.10.2017. - 18.00

3 - 0

SMEDEREVO (W) - Smederevo

FUTOG - Futog

14.10.2017. - 18.00

HS "15.septembar"

14.10.2017. - 18.00

14.10.2017. - 18.00

VALJEVO - Valjevo

3 - 2

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

MARKOVIC IVANA
LUGIC OLIVERA

14.10.2017. - 18.00

3 - 2

VALJEVO - Valjevo

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

14.10.2017. - 19.30

Nova Hala sportova - Kraljevo

14.10.2017. - 19.30

14.10.2017. - 19.30

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

0 - 3

VRANJE - Vranje

KOVACEVIC SAVO
JOKANOVIC VLADIMIR

14.10.2017. - 19.30

0 - 3

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

VRANJE - Vranje

14.10.2017. - 20.00

OS "Ujedinjene nacije"

14.10.2017. - 20.00

14.10.2017. - 20.00

BEOGRAD

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

GALIC MIRJANA
VUKOVIC JOVANA

14.10.2017. - 20.00

3 - 0

BEOGRAD

JEDINSTVO-Uzice

15.10.2017. - 18.00

SH UB

15.10.2017. - 18.00

15.10.2017. - 18.00

UB - Ub

3 - 1

OMLADINAC - Novi Banovci

TODOROVIC VLADAN
TULIMIROVIC MARIJA

15.10.2017. - 18.00

3 - 1

UB - Ub

OMLADINAC - Novi Banovci



II KOLO Prva Liga (W)

21.10.2017. - 15.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

21.10.2017. - 15.00

21.10.2017. - 15.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 1

VALJEVO - Valjevo

VITOROVIC DRAGANA
GALIC MIRJANA

21.10.2017. - 15.00

3 - 1

SMEDEREVO (W) - Smederevo

VALJEVO - Valjevo

21.10.2017. - 17.00

HS Futog - Futog

21.10.2017. - 17.00

21.10.2017. - 17.00

FUTOG - Futog

0 - 3

RODA - Beograd

OCENAS JAN
PEIC MARIO

21.10.2017. - 17.00

0 - 3

FUTOG - Futog

RODA - Beograd

21.10.2017. - 18.00

JU "Sportska hala"

21.10.2017. - 18.00

21.10.2017. - 18.00

VRANJE - Vranje

2 - 3

BEOGRAD

BRKIC NIKOLA

21.10.2017. - 18.00

2 - 3

VRANJE - Vranje

BEOGRAD

21.10.2017. - 18.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

21.10.2017. - 18.00

21.10.2017. - 18.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 0

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

ILIC TIJANA
STANKOVIC MARKO

21.10.2017. - 18.00

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

21.10.2017. - 20.00

SD Veliki park - Uzice

21.10.2017. - 20.00

21.10.2017. - 20.00

JEDINSTVO-Uzice

1 - 3

UB - Ub

ZELENOVIC DJORDJE
NESKOVIC NEVENA

21.10.2017. - 20.00

1 - 3

JEDINSTVO-Uzice

UB - Ub

22.10.2017. - 17.00

OS "Nikola Tesla"

22.10.2017. - 17.00

22.10.2017. - 17.00

OMLADINAC - Novi Banovci

0 - 3

FOK-Novi Sad

ROLJ BOZIDAR
SUCUR ALEKSANDRA

22.10.2017. - 17.00

0 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

FOK-Novi Sad



III KOLO Prva Liga (W)

28.10.2017. - 19.00

HS "15.septembar"

28.10.2017. - 19.00

28.10.2017. - 19.00

VALJEVO - Valjevo

3 - 0

FUTOG - Futog

TULIMIROVIC MARIJA
TODOROVIC VLADAN

28.10.2017. - 19.00

3 - 0

VALJEVO - Valjevo

FUTOG - Futog

28.10.2017. - 19.30

OS "Milan Dj.Milicevic"

28.10.2017. - 19.30

28.10.2017. - 19.30

RODA - Beograd

2 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci


BALANDZIC ALEKSANDRA

28.10.2017. - 19.30

2 - 3

RODA - Beograd

OMLADINAC - Novi Banovci

28.10.2017. - 20.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

28.10.2017. - 20.00

28.10.2017. - 20.00

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

1 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

NESKOVIC NEVENA
BICANIN MILAN

28.10.2017. - 20.00

1 - 3

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

SMEDEREVO (W) - Smederevo

28.10.2017. - 20.00

OS "Ujedinjene nacije"

28.10.2017. - 20.00

28.10.2017. - 20.00

BEOGRAD

3 - 1

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

PAPOVIC DRAGAN
GALIC MIRJANA

28.10.2017. - 20.00

3 - 1

BEOGRAD

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

29.10.2017. - 18.00

SH UB

29.10.2017. - 18.00

29.10.2017. - 18.00

UB - Ub

2 - 3

VRANJE - Vranje

STEVANOVIC DJORDJE
ILIC TIJANA

29.10.2017. - 18.00

2 - 3

UB - Ub

VRANJE - Vranje

29.10.2017. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

29.10.2017. - 18.00

29.10.2017. - 18.00

FOK-Novi Sad

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

RAKICEVIC MILOS
PRICA VLADAN

29.10.2017. - 18.00

3 - 0

FOK-Novi Sad

JEDINSTVO-Uzice



IV KOLO Prva Liga (W)

4.11.2017. - 17.00

HS Futog - Futog

4.11.2017. - 17.00

4.11.2017. - 17.00

FUTOG - Futog

0 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

BRKIC JELENA
OCENAS JAN

4.11.2017. - 17.00

0 - 3

FUTOG - Futog

OMLADINAC - Novi Banovci

4.11.2017. - 18.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

4.11.2017. - 18.00

4.11.2017. - 18.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

0 - 3

UB - Ub

SAVIC DARKO
STANKOVIC MARKO

4.11.2017. - 18.00

0 - 3

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

UB - Ub

4.11.2017. - 18.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

4.11.2017. - 18.00

4.11.2017. - 18.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

0 - 3

BEOGRAD

ROGIC DEJAN
TULIMIROVIC MARIJA

4.11.2017. - 18.00

0 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

BEOGRAD

4.11.2017. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

4.11.2017. - 19.00

4.11.2017. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

2 - 3

RODA - Beograd

JOKANOVIC VLADIMIR
PETROVIC ALEKSANDAR

4.11.2017. - 19.00

2 - 3

JEDINSTVO-Uzice

RODA - Beograd

5.11.2017. - 16.00

HS "15.septembar"

5.11.2017. - 16.00

5.11.2017. - 16.00

VALJEVO - Valjevo

3 - 1

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

LUGIC OLIVERA
VITOROVIC DRAGANA

5.11.2017. - 16.00

3 - 1

VALJEVO - Valjevo

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

7.11.2017. - 17.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

7.11.2017. - 17.30

7.11.2017. - 17.30

FOK-Novi Sad

3 - 1

VRANJE - Vranje

LOSIC MILICA
PAPOVIC DRAGAN

7.11.2017. - 17.30

3 - 1

FOK-Novi Sad

VRANJE - Vranje



V KOLO Prva Liga (W)

11.11.2017. - 17.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

11.11.2017. - 17.30

11.11.2017. - 17.30

FOK-Novi Sad

3 - 1

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

OCENAS JAN
PRICA VLADAN

11.11.2017. - 17.30

3 - 1

FOK-Novi Sad

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

11.11.2017. - 19.30

OS "Milan Dj.Milicevic"

11.11.2017. - 19.30

11.11.2017. - 19.30

RODA - Beograd

1 - 3

VRANJE - Vranje

TULIMIROVIC MARIJA
LUGIC OLIVERA

11.11.2017. - 19.30

1 - 3

RODA - Beograd

VRANJE - Vranje

11.11.2017. - 20.00

OS "Ujedinjene nacije"

11.11.2017. - 20.00

11.11.2017. - 20.00

BEOGRAD

3 - 2

VALJEVO - Valjevo

TODOROVIC VLADAN
RAKICEVIC MILOS

11.11.2017. - 20.00

3 - 2

BEOGRAD

VALJEVO - Valjevo

12.11.2017. - 12.30

HS Futog - Futog

12.11.2017. - 12.30

12.11.2017. - 12.30

FUTOG - Futog

0 - 3

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

LEKO ROBERT
OCENAS JAN

12.11.2017. - 12.30

0 - 3

FUTOG - Futog

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

12.11.2017. - 17.00

OS "Nikola Tesla"

12.11.2017. - 17.00

12.11.2017. - 17.00

OMLADINAC - Novi Banovci

3 - 1

JEDINSTVO-Uzice

PEIC MARIO
ROLJ BOZIDAR

12.11.2017. - 17.00

3 - 1

OMLADINAC - Novi Banovci

JEDINSTVO-Uzice

12.11.2017. - 18.00

SH UB

12.11.2017. - 18.00

12.11.2017. - 18.00

UB - Ub

3 - 0

SMEDEREVO (W) - Smederevo

POPOVIC TOMISLAV
BICANIN MILAN

12.11.2017. - 18.00

3 - 0

UB - Ub

SMEDEREVO (W) - Smederevo



VI KOLO Prva Liga (W)

18.11.2017. - 15.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

18.11.2017. - 15.00

18.11.2017. - 15.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

2 - 3

FOK-Novi Sad

VUKOVIC JOVANA
MILOSEVIC VLADIMIR

18.11.2017. - 15.00

2 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

FOK-Novi Sad

18.11.2017. - 17.00

HS Futog - Futog

18.11.2017. - 17.00

18.11.2017. - 17.00

FUTOG - Futog

0 - 3

JEDINSTVO-Uzice

ILIC TIJANA
KUSTURIC RADENKO

18.11.2017. - 17.00

0 - 3

FUTOG - Futog

JEDINSTVO-Uzice

18.11.2017. - 18.00

JU "Sportska hala"

18.11.2017. - 18.00

18.11.2017. - 18.00

VRANJE - Vranje

2 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

BRKIC NIKOLA
LOSIC MILICA

18.11.2017. - 18.00

2 - 3

VRANJE - Vranje

OMLADINAC - Novi Banovci

18.11.2017. - 20.00

HS "15.septembar"

18.11.2017. - 20.00

18.11.2017. - 20.00

VALJEVO - Valjevo

0 - 3

UB - Ub

ZOTOVIC SVETLANA
PRICA VLADAN

18.11.2017. - 20.00

0 - 3

VALJEVO - Valjevo

UB - Ub

18.11.2017. - 20.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

18.11.2017. - 20.00

18.11.2017. - 20.00

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

0 - 3

BEOGRAD

JOVIC VLADIMIR
JOKANOVIC VLADIMIR

18.11.2017. - 20.00

0 - 3

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

BEOGRAD

19.11.2017. - 17.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

19.11.2017. - 17.00

19.11.2017. - 17.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 0

RODA - Beograd

JOKANOVIC VLADIMIR
BICANIN MILAN

19.11.2017. - 17.00

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

RODA - Beograd



VII KOLO Prva Liga (W)

25.11.2017. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

25.11.2017. - 19.00

25.11.2017. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

0 - 3

VRANJE - Vranje

JOVIC VLADIMIR
SIMONOVIC VLADIMIR

25.11.2017. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO-Uzice

VRANJE - Vranje

25.11.2017. - 19.30

OS "Milan Dj.Milicevic"

25.11.2017. - 19.30

25.11.2017. - 19.30

RODA - Beograd

1 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

SUCUR ALEKSANDRA
SIMIC STANISLAVA

25.11.2017. - 19.30

1 - 3

RODA - Beograd

SMEDEREVO (W) - Smederevo

25.11.2017. - 20.00

OS "Ujedinjene nacije"

25.11.2017. - 20.00

25.11.2017. - 20.00

BEOGRAD

3 - 0

FUTOG - Futog

STANKOVIC MARKO
TULIMIROVIC MARIJA

25.11.2017. - 20.00

3 - 0

BEOGRAD

FUTOG - Futog

26.11.2017. - 16.30

OS "Nikola Tesla"

26.11.2017. - 16.30

26.11.2017. - 16.30

OMLADINAC - Novi Banovci

0 - 3

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

PAPOVIC DRAGAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

26.11.2017. - 16.30

0 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

26.11.2017. - 18.00

SH UB

26.11.2017. - 18.00

26.11.2017. - 18.00

UB - Ub

3 - 2

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

MILOSEVIC VLADIMIR
TODOROVIC VLADAN

26.11.2017. - 18.00

3 - 2

UB - Ub

GIMNAZIJALAC - Kraljevo

26.11.2017. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

26.11.2017. - 18.00

26.11.2017. - 18.00

FOK-Novi Sad

3 - 1

VALJEVO - Valjevo

PEIC MARIO
OCENAS JAN

26.11.2017. - 18.00

3 - 1

FOK-Novi Sad

VALJEVO - Valjevo



VIII KOLO Prva Liga (W)

2.12.2017. - 17.00

HS Futog - Futog

2.12.2017. - 17.00

2.12.2017. - 17.00

FUTOG - Futog

0 - 3

VRANJE - Vranje

LUGIC OLIVERA
RAKICEVIC MILOS

2.12.2017. - 17.00

0 - 3

FUTOG - Futog

VRANJE - Vranje

2.12.2017. - 18.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

2.12.2017. - 18.00

2.12.2017. - 18.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 0

OMLADINAC - Novi Banovci

LOSIC MILICA
BRKIC NIKOLA

2.12.2017. - 18.00

3 - 0

SMEDEREVO (W) - Smederevo

OMLADINAC - Novi Banovci

2.12.2017. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

2.12.2017. - 19.00

2.12.2017. - 19.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 0