SUPERLIGA 2018/2019

2018 SUPERLIGA SENIORI

select
2018 LIGA TAKMICENJE 2018 LIGA Matches

I KOLO SUPERLIGE

27.9.2018. - 18.00

Hala IMPULS

27.9.2018. - 18.00

27.9.2018. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

1 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

ROGIC DEJAN
STEVANOVIC DJORDJE

27.9.2018. - 18.00

1 - 3

PARTIZAN-Beograd

SPARTAK (SU)- Subotica

28.9.2018. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

28.9.2018. - 18.00

28.9.2018. - 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

BALANDZIC PREDRAG
ZELENOVIC DJORDJE

28.9.2018. - 18.00

0 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

28.9.2018. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

28.9.2018. - 19.00

28.9.2018. - 19.00

SPARTAK-Ljig

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

POPOVIC ANDJELKO
STOJANAC VLADIMIR

28.9.2018. - 19.00

0 - 3

SPARTAK-Ljig

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

29.9.2018. - 17.00

SC "Student"

29.9.2018. - 17.00

29.9.2018. - 17.00

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

1 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

29.9.2018. - 17.00

1 - 3

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

29.9.2018. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

29.9.2018. - 18.00

29.9.2018. - 18.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 0

MLADI RADNIK-Pozarevac

JANKOVIC MIRKO
ROGIC DEJAN

29.9.2018. - 18.00

3 - 0

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

MLADI RADNIK-Pozarevac



II KOLO SUPERLIGE

5.10.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

5.10.2018. - 18.00

5.10.2018. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

0 - 3

PARTIZAN-Beograd

KOVACEVIC SAVO
POPOVIC TOMISLAV

5.10.2018. - 18.00

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

PARTIZAN-Beograd

5.10.2018. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

5.10.2018. - 19.00

5.10.2018. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 2

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

SAVIC DARKO
POPOVIC ANDJELKO

5.10.2018. - 19.00

3 - 2

SPARTAK (SU)- Subotica

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

6.10.2018. - 17.00

SC "Student"

6.10.2018. - 17.00

6.10.2018. - 17.00

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

3 - 0

SPARTAK-Ljig

LEKO ROBERT
SIMIC STANISLAVA

6.10.2018. - 17.00

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

SPARTAK-Ljig

6.10.2018. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

6.10.2018. - 19.00

6.10.2018. - 19.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

CVETKOVIC VLADIMIR
JOVANOVIC JOVAN

6.10.2018. - 19.00

2 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

23.10.2018. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

23.10.2018. - 19.00

23.10.2018. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 1

NOVI PAZAR - Novi Pazar

BALANDZIC PREDRAG
SIMONOVIC VLADIMIR

23.10.2018. - 19.00

3 - 1

MLADI RADNIK-Pozarevac

NOVI PAZAR - Novi Pazar



III KOLO SUPERLIGE

12.10.2018. - 19.00

USC Voždovac-Beograd

12.10.2018. - 19.00

12.10.2018. - 19.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 0

MLADI RADNIK-Pozarevac

SIMIC STANISLAVA
LEKO ROBERT

12.10.2018. - 19.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

MLADI RADNIK-Pozarevac

13.10.2018. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

13.10.2018. - 18.00

13.10.2018. - 18.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

CVETKOVIC VLADIMIR
JOVANOVIC JOVAN

13.10.2018. - 18.00

0 - 3

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

13.10.2018. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

13.10.2018. - 18.00

13.10.2018. - 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 0

SPARTAK (SU)- Subotica

POPOVIC ANDJELKO
STOJANAC VLADIMIR

13.10.2018. - 18.00

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SPARTAK (SU)- Subotica

13.10.2018. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

13.10.2018. - 19.00

13.10.2018. - 19.00

SPARTAK-Ljig

0 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

ROGIC DEJAN
ZOTOVIC SVETLANA

13.10.2018. - 19.00

0 - 3

SPARTAK-Ljig

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

14.10.2018. - 18.00

Hala IMPULS

14.10.2018. - 18.00

14.10.2018. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

2 - 3

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

POPOVIC TOMISLAV
RADOVANOVIC ZORAN

14.10.2018. - 18.00

2 - 3

PARTIZAN-Beograd

VA-014 BAUWESEN - Valjevo



IV KOLO SUPERLIGE

17.10.2018. - 17.00

HS "15.septembar"

17.10.2018. - 17.00

17.10.2018. - 17.00

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

3 - 2

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

ROGIC DEJAN
ZOTOVIC SVETLANA

17.10.2018. - 17.00

3 - 2

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

17.10.2018. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

17.10.2018. - 19.00

17.10.2018. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

RADOVANOVIC ZORAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

17.10.2018. - 19.00

1 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

17.10.2018. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

17.10.2018. - 19.00

17.10.2018. - 19.00

SPARTAK-Ljig

3 - 2

PARTIZAN-Beograd

JANKOVIC MIRKO
STEVANOVIC DJORDJE

17.10.2018. - 19.00

3 - 2

SPARTAK-Ljig

PARTIZAN-Beograd

18.10.2018. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

18.10.2018. - 18.00

18.10.2018. - 18.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 0

MLADI RADNIK-Pozarevac

PETROVIC ALEKSANDAR
BALANDZIC PREDRAG

18.10.2018. - 18.00

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

MLADI RADNIK-Pozarevac

31.10.2018. - 00.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

31.10.2018. - 00.00

31.10.2018. - 00.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

NOVI PAZAR - Novi Pazar


31.10.2018. - 00.00

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

NOVI PAZAR - Novi Pazar



V KOLO SUPERLIGE

19.10.2018. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

19.10.2018. - 18.00

19.10.2018. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

1 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

POPOVIC ANDJELKO
SIMIC STANISLAVA

19.10.2018. - 18.00

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

20.10.2018. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

20.10.2018. - 18.00

20.10.2018. - 18.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 1

SPARTAK-Ljig

POPOVIC TOMISLAV
KOVACEVIC SAVO

20.10.2018. - 18.00

3 - 1

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

SPARTAK-Ljig

20.10.2018. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

20.10.2018. - 18.00

20.10.2018. - 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

0 - 3

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

RADOVANOVIC ZORAN
CVETKOVIC VLADIMIR

20.10.2018. - 18.00

0 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

20.10.2018. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

20.10.2018. - 19.00

20.10.2018. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 1

SPARTAK (SU)- Subotica

ROGIC DEJAN
JOVANCIC BRANISLAV

20.10.2018. - 19.00

3 - 1

MLADI RADNIK-Pozarevac

SPARTAK (SU)- Subotica

21.10.2018. - 18.00

Hala IMPULS

21.10.2018. - 18.00

21.10.2018. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

3 - 2

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

BALANDZIC ALEKSANDRA
JOVANOVIC JOVAN

21.10.2018. - 18.00

3 - 2

PARTIZAN-Beograd

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova



VI KOLO SUPERLIGE

26.10.2018. - 17.00

SC "Student"

26.10.2018. - 17.00

26.10.2018. - 17.00

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

ZELENOVIC DJORDJE
SIMONOVIC VLADIMIR

26.10.2018. - 17.00

1 - 3

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

27.10.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

27.10.2018. - 18.00

27.10.2018. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

MLADI RADNIK-Pozarevac

SAVIC DARKO
POPOVIC TOMISLAV

27.10.2018. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

MLADI RADNIK-Pozarevac

27.10.2018. - 18.00

MASTER-Zemun

27.10.2018. - 18.00

27.10.2018. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

3 - 0

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

CVETKOVIC VLADIMIR
VUKOVIC JOVANA

27.10.2018. - 18.00

3 - 0

PARTIZAN-Beograd

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

27.10.2018. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

27.10.2018. - 19.00

27.10.2018. - 19.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

1 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

ZOTOVIC SVETLANA
MILOSEVIC MILAN

27.10.2018. - 19.00

1 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

SPARTAK (SU)- Subotica

28.10.2018. - 18.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

28.10.2018. - 18.00

28.10.2018. - 18.00

SPARTAK-Ljig

3 - 2

NOVI PAZAR - Novi Pazar

BALANDZIC PREDRAG
STOJANAC VLADIMIR

28.10.2018. - 18.00

3 - 2

SPARTAK-Ljig

NOVI PAZAR - Novi Pazar



VII KOLO SUPERLIGE

1.11.2018. - 18.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

1.11.2018. - 18.00

1.11.2018. - 18.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 2

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

LEKO ROBERT
CVETKOVIC VLADIMIR

1.11.2018. - 18.00

3 - 2

MLADI RADNIK-Pozarevac

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

2.11.2018. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

2.11.2018. - 18.00

2.11.2018. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 0

SPARTAK-Ljig

ZOTOVIC SVETLANA
ROGIC DEJAN

2.11.2018. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

SPARTAK-Ljig

2.11.2018. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

2.11.2018. - 19.00

2.11.2018. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

RADOVANOVIC ZORAN
VUKOVIC JOVANA

2.11.2018. - 19.00

0 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3.11.2018. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

3.11.2018. - 18.00

3.11.2018. - 18.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 2

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

JANKOVIC MIRKO
SIMONOVIC VLADIMIR

3.11.2018. - 18.00

3 - 2

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3.11.2018. - 19.30

SSU PENDIK-Novi Pazar

3.11.2018. - 19.30

3.11.2018. - 19.30

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 0

PARTIZAN-Beograd

SAVIC DARKO
GRADINSKI GORAN

3.11.2018. - 19.30

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

PARTIZAN-Beograd



VIII KOLO SUPERLIGE

9.11.2018. - 17.00

Hala Sportova - Stara Pazova

9.11.2018. - 17.00

9.11.2018. - 17.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

1 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

STOJANAC VLADIMIR
VUKOVIC JOVANA

9.11.2018. - 17.00

1 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

9.11.2018. - 17.00

SC "Student"

9.11.2018. - 17.00

9.11.2018. - 17.00

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

1 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

BALANDZIC ALEKSANDRA
JANKOVIC MIRKO

9.11.2018. - 17.00

1 - 3

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

SPARTAK (SU)- Subotica

9.11.2018. - 17.30

OS Sava Kerkovic -Ljig

9.11.2018. - 17.30

9.11.2018. - 17.30

SPARTAK-Ljig

1 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

GRADINSKI GORAN
STEVANOVIC DJORDJE

9.11.2018. - 17.30

1 - 3

SPARTAK-Ljig

MLADI RADNIK-Pozarevac

10.11.2018. - 18.00

Hala IMPULS

10.11.2018. - 18.00

10.11.2018. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

LEKO ROBERT
RADOVANOVIC ZORAN

10.11.2018. - 18.00

3 - 1

PARTIZAN-Beograd

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

10.11.2018. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

10.11.2018. - 18.00

10.11.2018. - 18.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 1

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SIMIC STANISLAVA
BALANDZIC PREDRAG

10.11.2018. - 18.00

3 - 1

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

NOVI PAZAR - Novi Pazar



IX KOLO SUPERLIGE

16.11.2018. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

16.11.2018. - 18.00

16.11.2018. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 0

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

CVETKOVIC VLADIMIR
STOJANAC VLADIMIR

16.11.2018. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

16.11.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

16.11.2018. - 18.00

16.11.2018. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

RADOVANOVIC ZORAN
DJERFI BILJANA

16.11.2018. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

16.11.2018. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

16.11.2018. - 19.00

16.11.2018. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

1 - 3

SPARTAK-Ljig

POPOVIC ANDJELKO
JOVANOVIC JOVAN

16.11.2018. - 19.00

1 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

SPARTAK-Ljig

17.11.2018. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

17.11.2018. - 19.00

17.11.2018. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 1

PARTIZAN-Beograd

BALANDZIC PREDRAG
SIMIC STANISLAVA

17.11.2018. - 19.00

3 - 1

MLADI RADNIK-Pozarevac

PARTIZAN-Beograd

17.11.2018. - 19.30

SSU PENDIK-Novi Pazar

17.11.2018. - 19.30

17.11.2018. - 19.30

NOVI PAZAR - Novi Pazar

0 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

POPOVIC TOMISLAV
ZOTOVIC SVETLANA

17.11.2018. - 19.30

0 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova



X KOLO SUPERLIGE

23.11.2018. - 17.00

Hala Sportova - Stara Pazova

23.11.2018. - 17.00

23.11.2018. - 17.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 2

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

SIMIC STANISLAVA
POPOVIC ANDJELKO

23.11.2018. - 17.00

3 - 2

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

23.11.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

23.11.2018. - 18.00

23.11.2018. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

SPARTAK-Ljig

STOJANAC VLADIMIR
MILOSEVIC MILAN

23.11.2018. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SPARTAK-Ljig

23.11.2018. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

23.11.2018. - 18.00

23.11.2018. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 1

NOVI PAZAR - Novi Pazar

RADOVANOVIC ZORAN
BALANDZIC PREDRAG

23.11.2018. - 18.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

NOVI PAZAR - Novi Pazar

23.11.2018. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

23.11.2018. - 19.00

23.11.2018. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 1

PARTIZAN-Beograd

POPOVIC TOMISLAV
CVETKOVIC VLADIMIR

23.11.2018. - 19.00

3 - 1

SPARTAK (SU)- Subotica

PARTIZAN-Beograd

24.11.2018. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

24.11.2018. - 19.00

24.11.2018. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 1

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

SAVIC DARKO
JOVANOVIC JOVAN

24.11.2018. - 19.00

3 - 1

MLADI RADNIK-Pozarevac

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac



XI KOLO SUPERLIGE

1.12.2018. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

1.12.2018. - 18.00

1.12.2018. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 2

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova