SUPERLIGA SENIORKE

2018 SUPERLIGA SENIORKE

select
2018 LIGA TAKMICENJE 2018 LIGA TAKMICENJE Matches

I KOLO SUPERLIGE

29.9.2018. - 16.30

SH Streliste - Pancevo

29.9.2018. - 16.30

29.9.2018. - 16.30

DINAMO-Pancevo

1 - 3

TENT-Obrenovac

RADOVANOVIC ZORAN
JOVANOVIC JOVAN

29.9.2018. - 16.30

1 - 3

DINAMO-Pancevo

TENT-Obrenovac

29.9.2018. - 19.00

SC RUMA

29.9.2018. - 19.00

29.9.2018. - 19.00

VIZURA-Ruma

3 - 2

PARTIZAN (W) - Beograd

ZOTOVIC SVETLANA
SAVIC DARKO

29.9.2018. - 19.00

3 - 2

VIZURA-Ruma

PARTIZAN (W) - Beograd

29.9.2018. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

29.9.2018. - 19.00

29.9.2018. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

0 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

PETROVIC ALEKSANDAR
JOVANCIC BRANISLAV

29.9.2018. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

30.9.2018. - 18.00

HS Dudova suma - Subotica

30.9.2018. - 18.00

30.9.2018. - 18.00

SPARTAK-Subotica

1 - 3

UB - Ub

SIMIC STANISLAVA
LEKO ROBERT

30.9.2018. - 18.00

1 - 3

SPARTAK-Subotica

UB - Ub

24.10.2018. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

24.10.2018. - 19.00

24.10.2018. - 19.00

KLEK-MD ZRENJANIN

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

JANKOVIC MIRKO
JOVANCIC BRANISLAV

24.10.2018. - 19.00

2 - 3

KLEK-MD ZRENJANIN

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd



III KOLO SUPERLIGE

13.10.2018. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

13.10.2018. - 16.00

13.10.2018. - 16.00

DINAMO-Pancevo

1 - 3

PARTIZAN (W) - Beograd

ZELENOVIC DJORDJE
KOVACEVIC SAVO

13.10.2018. - 16.00

1 - 3

DINAMO-Pancevo

PARTIZAN (W) - Beograd

13.10.2018. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

13.10.2018. - 19.00

13.10.2018. - 19.00

KLEK-MD ZRENJANIN

2 - 3

TENT-Obrenovac

PETROVIC ALEKSANDAR
VUKOVIC JOVANA

13.10.2018. - 19.00

2 - 3

KLEK-MD ZRENJANIN

TENT-Obrenovac

13.10.2018. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

13.10.2018. - 19.00

13.10.2018. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 0

UB - Ub

BALANDZIC PREDRAG
JOVANCIC BRANISLAV

13.10.2018. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

UB - Ub

14.10.2018. - 18.00

HS Dudova suma - Subotica

14.10.2018. - 18.00

14.10.2018. - 18.00

SPARTAK-Subotica

0 - 3

VIZURA-Ruma

BALANDZIC ALEKSANDRA
STEVANOVIC DJORDJE

14.10.2018. - 18.00

0 - 3

SPARTAK-Subotica

VIZURA-Ruma

15.11.2018. - 18.00

Lajkovac Hala Sportova

15.11.2018. - 18.00

15.11.2018. - 18.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd


15.11.2018. - 18.00

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd



IV KOLO SUPERLIGE

16.10.2018. - 19.00

SH UB

16.10.2018. - 19.00

16.10.2018. - 19.00

UB - Ub

0 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

ZOTOVIC SVETLANA
POPOVIC ANDJELKO

16.10.2018. - 19.00

0 - 3

UB - Ub

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

17.10.2018. - 18.30

SH Streliste - Pancevo

17.10.2018. - 18.30

17.10.2018. - 18.30

DINAMO-Pancevo

1 - 3

SPARTAK-Subotica

SIMIC STANISLAVA
MILOSEVIC MILAN

17.10.2018. - 18.30

1 - 3

DINAMO-Pancevo

SPARTAK-Subotica

17.10.2018. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

17.10.2018. - 19.00

17.10.2018. - 19.00

TENT-Obrenovac

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

17.10.2018. - 19.00

1 - 3

TENT-Obrenovac

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

17.10.2018. - 19.00

SC Vizura - Beograd

17.10.2018. - 19.00

17.10.2018. - 19.00

VIZURA-Ruma

3 - 0

KLEK-MD ZRENJANIN

JOVANCIC BRANISLAV
DJERFI BILJANA

17.10.2018. - 19.00

3 - 0

VIZURA-Ruma

KLEK-MD ZRENJANIN

21.11.2018. - 18.00

Hala IMPULS

21.11.2018. - 18.00

21.11.2018. - 18.00

PARTIZAN (W) - Beograd

3 - 2

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

JANKOVIC MIRKO
SAVIC DARKO

21.11.2018. - 18.00

3 - 2

PARTIZAN (W) - Beograd

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd



V KOLO SUPERLIGE

19.10.2018. - 20.30

USC Voždovac-Beograd

19.10.2018. - 20.30

19.10.2018. - 20.30

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 0

UB - Ub

SIMONOVIC VLADIMIR
DJERFI BILJANA

19.10.2018. - 20.30

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

UB - Ub

20.10.2018. - 17.00

SD "Milos Grbic" - Klek

20.10.2018. - 17.00

20.10.2018. - 17.00

KLEK-MD ZRENJANIN

3 - 0

DINAMO-Pancevo

STEVANOVIC DJORDJE
ZOTOVIC SVETLANA

20.10.2018. - 17.00

3 - 0

KLEK-MD ZRENJANIN

DINAMO-Pancevo

20.10.2018. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

20.10.2018. - 19.00

20.10.2018. - 19.00

SPARTAK-Subotica

3 - 0

PARTIZAN (W) - Beograd

BALANDZIC PREDRAG
VUKOVIC JOVANA

20.10.2018. - 19.00

3 - 0

SPARTAK-Subotica

PARTIZAN (W) - Beograd

20.10.2018. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

20.10.2018. - 19.00

20.10.2018. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 0

VIZURA-Ruma

LEKO ROBERT
SAVIC DARKO

20.10.2018. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

VIZURA-Ruma

20.10.2018. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

20.10.2018. - 19.00

20.10.2018. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 2

TENT-Obrenovac

SIMONOVIC VLADIMIR
ZELENOVIC DJORDJE

20.10.2018. - 19.00

3 - 2

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

TENT-Obrenovac



VI KOLO SUPERLIGE

26.10.2018. - 18.00

Hala IMPULS

26.10.2018. - 18.00

26.10.2018. - 18.00

PARTIZAN (W) - Beograd

3 - 0

UB - Ub

JOVANCIC BRANISLAV
ROGIC DEJAN

26.10.2018. - 18.00

3 - 0

PARTIZAN (W) - Beograd

UB - Ub

27.10.2018. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

27.10.2018. - 19.00

27.10.2018. - 19.00

DINAMO-Pancevo

0 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

DJERFI BILJANA
POPOVIC ANDJELKO

27.10.2018. - 19.00

0 - 3

DINAMO-Pancevo

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

28.10.2018. - 18.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

28.10.2018. - 18.00

28.10.2018. - 18.00

TENT-Obrenovac

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

RADOVANOVIC ZORAN
LEKO ROBERT

28.10.2018. - 18.00

2 - 3

TENT-Obrenovac

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

28.10.2018. - 18.00

HS Dudova suma - Subotica

28.10.2018. - 18.00

28.10.2018. - 18.00

SPARTAK-Subotica

3 - 1

KLEK-MD ZRENJANIN

STEVANOVIC DJORDJE
JOVANOVIC JOVAN

28.10.2018. - 18.00

3 - 1

SPARTAK-Subotica

KLEK-MD ZRENJANIN

28.10.2018. - 19.00

SC Vizura - Beograd

28.10.2018. - 19.00

28.10.2018. - 19.00

VIZURA-Ruma

1 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

SIMIC STANISLAVA
BALANDZIC ALEKSANDRA

28.10.2018. - 19.00

1 - 3

VIZURA-Ruma

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac



VII KOLO SUPERLIGE

2.11.2018. - 19.00

USC Voždovac-Beograd

2.11.2018. - 19.00

2.11.2018. - 19.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

1 - 3

VIZURA-Ruma

PETROVIC ALEKSANDAR
KOVACEVIC SAVO

2.11.2018. - 19.00

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

VIZURA-Ruma

3.11.2018. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

3.11.2018. - 19.00

3.11.2018. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 1

SPARTAK-Subotica

STOJANAC VLADIMIR
POPOVIC ANDJELKO

3.11.2018. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

SPARTAK-Subotica

3.11.2018. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

3.11.2018. - 19.00

3.11.2018. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 0

DINAMO-Pancevo

MILOSEVIC MILAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

3.11.2018. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

DINAMO-Pancevo

3.11.2018. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

3.11.2018. - 20.00

3.11.2018. - 20.00

KLEK-MD ZRENJANIN

0 - 3

PARTIZAN (W) - Beograd

BALANDZIC PREDRAG
JOVANCIC BRANISLAV

3.11.2018. - 20.00

0 - 3

KLEK-MD ZRENJANIN

PARTIZAN (W) - Beograd

4.11.2018. - 18.00

SH UB

4.11.2018. - 18.00

4.11.2018. - 18.00

UB - Ub

0 - 3

TENT-Obrenovac

DJERFI BILJANA
SIMIC STANISLAVA

4.11.2018. - 18.00

0 - 3

UB - Ub

TENT-Obrenovac



II KOLO SUPERLIGE

4.10.2018. - 18.00

SH UB

4.10.2018. - 18.00

4.10.2018. - 18.00

UB - Ub

3 - 0

KLEK-MD ZRENJANIN

ROGIC DEJAN
SIMONOVIC VLADIMIR

4.10.2018. - 18.00

3 - 0

UB - Ub

KLEK-MD ZRENJANIN

5.10.2018. - 18.00

Hala IMPULS

5.10.2018. - 18.00

5.10.2018. - 18.00

PARTIZAN (W) - Beograd

0 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

STOJANAC VLADIMIR
VUKOVIC JOVANA

5.10.2018. - 18.00

0 - 3

PARTIZAN (W) - Beograd

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

6.10.2018. - 18.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

6.10.2018. - 18.00

6.10.2018. - 18.00

TENT-Obrenovac

3 - 0

SPARTAK-Subotica

ZOTOVIC SVETLANA
DJERFI BILJANA

6.10.2018. - 18.00

3 - 0

TENT-Obrenovac

SPARTAK-Subotica

6.10.2018. - 19.00

SC RUMA

6.10.2018. - 19.00

6.10.2018. - 19.00

VIZURA-Ruma

3 - 0

DINAMO-Pancevo

MILOSEVIC MILAN
PETROVIC ALEKSANDAR

6.10.2018. - 19.00

3 - 0

VIZURA-Ruma

DINAMO-Pancevo

6.11.2018. - 19.00

USC Voždovac-Beograd

6.11.2018. - 19.00

6.11.2018. - 19.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova


6.11.2018. - 19.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova



VIII KOLO SUPERLIGE

8.11.2018. - 16.30

HS Dudova suma - Subotica

8.11.2018. - 16.30

8.11.2018. - 16.30

SPARTAK-Subotica

3 - 1

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

DJERFI BILJANA
JOVANCIC BRANISLAV

8.11.2018. - 16.30

3 - 1

SPARTAK-Subotica

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

9.11.2018. - 18.00

Hala IMPULS

9.11.2018. - 18.00

9.11.2018. - 18.00

PARTIZAN (W) - Beograd

3 - 0

TENT-Obrenovac

PETROVIC ALEKSANDAR
POPOVIC TOMISLAV

9.11.2018. - 18.00

3 - 0

PARTIZAN (W) - Beograd

TENT-Obrenovac

10.11.2018. - 19.00

SC Vizura - Beograd

10.11.2018. - 19.00

10.11.2018. - 19.00

VIZURA-Ruma

3 - 0

UB - Ub

POPOVIC ANDJELKO
SAVIC DARKO

10.11.2018. - 19.00

3 - 0

VIZURA-Ruma

UB - Ub

10.11.2018. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

10.11.2018. - 19.00

10.11.2018. - 19.00

DINAMO-Pancevo

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

ZOTOVIC SVETLANA
ROGIC DEJAN

10.11.2018. - 19.00

1 - 3

DINAMO-Pancevo

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

10.11.2018. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

10.11.2018. - 19.00

10.11.2018. - 19.00

KLEK-MD ZRENJANIN

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

CVETKOVIC VLADIMIR
MILOSEVIC MILAN

10.11.2018. - 19.00

1 - 3

KLEK-MD ZRENJANIN

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova



IX KOLO SUPERLIGE

16.11.2018. - 18.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

16.11.2018. - 18.00

16.11.2018. - 18.00

TENT-Obrenovac

3 - 2

VIZURA-Ruma

ROGIC DEJAN
JOVANCIC BRANISLAV

16.11.2018. - 18.00

3 - 2

TENT-Obrenovac

VIZURA-Ruma

17.11.2018. - 18.00

SH UB

17.11.2018. - 18.00

17.11.2018. - 18.00

UB - Ub

3 - 2

DINAMO-Pancevo

PETROVIC ALEKSANDAR
SIMONOVIC VLADIMIR

17.11.2018. - 18.00

3 - 2

UB - Ub

DINAMO-Pancevo

18.11.2018. - 17.00

Hala Sportova - Stara Pazova

18.11.2018. - 17.00

18.11.2018. - 17.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 1

PARTIZAN (W) - Beograd

STEVANOVIC DJORDJE
LEKO ROBERT

18.11.2018. - 17.00

3 - 1

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

PARTIZAN (W) - Beograd

18.11.2018. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

18.11.2018. - 19.00

18.11.2018. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 0

KLEK-MD ZRENJANIN

KOVACEVIC SAVO
ZELENOVIC DJORDJE

18.11.2018. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

KLEK-MD ZRENJANIN

19.11.2018. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

19.11.2018. - 18.00

19.11.2018. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 0

SPARTAK-Subotica

JANKOVIC MIRKO
BALANDZIC ALEKSANDRA

19.11.2018. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SPARTAK-Subotica



X KOLO SUPERLIGE

22.11.2018. - 17.30