Kup Srbije 2018/2019 SENIORI

2018/2019 KUP SRBIJE SENIORI

select
2018 KUP SRBIJE 2018 KUP SRBIJE Matches

OSMINA 54.KUPA SRBIJE

9.10.2018. - 17.00

SH Jezero - Kragujevac

9.10.2018. - 17.00

9.10.2018. - 17.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 0

VGSK - Veliko Gradiste

BRKIC NIKOLA
JANKOVIC MIRKO

9.10.2018. - 17.00

3 - 0

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

VGSK - Veliko Gradiste

9.10.2018. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

9.10.2018. - 18.00

9.10.2018. - 18.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 1

NIS - Nis

BOMPORAS GEORGIOS
ROLJ BOZIDAR

9.10.2018. - 18.00

3 - 1

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

NIS - Nis

10.10.2018. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

10.10.2018. - 18.00

10.10.2018. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 2

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

BALANDZIC PREDRAG
SAVIC DARKO

10.10.2018. - 18.00

3 - 2

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

10.10.2018. - 18.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

10.10.2018. - 18.00

10.10.2018. - 18.00

SPARTAK-Ljig

3 - 0

BORAC - Paracin

JOVANOVIC JOVAN
RAKICEVIC MILOS

10.10.2018. - 18.00

3 - 0

SPARTAK-Ljig

BORAC - Paracin

10.10.2018. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

10.10.2018. - 18.00

10.10.2018. - 18.00

NOVI PAZAR-Novi Pazar

3 - 2

PARTIZAN-Beograd

ZELENOVIC DJORDJE
KOVACEVIC SAVO

10.10.2018. - 18.00

3 - 2

NOVI PAZAR-Novi Pazar

PARTIZAN-Beograd

10.10.2018. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

10.10.2018. - 19.00

10.10.2018. - 19.00

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 2

RIBNICA-Kraljevo

CVETKOVIC VLADIMIR
ZOTOVIC SVETLANA

10.10.2018. - 19.00

3 - 2

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

RIBNICA-Kraljevo

10.10.2018. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

10.10.2018. - 19.00

10.10.2018. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 0

KOSOVSKA MITROVICA

JOVANCIC BRANISLAV
PAPOVIC DRAGAN

10.10.2018. - 19.00

3 - 0

MLADI RADNIK-Pozarevac

KOSOVSKA MITROVICA

11.10.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

11.10.2018. - 18.00

11.10.2018. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

NOVI SAD - Novi Sad

OCENAS JAN
LEKO ROBERT

11.10.2018. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

NOVI SAD - Novi Sad



CETVRTFIN.54.KUPA SRBIJE

31.10.2018. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

31.10.2018. - 18.00

31.10.2018. - 18.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 1

NOVI PAZAR-Novi Pazar

JANKOVIC MIRKO
KOVACEVIC SAVO

31.10.2018. - 18.00

3 - 1

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

NOVI PAZAR-Novi Pazar

31.10.2018. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

31.10.2018. - 18.00

31.10.2018. - 18.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 0

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

SIMIC STANISLAVA
SAVIC DARKO

31.10.2018. - 18.00

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

6.11.2018. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

6.11.2018. - 19.00

6.11.2018. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

POPOVIC ANDJELKO
RADOVANOVIC ZORAN

6.11.2018. - 19.00

0 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

19.11.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

19.11.2018. - 18.00

19.11.2018. - 18.00

SPARTAK-Ljig

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

DJERFI BILJANA
ZOTOVIC SVETLANA

19.11.2018. - 18.00

0 - 3

SPARTAK-Ljig

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

20.11.2018. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

20.11.2018. - 18.00

20.11.2018. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 0

MLADI RADNIK-Pozarevac

JOVANOVIC JOVAN
DJERFI BILJANA

20.11.2018. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

MLADI RADNIK-Pozarevac

20.11.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

20.11.2018. - 18.00

20.11.2018. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

SPARTAK-Ljig

LEKO ROBERT
RADOVANOVIC ZORAN

20.11.2018. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SPARTAK-Ljig

28.11.2018. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

28.11.2018. - 18.00

28.11.2018. - 18.00

NOVI PAZAR-Novi Pazar

3 - 2

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

ZELENOVIC DJORDJE
SIMONOVIC VLADIMIR

28.11.2018. - 18.00

3 - 2

NOVI PAZAR-Novi Pazar

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

28.11.2018. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

28.11.2018. - 19.00

28.11.2018. - 19.00

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

0 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

SAVIC DARKO
BALANDZIC ALEKSANDRA

28.11.2018. - 19.00

0 - 3

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova



POLUFINALE KUPA SRBIJE

11.12.2018. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

11.12.2018. - 18.00

11.12.2018. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 1

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JANKOVIC MIRKO
RADOVANOVIC ZORAN

11.12.2018. - 18.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

11.12.2018. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

11.12.2018. - 18.00

11.12.2018. - 18.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

ROGIC DEJAN
LEKO ROBERT

11.12.2018. - 18.00

3 - 0

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

24.12.2018. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

24.12.2018. - 18.00

24.12.2018. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

ROGIC DEJAN
LEKO ROBERT

24.12.2018. - 18.00

2 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

26.12.2018. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

26.12.2018. - 19.00

26.12.2018. - 19.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 1

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

JOVANOVIC JOVAN
DJERFI BILJANA

26.12.2018. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac



FINALE 54.KUPA SRBIJE

2.3.2019. - 00.00

USC Voždovac-Beograd

2.3.2019. - 00.00

2.3.2019. - 00.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

-

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac


2.3.2019. - 00.00

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac