PRVA LIGA Seniorke

PRVA LIGA Seniorke

select
PRVA LIGA Srbije (W) PRVA LIGA (W) Matches

I KOLO Prva Liga (W)

29.9.2018. - 18.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

29.9.2018. - 18.00

29.9.2018. - 18.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

2 - 3

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

PRICA VLADAN
BOMPORAS GEORGIOS

29.9.2018. - 18.00

2 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

29.9.2018. - 20.00

OS "Ujedinjene nacije"

29.9.2018. - 20.00

29.9.2018. - 20.00

BEOGRAD

3 - 1

SREM-Sremska Mitrovica

ILIC TIJANA
DAVIDOVIC MILICA

29.9.2018. - 20.00

3 - 1

BEOGRAD

SREM-Sremska Mitrovica

29.9.2018. - 20.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

29.9.2018. - 20.00

29.9.2018. - 20.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

3 - 0

FOK-Novi Sad

VUKOVIC JOVANA
DJERFI BILJANA

29.9.2018. - 20.00

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

FOK-Novi Sad

30.9.2018. - 18.00

JU "Sportska hala"

30.9.2018. - 18.00

30.9.2018. - 18.00

VRANJE - Vranje

1 - 3

RODA - Beograd

BRKIC NIKOLA
JOVIC VLADIMIR

30.9.2018. - 18.00

1 - 3

VRANJE - Vranje

RODA - Beograd

30.9.2018. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

30.9.2018. - 19.00

30.9.2018. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

3 - 1

VALJEVO - Valjevo

BALANDZIC ALEKSANDRA
CVETKOVIC VLADIMIR

30.9.2018. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO-Uzice

VALJEVO - Valjevo

2.10.2018. - 20.00

SC "Student"

2.10.2018. - 20.00

2.10.2018. - 20.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3 - 2

OMLADINAC - Novi Banovci

JOVANCIC BRANISLAV
MILOSEVIC MILAN

2.10.2018. - 20.00

3 - 2

SRBIJANKA 014 - Valjevo

OMLADINAC - Novi Banovci



II KOLO Prva Liga (W)

5.10.2018. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

5.10.2018. - 19.30

5.10.2018. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

SUCUR ALEKSANDRA
PEIC MARIO

5.10.2018. - 19.30

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

5.10.2018. - 20.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

5.10.2018. - 20.00

5.10.2018. - 20.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 1

RODA - Beograd

BICANIN MILAN
TODOROVIC VLADAN

5.10.2018. - 20.00

3 - 1

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

RODA - Beograd

6.10.2018. - 15.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

6.10.2018. - 15.00

6.10.2018. - 15.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 1

SRBIJANKA 014 - Valjevo

STANKOVIC MARKO
RAKICEVIC MILOS

6.10.2018. - 15.00

3 - 1

SMEDEREVO (W) - Smederevo

SRBIJANKA 014 - Valjevo

6.10.2018. - 19.00

OS "Nikola Tesla"

6.10.2018. - 19.00

6.10.2018. - 19.00

OMLADINAC - Novi Banovci

2 - 3

BEOGRAD

PAPOVIC DRAGAN
LOSIC MILICA

6.10.2018. - 19.00

2 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

BEOGRAD

6.10.2018. - 20.00

HS "15.septembar"

6.10.2018. - 20.00

6.10.2018. - 20.00

VALJEVO - Valjevo

0 - 3

VRANJE - Vranje

GRUJIC MARKO
JOVANCIC BRANISLAV

6.10.2018. - 20.00

0 - 3

VALJEVO - Valjevo

VRANJE - Vranje

6.10.2018. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

6.10.2018. - 20.00

6.10.2018. - 20.00

FOK-Novi Sad

1 - 3

JEDINSTVO-Uzice

LUGIC OLIVERA
ILIC TIJANA

6.10.2018. - 20.00

1 - 3

FOK-Novi Sad

JEDINSTVO-Uzice



III KOLO Prva Liga (W)

13.10.2018. - 16.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

13.10.2018. - 16.00

13.10.2018. - 16.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

0 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

SAVIC DARKO
GALIC MIRJANA

13.10.2018. - 16.00

0 - 3

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

OMLADINAC - Novi Banovci

13.10.2018. - 17.00

SC "Student"

13.10.2018. - 17.00

13.10.2018. - 17.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3 - 1

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

PEIC MARIO
TULIMIROVIC MARIJA

13.10.2018. - 17.00

3 - 1

SRBIJANKA 014 - Valjevo

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

13.10.2018. - 18.00

JU "Sportska hala"

13.10.2018. - 18.00

13.10.2018. - 18.00

VRANJE - Vranje

3 - 0

FOK-Novi Sad

BRKIC NIKOLA
JANKOVIC MIRKO

13.10.2018. - 18.00

3 - 0

VRANJE - Vranje

FOK-Novi Sad

13.10.2018. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

13.10.2018. - 19.00

13.10.2018. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

3 - 2

SREM-Sremska Mitrovica

BICANIN MILAN
GRUJIC MARKO

13.10.2018. - 19.00

3 - 2

JEDINSTVO-Uzice

SREM-Sremska Mitrovica

13.10.2018. - 19.30

OS "Milan Dj.Milicevic"

13.10.2018. - 19.30

13.10.2018. - 19.30

RODA - Beograd

3 - 0

VALJEVO - Valjevo

DJERFI BILJANA
DAVIDOVIC MILICA

13.10.2018. - 19.30

3 - 0

RODA - Beograd

VALJEVO - Valjevo

13.10.2018. - 20.00

OS "Ujedinjene nacije"

13.10.2018. - 20.00

13.10.2018. - 20.00

BEOGRAD

3 - 1

SMEDEREVO (W) - Smederevo

MILOSEVIC MILAN
BOMPORAS GEORGIOS

13.10.2018. - 20.00

3 - 1

BEOGRAD

SMEDEREVO (W) - Smederevo



IV KOLO Prva Liga (W)

17.10.2018. - 17.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

17.10.2018. - 17.00

17.10.2018. - 17.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 1

VALJEVO - Valjevo

KOVACEVIC SAVO
TODOROVIC VLADAN

17.10.2018. - 17.00

3 - 1

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

VALJEVO - Valjevo

17.10.2018. - 18.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

17.10.2018. - 18.00

17.10.2018. - 18.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

ILIC TIJANA
LUGIC OLIVERA

17.10.2018. - 18.00

3 - 0

SMEDEREVO (W) - Smederevo

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

17.10.2018. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

17.10.2018. - 19.30

17.10.2018. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 2

VRANJE - Vranje

STOJANAC VLADIMIR
VUKOVIC JOVANA

17.10.2018. - 19.30

3 - 2

SREM-Sremska Mitrovica

VRANJE - Vranje

17.10.2018. - 20.00

17.10.2018. - 20.00

17.10.2018. - 20.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

2 - 3

BEOGRAD

GALIC MIRJANA
VITOROVIC DRAGANA

17.10.2018. - 20.00

2 - 3

SRBIJANKA 014 - Valjevo

BEOGRAD

18.10.2018. - 20.00

OS "Nikola Tesla"

18.10.2018. - 20.00

18.10.2018. - 20.00

OMLADINAC - Novi Banovci

3 - 1

JEDINSTVO-Uzice

JOVANOVIC JOVAN
BOMPORAS GEORGIOS

18.10.2018. - 20.00

3 - 1

OMLADINAC - Novi Banovci

JEDINSTVO-Uzice

18.10.2018. - 20.45

SPC Vojvodina - Novi Sad

18.10.2018. - 20.45

18.10.2018. - 20.45

FOK-Novi Sad

1 - 3

RODA - Beograd

OCENAS JAN
PEIC MARIO

18.10.2018. - 20.45

1 - 3

FOK-Novi Sad

RODA - Beograd



V KOLO Prva Liga (W)

20.10.2018. - 18.00

JU "Sportska hala"

20.10.2018. - 18.00

20.10.2018. - 18.00

VRANJE - Vranje

1 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

STANKOVIC MARKO
RAKICEVIC MILOS

20.10.2018. - 18.00

1 - 3

VRANJE - Vranje

OMLADINAC - Novi Banovci

20.10.2018. - 19.30

OS "Milan Dj.Milicevic"

20.10.2018. - 19.30

20.10.2018. - 19.30

RODA - Beograd

3 - 2

SREM-Sremska Mitrovica

ILIC TIJANA
DAVIDOVIC MILICA

20.10.2018. - 19.30

3 - 2

RODA - Beograd

SREM-Sremska Mitrovica

20.10.2018. - 20.00

OS "Ujedinjene nacije"

20.10.2018. - 20.00

20.10.2018. - 20.00

BEOGRAD

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

LOSIC MILICA
LUGIC OLIVERA

20.10.2018. - 20.00

3 - 0

BEOGRAD

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

20.10.2018. - 20.00

HS "15.septembar"

20.10.2018. - 20.00

20.10.2018. - 20.00

VALJEVO - Valjevo

3 - 2

FOK-Novi Sad

BOMPORAS GEORGIOS
BRKIC JELENA

20.10.2018. - 20.00

3 - 2

VALJEVO - Valjevo

FOK-Novi Sad

21.10.2018. - 18.00

21.10.2018. - 18.00

21.10.2018. - 18.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

3 - 1

SRBIJANKA 014 - Valjevo

TULIMIROVIC MARIJA
KUSTURIC RADENKO

21.10.2018. - 18.00

3 - 1

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

SRBIJANKA 014 - Valjevo

21.10.2018. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

21.10.2018. - 19.00

21.10.2018. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

3 - 2

SMEDEREVO (W) - Smederevo

MILOSEVIC VLADIMIR
PRICA VLADAN

21.10.2018. - 19.00

3 - 2

JEDINSTVO-Uzice

SMEDEREVO (W) - Smederevo



VI KOLO Prva Liga (W)

26.10.2018. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

26.10.2018. - 19.30

26.10.2018. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 1

VALJEVO - Valjevo

MILOSEVIC MILAN
DJERFI BILJANA

26.10.2018. - 19.30

3 - 1

SREM-Sremska Mitrovica

VALJEVO - Valjevo

27.10.2018. - 15.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

27.10.2018. - 15.00

27.10.2018. - 15.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 0

VRANJE - Vranje

LUGIC OLIVERA
MILOSEVIC VLADIMIR

27.10.2018. - 15.00

3 - 0

SMEDEREVO (W) - Smederevo

VRANJE - Vranje

27.10.2018. - 20.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

27.10.2018. - 20.00

27.10.2018. - 20.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 0

FOK-Novi Sad

TULIMIROVIC MARIJA
VITOROVIC DRAGANA

27.10.2018. - 20.00

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

FOK-Novi Sad

27.10.2018. - 20.00

SC "Student"

27.10.2018. - 20.00

27.10.2018. - 20.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3 - 2

JEDINSTVO-Uzice

ILIC TIJANA
JOVIC VLADIMIR

27.10.2018. - 20.00

3 - 2

SRBIJANKA 014 - Valjevo

JEDINSTVO-Uzice

27.10.2018. - 20.00

OS "Ujedinjene nacije"

27.10.2018. - 20.00

27.10.2018. - 20.00

BEOGRAD

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

RAKICEVIC MILOS
STANKOVIC MARKO

27.10.2018. - 20.00

3 - 0

BEOGRAD

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

28.10.2018. - 17.00

OS "Nikola Tesla"

28.10.2018. - 17.00

28.10.2018. - 17.00

OMLADINAC - Novi Banovci

0 - 3

RODA - Beograd

BRKIC JELENA
SUCUR ALEKSANDRA

28.10.2018. - 17.00

0 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

RODA - Beograd



VII KOLO Prva Liga (W)

3.11.2018. - 17.00

HS "15.septembar"

3.11.2018. - 17.00

3.11.2018. - 17.00

VALJEVO - Valjevo

0 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

JOVANOVIC JOVAN
TODOROVIC VLADAN

3.11.2018. - 17.00

0 - 3

VALJEVO - Valjevo

OMLADINAC - Novi Banovci

3.11.2018. - 18.00

JU "Sportska hala"

3.11.2018. - 18.00

3.11.2018. - 18.00

VRANJE - Vranje

0 - 3

SRBIJANKA 014 - Valjevo

BICANIN MILAN
BRKIC NIKOLA

3.11.2018. - 18.00

0 - 3

VRANJE - Vranje

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3.11.2018. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

3.11.2018. - 19.00

3.11.2018. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

2 - 3

BEOGRAD

JOKANOVIC VLADIMIR
PETROVIC ALEKSANDAR

3.11.2018. - 19.00

2 - 3

JEDINSTVO-Uzice

BEOGRAD

3.11.2018. - 19.30

OS "Milan Dj.Milicevic"

3.11.2018. - 19.30

3.11.2018. - 19.30

RODA - Beograd

2 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

ROLJ BOZIDAR
RAKICEVIC MILOS

3.11.2018. - 19.30

2 - 3

RODA - Beograd

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3.11.2018. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

3.11.2018. - 20.00

3.11.2018. - 20.00

FOK-Novi Sad

0 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

PEIC MARIO
OCENAS JAN

3.11.2018. - 20.00

0 - 3

FOK-Novi Sad

SREM-Sremska Mitrovica

4.11.2018. - 17.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

4.11.2018. - 17.00

4.11.2018. - 17.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

3 - 2

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

MILOSEVIC VLADIMIR
ILIC TIJANA

4.11.2018. - 17.00

3 - 2

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac



VIII KOLO Prva Liga (W)

9.11.2018. - 20.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

9.11.2018. - 20.00

9.11.2018. - 20.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

3 - 2

JEDINSTVO-Uzice

ROLJ BOZIDAR
BRKIC JELENA

9.11.2018. - 20.00

3 - 2

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

JEDINSTVO-Uzice

10.11.2018. - 19.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

10.11.2018. - 19.00

10.11.2018. - 19.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 0

VALJEVO - Valjevo

GALIC MIRJANA
LOSIC MILICA

10.11.2018. - 19.00

3 - 0

SMEDEREVO (W) - Smederevo

VALJEVO - Valjevo

10.11.2018. - 20.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

10.11.2018. - 20.00

10.11.2018. - 20.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

0 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

GRUJIC MARKO
TODOROVIC VLADAN

10.11.2018. - 20.00

0 - 3

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

SREM-Sremska Mitrovica

10.11.2018. - 20.00

SC "Student"

10.11.2018. - 20.00

10.11.2018. - 20.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo