PRVA LIGA SENIORI

PRVA LIGA SENIORI

select
PRVA LIGA SRBIJE PRVA LIGA SRBIJE Matches

I KOLO Prva Liga

28.9.2018. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

28.9.2018. - 19.00

28.9.2018. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 0

NIS - Nis

TODOROVIC VLADAN
POPOVIC TOMISLAV

28.9.2018. - 19.00

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

NIS - Nis

29.9.2018. - 15.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

29.9.2018. - 15.00

29.9.2018. - 15.00

SMEDEREVO CARINA

3 - 1

MLADENOVAC-Mladenovac

TULIMIROVIC MARIJA
MILOSEVIC VLADIMIR

29.9.2018. - 15.00

3 - 1

SMEDEREVO CARINA

MLADENOVAC-Mladenovac

29.9.2018. - 19.00

HS Futog - Futog

29.9.2018. - 19.00

29.9.2018. - 19.00

FUTOG (M) - Futog

1 - 3

BORAC - Starcevo

OCENAS JAN
SUCUR ALEKSANDRA

29.9.2018. - 19.00

1 - 3

FUTOG (M) - Futog

BORAC - Starcevo

29.9.2018. - 19.00

HS Veliko Gradiste

29.9.2018. - 19.00

29.9.2018. - 19.00

VGSK - Veliko Gradiste

3 - 2

ZELEZNICAR

BALANDZIC ALEKSANDRA
BALANDZIC PREDRAG

29.9.2018. - 19.00

3 - 2

VGSK - Veliko Gradiste

ZELEZNICAR

30.9.2018. - 15.00

SC LEPOSAVIC - Leposavic

30.9.2018. - 15.00

30.9.2018. - 15.00

KOSOVSKA MITROVICA

1 - 3

NOVI SAD - Novi Sad

TODOROVIC VLADAN
BICANIN MILAN

30.9.2018. - 15.00

1 - 3

KOSOVSKA MITROVICA

NOVI SAD - Novi Sad

30.9.2018. - 17.00

30.9.2018. - 17.00

30.9.2018. - 17.00

NAPREDAK 037 - Krusevac

3 - 0

LOZNICA - Loznica

RAKICEVIC MILOS
JANKOVIC MIRKO

30.9.2018. - 17.00

3 - 0

NAPREDAK 037 - Krusevac

LOZNICA - Loznica



II KOLO Prva Liga

5.10.2018. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

5.10.2018. - 20.00

5.10.2018. - 20.00

NOVI SAD - Novi Sad

3 - 2

VGSK - Veliko Gradiste

ROLJ BOZIDAR
OCENAS JAN

5.10.2018. - 20.00

3 - 2

NOVI SAD - Novi Sad

VGSK - Veliko Gradiste

6.10.2018. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

6.10.2018. - 16.00

6.10.2018. - 16.00

BORAC - Starcevo

0 - 3

RIBNICA-Kraljevo

SAVIC DARKO
PRICA VLADAN

6.10.2018. - 16.00

0 - 3

BORAC - Starcevo

RIBNICA-Kraljevo

6.10.2018. - 18.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

6.10.2018. - 18.00

6.10.2018. - 18.00

SMEDEREVO CARINA

3 - 1

FUTOG (M) - Futog

ZELENOVIC DJORDJE
STOJANAC VLADIMIR

6.10.2018. - 18.00

3 - 1

SMEDEREVO CARINA

FUTOG (M) - Futog

6.10.2018. - 18.30

SD Radnicki

6.10.2018. - 18.30

6.10.2018. - 18.30

ZELEZNICAR

3 - 2

NAPREDAK 037 - Krusevac

BOMPORAS GEORGIOS
GALIC MIRJANA

6.10.2018. - 18.30

3 - 2

ZELEZNICAR

NAPREDAK 037 - Krusevac

6.10.2018. - 19.00

SD Radnicki

6.10.2018. - 19.00

6.10.2018. - 19.00

MLADENOVAC-Mladenovac

3 - 0

LOZNICA - Loznica

MILOSEVIC VLADIMIR
TULIMIROVIC MARIJA

6.10.2018. - 19.00

3 - 0

MLADENOVAC-Mladenovac

LOZNICA - Loznica

6.10.2018. - 20.00

OS Miroslav Antic - Nis

6.10.2018. - 20.00

6.10.2018. - 20.00

NIS - Nis

3 - 0

KOSOVSKA MITROVICA

JOVIC VLADIMIR
BRKIC NIKOLA

6.10.2018. - 20.00

3 - 0

NIS - Nis

KOSOVSKA MITROVICA



III KOLO Prva Liga

12.10.2018. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

12.10.2018. - 19.00

12.10.2018. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 1

SMEDEREVO CARINA

MILOSEVIC VLADIMIR
STANKOVIC MARKO

12.10.2018. - 19.00

3 - 1

RIBNICA-Kraljevo

SMEDEREVO CARINA

13.10.2018. - 14.30

13.10.2018. - 14.30

13.10.2018. - 14.30

KOSOVSKA MITROVICA

1 - 3

BORAC - Starcevo

ROLJ BOZIDAR
JOKANOVIC VLADIMIR

13.10.2018. - 14.30

1 - 3

KOSOVSKA MITROVICA

BORAC - Starcevo

13.10.2018. - 19.00

HS Futog - Futog

13.10.2018. - 19.00

13.10.2018. - 19.00

FUTOG (M) - Futog

0 - 3

MLADENOVAC-Mladenovac

SUCUR ALEKSANDRA
OCENAS JAN

13.10.2018. - 19.00

0 - 3

FUTOG (M) - Futog

MLADENOVAC-Mladenovac

13.10.2018. - 19.00

HS Veliko Gradiste

13.10.2018. - 19.00

13.10.2018. - 19.00

VGSK - Veliko Gradiste

0 - 3

NIS - Nis

RAKICEVIC MILOS
PRICA VLADAN

13.10.2018. - 19.00

0 - 3

VGSK - Veliko Gradiste

NIS - Nis

13.10.2018. - 19.00

13.10.2018. - 19.00

13.10.2018. - 19.00

NAPREDAK 037 - Krusevac

1 - 3

NOVI SAD - Novi Sad

TODOROVIC VLADAN
JOVIC VLADIMIR

13.10.2018. - 19.00

1 - 3

NAPREDAK 037 - Krusevac

NOVI SAD - Novi Sad

13.10.2018. - 20.00

SD Radnicki

13.10.2018. - 20.00

13.10.2018. - 20.00

ZELEZNICAR

3 - 0

LOZNICA - Loznica

PAPOVIC DRAGAN
LOSIC MILICA

13.10.2018. - 20.00

3 - 0

ZELEZNICAR

LOZNICA - Loznica



IV KOLO Prva Liga

17.10.2018. - 15.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

17.10.2018. - 15.00

17.10.2018. - 15.00

SMEDEREVO CARINA

3 - 0

KOSOVSKA MITROVICA

PRICA VLADAN
TULIMIROVIC MARIJA

17.10.2018. - 15.00

3 - 0

SMEDEREVO CARINA

KOSOVSKA MITROVICA

17.10.2018. - 16.30

SH Streliste - Pancevo

17.10.2018. - 16.30

17.10.2018. - 16.30

BORAC - Starcevo

2 - 3

VGSK - Veliko Gradiste

LEKO ROBERT
SUCUR ALEKSANDRA

17.10.2018. - 16.30

2 - 3

BORAC - Starcevo

VGSK - Veliko Gradiste

17.10.2018. - 20.00

SRC "Ljubomir Ivanovic-Gedza"

17.10.2018. - 20.00

17.10.2018. - 20.00

MLADENOVAC-Mladenovac

1 - 3

ZELEZNICAR

CVETKOVIC VLADIMIR
BRKIC JELENA

17.10.2018. - 20.00

1 - 3

MLADENOVAC-Mladenovac

ZELEZNICAR

17.10.2018. - 20.00

OS Miroslav Antic - Nis

17.10.2018. - 20.00

17.10.2018. - 20.00

NIS - Nis

3 - 0

NAPREDAK 037 - Krusevac

JOKANOVIC VLADIMIR
BICANIN MILAN

17.10.2018. - 20.00

3 - 0

NIS - Nis

NAPREDAK 037 - Krusevac

17.10.2018. - 20.00

HS Futog - Futog

17.10.2018. - 20.00

17.10.2018. - 20.00

FUTOG (M) - Futog

1 - 3

RIBNICA-Kraljevo

LOSIC MILICA
ROLJ BOZIDAR

17.10.2018. - 20.00

1 - 3

FUTOG (M) - Futog

RIBNICA-Kraljevo

18.10.2018. - 18.45

SPC Vojvodina - Novi Sad

18.10.2018. - 18.45

18.10.2018. - 18.45

NOVI SAD - Novi Sad

3 - 0

LOZNICA - Loznica

RAKICEVIC MILOS
MILOSEVIC VLADIMIR

18.10.2018. - 18.45

3 - 0

NOVI SAD - Novi Sad

LOZNICA - Loznica



V KOLO Prva Liga

20.10.2018. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

20.10.2018. - 19.00

20.10.2018. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 0

MLADENOVAC-Mladenovac

JOVIC VLADIMIR
BICANIN MILAN

20.10.2018. - 19.00

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

MLADENOVAC-Mladenovac

20.10.2018. - 19.00

HS Veliko Gradiste

20.10.2018. - 19.00

20.10.2018. - 19.00

VGSK - Veliko Gradiste

2 - 3

SMEDEREVO CARINA

VITOROVIC DRAGANA
PAPOVIC DRAGAN

20.10.2018. - 19.00

2 - 3

VGSK - Veliko Gradiste

SMEDEREVO CARINA

20.10.2018. - 20.00

20.10.2018. - 20.00

20.10.2018. - 20.00

LOZNICA - Loznica

1 - 3

NIS - Nis

STOJANAC VLADIMIR
PEIC MARIO

20.10.2018. - 20.00

1 - 3

LOZNICA - Loznica

NIS - Nis

20.10.2018. - 20.00

SD Radnicki

20.10.2018. - 20.00

20.10.2018. - 20.00

ZELEZNICAR

1 - 3

NOVI SAD - Novi Sad

MILOSEVIC MILAN
GALIC MIRJANA

20.10.2018. - 20.00

1 - 3

ZELEZNICAR

NOVI SAD - Novi Sad

21.10.2018. - 14.30

SC LEPOSAVIC - Leposavic

21.10.2018. - 14.30

21.10.2018. - 14.30

KOSOVSKA MITROVICA

3 - 1

FUTOG (M) - Futog

JOKANOVIC VLADIMIR
GRUJIC MARKO

21.10.2018. - 14.30

3 - 1

KOSOVSKA MITROVICA

FUTOG (M) - Futog

21.10.2018. - 17.00

21.10.2018. - 17.00

21.10.2018. - 17.00

NAPREDAK 037 - Krusevac

0 - 3

BORAC - Starcevo

MILADINOVIC MILAN
BRKIC NIKOLA

21.10.2018. - 17.00

0 - 3

NAPREDAK 037 - Krusevac

BORAC - Starcevo



VI KOLO Prva Liga

26.10.2018. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

26.10.2018. - 19.00

26.10.2018. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 0

KOSOVSKA MITROVICA

TODOROVIC VLADAN
PETROVIC ALEKSANDAR

26.10.2018. - 19.00

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

KOSOVSKA MITROVICA

27.10.2018. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

27.10.2018. - 16.00

27.10.2018. - 16.00

BORAC - Starcevo

3 - 0

LOZNICA - Loznica

GALIC MIRJANA
PAPOVIC DRAGAN

27.10.2018. - 16.00

3 - 0

BORAC - Starcevo

LOZNICA - Loznica

27.10.2018. - 18.00

SC Cair-Nis

27.10.2018. - 18.00

27.10.2018. - 18.00

NIS - Nis

3 - 0

ZELEZNICAR

BRKIC JELENA
JANKOVIC MIRKO

27.10.2018. - 18.00

3 - 0

NIS - Nis

ZELEZNICAR

27.10.2018. - 18.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

27.10.2018. - 18.00

27.10.2018. - 18.00

SMEDEREVO CARINA

3 - 1

NAPREDAK 037 - Krusevac

BOMPORAS GEORGIOS
LOSIC MILICA

27.10.2018. - 18.00

3 - 1

SMEDEREVO CARINA

NAPREDAK 037 - Krusevac

27.10.2018. - 19.00

SRC "Ljubomir Ivanovic-Gedza"

27.10.2018. - 19.00

27.10.2018. - 19.00

MLADENOVAC-Mladenovac

3 - 1

NOVI SAD - Novi Sad

PRICA VLADAN
DAVIDOVIC MILICA

27.10.2018. - 19.00

3 - 1

MLADENOVAC-Mladenovac

NOVI SAD - Novi Sad

27.10.2018. - 20.00

HS Futog - Futog

27.10.2018. - 20.00

27.10.2018. - 20.00

FUTOG (M) - Futog

2 - 3

VGSK - Veliko Gradiste

PEIC MARIO
ROLJ BOZIDAR

27.10.2018. - 20.00

2 - 3

FUTOG (M) - Futog

VGSK - Veliko Gradiste



VII KOLO Prva Liga

3.11.2018. - 17.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

3.11.2018. - 17.00

3.11.2018. - 17.00

NOVI SAD - Novi Sad

1 - 3

NIS - Nis

PAPOVIC DRAGAN
JOVIC VLADIMIR

3.11.2018. - 17.00

1 - 3

NOVI SAD - Novi Sad

NIS - Nis

3.11.2018. - 19.00

3.11.2018. - 19.00

3.11.2018. - 19.00

VGSK - Veliko Gradiste

0 - 3

RIBNICA-Kraljevo

TULIMIROVIC MARIJA
LUGIC OLIVERA

3.11.2018. - 19.00

0 - 3

VGSK - Veliko Gradiste

RIBNICA-Kraljevo

4.11.2018. - 14.30

SC LEPOSAVIC - Leposavic

4.11.2018. - 14.30

4.11.2018. - 14.30

KOSOVSKA MITROVICA

2 - 3

MLADENOVAC-Mladenovac

GRUJIC MARKO
BICANIN MILAN

4.11.2018. - 14.30

2 - 3

KOSOVSKA MITROVICA

MLADENOVAC-Mladenovac

4.11.2018. - 17.00

4.11.2018. - 17.00

4.11.2018. - 17.00

LOZNICA - Loznica

2 - 3

SMEDEREVO CARINA

BRKIC JELENA
SUCUR ALEKSANDRA

4.11.2018. - 17.00

2 - 3

LOZNICA - Loznica

SMEDEREVO CARINA

4.11.2018. - 19.00

SD Radnicki

4.11.2018. - 19.00

4.11.2018. - 19.00

ZELEZNICAR

1 - 3

BORAC - Starcevo

VITOROVIC DRAGANA
GALIC MIRJANA

4.11.2018. - 19.00

1 - 3

ZELEZNICAR

BORAC - Starcevo

4.11.2018. - 20.00

HS Krusevac

4.11.2018. - 20.00

4.11.2018. - 20.00

NAPREDAK 037 - Krusevac

3 - 2

FUTOG (M) - Futog

STANKOVIC MARKO
PRICA VLADAN

4.11.2018. - 20.00

3 - 2

NAPREDAK 037 - Krusevac

FUTOG (M) - Futog



VIII KOLO Prva Liga

9.11.2018. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

9.11.2018. - 19.00

9.11.2018. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 0

NAPREDAK 037 - Krusevac

BICANIN MILAN
ZELENOVIC DJORDJE

9.11.2018. - 19.00

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

NAPREDAK 037 - Krusevac

10.11.2018. - 14.30

SC LEPOSAVIC - Leposavic

10.11.2018. - 14.30

10.11.2018. - 14.30

KOSOVSKA MITROVICA

1 - 3

VGSK - Veliko Gradiste

PAPOVIC DRAGAN
JOVIC VLADIMIR

10.11.2018. - 14.30

1 - 3

KOSOVSKA MITROVICA

VGSK - Veliko Gradiste

10.11.2018. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

10.11.2018. - 16.00

10.11.2018. - 16.00

BORAC - Starcevo

3 -