WIENER SUPERLIGA


CRVENA ZVEZDA (M)


JEDINSTVO-Stara Pazova

 
 

MLADI RADNIK

47.KUP SRBIJE 47.KUP SRBIJE Standing
EkipaBodoviMečeviSetovaPoenaResults BreakdownSet-količnikPoen-količnikKazna
  OdigraniDobijenoIzgubljeniOsvojenoIzgubljenoOsvojeno poenaIzgubljeno poena3-03-13-22-31-30-3   

CRVENA ZVEZDA (M)

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

JEDINSTVO-Stara Pazova

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

MLADI RADNIK

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

PARTIZAN TERMOELEKTRO

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

RADNICKI

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

RIBNICA

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

VOJVODINA NS SEME

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

ZELEZNICAR

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




47.KUP SRBIJE 47.KUP SRBIJE Standing Results Breakdown

Results Breakdown

47.KUP SRBIJE

Gostujuća ekipa

CZM

JPM

MRP

PTN

RKM

RKV

VNS

ZBG

Domaća ekipa

CRVENA ZVEZDA (M) (CZM)

2 - 3

JEDINSTVO-Stara Pazova (JPM)

1 - 3

MLADI RADNIK (MRP)

3 - 2

3 - 1

PARTIZAN TERMOELEKTRO (PTN)

3 - 2

RADNICKI (RKM)

3 - 1

RIBNICA (RKV)

3 - 0

VOJVODINA NS SEME (VNS)

3 - 1

3 - 2

2 - 3

ZELEZNICAR (ZBG)

0 - 3

najbolji poenter(poeni / setova)

#12

DRAGANSVETOZAREVIC 6,32(120/19)

#15

DUSANPETKOVIC 5,43(673/124)

#5

MILOSATELJEVIC 5,38(441/82)

#1

ALEKSANDARMINIC 4,67(546/117)

#13

NEMETHFERENC 4,64(473/102)

najbolji server(as-servis / setova)

#10

NEMANJAJAKOVLJEVIC 0,46(37/80)

#9

BRANISLAVRADOVIC 0,46(6/13)

#8

NIKOLAZIVANOVIC 0,42(8/19)

#5

MILOSATELJEVIC 0,39(32/82)

#8

MARKOIVOVIC 0,38(48/126)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#16

NOVAKSTANKOVIC 1,11(21/19)

#1

OGNJENDUDUJ 1,07(106/99)

#9

VUKMILUTINOVIC 1,02(126/123)

#16

MILANCELIC 0,8(96/120)

#12

ANDRIJAGERIC 0,79(87/110)

najbolji poenter(poeni)

#8

MARKOIVOVIC 561

#13

NEMETHFERENC 473

najbolji server(as-servis)

#15

DUSANPETKOVIC 43

#10

NIKOLAVASIC 35

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#1

OGNJENDUDUJ 106

#16

MILANCELIC 96

#12

ANDRIJAGERIC 87

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#3

MARKOPOPOVIC 82%(14/17)

#6

GORANSKUNDRIC 76%(223/292)

#18

FILIPVUJIC 76%(372/489)

#8

LAZARKOPRIVICA 74%(503/681)

#12

NIKOLAPEKOVIC 71%(331/468)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#12

DRAGANSVETOZAREVIC 58%(107/184)

#4

NEMANJARADOVIC 58%(129/224)

#7

PETARPALIBRK 57%(121/212)

#1

ALEKSANDARMILOVANCEVIC 57%(43/76)

#2

DUSANSTOJSAVLJEVIC 53%(232/440)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
PETKOVIC D.
(CRVENA ZVEZDA (M))
BLOKER 2  
RADEVIC M.
(RADNICKI )
SMEČ 1  
IVOVIC M.
(VOJVODINA NS SEME)

SMEČ 2  
VASIC N.
(MLADI RADNIK)
BLOKER 1  
MILUTINOVIC V.
(CRVENA ZVEZDA (M))
DIZAČ 1  
ZIVANOVIC N.
(DJERDAP)
LIBERO 1  
PEROVIC I.
(RADNICKI )
  • LIBERO 2  
    ZARKOVIC S.
    (PARTIZAN TERMOELEKTRO)
  • DIZAČ 2  
    POPOVIC U.
    (DJERDAP)
  • BLOKER 3  
    DUDUJ O.
    (MLADI RADNIK)
  • BLOKER 4  
    CELIC M.
    (CRVENA ZVEZDA (M))
  • KOREKTOR 2  
    MINIC A.
    (PARTIZAN TERMOELEKTRO)
  • SMEČ 3  
    MIJAILOVIC N.
    (PARTIZAN TERMOELEKTRO)
  • SMEČ 4  
    VESELINOVIC A.
    (VOJVODINA NS SEME)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
PETKOVIC D.
(CRVENA ZVEZDA (M))
BLOKER 2  
RADEVIC M.
(RADNICKI )
SMEČ 1  
IVOVIC M.
(VOJVODINA NS SEME)

SMEČ 2  
VASIC N.
(MLADI RADNIK)
BLOKER 1  
MILUTINOVIC V.
(CRVENA ZVEZDA (M))
DIZAČ 1  
ZIVANOVIC N.
(DJERDAP)
LIBERO 1  
PEROVIC I.
(RADNICKI )
  • LIBERO 2  
    ZARKOVIC S.
    (PARTIZAN TERMOELEKTRO)
  • DIZAČ 2  
    POPOVIC U.
    (DJERDAP)
  • BLOKER 3  
    DUDUJ O.
    (MLADI RADNIK)
  • BLOKER 4  
    CELIC M.
    (CRVENA ZVEZDA (M))
  • KOREKTOR 2  
    MINIC A.
    (PARTIZAN TERMOELEKTRO)
  • SMEČ 3  
    MIJAILOVIC N.
    (PARTIZAN TERMOELEKTRO)
  • SMEČ 4  
    VESELINOVIC A.
    (VOJVODINA NS SEME)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
PETKOVIC D.
(CRVENA ZVEZDA (M))
BLOKER 2  
RADEVIC M.
(RADNICKI )
SMEČ 1  
IVOVIC M.
(VOJVODINA NS SEME)

SMEČ 2  
VASIC N.
(MLADI RADNIK)
BLOKER 1  
MILUTINOVIC V.
(CRVENA ZVEZDA (M))
DIZAČ 1  
ZIVANOVIC N.
(DJERDAP)
LIBERO 1  
PEROVIC I.
(RADNICKI )
LIBERO 2  
ZARKOVIC S.
(PARTIZAN TERMOELEKTRO)
DIZAČ 2  
POPOVIC U.
(DJERDAP)
BLOKER 3  
DUDUJ O.
(MLADI RADNIK)
SMEČ 3  
MIJAILOVIC N.
(PARTIZAN TERMOELEKTRO)
BLOKER 4  
CELIC M.
(CRVENA ZVEZDA (M))
SMEČ 4  
VESELINOVIC A.
(VOJVODINA NS SEME)
KOREKTOR 2  
MINIC A.
(PARTIZAN TERMOELEKTRO)