2023/24 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE


  • 9.4.2024. - 19.00

    JEDINSTVO S.P.

    CRVENA ZVEZDA

    3 - 1

    25/23  25/22  22/25  25/19

  • 9.4.2024. - 19.00

    TENT

    ZELEZNICAR

    3 - 0

    25/21  25/22  25/19

  • 12.4.2024. - 19.00

    CRVENA ZVEZDA

    JEDINSTVO S.P.

    1 - 3

    21/25  17/25  25/16  17/25

  • 12.4.2024. - 19.00

    ZELEZNICAR

    TENT

    3 - 0

    25/15  25/22  25/20

  • 14.4.2024. - 15.00

    RADNICKI BLASTERS

    ZOK NOVI SAD

    3 - 0

    25/23  25/13  25/7

  • 19.00 

    TENT

    ZELEZNICAR

  • 17.4.2024. - 20.00

    ZOK NOVI SAD

    RADNICKI BLASTERS

    
9.4.2024. - 19.00

JEDINSTVO S.P.

CRVENA ZVEZDA

3 - 1

25/23  25/22  22/25  25/19

9.4.2024. - 19.00

TENT

ZELEZNICAR

3 - 0

25/21  25/22  25/19

12.4.2024. - 19.00

CRVENA ZVEZDA

JEDINSTVO S.P.

1 - 3

21/25  17/25  25/16  17/25

12.4.2024. - 19.00

ZELEZNICAR

TENT

3 - 0

25/15  25/22  25/20

14.4.2024. - 15.00

RADNICKI BLASTERS

ZOK NOVI SAD

3 - 0

25/23  25/13  25/7

19.00 

TENT

ZELEZNICAR

17.4.2024. - 20.00

ZOK NOVI SAD

RADNICKI BLASTERS

najbolji poenter(poeni / setova)

#8

DREWNIOKKIMBERLY 5,95(256/43)

#4

TEODORAISAILOVIC 4,97(393/79)

#5

MALGORZATAJASEK 4,8(398/83)

#11

ANAKRULJ 4,43(368/83)

#17

ANETALFONSO BENITEZ 4,42(393/89)

najbolji server(as-servis / setova)

#4

MILICAPETOVIC 0,67(2/3)

#12

TIJANACVETKOVIC 0,52(11/21)

#7

SARARANKOVIC 0,51(39/77)

#1

VANJAIVANOVIC 0,49(20/41)

#18

MILICAZIVANOVIC 0,48(38/80)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#3

MINJAOSMAJIC 1(63/63)

#2

IVALAZIC 0,9(61/68)

#7

ALEKSANDRADJORDJEVIC 0,82(73/89)

#14

NATASACIKUC-DEANS 0,81(68/84)

#1

SLADJANAERIC 0,79(19/24)

najbolji poenter(poeni)

#11

ANAKRULJ 368

#14

JELENASTOJIC 356

najbolji server(as-servis)

#13

MINAMIJATOVIC 37

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#19

ANICAKUTLESIC 67

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#3

JANAKOROLIJA 67%(2/3)

#4

MILICAMEDVED 57%(148/261)

#8

STEFANAPAKIC 54%(194/356)

#8

MIAKUKILO 54%(200/369)

#1

ALEKSANDRASPASENIC 52%(177/339)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#20

KATARINARODIC 100%(3/3)

#51

TANJASTANOJEVIC 58%(78/135)

#1

SLADJANAERIC 53%(50/95)

#3

MINJAOSMAJIC 51%(106/209)

#18

MILICAZIVANOVIC 51%(135/267)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
ZELENOVIC J.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
BLOKER 2  
MILOJEVIC L.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
SMEČ 1  
STOJIC J.
(CRVENA ZVEZDA)

SMEČ 2  
TOMIC K.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
BLOKER 1  
CIKUC-DEANS N.
(TENT )
DIZAČ 1  
RANKOVIC S.
(TENT - Obrenova)
LIBERO 1  
MEDVED M.
(JEDINSTVO - STARA PAZOVA)
  • LIBERO 2  
    PAKIC S.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)
  • DIZAČ 2  
    PETKOVIC J.
    (ZOK NOVI SAD)
  • BLOKER 3  
    ZIVANOVIC M.
    (SREM - Sremska Mitrovica)
  • BLOKER 4  
    OSMAJIC M.
    (JEDINSTVO - STARA PAZOVA)
  • KOREKTOR 2  
    ALFONSO B.A.
    (UB )
  • SMEČ 3  
    MIJATOVIC M.
    (TENT )
  • SMEČ 4  
    TICA B.
    (JEDINSTVO - STARA PAZOVA)

Tabela

BPŠ SUPERLIGA

POLUFINALE

PLAY OFF 2023/24 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE Play - off Standing

Četvrtfinale

Polufinale

Finale

 

JEDINSTVO S.P.

2

  

JEDINSTVO S.P.

2

 

OMLADINAC

0

  
  

CRVENA ZVEZDA

2

  

CRVENA ZVEZDA

0

 

UB

1

  
  

TENT

2

  

TENT

1

 

PARTIZAN EFBET

0

  
  

ZELEZNICAR

2

  

ZELEZNICAR

1

 

SREM

0

  

Četvrtfinale

Polufinale

Finale

 

JEDINSTVO S.P.

2

  

JEDINSTVO S.P.

2

 

OMLADINAC

0

  
  

CRVENA ZVEZDA

2

  

CRVENA ZVEZDA

0

 

UB

1

  
  

TENT

2

  

TENT

1

 

PARTIZAN EFBET

0

  
  

ZELEZNICAR

2

  

ZELEZNICAR

1

 

SREM

0

  

Play out

PLAY OUT 2023/24 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE Play - out Standing

Tabela

BPŠ SUPERLIGA

2023/24 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE Standing
EkipaBodoviMečeviSetovaPoenaResults BreakdownSet-količnikPoen-količnikKazna
  OdigraniDobijenoIzgubljeniOsvojenoIzgubljenoOsvojeno poenaIzgubljeno poena3-03-13-22-31-30-3   

JEDINSTVO - STARA PAZOVA

62

22

21

1

63

15

1882

1480

10

10

1

0

0

1

4,20

1,272

-

TENT

57

22

19

3

61

17

1833

1494

12

6

1

1

2

0

3,59

1,227

-

ZELEZNICAR - Lajkovac

50

22

17

5

53

21

1734

1484

12

4

1

0

2

3

2,52

1,168

-

CRVENA ZVEZDA

47

22

16

6

55

30

1925

1742

7

6

3

2

3

1

1,83

1,105

-

UB

42

22

13

9

51

32

1892

1697

9

3

1

4

4

1

1,59

1,115

-

SREM - Sremska Mitrovica

35

22

12

10

45

41

1903

1833

4

5

3

2

5

3

1,10

1,038

-

PARTIZAN EFBET

24

22

8

14

30

45

1580

1707

6

1

1

1

4

9

0,67

0,926

-

OMLADINAC - Novi Banovci

19

22

7

15

31

55

1755

1991

1

2

4

2

6

7

0,56

0,882

-

INDJIJA

19

22

6

16

27

52

1584

1781

4

0

2

3

3

10

0,52

0,889

-

SPARTAK - Subotica

19

22

6

16

28

54

1694

1820

2

2

2

3

4

9

0,52

0,931

-

RADNICKI BLASTERS - Beograd

15

22

5

17

24

56

1615

1855

2

1

2

2

5

10

0,43

0,871

-

KLEK

7

22

2

20

11

61

1240

1753

1

1

0

1

3

16

0,18

0,707

-




2023/24 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Gostujuća ekipa

CZW

INW

JPW

KLW

ONB

PTW

RBG

SWS

EST

TNT

UBW

ZLW

Domaća ekipa

CRVENA ZVEZDA (CZW)

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

1 - 3

3 - 1

3 - 1

INDJIJA (INW)

1 - 3

0 - 3

3 - 0

2 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

1 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

JEDINSTVO - STARA PAZOVA (JPW)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

KLEK (KLW)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

1 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci (ONB)

1 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 2

3 - 2

0 - 3

3 - 2

0 - 3

PARTIZAN EFBET (PTW)

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

RADNICKI BLASTERS - Beograd (RBG)

3 - 2

0 - 3

3 - 0

1 - 3

1 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

SPARTAK - Subotica (SWS)

2 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 2

1 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

SREM - Sremska Mitrovica (EST)

2 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

1 - 3

3 - 2

0 - 3

TENT (TNT)

3 - 1

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

UB (UBW)

2 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

0 - 3

ZELEZNICAR - Lajkovac (ZLW)

3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

0 - 3

POLUFINALE

PLAY OFF 2023/24 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE Play - off Standing

Četvrtfinale

Polufinale

Finale

 

JEDINSTVO S.P.

2

  

JEDINSTVO S.P.

2

 

OMLADINAC

0

  
  

CRVENA ZVEZDA

2

  

CRVENA ZVEZDA

0

 

UB

1

  
  

TENT

2

  

TENT

1

 

PARTIZAN EFBET

0

  
  

ZELEZNICAR

2

  

ZELEZNICAR

1

 

SREM

0

  

Četvrtfinale

Polufinale

Finale

 

JEDINSTVO S.P.

2

  

JEDINSTVO S.P.

2

 

OMLADINAC

0

  
  

CRVENA ZVEZDA

2

  

CRVENA ZVEZDA

0

 

UB

1

  
  

TENT

2

  

TENT

1

 

PARTIZAN EFBET

0

  
  

ZELEZNICAR

2

  

ZELEZNICAR

1

 

SREM

0

  

Play out

PLAY OUT 2023/24 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE Play - out Standing

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
ZELENOVIC J.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
BLOKER 2  
MILOJEVIC L.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
SMEČ 1  
STOJIC J.
(CRVENA ZVEZDA)

SMEČ 2  
TOMIC K.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
BLOKER 1  
CIKUC-DEANS N.
(TENT )
DIZAČ 1  
RANKOVIC S.
(TENT - Obrenova)
LIBERO 1  
MEDVED M.
(JEDINSTVO - STARA PAZOVA)
  • LIBERO 2  
    PAKIC S.
    (ZELEZNICAR - Lajkovac)
  • DIZAČ 2  
    PETKOVIC J.
    (ZOK NOVI SAD)
  • BLOKER 3  
    ZIVANOVIC M.
    (SREM - Sremska Mitrovica)
  • BLOKER 4  
    OSMAJIC M.
    (JEDINSTVO - STARA PAZOVA)
  • KOREKTOR 2  
    ALFONSO B.A.
    (UB )
  • SMEČ 3  
    MIJATOVIC M.
    (TENT )
  • SMEČ 4  
    TICA B.
    (JEDINSTVO - STARA PAZOVA)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
ZELENOVIC J.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
BLOKER 2  
MILOJEVIC L.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
SMEČ 1  
STOJIC J.
(CRVENA ZVEZDA)

SMEČ 2  
TOMIC K.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
BLOKER 1  
CIKUC-DEANS N.
(TENT )
DIZAČ 1  
RANKOVIC S.
(TENT - Obrenova)
LIBERO 1  
MEDVED M.
(JEDINSTVO - STARA PAZOVA)
LIBERO 2  
PAKIC S.
(ZELEZNICAR - Lajkovac)
DIZAČ 2  
PETKOVIC J.
(ZOK NOVI SAD)
BLOKER 3  
ZIVANOVIC M.
(SREM - Sremska Mitrovica)
SMEČ 3  
MIJATOVIC M.
(TENT )
BLOKER 4  
OSMAJIC M.
(JEDINSTVO - STARA PAZOVA)
SMEČ 4  
TICA B.
(JEDINSTVO - STARA PAZOVA)
KOREKTOR 2  
ALFONSO B.A.
(UB )