2023/24 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE

2023/24 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE

select
2023/24 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE Matches

I KOLO

6.10.2023. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

6.10.2023. - 19.00

6.10.2023. - 19.00

SPARTAK SU

2 - 3

CRVENA ZVEZDA

PAPOVIC DRAGAN
ROLJ BOZIDAR

6.10.2023. - 19.00

2 - 3

SPARTAK SU

CRVENA ZVEZDA

7.10.2023. - 18.00

SH UB - Ub

7.10.2023. - 18.00

7.10.2023. - 18.00

UB

3 - 0

KLEK

KOVACEVIC SAVO
ZELENOVIC DJORDJE

7.10.2023. - 18.00

3 - 0

UB

KLEK

7.10.2023. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

7.10.2023. - 19.00

7.10.2023. - 19.00

TENT

3 - 0

RADNICKI BLASTERS

ROGIC DEJAN
PLAVSIC DRAGANA

7.10.2023. - 19.00

3 - 0

TENT

RADNICKI BLASTERS

7.10.2023. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

7.10.2023. - 19.00

7.10.2023. - 19.00

JEDINSTVO S.P.

3 - 0

ZELEZNICAR

ZOTOVIC SVETLANA
SAVIC DARKO

7.10.2023. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO S.P.

ZELEZNICAR

7.10.2023. - 19.30

SH INDJIJA

7.10.2023. - 19.30

7.10.2023. - 19.30

INDJIJA

0 - 3

PARTIZAN EFBET

RADOVANOVIC ZORAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

7.10.2023. - 19.30

0 - 3

INDJIJA

PARTIZAN EFBET

8.10.2023. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

8.10.2023. - 18.00

8.10.2023. - 18.00

OMLADINAC

3 - 2

SREM

VUKOVIC JOVANA
CVETKOVIC VLADIMIR

8.10.2023. - 18.00

3 - 2

OMLADINAC

SREM



II KOLO

14.10.2023. - 15.00

SH David Kalinic

14.10.2023. - 15.00

14.10.2023. - 15.00

RADNICKI BLASTERS

1 - 3

SPARTAK SU

BRKIC NIKOLA
SPASIC PREDRAG

14.10.2023. - 15.00

1 - 3

RADNICKI BLASTERS

SPARTAK SU

14.10.2023. - 19.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

14.10.2023. - 19.00

14.10.2023. - 19.00

SREM

1 - 3

JEDINSTVO S.P.

SUBASIC MIRKO
OCENAS JAN

14.10.2023. - 19.00

1 - 3

SREM

JEDINSTVO S.P.

14.10.2023. - 19.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

14.10.2023. - 19.00

14.10.2023. - 19.00

KLEK

3 - 0

OMLADINAC

MILOSEVIC MILAN
VUKOVIC JOVANA

14.10.2023. - 19.00

3 - 0

KLEK

OMLADINAC

14.10.2023. - 19.00

SH INDJIJA

14.10.2023. - 19.00

14.10.2023. - 19.00

INDJIJA

0 - 3

TENT

PAPOVIC DRAGAN
JOVIC VLADIMIR

14.10.2023. - 19.00

0 - 3

INDJIJA

TENT

15.10.2023. - 16.30

USC Voždovac-Beograd

15.10.2023. - 16.30

15.10.2023. - 16.30

CRVENA ZVEZDA

3 - 1

UB

POPOVIC TOMISLAV
BICANIN MILAN

15.10.2023. - 16.30

3 - 1

CRVENA ZVEZDA

UB

15.10.2023. - 17.00

SH Aleksandar Nikolic

15.10.2023. - 17.00

15.10.2023. - 17.00

PARTIZAN EFBET

0 - 3

ZELEZNICAR

JANKOVIC MIRKO
MILADINOVIC MILAN

15.10.2023. - 17.00

0 - 3

PARTIZAN EFBET

ZELEZNICAR



III KOLO

20.10.2023. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

20.10.2023. - 19.00

20.10.2023. - 19.00

SPARTAK SU

0 - 3

INDJIJA

SAVIC DARKO
MILOSEVIC MILAN

20.10.2023. - 19.00

0 - 3

SPARTAK SU

INDJIJA

20.10.2023. - 19.00

SH UB - Ub

20.10.2023. - 19.00

20.10.2023. - 19.00

UB

3 - 0

RADNICKI BLASTERS

VUKOVIC JOVANA
CVETKOVIC VLADIMIR

20.10.2023. - 19.00

3 - 0

UB

RADNICKI BLASTERS

21.10.2023. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

21.10.2023. - 19.00

21.10.2023. - 19.00

JEDINSTVO S.P.

3 - 0

KLEK

STOJANAC VLADIMIR
RADOVANOVIC ZORAN

21.10.2023. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO S.P.

KLEK

21.10.2023. - 19.00

HS Lajkovac - Lajkovac

21.10.2023. - 19.00

21.10.2023. - 19.00

ZELEZNICAR

3 - 1

SREM

ROLJ BOZIDAR
ROGIC DEJAN

21.10.2023. - 19.00

3 - 1

ZELEZNICAR

SREM

22.10.2023. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

22.10.2023. - 18.00

22.10.2023. - 18.00

OMLADINAC

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

ZOTOVIC SVETLANA
BALANDZIC ALEKSANDRA

22.10.2023. - 18.00

1 - 3

OMLADINAC

CRVENA ZVEZDA

22.10.2023. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

22.10.2023. - 19.00

22.10.2023. - 19.00

TENT

3 - 0

PARTIZAN EFBET

OCENAS JAN
LEKO ROBERT

22.10.2023. - 19.00

3 - 0

TENT

PARTIZAN EFBET



IV KOLO

27.10.2023. - 20.00

USC Voždovac-Beograd

27.10.2023. - 20.00

27.10.2023. - 20.00

CRVENA ZVEZDA

1 - 3

JEDINSTVO S.P.

LEKO ROBERT
BALANDZIC PREDRAG

27.10.2023. - 20.00

1 - 3

CRVENA ZVEZDA

JEDINSTVO S.P.

28.10.2023. - 15.00

SH David Kalinic

28.10.2023. - 15.00

28.10.2023. - 15.00

RADNICKI BLASTERS

1 - 3

OMLADINAC

MILOSEVIC MILAN
CVETKOVIC VLADIMIR

28.10.2023. - 15.00

1 - 3

RADNICKI BLASTERS

OMLADINAC

28.10.2023. - 17.00

SH INDJIJA

28.10.2023. - 17.00

28.10.2023. - 17.00

INDJIJA

2 - 3

UB

PLAVSIC DRAGANA
LEKO ROBERT

28.10.2023. - 17.00

2 - 3

INDJIJA

UB

28.10.2023. - 18.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

28.10.2023. - 18.00

28.10.2023. - 18.00

TENT

3 - 0

SPARTAK SU

MILADINOVIC MILAN
JANKOVIC MIRKO

28.10.2023. - 18.00

3 - 0

TENT

SPARTAK SU

28.10.2023. - 19.00

SH Aleksandar Nikolic

28.10.2023. - 19.00

28.10.2023. - 19.00

PARTIZAN EFBET

1 - 3

SREM

RADOVANOVIC ZORAN
SUBASIC MIRKO

28.10.2023. - 19.00

1 - 3

PARTIZAN EFBET

SREM

28.10.2023. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

28.10.2023. - 19.00

28.10.2023. - 19.00

KLEK

0 - 3

ZELEZNICAR

ZOTOVIC SVETLANA
SAVIC DARKO

28.10.2023. - 19.00

0 - 3

KLEK

ZELEZNICAR



V KOLO

4.11.2023. - 18.00

SH UB - Ub

4.11.2023. - 18.00

4.11.2023. - 18.00

UB

1 - 3

TENT

PETROVIC ALEKSANDAR
BICANIN MILAN

4.11.2023. - 18.00

1 - 3

UB

TENT

4.11.2023. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

4.11.2023. - 19.00

4.11.2023. - 19.00

SPARTAK SU

3 - 2

PARTIZAN EFBET

ROLJ BOZIDAR
OCENAS JAN

4.11.2023. - 19.00

3 - 2

SPARTAK SU

PARTIZAN EFBET

4.11.2023. - 19.00

HS Lajkovac - Lajkovac

4.11.2023. - 19.00

4.11.2023. - 19.00

ZELEZNICAR

3 - 2

CRVENA ZVEZDA

JANKOVIC MIRKO
JOVIC VLADIMIR

4.11.2023. - 19.00

3 - 2

ZELEZNICAR

CRVENA ZVEZDA

4.11.2023. - 19.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

4.11.2023. - 19.00

4.11.2023. - 19.00

SREM

3 - 0

KLEK

SPASIC PREDRAG
MILOSEVIC MILAN

4.11.2023. - 19.00

3 - 0

SREM

KLEK

4.11.2023. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

4.11.2023. - 19.00

4.11.2023. - 19.00

JEDINSTVO S.P.

3 - 0

RADNICKI BLASTERS

PLAVSIC DRAGANA
RADOVANOVIC ZORAN

4.11.2023. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO S.P.

RADNICKI BLASTERS

5.11.2023. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

5.11.2023. - 18.00

5.11.2023. - 18.00

OMLADINAC

2 - 3

INDJIJA

BALANDZIC ALEKSANDRA
STEVANOVIC DJORDJE

5.11.2023. - 18.00

2 - 3

OMLADINAC

INDJIJA



VI KOLO

10.11.2023. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

10.11.2023. - 19.00

10.11.2023. - 19.00

KLEK

1 - 3

PARTIZAN EFBET

BALANDZIC ALEKSANDRA
VUKOVIC JOVANA

10.11.2023. - 19.00

1 - 3

KLEK

PARTIZAN EFBET

10.11.2023. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

10.11.2023. - 19.00

10.11.2023. - 19.00

SPARTAK SU

1 - 3

UB

RADOVANOVIC ZORAN
SUBASIC MIRKO

10.11.2023. - 19.00

1 - 3

SPARTAK SU

UB

10.11.2023. - 20.00

USC Voždovac-Beograd

10.11.2023. - 20.00

10.11.2023. - 20.00

CRVENA ZVEZDA

3 - 1

SREM

MILADINOVIC MILAN
BRKIC NIKOLA

10.11.2023. - 20.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA

SREM

11.11.2023. - 19.00

SH David Kalinic

11.11.2023. - 19.00

11.11.2023. - 19.00

RADNICKI BLASTERS

0 - 3

ZELEZNICAR

BICANIN MILAN
SPASIC PREDRAG

11.11.2023. - 19.00

0 - 3

RADNICKI BLASTERS

ZELEZNICAR

12.11.2023. - 18.00

SH INDJIJA

12.11.2023. - 18.00

12.11.2023. - 18.00

INDJIJA

0 - 3

JEDINSTVO S.P.

SIMIC STANISLAVA
PLAVSIC DRAGANA

12.11.2023. - 18.00

0 - 3

INDJIJA

JEDINSTVO S.P.

12.11.2023. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

12.11.2023. - 19.00

12.11.2023. - 19.00

TENT

3 - 0

OMLADINAC

STEVANOVIC DJORDJE
OCENAS JAN

12.11.2023. - 19.00

3 - 0

TENT

OMLADINAC



VII KOLO

17.11.2023. - 19.00

SH UB - Ub

17.11.2023. - 19.00

17.11.2023. - 19.00

UB

3 - 0

PARTIZAN EFBET

JANKOVIC MIRKO
BRKIC NIKOLA

17.11.2023. - 19.00

3 - 0

UB

PARTIZAN EFBET

18.11.2023. - 16.30

Hala Sportova - Stara Pazova

18.11.2023. - 16.30

18.11.2023. - 16.30

OMLADINAC

3 - 2

SPARTAK SU

SPASIC PREDRAG
ZOTOVIC SVETLANA

18.11.2023. - 16.30

3 - 2

OMLADINAC

SPARTAK SU

18.11.2023. - 18.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

18.11.2023. - 18.00

18.11.2023. - 18.00

KLEK

0 - 3

CRVENA ZVEZDA

SUBASIC MIRKO
STEVANOVIC DJORDJE

18.11.2023. - 18.00

0 - 3

KLEK

CRVENA ZVEZDA

18.11.2023. - 19.00

HS Lajkovac - Lajkovac

18.11.2023. - 19.00

18.11.2023. - 19.00

ZELEZNICAR

3 - 0

INDJIJA

JOVIC VLADIMIR
PAPOVIC DRAGAN

18.11.2023. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR

INDJIJA

18.11.2023. - 19.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

18.11.2023. - 19.00

18.11.2023. - 19.00

SREM

3 - 1

RADNICKI BLASTERS

VUKOVIC JOVANA
ROLJ BOZIDAR

18.11.2023. - 19.00

3 - 1

SREM

RADNICKI BLASTERS

18.11.2023. - 19.30

Hala Sportova - Stara Pazova

18.11.2023. - 19.30

18.11.2023. - 19.30

JEDINSTVO S.P.

3 - 2

TENT

BALANDZIC PREDRAG
SAVIC DARKO

18.11.2023. - 19.30

3 - 2

JEDINSTVO S.P.

TENT



VIII KOLO

24.11.2023. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

24.11.2023. - 19.00

24.11.2023. - 19.00

SPARTAK SU

1 - 3

JEDINSTVO S.P.

VUKOVIC JOVANA
ROGIC DEJAN

24.11.2023. - 19.00

1 - 3

SPARTAK SU

JEDINSTVO S.P.

25.11.2023. - 15.00

SH David Kalinic

25.11.2023. - 15.00

25.11.2023. - 15.00

RADNICKI BLASTERS

1 - 3

KLEK

OCENAS JAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

25.11.2023. - 15.00

1 - 3

RADNICKI BLASTERS

KLEK

25.11.2023. - 17.00

SH Aleksandar Nikolic

25.11.2023. - 17.00