PRVA LIGA Seniorke


  • 8.11.2019. - 19.30

    SREM-Sremska Mitrovica

    OMLADINAC - Novi Banovci

    3 - 0

    25/19  25/18  25/13

  • 9.11.2019. - 16.00

    SPARTAK Ljig (W) - Ljig

    DINAMO-Pancevo

    3 - 0

    25/23  27/25  25/21

  • 9.11.2019. - 17.00

    RADNICKI BEOGRAD

    TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

    3 - 1

    17/25  27/25  25/10  25/10

  • 9.11.2019. - 17.00

    SRBIJANKA 014 - Valjevo

    SMEDEREVO (W) - Smederevo

    3 - 1

    25/22  25/18  20/25  25/21

  • 9.11.2019. - 18.00

    VRANJE - Vranje

    RODA - Beograd

    3 - 1

    25/21  25/19  22/25  25/22

  • 17.00 

    RODA - Beograd

    SPARTAK Ljig (W) - Ljig

  • 20.15 

    TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

    DINAMO-Pancevo

  • 16.11.2019. - 16.00

    RADNICKI BEOGRAD

    SRBIJANKA 014 - Valjevo

  • 16.11.2019. - 17.00

    SMEDEREVO (W) - Smederevo

    SREM-Sremska Mitrovica

  • 17.11.2019. - 18.00

    OMLADINAC - Novi Banovci

    VRANJE - Vranje

  • 22.11.2019. - 00.00

    SRBIJANKA 014 - Valjevo

    TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

  • 22.11.2019. - 00.00

    SREM-Sremska Mitrovica

    RADNICKI BEOGRAD

  • 22.11.2019. - 00.00

    VRANJE - Vranje

    SMEDEREVO (W) - Smederevo

  • 22.11.2019. - 00.00

    SPARTAK Ljig (W) - Ljig

    OMLADINAC - Novi Banovci

  • 22.11.2019. - 00.00

    DINAMO-Pancevo

    RODA - Beograd

    
8.11.2019. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

OMLADINAC - Novi Banovci

3 - 0

25/19  25/18  25/13

9.11.2019. - 16.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

DINAMO-Pancevo

3 - 0

25/23  27/25  25/21

9.11.2019. - 17.00

RADNICKI BEOGRAD

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 1

17/25  27/25  25/10  25/10

9.11.2019. - 17.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 1

25/22  25/18  20/25  25/21

9.11.2019. - 18.00

VRANJE - Vranje

RODA - Beograd

3 - 1

25/21  25/19  22/25  25/22

17.00 

RODA - Beograd

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

20.15 

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

DINAMO-Pancevo

16.11.2019. - 16.00

RADNICKI BEOGRAD

SRBIJANKA 014 - Valjevo

16.11.2019. - 17.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

SREM-Sremska Mitrovica

17.11.2019. - 18.00

OMLADINAC - Novi Banovci

VRANJE - Vranje

22.11.2019. - 00.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

22.11.2019. - 00.00

SREM-Sremska Mitrovica

RADNICKI BEOGRAD

22.11.2019. - 00.00

VRANJE - Vranje

SMEDEREVO (W) - Smederevo

22.11.2019. - 00.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

OMLADINAC - Novi Banovci

22.11.2019. - 00.00

DINAMO-Pancevo

RODA - Beograd

Tabela

PRVA LIGA (W)

  

Dobijeno

Poena

VRANJE - Vranje

3

9

SREM-Sremska Mitrovica

3

8

OMLADINAC - Novi Banovci

2

6

SRBIJANKA 014 - Valjevo

2

6

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

2

5

SMEDEREVO (W) - Smederevo

1

4

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

1

3

RADNICKI BEOGRAD

1

3

RODA - Beograd

0

1

DINAMO-Pancevo

0

0

Tabela

PRVA LIGA (W)

PRVA LIGA Srbije (W) PRVA LIGA Srbije (W) Standing
EkipaBodoviMečeviSetovaPoenaResults BreakdownSet-količnikPoen-količnikKazna
  OdigraniDobijenoIzgubljeniOsvojenoIzgubljenoOsvojeno poenaIzgubljeno poena3-03-13-22-31-30-3   

VRANJE - Vranje

9

3

3

0

9

2

272

238

1

2

0

0

0

0

4,50

1,143

-

SREM-Sremska Mitrovica

8

3

3

0

9

2

257

181

2

0

1

0

0

0

4,50

1,420

-

OMLADINAC - Novi Banovci

6

3

2

1

6

4

225

224

1

1

0

0

0

1

1,50

1,004

-

SRBIJANKA 014 - Valjevo

6

3

2

1

7

5

280

270

0

2

0

0

1

0

1,40

1,037

-

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

5

3

2

1

7

5

258

264

1

0

1

0

1

0

1,40

0,977

-

SMEDEREVO (W) - Smederevo

4

3

1

2

6

6

269

258

1

0

0

1

1

0

1,00

1,043

-

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

3

3

1

2

3

6

201

219

1

0

0

0

0

2

0,50

0,918

-

RADNICKI BEOGRAD

3

3

1

2

3

7

205

221

0

1

0

0

0

2

0,43

0,928

-

RODA - Beograd

1

3

0

3

4

9

268

301

0

0

0

1

2

0

0,44

0,890

-

DINAMO-Pancevo

0

3

0

3

1

9

193

252

0

0

0

0

1

2

0,11

0,766

-




PRVA LIGA Srbije (W) PRVA LIGA Srbije (W) Standing Results Breakdown

Results Breakdown

PRVA LIGA Srbije (W)

Gostujuća ekipa

DNP

ONB

RDB

ROW

SDW

SPW

SRB

EST

TZH

VRW

Domaća ekipa

DINAMO-Pancevo (DNP)

1 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci (ONB)

3 - 1

RADNICKI BEOGRAD (RDB)

0 - 3

3 - 1

RODA - Beograd (ROW)

2 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo (SDW)

3 - 0

2 - 3

SPARTAK Ljig (W) - Ljig (SPW)

3 - 0

SRBIJANKA 014 - Valjevo (SRB)

3 - 1

3 - 1

SREM-Sremska Mitrovica (EST)

3 - 0

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac (TZH)

3 - 0

VRANJE - Vranje (VRW)

3 - 1

3 - 0