PRVA LIGA SENIORI


  • 8.11.2019. - 17.00

    BORAC - Starcevo

    SMEDEREVO CARINA

    3 - 1

    20/25  25/11  25/12  25/19

  • 9.11.2019. - 19.00

    METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

    VGSK - Veliko Gradiste

    3 - 0

    25/14  25/18  25/23

  • 9.11.2019. - 19.00

    SPARTAK-Ljig

    KLEK SRBIJASUME

    3 - 0

    25/18  25/18  25/23

  • 9.11.2019. - 20.30

    VA-014 BAUWESEN - Valjevo

    MLADENOVAC-Mladenovac

    3 - 0

    25/20  25/21  25/22

  • 10.11.2019. - 19.00

    ZELEZNICAR

    NOVI SAD MANEKS

    3 - 2

    17/25  25/22  18/25  25/20  16/14

  • 20.00 

    MLADENOVAC-Mladenovac

    METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

  • 16.11.2019. - 19.00

    KLEK SRBIJASUME

    NOVI SAD-Novi Sad

  • 16.11.2019. - 19.00

    VGSK - Veliko Gradiste

    ZELEZNICAR

  • 16.11.2019. - 19.00

    SPARTAK-Ljig

    BORAC - Starcevo

  • 16.11.2019. - 20.00

    SMEDEREVO CARINA

    VA-014 BAUWESEN - Valjevo

  • 22.11.2019. - 00.00

    BORAC - Starcevo

    KLEK SRBIJASUME

  • 22.11.2019. - 00.00

    VA-014 BAUWESEN - Valjevo

    SPARTAK-Ljig

  • 22.11.2019. - 00.00

    METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

    SMEDEREVO CARINA

  • 22.11.2019. - 00.00

    ZELEZNICAR

    MLADENOVAC-Mladenovac

  • 22.11.2019. - 00.00

    NOVI SAD-Novi Sad

    VGSK - Veliko Gradiste

    
8.11.2019. - 17.00

BORAC - Starcevo

SMEDEREVO CARINA

3 - 1

20/25  25/11  25/12  25/19

9.11.2019. - 19.00

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

VGSK - Veliko Gradiste

3 - 0

25/14  25/18  25/23

9.11.2019. - 19.00

SPARTAK-Ljig

KLEK SRBIJASUME

3 - 0

25/18  25/18  25/23

9.11.2019. - 20.30

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

MLADENOVAC-Mladenovac

3 - 0

25/20  25/21  25/22

10.11.2019. - 19.00

ZELEZNICAR

NOVI SAD MANEKS

3 - 2

17/25  25/22  18/25  25/20  16/14

20.00 

MLADENOVAC-Mladenovac

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

16.11.2019. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

NOVI SAD-Novi Sad

16.11.2019. - 19.00

VGSK - Veliko Gradiste

ZELEZNICAR

16.11.2019. - 19.00

SPARTAK-Ljig

BORAC - Starcevo

16.11.2019. - 20.00

SMEDEREVO CARINA

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

22.11.2019. - 00.00

BORAC - Starcevo

KLEK SRBIJASUME

22.11.2019. - 00.00

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

SPARTAK-Ljig

22.11.2019. - 00.00

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

SMEDEREVO CARINA

22.11.2019. - 00.00

ZELEZNICAR

MLADENOVAC-Mladenovac

22.11.2019. - 00.00

NOVI SAD-Novi Sad

VGSK - Veliko Gradiste

Tabela

PRVA LIGA (M)

  

Dobijeno

Poena

SPARTAK-Ljig

3

9

BORAC - Starcevo

3

9

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

2

7

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

2

7

KLEK SRBIJASUME

1

4

NOVI SAD MANEKS

1

3

SMEDEREVO CARINA

1

2

ZELEZNICAR

1

2

VGSK - Veliko Gradiste

1

2

MLADENOVAC-Mladenovac

0

0

Tabela

PRVA LIGA (M)

PRVA LIGA SRBIJE PRVA LIGA SRBIJE Standing
EkipaBodoviMečeviSetovaPoenaResults BreakdownSet-količnikPoen-količnikKazna
  OdigraniDobijenoIzgubljeniOsvojenoIzgubljenoOsvojeno poenaIzgubljeno poena3-03-13-22-31-30-3   

SPARTAK-Ljig

9

3

3

0

9

0

225

177

3

0

0

0

0

0

-

1,271

-

BORAC - Starcevo

9

3

3

0

9

1

247

188

2

1

0

0

0

0

9,00

1,314

-

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

7

3

2

1

8

4

286

240

1

1

0

1

0

0

2,00

1,192

-

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

7

3

2

1

8

4

273

268

1

1

0

1

0

0

2,00

1,019

-

KLEK SRBIJASUME

4

3

1

2

5

6

233

244

1

0

0

1

0

1

0,83

0,955

-

NOVI SAD MANEKS

3

3

1

2

6

8

306

308

0

0

1

1

1

0

0,75

0,994

-

SMEDEREVO CARINA

2

3

1

2

4

8

232

268

0

0

1

0

1

1

0,50

0,866

-

ZELEZNICAR

2

3

1

2

4

8

239

281

0

0

1

0

1

1

0,50

0,850

-

VGSK - Veliko Gradiste

2

3

1

2

3

8

229

255

0

0

1

0

0

2

0,38

0,898

-

MLADENOVAC-Mladenovac

0

3

0

3

0

9

184

225

0

0

0

0

0

3

0,00

0,818

-




PRVA LIGA SRBIJE PRVA LIGA SRBIJE Standing Results Breakdown

Results Breakdown

PRVA LIGA SRBIJE

Gostujuća ekipa

BRS

KLM

METALAC

MLM

NSM

SDC

SPM

VAM

VGM

ZBG

Domaća ekipa

BORAC - Starcevo (BRS)

3 - 1

3 - 0

KLEK SRBIJASUME (KLM)

3 - 0

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac (METALAC)

3 - 0

3 - 1

MLADENOVAC-Mladenovac (MLM)

0 - 3

NOVI SAD MANEKS (NSM)

3 - 2

SMEDEREVO CARINA (SDC)

3 - 2

0 - 3

SPARTAK-Ljig (SPM)

3 - 0

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo (VAM )

3 - 0

3 - 1

VGSK - Veliko Gradiste (VGM)

3 - 2

ZELEZNICAR (ZBG)

3 - 2