SUPERLIGA SENIORKE

2017 SUPERLIGA SENIORKE Reg. Season

select
2017 LIGA TAKMICENJE 2017 LIGA Matches

I KOLO SUPERLIGE

13.10.2017. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

13.10.2017. - 19.00

13.10.2017. - 19.00

SPARTAK-Subotica

2 - 3

VIZURA-Beograd

BALANDZIC PREDRAG
ZOTOVIC SVETLANA

13.10.2017. - 19.00

2 - 3

SPARTAK-Subotica

VIZURA-Beograd

14.10.2017. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

14.10.2017. - 19.00

14.10.2017. - 19.00

TENT-Obrenovac

3 - 1

KLEK MD Zrenjanin

JANKOVIC MIRKO
STEVANOVIC DJORDJE

14.10.2017. - 19.00

3 - 1

TENT-Obrenovac

KLEK MD Zrenjanin

14.10.2017. - 19.00

MASTER-Zemun

14.10.2017. - 19.00

14.10.2017. - 19.00

PARTIZAN (W) - Beograd

1 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

POPOVIC TOMISLAV
NESKOVIC NEVENA

14.10.2017. - 19.00

1 - 3

PARTIZAN (W) - Beograd

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

14.10.2017. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

14.10.2017. - 19.00

14.10.2017. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 0

DINAMO-Pancevo

CVETKOVIC VLADIMIR
BALANDZIC ALEKSANDRA

14.10.2017. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

DINAMO-Pancevo

14.10.2017. - 20.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

14.10.2017. - 20.00

14.10.2017. - 20.00

SREM-Sremska Mitrovica

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

ROGIC DEJAN
RADOVANOVIC ZORAN

14.10.2017. - 20.00

0 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd



II KOLO SUPERLIGE

20.10.2017. - 19.00

USC Voždovac-Beograd

20.10.2017. - 19.00

20.10.2017. - 19.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 1

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

SIMIC STANISLAVA
BALANDZIC PREDRAG

20.10.2017. - 19.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

21.10.2017. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

21.10.2017. - 19.00

21.10.2017. - 19.00

KLEK SRBIJASUME (W)

3 - 0

DINAMO-Pancevo

LEKO ROBERT
STOJANAC VLADIMIR

21.10.2017. - 19.00

3 - 0

KLEK SRBIJASUME (W)

DINAMO-Pancevo

21.10.2017. - 19.00

HS Lajkovac - Lajkovac

21.10.2017. - 19.00

21.10.2017. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 1

SPARTAK-Subotica

JOVANOVIC JOVAN
PETROVIC ALEKSANDAR

21.10.2017. - 19.00

3 - 1

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

SPARTAK-Subotica

21.10.2017. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

21.10.2017. - 19.00

21.10.2017. - 19.00

TENT-Obrenovac

3 - 2

PARTIZAN (W) - Beograd

BALANDZIC ALEKSANDRA
ZOTOVIC SVETLANA

21.10.2017. - 19.00

3 - 2

TENT-Obrenovac

PARTIZAN (W) - Beograd

22.10.2017. - 19.00

SC Vizura - Beograd

22.10.2017. - 19.00

22.10.2017. - 19.00

VIZURA-Beograd

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

MILINKOVIC BILJANA
VUKOVIC JOVANA

22.10.2017. - 19.00

3 - 0

VIZURA-Beograd

SREM-Sremska Mitrovica



IV KOLO SUPERLIGE

4.11.2017. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

4.11.2017. - 19.00

4.11.2017. - 19.00

ZOK KLEK MD

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

BALANDZIC ALEKSANDRA
STEVANOVIC DJORDJE

4.11.2017. - 19.00

0 - 3

ZOK KLEK MD

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

4.11.2017. - 19.00

SC RUMA

4.11.2017. - 19.00

4.11.2017. - 19.00

VIZURA-Beograd

3 - 0

DINAMO-Pancevo

MILINKOVIC BILJANA
MILOSEVIC MILAN

4.11.2017. - 19.00

3 - 0

VIZURA-Beograd

DINAMO-Pancevo

4.11.2017. - 19.00

HS Lajkovac - Lajkovac

4.11.2017. - 19.00

4.11.2017. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

0 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

JOVANOVIC JOVAN
GRADINSKI GORAN

4.11.2017. - 19.00

0 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

4.11.2017. - 19.00

MASTER-Zemun

4.11.2017. - 19.00

4.11.2017. - 19.00

PARTIZAN (W) - Beograd

2 - 3

SPARTAK-Subotica

RADOVANOVIC ZORAN
STOJANAC VLADIMIR

4.11.2017. - 19.00

2 - 3

PARTIZAN (W) - Beograd

SPARTAK-Subotica

5.11.2017. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

5.11.2017. - 19.00

5.11.2017. - 19.00

TENT-Obrenovac

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

ZELENOVIC DJORDJE
VUKOVIC JOVANA

5.11.2017. - 19.00

3 - 0

TENT-Obrenovac

SREM-Sremska Mitrovica



V KOLO SUPERLIGE

9.11.2017. - 16.00

USC Voždovac-Beograd

9.11.2017. - 16.00

9.11.2017. - 16.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

2 - 3

VIZURA-Ruma

ZOTOVIC SVETLANA
JOVANCIC BRANISLAV

9.11.2017. - 16.00

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

VIZURA-Ruma

10.11.2017. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

10.11.2017. - 19.00

10.11.2017. - 19.00

SPARTAK-Subotica

1 - 3

KLEK SRBIJASUME (W)

ROGIC DEJAN
MILINKOVIC BILJANA

10.11.2017. - 19.00

1 - 3

SPARTAK-Subotica

KLEK SRBIJASUME (W)

11.11.2017. - 17.00

SH Streliste - Pancevo

11.11.2017. - 17.00

11.11.2017. - 17.00

DINAMO-Pancevo

0 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

SIMIC STANISLAVA
VUKOVIC JOVANA

11.11.2017. - 17.00

0 - 3

DINAMO-Pancevo

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

11.11.2017. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

11.11.2017. - 19.00

11.11.2017. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 1

TENT-Obrenovac

POPOVIC ANDJELKO
LAZAREVIC IVAN

11.11.2017. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

TENT-Obrenovac

11.11.2017. - 20.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

11.11.2017. - 20.00

11.11.2017. - 20.00

SREM-Sremska Mitrovica

2 - 3

PARTIZAN (W) - Beograd

STEVANOVIC DJORDJE
MILOSEVIC MILAN

11.11.2017. - 20.00

2 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

PARTIZAN (W) - Beograd



VI KOLO SUPERLIGE

16.11.2017. - 18.00

HS Lajkovac - Lajkovac

16.11.2017. - 18.00

16.11.2017. - 18.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

PETROVIC ALEKSANDAR
SIMIC STANISLAVA

16.11.2017. - 18.00

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

17.11.2017. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

17.11.2017. - 19.00

17.11.2017. - 19.00

SPARTAK-Subotica

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

JOVANCIC BRANISLAV
RADOVANOVIC ZORAN

17.11.2017. - 19.00

3 - 0

SPARTAK-Subotica

SREM-Sremska Mitrovica

18.11.2017. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

18.11.2017. - 19.00

18.11.2017. - 19.00

KLEK SRBIJASUME (W)

0 - 3

VIZURA-Ruma

LAZAREVIC IVAN
LEKO ROBERT

18.11.2017. - 19.00

0 - 3

KLEK SRBIJASUME (W)

VIZURA-Ruma

18.11.2017. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

18.11.2017. - 19.00

18.11.2017. - 19.00

TENT-Obrenovac

3 - 1

DINAMO-Pancevo

STOJANAC VLADIMIR
POPOVIC ANDJELKO

18.11.2017. - 19.00

3 - 1

TENT-Obrenovac

DINAMO-Pancevo

18.11.2017. - 19.00

MASTER-Zemun

18.11.2017. - 19.00

18.11.2017. - 19.00

PARTIZAN (W) - Beograd

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

SAVIC DARKO
CVETKOVIC VLADIMIR

18.11.2017. - 19.00

1 - 3

PARTIZAN (W) - Beograd

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova



VII KOLO SUPERLIGE

24.11.2017. - 19.00

USC Voždovac-Beograd

24.11.2017. - 19.00

24.11.2017. - 19.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 1

TENT-Obrenovac

NESKOVIC NEVENA
ZELENOVIC DJORDJE

24.11.2017. - 19.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

TENT-Obrenovac

25.11.2017. - 17.00

SH Streliste - Pancevo

25.11.2017. - 17.00

25.11.2017. - 17.00

DINAMO-Pancevo

3 - 2

PARTIZAN (W) - Beograd

MILOSEVIC MILAN
JOVANOVIC JOVAN

25.11.2017. - 17.00

3 - 2

DINAMO-Pancevo

PARTIZAN (W) - Beograd

25.11.2017. - 19.00

SC Vizura - Beograd

25.11.2017. - 19.00

25.11.2017. - 19.00

VIZURA-Ruma

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

GRADINSKI GORAN
BALANDZIC PREDRAG

25.11.2017. - 19.00

3 - 0

VIZURA-Ruma

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

25.11.2017. - 20.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

25.11.2017. - 20.00

25.11.2017. - 20.00

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 2

KLEK SRBIJASUME (W)

MILINKOVIC BILJANA
LAZAREVIC IVAN

25.11.2017. - 20.00

3 - 2

SREM-Sremska Mitrovica

KLEK SRBIJASUME (W)

26.11.2017. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

26.11.2017. - 19.00

26.11.2017. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 1

SPARTAK-Subotica

ROGIC DEJAN
VUKOVIC JOVANA

26.11.2017. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

SPARTAK-Subotica



VIII KOLO SUPERLIGE

30.11.2017. - 18.00

SD "Milos Grbic" - Klek

30.11.2017. - 18.00

30.11.2017. - 18.00

ZOK KLEK MD

0 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

ZOTOVIC SVETLANA
BALANDZIC ALEKSANDRA

30.11.2017. - 18.00

0 - 3

ZOK KLEK MD

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

1.12.2017. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

1.12.2017. - 19.00

1.12.2017. - 19.00

SPARTAK-Subotica

3 - 0

DINAMO-Pancevo

STEVANOVIC DJORDJE
MILINKOVIC BILJANA

1.12.2017. - 19.00

3 - 0

SPARTAK-Subotica

DINAMO-Pancevo

2.12.2017. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

2.12.2017. - 19.00

2.12.2017. - 19.00

TENT-Obrenovac

1 - 3

VIZURA-Ruma

JOVANOVIC JOVAN
MILOSEVIC MILAN

2.12.2017. - 19.00

1 - 3

TENT-Obrenovac

VIZURA-Ruma

2.12.2017. - 19.00

MASTER-Zemun

2.12.2017. - 19.00

2.12.2017. - 19.00

PARTIZAN (W) - Beograd

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

VUKOVIC JOVANA
SAVIC DARKO

2.12.2017. - 19.00

0 - 3

PARTIZAN (W) - Beograd

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

2.12.2017. - 20.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

2.12.2017. - 20.00

2.12.2017. - 20.00

SREM-Sremska Mitrovica

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

ZELENOVIC DJORDJE
POPOVIC TOMISLAV

2.12.2017. - 20.00

1 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova



IX KOLO SUPERLIGE

7.12.2017. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

7.12.2017. - 18.00

7.12.2017. - 18.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 0

KLEK SRBIJASUME (W)

CVETKOVIC VLADIMIR
SIMONOVIC VLADIMIR

7.12.2017. - 18.00

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

KLEK SRBIJASUME (W)

8.12.2017. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

8.12.2017. - 18.00

8.12.2017. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 0

SPARTAK-Subotica

BALANDZIC ALEKSANDRA
GRADINSKI GORAN

8.12.2017. - 18.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SPARTAK-Subotica

8.12.2017. - 19.00

SC RUMA

8.12.2017. - 19.00

8.12.2017. - 19.00

VIZURA-Ruma

3 - 0

PARTIZAN (W) - Beograd

JOVANCIC BRANISLAV
POPOVIC ANDJELKO

8.12.2017. - 19.00

3 - 0

VIZURA-Ruma

PARTIZAN (W) - Beograd

8.12.2017. - 19.00

HS Lajkovac - Lajkovac

8.12.2017. - 19.00

8.12.2017. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 1

TENT-Obrenovac

MILINKOVIC BILJANA
SIMIC STANISLAVA

8.12.2017. - 19.00

3 - 1

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

TENT-Obrenovac

9.12.2017. - 17.00

SH Streliste - Pancevo

9.12.2017. - 17.00

9.12.2017. - 17.00

DINAMO-Pancevo

3 - 2

SREM-Sremska Mitrovica

BALANDZIC PREDRAG
JOVANOVIC JOVAN

9.12.2017. - 17.00

3 - 2

DINAMO-Pancevo

SREM-Sremska Mitrovica



X KOLO SUPERLIGE

15.12.2017. - 19.00

USC Voždovac-Beograd

15.12.2017. - 19.00

15.12.2017. - 19.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

MILOSEVIC MILAN
ZOTOVIC SVETLANA

15.12.2017. - 19.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SREM-Sremska Mitrovica

16.12.2017. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

16.12.2017. - 16.00

16.12.2017. - 16.00

DINAMO-Pancevo

0 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

BALANDZIC ALEKSANDRA
JANKOVIC MIRKO

16.12.2017. - 16.00

0 - 3

DINAMO-Pancevo

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

16.12.2017. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

16.12.2017. - 19.00

16.12.2017. - 19.00

ZOK KLEK MD

3 - 2

TENT-Obrenovac

POPOVIC ANDJELKO
STOJANAC VLADIMIR

16.12.2017. - 19.00

3 - 2

ZOK KLEK MD

TENT-Obrenovac

16.12.2017. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

16.12.2017. - 19.00

16.12.2017. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 0

PARTIZAN (W) - Beograd

NESKOVIC NEVENA
ZELENOVIC DJORDJE

16.12.2017. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

PARTIZAN (W) - Beograd

16.12.2017. - 19.00

SC RUMA

16.12.2017. - 19.00

16.12.2017. - 19.00

VIZURA-Ruma

3 - 1

SPARTAK-Subotica

STEVANOVIC DJORDJE
VUKOVIC JOVANA

16.12.2017. - 19.00

3 - 1

VIZURA-Ruma

SPARTAK-Subotica



XI KOLO SUPERLIGE

21.12.2017. - 17.00

MASTER-Zemun

21.12.2017. - 17.00

21.12.2017. - 17.00

PARTIZAN (W) - Beograd

3 - 2

TENT-Obrenovac

LEKO ROBERT
JOVANOVIC JOVAN

21.12.2017. - 17.00

3 - 2

PARTIZAN (W) - Beograd

TENT-Obrenovac

23.12.2017. - 17.30

HS Dudova suma - Subotica

23.12.2017. - 17.30

23.12.2017. - 17.30

SPARTAK-Subotica

1 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

LAZAREVIC IVAN
RADOVANOVIC ZORAN

23.12.2017. - 17.30

1 - 3

SPARTAK-Subotica

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

23.12.2017. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

23.12.2017. - 19.00

23.12.2017. - 19.00

DINAMO-Pancevo

3 - 1

ZOK KLEK MD

JANKOVIC MIRKO
MILOSEVIC MILAN

23.12.2017. - 19.00

3 - 1

DINAMO-Pancevo

ZOK KLEK MD

23.12.2017. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

23.12.2017. - 19.00

23.12.2017. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SIMIC STANISLAVA
MILINKOVIC BILJANA

23.12.2017. - 19.00

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

23.12.2017. - 20.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica