SUPERLIGA 2019/2020

2019 SUPERLIGA SENIORI

select
2019 LIGA TAKMICENJE 2019 LIGA TAKMICENJE Matches

I KOLO SUPERLIGE

4.10.2019. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

4.10.2019. - 19.00

4.10.2019. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 1

SPARTAK (SU)- Subotica

JANKOVIC MIRKO
POPOVIC TOMISLAV

4.10.2019. - 19.00

3 - 1

RIBNICA-Kraljevo

SPARTAK (SU)- Subotica

5.10.2019. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

5.10.2019. - 18.00

5.10.2019. - 18.00

RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

LEKO ROBERT
STOJANAC VLADIMIR

5.10.2019. - 18.00

3 - 0

RADNICKI DOO-Kragujevac

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

5.10.2019. - 18.00

Hala IMPULS

5.10.2019. - 18.00

5.10.2019. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

1 - 3

NIS - Nis

GRADINSKI GORAN
KOVACEVIC SAVO

5.10.2019. - 18.00

1 - 3

PARTIZAN-Beograd

NIS - Nis

5.10.2019. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

5.10.2019. - 18.00

5.10.2019. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

BALANDZIC PREDRAG
JOVANCIC BRANISLAV

5.10.2019. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

6.10.2019. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

6.10.2019. - 18.00

6.10.2019. - 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

0 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

RADOVANOVIC ZORAN
ZELENOVIC DJORDJE

6.10.2019. - 18.00

0 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

MLADI RADNIK-Pozarevac



II KOLO SUPERLIGE

10.10.2019. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

10.10.2019. - 18.00

10.10.2019. - 18.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 2

MLADI RADNIK-Pozarevac

CVETKOVIC VLADIMIR
POPOVIC ANDJELKO

10.10.2019. - 18.00

3 - 2

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

MLADI RADNIK-Pozarevac

11.10.2019. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

11.10.2019. - 19.00

11.10.2019. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 1

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

BALANDZIC PREDRAG
JOVANOVIC JOVAN

11.10.2019. - 19.00

3 - 1

SPARTAK (SU)- Subotica

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

12.10.2019. - 16.00

SC Cair-Nis

12.10.2019. - 16.00

12.10.2019. - 16.00

NIS - Nis

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

SIMIC STANISLAVA
ZOTOVIC SVETLANA

12.10.2019. - 16.00

3 - 0

NIS - Nis

RIBNICA-Kraljevo

12.10.2019. - 17.00

USC Voždovac-Beograd

12.10.2019. - 17.00

12.10.2019. - 17.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

ROGIC DEJAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

12.10.2019. - 17.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

NOVI PAZAR - Novi Pazar

12.10.2019. - 19.00

SH Jezero - Kragujevac

12.10.2019. - 19.00

12.10.2019. - 19.00

RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 2

PARTIZAN-Beograd

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

12.10.2019. - 19.00

3 - 2

RADNICKI DOO-Kragujevac

PARTIZAN-Beograd



III KOLO SUPERLIGE

18.10.2019. - 17.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

18.10.2019. - 17.00

18.10.2019. - 17.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

SIMONOVIC VLADIMIR
JOVANCIC BRANISLAV

18.10.2019. - 17.00

3 - 1

MLADI RADNIK-Pozarevac

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

18.10.2019. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

18.10.2019. - 19.00

18.10.2019. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

1 - 3

RADNICKI DOO-Kragujevac

CVETKOVIC VLADIMIR
STOJANAC VLADIMIR

18.10.2019. - 19.00

1 - 3

RIBNICA-Kraljevo

RADNICKI DOO-Kragujevac

19.10.2019. - 18.00

Hala IMPULS

19.10.2019. - 18.00

19.10.2019. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

3 - 1

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

LEKO ROBERT
JOVANOVIC JOVAN

19.10.2019. - 18.00

3 - 1

PARTIZAN-Beograd

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

19.10.2019. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

19.10.2019. - 18.00

19.10.2019. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 1

NIS - Nis

RADOVANOVIC ZORAN
SAVIC DARKO

19.10.2019. - 18.00

3 - 1

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

NIS - Nis

19.10.2019. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

19.10.2019. - 18.00

19.10.2019. - 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

0 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

ZELENOVIC DJORDJE
KOVACEVIC SAVO

19.10.2019. - 18.00

0 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SPARTAK (SU)- Subotica



IV KOLO SUPERLIGE

25.10.2019. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

25.10.2019. - 19.00

25.10.2019. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 2

MLADI RADNIK-Pozarevac

LEKO ROBERT
SAVIC DARKO

25.10.2019. - 19.00

3 - 2

SPARTAK (SU)- Subotica

MLADI RADNIK-Pozarevac

26.10.2019. - 18.00

SC Cair-Nis

26.10.2019. - 18.00

26.10.2019. - 18.00

NIS - Nis

3 - 1

NOVI PAZAR - Novi Pazar

PETROVIC ALEKSANDAR
POPOVIC TOMISLAV

26.10.2019. - 18.00

3 - 1

NIS - Nis

NOVI PAZAR - Novi Pazar

26.10.2019. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

26.10.2019. - 18.00

26.10.2019. - 18.00

RADNICKI DOO-Kragujevac

1 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

GRADINSKI GORAN
STEVANOVIC DJORDJE

26.10.2019. - 18.00

1 - 3

RADNICKI DOO-Kragujevac

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

26.10.2019. - 18.00

MASTER-Zemun

26.10.2019. - 18.00

26.10.2019. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

BALANDZIC ALEKSANDRA
ROGIC DEJAN

26.10.2019. - 18.00

3 - 0

PARTIZAN-Beograd

RIBNICA-Kraljevo

26.10.2019. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

26.10.2019. - 19.00

26.10.2019. - 19.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

JANKOVIC MIRKO
CVETKOVIC VLADIMIR

26.10.2019. - 19.00

1 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd



V KOLO SUPERLIGE

1.11.2019. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

1.11.2019. - 18.00

1.11.2019. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 2

PARTIZAN-Beograd

SAVIC DARKO
ZOTOVIC SVETLANA

1.11.2019. - 18.00

3 - 2

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

PARTIZAN-Beograd

1.11.2019. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

1.11.2019. - 19.00

1.11.2019. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

ROGIC DEJAN
STEVANOVIC DJORDJE

1.11.2019. - 19.00

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

1.11.2019. - 19.00

USC Voždovac-Beograd

1.11.2019. - 19.00

1.11.2019. - 19.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

2 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

JOVANCIC BRANISLAV
JANKOVIC MIRKO

1.11.2019. - 19.00

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

SPARTAK (SU)- Subotica

2.11.2019. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

2.11.2019. - 18.00

2.11.2019. - 18.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

1 - 3

RADNICKI DOO-Kragujevac

BALANDZIC PREDRAG
JOVANOVIC JOVAN

2.11.2019. - 18.00

1 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

RADNICKI DOO-Kragujevac

2.11.2019. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

2.11.2019. - 19.00

2.11.2019. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 2

NIS - Nis

RADOVANOVIC ZORAN
GRADINSKI GORAN

2.11.2019. - 19.00

3 - 2

MLADI RADNIK-Pozarevac

NIS - Nis



VI KOLO SUPERLIGE

8.11.2019. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

8.11.2019. - 19.00

8.11.2019. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JANKOVIC MIRKO
TODOROVIC VLADAN

8.11.2019. - 19.00

0 - 3

RIBNICA-Kraljevo

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

9.11.2019. - 16.00

SC Cair-Nis

9.11.2019. - 16.00

9.11.2019. - 16.00

NIS - Nis

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

ZELENOVIC DJORDJE
KOVACEVIC SAVO

9.11.2019. - 16.00

3 - 0

NIS - Nis

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

9.11.2019. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

9.11.2019. - 18.00

9.11.2019. - 18.00

RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 2

MLADI RADNIK-Pozarevac

PETROVIC ALEKSANDAR
SIMIC STANISLAVA

9.11.2019. - 18.00

3 - 2

RADNICKI DOO-Kragujevac

MLADI RADNIK-Pozarevac

9.11.2019. - 18.00

Hala IMPULS

9.11.2019. - 18.00

9.11.2019. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

2 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

ROGIC DEJAN
POPOVIC ANDJELKO

9.11.2019. - 18.00

2 - 3

PARTIZAN-Beograd

NOVI PAZAR - Novi Pazar

9.11.2019. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

9.11.2019. - 19.00

9.11.2019. - 19.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

0 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

ZOTOVIC SVETLANA
LEKO ROBERT

9.11.2019. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

SPARTAK (SU)- Subotica



VII KOLO SUPERLIGE

15.11.2019. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

15.11.2019. - 18.00

15.11.2019. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

0 - 3

RADNICKI DOO-Kragujevac

RADOVANOVIC ZORAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

15.11.2019. - 18.00

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

RADNICKI DOO-Kragujevac

15.11.2019. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

15.11.2019. - 19.00

15.11.2019. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

2 - 3

NIS - Nis

ROGIC DEJAN
GRADINSKI GORAN

15.11.2019. - 19.00

2 - 3

SPARTAK (SU)- Subotica

NIS - Nis

16.11.2019. - 17.30

SSU PENDIK-Novi Pazar

16.11.2019. - 17.30

16.11.2019. - 17.30

NOVI PAZAR - Novi Pazar

0 - 3

RIBNICA-Kraljevo

JANKOVIC MIRKO
ZELENOVIC DJORDJE

16.11.2019. - 17.30

0 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

RIBNICA-Kraljevo

16.11.2019. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

16.11.2019. - 18.00

16.11.2019. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 2

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

SIMIC STANISLAVA
JOVANCIC BRANISLAV

16.11.2019. - 18.00

3 - 2

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

16.11.2019. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

16.11.2019. - 19.00

16.11.2019. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

0 - 3

PARTIZAN-Beograd

BALANDZIC PREDRAG
JOVANOVIC JOVAN

16.11.2019. - 19.00

0 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

PARTIZAN-Beograd



VIII KOLO SUPERLIGE

22.11.2019. - 17.00

Hala Sportova - Stara Pazova

22.11.2019. - 17.00

22.11.2019. - 17.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

0 - 3

NIS - Nis

ROGIC DEJAN
JOVANOVIC JOVAN

22.11.2019. - 17.00

0 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

NIS - Nis

23.11.2019. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

23.11.2019. - 18.00

23.11.2019. - 18.00

RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 1

SPARTAK (SU)- Subotica

JANKOVIC MIRKO
SIMONOVIC VLADIMIR

23.11.2019. - 18.00

3 - 1

RADNICKI DOO-Kragujevac

SPARTAK (SU)- Subotica

23.11.2019. - 18.00

Hala IMPULS

23.11.2019. - 18.00

23.11.2019. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

RADOVANOVIC ZORAN
ZOTOVIC SVETLANA

23.11.2019. - 18.00

3 - 0

PARTIZAN-Beograd

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

23.11.2019. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

23.11.2019. - 18.00

23.11.2019. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

BALANDZIC PREDRAG
SIMIC STANISLAVA

23.11.2019. - 18.00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

NOVI PAZAR - Novi Pazar

23.11.2019. - 19.00

Nova Hala sportova - Kraljevo

23.11.2019. - 19.00

23.11.2019. - 19.00

RIBNICA-Kraljevo

1 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

BALANDZIC ALEKSANDRA
LEKO ROBERT

23.11.2019. - 19.00

1 - 3

RIBNICA-Kraljevo

MLADI RADNIK-Pozarevac



IX KOLO SUPERLIGE

28.11.2019. - 17.00

USC Voždovac-Beograd

28.11.2019. - 17.00

28.11.2019. - 17.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 2

RIBNICA-Kraljevo

SAVIC DARKO
JANKOVIC MIRKO

28.11.2019. - 17.00

3 - 2

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

RIBNICA-Kraljevo

29.11.2019. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

29.11.2019. - 19.00

29.11.2019. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 0

PARTIZAN-Beograd

SIMIC STANISLAVA
POPOVIC ANDJELKO

29.11.2019. - 19.00

3 - 0

SPARTAK (SU)- Subotica

PARTIZAN-Beograd

30.11.2019. - 18.00

SC Cair-Nis

30.11.2019. - 18.00

30.11.2019. - 18.00

NIS - Nis

3 - 2

RADNICKI DOO-Kragujevac

ZELENOVIC DJORDJE
POPOVIC TOMISLAV

30.11.2019. - 18.00

3 - 2

NIS - Nis

RADNICKI DOO-Kragujevac

30.11.2019. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

30.11.2019. - 19.00

30.11.2019. - 19.00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 2

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

SIMONOVIC VLADIMIR
JOVANCIC BRANISLAV

30.11.2019. - 19.00

3 - 2

NOVI PAZAR - Novi Pazar

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

30.11.2019. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

30.11.2019. - 19.00

30.11.2019. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

2 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JOVANOVIC JOVAN
RADOVANOVIC ZORAN

30.11.2019. - 19.00

2 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad



X KOLO SUPERLIGE

6.12.2019. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

6.12.2019. - 19.00

6.12.2019. - 19.00

SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

CVETKOVIC VLADIMIR
ROLJ BOZIDAR

6.12.2019. - 19.00