SUPERLIGA SENIORKE

2019 SUPERLIGA SENIORKE

select
2019 LIGA TAKMICENJE 2019 LIGA TAKMICENJE Matches

I KOLO SUPERLIGE

4.10.2019. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

4.10.2019. - 19.00

4.10.2019. - 19.00

SPARTAK-Subotica

3 - 2

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

VUKOVIC JOVANA
TODOROVIC VLADAN

4.10.2019. - 19.00

3 - 2

SPARTAK-Subotica

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

5.10.2019. - 18.00

SC Vizura - Beograd

5.10.2019. - 18.00

5.10.2019. - 18.00

VIZURA-Beograd

3 - 2

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

STEVANOVIC DJORDJE
BALANDZIC ALEKSANDRA

5.10.2019. - 18.00

3 - 2

VIZURA-Beograd

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

5.10.2019. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

5.10.2019. - 18.00

5.10.2019. - 18.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 0

BEOGRAD

MILOSEVIC MILAN
MILOSEVIC VLADIMIR

5.10.2019. - 18.00

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

BEOGRAD

5.10.2019. - 19.00

SH UB

5.10.2019. - 19.00

5.10.2019. - 19.00

UB - Ub

3 - 1

PARTIZAN (W) - Beograd

POPOVIC ANDJELKO
CVETKOVIC VLADIMIR

5.10.2019. - 19.00

3 - 1

UB - Ub

PARTIZAN (W) - Beograd

5.10.2019. - 20.00

SD "Milos Grbic" - Klek

5.10.2019. - 20.00

5.10.2019. - 20.00

KLEK-ZRENJANIN

1 - 3

TENT-Obrenovac

ZOTOVIC SVETLANA
DJERFI BILJANA

5.10.2019. - 20.00

1 - 3

KLEK-ZRENJANIN

TENT-Obrenovac



II KOLO SUPERLIGE

10.10.2019. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

10.10.2019. - 19.00

10.10.2019. - 19.00

TENT-Obrenovac

3 - 0

BEOGRAD

JOVIC VLADIMIR
ILIC TIJANA

10.10.2019. - 19.00

3 - 0

TENT-Obrenovac

BEOGRAD

11.10.2019. - 18.00

Hala IMPULS

11.10.2019. - 18.00

11.10.2019. - 18.00

PARTIZAN (W) - Beograd

2 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

SAVIC DARKO
VUKOVIC JOVANA

11.10.2019. - 18.00

2 - 3

PARTIZAN (W) - Beograd

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

11.10.2019. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

11.10.2019. - 20.00

11.10.2019. - 20.00

KLEK-ZRENJANIN

3 - 0

VIZURA-Beograd

JANKOVIC MIRKO
BRKIC NIKOLA

11.10.2019. - 20.00

3 - 0

KLEK-ZRENJANIN

VIZURA-Beograd

12.10.2019. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

12.10.2019. - 19.00

12.10.2019. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 0

SPARTAK-Subotica

JOVANCIC BRANISLAV
DJERFI BILJANA

12.10.2019. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

SPARTAK-Subotica

12.10.2019. - 19.30

USC Voždovac-Beograd

12.10.2019. - 19.30

12.10.2019. - 19.30

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 2

UB - Ub

PETROVIC ALEKSANDAR
STEVANOVIC DJORDJE

12.10.2019. - 19.30

3 - 2

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

UB - Ub



III KOLO SUPERLIGE

18.10.2019. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

18.10.2019. - 19.00

18.10.2019. - 19.00

SPARTAK-Subotica

1 - 3

KLEK-ZRENJANIN

STEVANOVIC DJORDJE
MILOSEVIC MILAN

18.10.2019. - 19.00

1 - 3

SPARTAK-Subotica

KLEK-ZRENJANIN

19.10.2019. - 17.30

SC Vizura - Beograd

19.10.2019. - 17.30

19.10.2019. - 17.30

VIZURA-Beograd

2 - 3

TENT-Obrenovac

POPOVIC TOMISLAV
ZOTOVIC SVETLANA

19.10.2019. - 17.30

2 - 3

VIZURA-Beograd

TENT-Obrenovac

19.10.2019. - 18.00

SH UB

19.10.2019. - 18.00

19.10.2019. - 18.00

UB - Ub

0 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

ROGIC DEJAN
BALANDZIC PREDRAG

19.10.2019. - 18.00

0 - 3

UB - Ub

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

19.10.2019. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

19.10.2019. - 18.00

19.10.2019. - 18.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 2

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

BALANDZIC ALEKSANDRA
SIMIC STANISLAVA

19.10.2019. - 18.00

3 - 2

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

19.10.2019. - 20.00

OS "Ujedinjene nacije"

19.10.2019. - 20.00

19.10.2019. - 20.00

BEOGRAD

3 - 2

PARTIZAN (W) - Beograd

DJERFI BILJANA
JANKOVIC MIRKO

19.10.2019. - 20.00

3 - 2

BEOGRAD

PARTIZAN (W) - Beograd



IV KOLO SUPERLIGE

25.10.2019. - 19.00

USC Voždovac-Beograd

25.10.2019. - 19.00

25.10.2019. - 19.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 0

BEOGRAD

MILOSEVIC MILAN
BALANDZIC PREDRAG

25.10.2019. - 19.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

BEOGRAD

26.10.2019. - 18.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

26.10.2019. - 18.00

26.10.2019. - 18.00

TENT-Obrenovac

3 - 0

PARTIZAN (W) - Beograd

ZOTOVIC SVETLANA
ZELENOVIC DJORDJE

26.10.2019. - 18.00

3 - 0

TENT-Obrenovac

PARTIZAN (W) - Beograd

26.10.2019. - 18.00

SC Vizura - Beograd

26.10.2019. - 18.00

26.10.2019. - 18.00

VIZURA-Beograd

3 - 1

SPARTAK-Subotica

STOJANAC VLADIMIR
DJERFI BILJANA

26.10.2019. - 18.00

3 - 1

VIZURA-Beograd

SPARTAK-Subotica

26.10.2019. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

26.10.2019. - 19.00

26.10.2019. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

BALANDZIC PREDRAG
JOVANOVIC JOVAN

26.10.2019. - 19.00

1 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

26.10.2019. - 19.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

26.10.2019. - 19.00

26.10.2019. - 19.00

KLEK-ZRENJANIN

0 - 3

UB - Ub

RADOVANOVIC ZORAN
JOVANCIC BRANISLAV

26.10.2019. - 19.00

0 - 3

KLEK-ZRENJANIN

UB - Ub



V KOLO SUPERLIGE

31.10.2019. - 18.00

HS Dudova suma - Subotica

31.10.2019. - 18.00

31.10.2019. - 18.00

SPARTAK-Subotica

0 - 3

TENT-Obrenovac

CVETKOVIC VLADIMIR
MILOSEVIC VLADIMIR

31.10.2019. - 18.00

0 - 3

SPARTAK-Subotica

TENT-Obrenovac

1.11.2019. - 18.00

Hala IMPULS

1.11.2019. - 18.00

1.11.2019. - 18.00

PARTIZAN (W) - Beograd

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

LEKO ROBERT
BALANDZIC ALEKSANDRA

1.11.2019. - 18.00

0 - 3

PARTIZAN (W) - Beograd

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

2.11.2019. - 18.00

SH UB

2.11.2019. - 18.00

2.11.2019. - 18.00

UB - Ub

3 - 0

VIZURA-Beograd

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

2.11.2019. - 18.00

3 - 0

UB - Ub

VIZURA-Beograd

2.11.2019. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

2.11.2019. - 18.00

2.11.2019. - 18.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 0

KLEK-ZRENJANIN

DJERFI BILJANA
VUKOVIC JOVANA

2.11.2019. - 18.00

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

KLEK-ZRENJANIN

2.11.2019. - 18.30

SC Vizura - Beograd

2.11.2019. - 18.30

2.11.2019. - 18.30

BEOGRAD

2 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

PAPOVIC DRAGAN
RAKICEVIC MILOS

2.11.2019. - 18.30

2 - 3

BEOGRAD

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac



VI KOLO SUPERLIGE

7.11.2019. - 18.00

SC Vizura - Beograd

7.11.2019. - 18.00

7.11.2019. - 18.00

VIZURA-Beograd

0 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

POPOVIC TOMISLAV
BALANDZIC PREDRAG

7.11.2019. - 18.00

0 - 3

VIZURA-Beograd

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

8.11.2019. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

8.11.2019. - 19.00

8.11.2019. - 19.00

SPARTAK-Subotica

1 - 3

UB - Ub

BALANDZIC ALEKSANDRA
JOVANCIC BRANISLAV

8.11.2019. - 19.00

1 - 3

SPARTAK-Subotica

UB - Ub

8.11.2019. - 20.00

SD "Milos Grbic" - Klek

8.11.2019. - 20.00

8.11.2019. - 20.00

KLEK-ZRENJANIN

0 - 3

BEOGRAD

STOJANAC VLADIMIR
RADOVANOVIC ZORAN

8.11.2019. - 20.00

0 - 3

KLEK-ZRENJANIN

BEOGRAD

9.11.2019. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

9.11.2019. - 19.00

9.11.2019. - 19.00

TENT-Obrenovac

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SAVIC DARKO
SIMONOVIC VLADIMIR

9.11.2019. - 19.00

3 - 1

TENT-Obrenovac

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

9.11.2019. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

9.11.2019. - 19.00

9.11.2019. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 1

PARTIZAN (W) - Beograd

STEVANOVIC DJORDJE
DJERFI BILJANA

9.11.2019. - 19.00

3 - 1

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

PARTIZAN (W) - Beograd



VII KOLO SUPERLIGE

15.11.2019. - 18.00

Hala IMPULS

15.11.2019. - 18.00

15.11.2019. - 18.00

PARTIZAN (W) - Beograd

-

KLEK-ZRENJANIN

LEKO ROBERT
CVETKOVIC VLADIMIR

15.11.2019. - 18.00

-

PARTIZAN (W) - Beograd

KLEK-ZRENJANIN

15.11.2019. - 19.00

SH UB

15.11.2019. - 19.00

15.11.2019. - 19.00

UB - Ub

-

TENT-Obrenovac

ZOTOVIC SVETLANA
STEVANOVIC DJORDJE

15.11.2019. - 19.00

-

UB - Ub

TENT-Obrenovac

15.11.2019. - 20.30

USC Voždovac-Beograd

15.11.2019. - 20.30

15.11.2019. - 20.30

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

PETROVIC ALEKSANDAR
POPOVIC TOMISLAV

15.11.2019. - 20.30

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

16.11.2019. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

16.11.2019. - 18.00

16.11.2019. - 18.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

-

SPARTAK-Subotica

STOJANAC VLADIMIR
MILOSEVIC MILAN

16.11.2019. - 18.00

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

SPARTAK-Subotica

16.11.2019. - 18.30

SC Vizura - Beograd

16.11.2019. - 18.30

16.11.2019. - 18.30

BEOGRAD

-

VIZURA-Beograd

ROLJ BOZIDAR
ROGIC DEJAN

16.11.2019. - 18.30

-

BEOGRAD

VIZURA-Beograd



VIII KOLO SUPERLIGE

22.11.2019. - 00.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

22.11.2019. - 00.00

22.11.2019. - 00.00

TENT-Obrenovac

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac


22.11.2019. - 00.00

-

TENT-Obrenovac

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

22.11.2019. - 00.00

SD "Milos Grbic" - Klek

22.11.2019. - 00.00

22.11.2019. - 00.00

KLEK-ZRENJANIN

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd


22.11.2019. - 00.00

-

KLEK-ZRENJANIN

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

22.11.2019. - 00.00

SC Vizura - Beograd

22.11.2019. - 00.00

22.11.2019. - 00.00

VIZURA-Beograd

-

PARTIZAN (W) - Beograd


22.11.2019. - 00.00

-

VIZURA-Beograd

PARTIZAN (W) - Beograd

22.11.2019. - 00.00

HS Dudova suma - Subotica

22.11.2019. - 00.00

22.11.2019. - 00.00

SPARTAK-Subotica

-

BEOGRAD


22.11.2019. - 00.00

-

SPARTAK-Subotica

BEOGRAD

22.11.2019. - 00.00

SH UB

22.11.2019. - 00.00

22.11.2019. - 00.00

UB - Ub

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova


22.11.2019. - 00.00

-

UB - Ub

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova



IX KOLO SUPERLIGE

29.11.2019. - 00.00

Hala Sportova - Stara Pazova

29.11.2019. - 00.00

29.11.2019. - 00.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

-

TENT-Obrenovac


29.11.2019. - 00.00

-

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

TENT-Obrenovac

29.11.2019. - 00.00

OS "Ujedinjene nacije"

29.11.2019. - 00.00

29.11.2019. - 00.00

BEOGRAD

-

UB - Ub


29.11.2019. - 00.00

-

BEOGRAD

UB - Ub

29.11.2019. - 00.00

Hala IMPULS

29.11.2019. - 00.00

29.11.2019. - 00.00

PARTIZAN (W) - Beograd

-

SPARTAK-Subotica


29.11.2019. - 00.00

-

PARTIZAN (W) - Beograd

SPARTAK-Subotica

29.11.2019. - 00.00

USC Voždovac-Beograd

29.11.2019. - 00.00

29.11.2019. - 00.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

-

VIZURA-Beograd


29.11.2019. - 00.00

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

VIZURA-Beograd

29.11.2019. - 00.00

Lajkovac Hala Sportova

29.11.2019. - 00.00

29.11.2019. - 00.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

-

KLEK-ZRENJANIN


29.11.2019. - 00.00

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

KLEK-ZRENJANIN



X KOLO SUPERLIGE

6.12.2019. - 00.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

6.12.2019. - 00.00

6.12.2019. - 00.00

TENT-Obrenovac

-

KLEK-ZRENJANIN


6.12.2019. - 00.00

-

TENT-Obrenovac

KLEK-ZRENJANIN

6.12.2019. - 00.00

Lajkovac Hala Sportova

6.12.2019. - 00.00

6.12.2019. - 00.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

-

VIZURA-Beograd