Kup Srbije 2019/2020 SENIORI

2019/2020 KUP SRBIJE SENIORI

select
2019 KUP SRBIJE 2019 KUP SRBIJE Matches

OSMINA 55.KUPA SRBIJE

22.10.2019. - 18.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

22.10.2019. - 18.00

22.10.2019. - 18.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 0

BORAC - Paracin

JOVANOVIC JOVAN
JOVIC VLADIMIR

22.10.2019. - 18.00

3 - 0

MLADI RADNIK-Pozarevac

BORAC - Paracin

22.10.2019. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

22.10.2019. - 18.00

22.10.2019. - 18.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

0 - 3

NIS - Nis

BALANDZIC PREDRAG
ROGIC DEJAN

22.10.2019. - 18.00

0 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

NIS - Nis

22.10.2019. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

22.10.2019. - 19.00

22.10.2019. - 19.00

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 2

SMEDEREVO CARINA-Smederevo

JOVANCIC BRANISLAV
PRICA VLADAN

22.10.2019. - 19.00

3 - 2

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

SMEDEREVO CARINA-Smederevo

22.10.2019. - 20.30

USC Voždovac-Beograd

22.10.2019. - 20.30

22.10.2019. - 20.30

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 0

KLEK SRBIJASUME

CVETKOVIC VLADIMIR
VITOROVIC DRAGANA

22.10.2019. - 20.30

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

KLEK SRBIJASUME

23.10.2019. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

23.10.2019. - 18.00

23.10.2019. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 1

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

OCENAS JAN
PEIC MARIO

23.10.2019. - 18.00

3 - 1

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

23.10.2019. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

23.10.2019. - 18.00

23.10.2019. - 18.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

BRKIC NIKOLA
JANKOVIC MIRKO

23.10.2019. - 18.00

3 - 0

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

23.10.2019. - 18.00

Hala IMPULS

23.10.2019. - 18.00

23.10.2019. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

PETROVIC ALEKSANDAR
POPOVIC TOMISLAV

23.10.2019. - 18.00

3 - 0

PARTIZAN-Beograd

RIBNICA-Kraljevo

24.10.2019. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

24.10.2019. - 18.00

24.10.2019. - 18.00

NOVI PAZAR-Novi Pazar

3 - 2

SPARTAK-Ljig

KOVACEVIC SAVO
JOKANOVIC VLADIMIR

24.10.2019. - 18.00

3 - 2

NOVI PAZAR-Novi Pazar

SPARTAK-Ljig



CETVRTFIN. 55.KUPA SRBIJE

19.11.2019. - 18.00

Hala IMPULS

19.11.2019. - 18.00

19.11.2019. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

LEKO ROBERT
ZELENOVIC DJORDJE

19.11.2019. - 18.00

2 - 3

PARTIZAN-Beograd

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

20.11.2019. - 17.00

SC Cair-Nis

20.11.2019. - 17.00

20.11.2019. - 17.00

NIS - Nis

3 - 0

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

POPOVIC TOMISLAV
JANKOVIC MIRKO

20.11.2019. - 17.00

3 - 0

NIS - Nis

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

20.11.2019. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

20.11.2019. - 18.00

20.11.2019. - 18.00

NOVI PAZAR-Novi Pazar

1 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

RADOVANOVIC ZORAN
STEVANOVIC DJORDJE

20.11.2019. - 18.00

1 - 3

NOVI PAZAR-Novi Pazar

MLADI RADNIK-Pozarevac

3.12.2019. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

3.12.2019. - 19.00

3.12.2019. - 19.00

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 1

NIS - Nis

JOVANOVIC JOVAN
SAVIC DARKO

3.12.2019. - 19.00

3 - 1

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

NIS - Nis

3.12.2019. - 20.30

USC Voždovac-Beograd

3.12.2019. - 20.30

3.12.2019. - 20.30

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

0 - 3

PARTIZAN-Beograd

BALANDZIC PREDRAG
STEVANOVIC DJORDJE

3.12.2019. - 20.30

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

PARTIZAN-Beograd

4.12.2019. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

4.12.2019. - 19.00

4.12.2019. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 1

NOVI PAZAR-Novi Pazar

LEKO ROBERT
ROGIC DEJAN

4.12.2019. - 19.00

3 - 1

MLADI RADNIK-Pozarevac

NOVI PAZAR-Novi Pazar

23.12.2019. - 19.00

SH Jezero - Kragujevac

23.12.2019. - 19.00

23.12.2019. - 19.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 2

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

ROGIC DEJAN
SAVIC DARKO

23.12.2019. - 19.00

3 - 2

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

11.1.2020. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

11.1.2020. - 18.00

11.1.2020. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 2

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

11.1.2020. - 18.00

3 - 2

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac



POLUFINALE 55 KUPA SRBIJE

18.12.2019. - 20.30

MASTER-Zemun

18.12.2019. - 20.30

18.12.2019. - 20.30

PARTIZAN-Beograd

3 - 0

MLADI RADNIK-Pozarevac

BALANDZIC PREDRAG
JANKOVIC MIRKO

18.12.2019. - 20.30

3 - 0

PARTIZAN-Beograd

MLADI RADNIK-Pozarevac

22.1.2020. - 00.00

SC Cair-Nis

22.1.2020. - 00.00

22.1.2020. - 00.00

NIS - Nis

3 - 2

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad


22.1.2020. - 00.00

3 - 2

NIS - Nis

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

22.1.2020. - 19.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

22.1.2020. - 19.00

22.1.2020. - 19.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 1

PARTIZAN-Beograd


22.1.2020. - 19.00

3 - 1

MLADI RADNIK-Pozarevac

PARTIZAN-Beograd

5.2.2020. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

5.2.2020. - 18.00

5.2.2020. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 2

NIS - Nis

BALANDZIC PREDRAG
ROGIC DEJAN

5.2.2020. - 18.00

3 - 2

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

NIS - Nis



FINALE 55.KUPA SRBIJE

1.3.2020. - 16.30

SH UB

1.3.2020. - 16.30

1.3.2020. - 16.30

PARTIZAN-Beograd

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JANKOVIC MIRKO
LEKO ROBERT

1.3.2020. - 16.30

-

PARTIZAN-Beograd

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad