Kup Srbije 2019/2020 SENIORI

2019/2020 KUP SRBIJE SENIORI

select
2019 KUP SRBIJE 2019 KUP SRBIJE Matches

OSMINA 55.KUPA SRBIJE

22.10.2019. - 18.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

22.10.2019. - 18.00

22.10.2019. - 18.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

3 - 0

BORAC - Paracin

JOVANOVIC JOVAN
JOVIC VLADIMIR

22.10.2019. - 18.00

3 - 0

MLADI RADNIK-Pozarevac

BORAC - Paracin

22.10.2019. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

22.10.2019. - 18.00

22.10.2019. - 18.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

0 - 3

NIS - Nis

BALANDZIC PREDRAG
ROGIC DEJAN

22.10.2019. - 18.00

0 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

NIS - Nis

22.10.2019. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

22.10.2019. - 19.00

22.10.2019. - 19.00

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

3 - 2

SMEDEREVO CARINA-Smederevo

JOVANCIC BRANISLAV
PRICA VLADAN

22.10.2019. - 19.00

3 - 2

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

SMEDEREVO CARINA-Smederevo

22.10.2019. - 20.30

USC Voždovac-Beograd

22.10.2019. - 20.30

22.10.2019. - 20.30

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 0

KLEK SRBIJASUME

CVETKOVIC VLADIMIR
VITOROVIC DRAGANA

22.10.2019. - 20.30

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

KLEK SRBIJASUME

23.10.2019. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

23.10.2019. - 18.00

23.10.2019. - 18.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 1

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

OCENAS JAN
PEIC MARIO

23.10.2019. - 18.00

3 - 1

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

23.10.2019. - 18.00

SH Jezero - Kragujevac

23.10.2019. - 18.00

23.10.2019. - 18.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

BRKIC NIKOLA
JANKOVIC MIRKO

23.10.2019. - 18.00

3 - 0

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

23.10.2019. - 18.00

Hala IMPULS

23.10.2019. - 18.00

23.10.2019. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

PETROVIC ALEKSANDAR
POPOVIC TOMISLAV

23.10.2019. - 18.00

3 - 0

PARTIZAN-Beograd

RIBNICA-Kraljevo

24.10.2019. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

24.10.2019. - 18.00

24.10.2019. - 18.00

NOVI PAZAR-Novi Pazar

3 - 2

SPARTAK-Ljig

KOVACEVIC SAVO
JOKANOVIC VLADIMIR

24.10.2019. - 18.00

3 - 2

NOVI PAZAR-Novi Pazar

SPARTAK-Ljig



CETVRTFIN. 55.KUPA SRBIJE

19.11.2019. - 18.00

Hala IMPULS

19.11.2019. - 18.00

19.11.2019. - 18.00

PARTIZAN-Beograd

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

LEKO ROBERT
ZELENOVIC DJORDJE

19.11.2019. - 18.00

2 - 3

PARTIZAN-Beograd

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

20.11.2019. - 17.00

SC Cair-Nis

20.11.2019. - 17.00

20.11.2019. - 17.00

NIS - Nis

3 - 0

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

POPOVIC TOMISLAV
JANKOVIC MIRKO

20.11.2019. - 17.00

3 - 0

NIS - Nis

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

20.11.2019. - 18.00

SSU PENDIK-Novi Pazar

20.11.2019. - 18.00

20.11.2019. - 18.00

NOVI PAZAR-Novi Pazar

1 - 3

MLADI RADNIK-Pozarevac

RADOVANOVIC ZORAN
STEVANOVIC DJORDJE

20.11.2019. - 18.00

1 - 3

NOVI PAZAR-Novi Pazar

MLADI RADNIK-Pozarevac

3.12.2019. - 00.00

HS Dudova suma - Subotica

3.12.2019. - 00.00

3.12.2019. - 00.00

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

-

NIS - Nis


3.12.2019. - 00.00

-

MOK SPARTAK (SU)- Subotica

NIS - Nis

3.12.2019. - 00.00

SC "POZAREVAC" - Pozarevac

3.12.2019. - 00.00

3.12.2019. - 00.00

MLADI RADNIK-Pozarevac

-

NOVI PAZAR-Novi Pazar


3.12.2019. - 00.00

-

MLADI RADNIK-Pozarevac

NOVI PAZAR-Novi Pazar

3.12.2019. - 00.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

3.12.2019. - 00.00

3.12.2019. - 00.00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

-

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac


3.12.2019. - 00.00

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

3.12.2019. - 00.00

USC Voždovac-Beograd

3.12.2019. - 00.00

3.12.2019. - 00.00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

-

PARTIZAN-Beograd


3.12.2019. - 00.00

-

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

PARTIZAN-Beograd

5.12.2019. - 00.00

SH Jezero - Kragujevac

5.12.2019. - 00.00

5.12.2019. - 00.00

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

-

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

ROGIC DEJAN
SAVIC DARKO

5.12.2019. - 00.00

-

SPD MOK RADNICKI DOO-Kragujevac

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad



POLUFINALE 55 KUPA SRBIJE

Još nema zakazanih mečeva



FINALE 55.KUPA SRBIJE

Još nema zakazanih mečeva