PRVA LIGA Seniorke

PRVA LIGA Seniorke

select
PRVA LIGA Srbije (W) PRVA LIGA Srbije (W) Matches

I KOLO Prva Liga (W)

25.10.2019. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

25.10.2019. - 19.30

25.10.2019. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 0

DINAMO-Pancevo

OCENAS JAN

25.10.2019. - 19.30

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

DINAMO-Pancevo

26.10.2019. - 15.00

SC "RADNICKI" - Beograd

26.10.2019. - 15.00

26.10.2019. - 15.00

RADNICKI BEOGRAD

0 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

PEIC MARIO
DAVIDOVIC MILICA

26.10.2019. - 15.00

0 - 3

RADNICKI BEOGRAD

OMLADINAC - Novi Banovci

26.10.2019. - 17.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

26.10.2019. - 17.00

26.10.2019. - 17.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

2 - 3

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

ILIC TIJANA
VITOROVIC DRAGANA

26.10.2019. - 17.00

2 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

26.10.2019. - 18.00

JU "Sportska hala"

26.10.2019. - 18.00

26.10.2019. - 18.00

VRANJE - Vranje

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

BRKIC NIKOLA

26.10.2019. - 18.00

3 - 0

VRANJE - Vranje

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

27.10.2019. - 18.00

SC "Student"

27.10.2019. - 18.00

27.10.2019. - 18.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3 - 1

RODA - Beograd

TULIMIROVIC MARIJA
PRICA VLADAN

27.10.2019. - 18.00

3 - 1

SRBIJANKA 014 - Valjevo

RODA - Beograd



II KOLO Prva Liga (W)

2.11.2019. - 15.00

OS "Milan Dj.Milicevic"

2.11.2019. - 15.00

2.11.2019. - 15.00

RODA - Beograd

2 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

JOVIC VLADIMIR
JOKANOVIC VLADIMIR

2.11.2019. - 15.00

2 - 3

RODA - Beograd

SREM-Sremska Mitrovica

2.11.2019. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

2.11.2019. - 16.00

2.11.2019. - 16.00

DINAMO-Pancevo

1 - 3

VRANJE - Vranje

DAVIDOVIC MILICA
BOMPORAS GEORGIOS

2.11.2019. - 16.00

1 - 3

DINAMO-Pancevo

VRANJE - Vranje

2.11.2019. - 17.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

2.11.2019. - 17.00

2.11.2019. - 17.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 0

RADNICKI BEOGRAD

PETROVIC ALEKSANDAR
GRUJIC MARKO

2.11.2019. - 17.00

3 - 0

SMEDEREVO (W) - Smederevo

RADNICKI BEOGRAD

2.11.2019. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

2.11.2019. - 19.00

2.11.2019. - 19.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

BICANIN MILAN
KOVACEVIC SAVO

2.11.2019. - 19.00

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

3.11.2019. - 18.00

OS "Nikola Tesla"

3.11.2019. - 18.00

3.11.2019. - 18.00

OMLADINAC - Novi Banovci

3 - 1

SRBIJANKA 014 - Valjevo

TULIMIROVIC MARIJA
TODOROVIC VLADAN

3.11.2019. - 18.00

3 - 1

OMLADINAC - Novi Banovci

SRBIJANKA 014 - Valjevo



III KOLO Prva Liga (W)

8.11.2019. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

8.11.2019. - 19.30

8.11.2019. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 0

OMLADINAC - Novi Banovci

VITOROVIC DRAGANA
LUGIC OLIVERA

8.11.2019. - 19.30

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

OMLADINAC - Novi Banovci

9.11.2019. - 16.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

9.11.2019. - 16.00

9.11.2019. - 16.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

3 - 0

DINAMO-Pancevo

TULIMIROVIC MARIJA
TODOROVIC VLADAN

9.11.2019. - 16.00

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

DINAMO-Pancevo

9.11.2019. - 17.00

SC "RADNICKI" - Beograd

9.11.2019. - 17.00

9.11.2019. - 17.00

RADNICKI BEOGRAD

3 - 1

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

CVETKOVIC VLADIMIR
BRKIC NIKOLA

9.11.2019. - 17.00

3 - 1

RADNICKI BEOGRAD

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

9.11.2019. - 17.00

SC "Student"

9.11.2019. - 17.00

9.11.2019. - 17.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3 - 1

SMEDEREVO (W) - Smederevo

JOKANOVIC VLADIMIR
BICANIN MILAN

9.11.2019. - 17.00

3 - 1

SRBIJANKA 014 - Valjevo

SMEDEREVO (W) - Smederevo

9.11.2019. - 18.00

JU "Sportska hala"

9.11.2019. - 18.00

9.11.2019. - 18.00

VRANJE - Vranje

3 - 1

RODA - Beograd

GRUJIC MARKO
PETROVIC ALEKSANDAR

9.11.2019. - 18.00

3 - 1

VRANJE - Vranje

RODA - Beograd



IV KOLO Prva Liga (W)

15.11.2019. - 17.00

SC "SUMICE" - Beograd

15.11.2019. - 17.00

15.11.2019. - 17.00

RODA - Beograd

3 - 2

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

LUGIC OLIVERA
PEIC MARIO

15.11.2019. - 17.00

3 - 2

RODA - Beograd

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

15.11.2019. - 20.15

SH BREZA-Gornji Milanovac

15.11.2019. - 20.15

15.11.2019. - 20.15

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 0

DINAMO-Pancevo

JOKANOVIC VLADIMIR
BICANIN MILAN

15.11.2019. - 20.15

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

DINAMO-Pancevo

16.11.2019. - 16.00

SC "RADNICKI" - Beograd

16.11.2019. - 16.00

16.11.2019. - 16.00

RADNICKI BEOGRAD

3 - 2

SRBIJANKA 014 - Valjevo

DAVIDOVIC MILICA
BOMPORAS GEORGIOS

16.11.2019. - 16.00

3 - 2

RADNICKI BEOGRAD

SRBIJANKA 014 - Valjevo

16.11.2019. - 17.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

16.11.2019. - 17.00

16.11.2019. - 17.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

0 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

PRICA VLADAN
GALIC MIRJANA

16.11.2019. - 17.00

0 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

SREM-Sremska Mitrovica

17.11.2019. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

17.11.2019. - 18.00

17.11.2019. - 18.00

OMLADINAC - Novi Banovci

3 - 2

VRANJE - Vranje

VITOROVIC DRAGANA
TODOROVIC VLADAN

17.11.2019. - 18.00

3 - 2

OMLADINAC - Novi Banovci

VRANJE - Vranje



V KOLO Prva Liga (W)

22.11.2019. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

22.11.2019. - 19.30

22.11.2019. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

-

RADNICKI BEOGRAD

LOSIC MILICA

22.11.2019. - 19.30

-

SREM-Sremska Mitrovica

RADNICKI BEOGRAD

23.11.2019. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

23.11.2019. - 16.00

23.11.2019. - 16.00

DINAMO-Pancevo

-

RODA - Beograd

OCENAS JAN
PEIC MARIO

23.11.2019. - 16.00

-

DINAMO-Pancevo

RODA - Beograd

23.11.2019. - 17.00

SC "Student"

23.11.2019. - 17.00

23.11.2019. - 17.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

-

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

STANKOVIC MARKO

23.11.2019. - 17.00

-

SRBIJANKA 014 - Valjevo

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

23.11.2019. - 18.00

JU "Sportska hala"

23.11.2019. - 18.00

23.11.2019. - 18.00

VRANJE - Vranje

-

SMEDEREVO (W) - Smederevo

JOVIC VLADIMIR
STANKOVIC MARKO

23.11.2019. - 18.00

-

VRANJE - Vranje

SMEDEREVO (W) - Smederevo

24.11.2019. - 16.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

24.11.2019. - 16.00

24.11.2019. - 16.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

-

OMLADINAC - Novi Banovci

TODOROVIC VLADAN

24.11.2019. - 16.00

-

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

OMLADINAC - Novi Banovci



VI KOLO Prva Liga (W)

29.11.2019. - 00.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

29.11.2019. - 00.00

29.11.2019. - 00.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

-

RODA - Beograd


29.11.2019. - 00.00

-

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

RODA - Beograd

29.11.2019. - 00.00

OS "Nikola Tesla"

29.11.2019. - 00.00

29.11.2019. - 00.00

OMLADINAC - Novi Banovci

-

DINAMO-Pancevo


29.11.2019. - 00.00

-

OMLADINAC - Novi Banovci

DINAMO-Pancevo

29.11.2019. - 00.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

29.11.2019. - 00.00

29.11.2019. - 00.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

-

SPARTAK Ljig (W) - Ljig


29.11.2019. - 00.00

-

SMEDEREVO (W) - Smederevo

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

29.11.2019. - 00.00

SC "RADNICKI" - Beograd

29.11.2019. - 00.00

29.11.2019. - 00.00

RADNICKI BEOGRAD

-

VRANJE - Vranje


29.11.2019. - 00.00

-

RADNICKI BEOGRAD

VRANJE - Vranje

29.11.2019. - 00.00

29.11.2019. - 00.00

29.11.2019. - 00.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

-

SREM-Sremska Mitrovica


29.11.2019. - 00.00

-

SRBIJANKA 014 - Valjevo

SREM-Sremska Mitrovica



VII KOLO Prva Liga (W)

6.12.2019. - 00.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

6.12.2019. - 00.00

6.12.2019. - 00.00

SREM-Sremska Mitrovica

-

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac


6.12.2019. - 00.00

-

SREM-Sremska Mitrovica

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

6.12.2019. - 00.00

JU "Sportska hala"

6.12.2019. - 00.00

6.12.2019. - 00.00

VRANJE - Vranje

-

SRBIJANKA 014 - Valjevo


6.12.2019. - 00.00

-

VRANJE - Vranje

SRBIJANKA 014 - Valjevo

6.12.2019. - 00.00

6.12.2019. - 00.00

6.12.2019. - 00.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

-

RADNICKI BEOGRAD


6.12.2019. - 00.00

-

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

RADNICKI BEOGRAD

6.12.2019. - 00.00

SH Streliste - Pancevo

6.12.2019. - 00.00

6.12.2019. - 00.00

DINAMO-Pancevo

-

SMEDEREVO (W) - Smederevo


6.12.2019. - 00.00

-

DINAMO-Pancevo

SMEDEREVO (W) - Smederevo

6.12.2019. - 00.00

OS "Milan Dj.Milicevic"

6.12.2019. - 00.00

6.12.2019. - 00.00

RODA - Beograd

-

OMLADINAC - Novi Banovci


6.12.2019. - 00.00

-

RODA - Beograd

OMLADINAC - Novi Banovci



VIII KOLO Prva Liga (W)

13.12.2019. - 00.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

13.12.2019. - 00.00

13.12.2019. - 00.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

-

OMLADINAC - Novi Banovci


13.12.2019. - 00.00

-

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

OMLADINAC - Novi Banovci

13.12.2019. - 00.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

13.12.2019. - 00.00

13.12.2019. - 00.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

-

RODA - Beograd


13.12.2019. - 00.00

-

SMEDEREVO (W) - Smederevo

RODA - Beograd

13.12.2019. - 00.00

SC "RADNICKI" - Beograd

13.12.2019. - 00.00

13.12.2019. - 00.00

RADNICKI BEOGRAD

-

DINAMO-Pancevo


13.12.2019. - 00.00

-

RADNICKI BEOGRAD

DINAMO-Pancevo

13.12.2019. - 00.00

13.12.2019. - 00.00

13.12.2019. - 00.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

-

SPARTAK Ljig (W) - Ljig


13.12.2019. - 00.00

-

SRBIJANKA 014 - Valjevo

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

13.12.2019. - 00.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

13.12.2019. - 00.00

13.12.2019. - 00.00

SREM-Sremska Mitrovica

-

VRANJE - Vranje


13.12.2019. - 00.00

-

SREM-Sremska Mitrovica

VRANJE - Vranje



IX KOLO Prva Liga (W)

20.12.2019. - 00.00

JU "Sportska hala"

20.12.2019. - 00.00

20.12.2019. - 00.00

VRANJE - Vranje

-

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac


20.12.2019. - 00.00

-

VRANJE - Vranje

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

20.12.2019. - 00.00

20.12.2019. - 00.00

20.12.2019. - 00.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

-

SREM-Sremska Mitrovica


20.12.2019. - 00.00

-

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

SREM-Sremska Mitrovica

20.12.2019. - 00.00

SH Streliste - Pancevo

20.12.2019. - 00.00

20.12.2019. - 00.00

DINAMO-Pancevo

-

SRBIJANKA 014 - Valjevo


20.12.2019. - 00.00

-

DINAMO-Pancevo

SRBIJANKA 014 - Valjevo

20.12.2019. - 00.00

OS "Milan Dj.Milicevic"

20.12.2019. - 00.00

20.12.2019. - 00.00

RODA - Beograd

-

RADNICKI BEOGRAD


20.12.2019. - 00.00

-

RODA - Beograd

RADNICKI BEOGRAD

20.12.2019. - 00.00

OS "Nikola Tesla"

20.12.2019. - 00.00

20.12.2019. - 00.00

OMLADINAC - Novi Banovci

-

SMEDEREVO (W) - Smederevo


20.12.2019. - 00.00

-

OMLADINAC - Novi Banovci

SMEDEREVO (W) - Smederevo



X KOLO Prva Liga (W)

24.1.2020. - 00.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

24.1.2020. - 00.00

24.1.2020. - 00.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

-

SMEDEREVO (W) - Smederevo


24.1.2020. - 00.00

-

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

SMEDEREVO (W) - Smederevo

24.1.2020. - 00.00

OS "Nikola Tesla"

24.1.2020. - 00.00

24.1.2020. - 00.00

OMLADINAC - Novi Banovci

-

RADNICKI BEOGRAD


24.1.2020. - 00.00

-

OMLADINAC - Novi Banovci

RADNICKI BEOGRAD

24.1.2020. - 00.00