PRVA LIGA Seniorke

PRVA LIGA Seniorke

select
PRVA LIGA Srbije (W) PRVA LIGA Srbije (W) Matches

I KOLO Prva Liga (W)

25.10.2019. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

25.10.2019. - 19.30

25.10.2019. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 0

DINAMO-Pancevo

OCENAS JAN

25.10.2019. - 19.30

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

DINAMO-Pancevo

26.10.2019. - 15.00

SC "RADNICKI" - Beograd

26.10.2019. - 15.00

26.10.2019. - 15.00

RADNICKI BEOGRAD

0 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

PEIC MARIO
DAVIDOVIC MILICA

26.10.2019. - 15.00

0 - 3

RADNICKI BEOGRAD

OMLADINAC - Novi Banovci

26.10.2019. - 17.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

26.10.2019. - 17.00

26.10.2019. - 17.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

2 - 3

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

ILIC TIJANA
VITOROVIC DRAGANA

26.10.2019. - 17.00

2 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

26.10.2019. - 18.00

JU "Sportska hala"

26.10.2019. - 18.00

26.10.2019. - 18.00

VRANJE - Vranje

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

BRKIC NIKOLA

26.10.2019. - 18.00

3 - 0

VRANJE - Vranje

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

27.10.2019. - 18.00

SC "Student"

27.10.2019. - 18.00

27.10.2019. - 18.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3 - 1

RODA - Beograd

TULIMIROVIC MARIJA
PRICA VLADAN

27.10.2019. - 18.00

3 - 1

SRBIJANKA 014 - Valjevo

RODA - Beograd



II KOLO Prva Liga (W)

2.11.2019. - 15.00

OS "Milan Dj.Milicevic"

2.11.2019. - 15.00

2.11.2019. - 15.00

RODA - Beograd

2 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

JOVIC VLADIMIR
JOKANOVIC VLADIMIR

2.11.2019. - 15.00

2 - 3

RODA - Beograd

SREM-Sremska Mitrovica

2.11.2019. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

2.11.2019. - 16.00

2.11.2019. - 16.00

DINAMO-Pancevo

1 - 3

VRANJE - Vranje

DAVIDOVIC MILICA
BOMPORAS GEORGIOS

2.11.2019. - 16.00

1 - 3

DINAMO-Pancevo

VRANJE - Vranje

2.11.2019. - 17.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

2.11.2019. - 17.00

2.11.2019. - 17.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 0

RADNICKI BEOGRAD

PETROVIC ALEKSANDAR
GRUJIC MARKO

2.11.2019. - 17.00

3 - 0

SMEDEREVO (W) - Smederevo

RADNICKI BEOGRAD

2.11.2019. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

2.11.2019. - 19.00

2.11.2019. - 19.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

BICANIN MILAN
KOVACEVIC SAVO

2.11.2019. - 19.00

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

3.11.2019. - 18.00

OS "Nikola Tesla"

3.11.2019. - 18.00

3.11.2019. - 18.00

OMLADINAC - Novi Banovci

3 - 1

SRBIJANKA 014 - Valjevo

TULIMIROVIC MARIJA
TODOROVIC VLADAN

3.11.2019. - 18.00

3 - 1

OMLADINAC - Novi Banovci

SRBIJANKA 014 - Valjevo



III KOLO Prva Liga (W)

8.11.2019. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

8.11.2019. - 19.30

8.11.2019. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 0

OMLADINAC - Novi Banovci

VITOROVIC DRAGANA
LUGIC OLIVERA

8.11.2019. - 19.30

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

OMLADINAC - Novi Banovci

9.11.2019. - 16.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

9.11.2019. - 16.00

9.11.2019. - 16.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

3 - 0

DINAMO-Pancevo

TULIMIROVIC MARIJA
TODOROVIC VLADAN

9.11.2019. - 16.00

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

DINAMO-Pancevo

9.11.2019. - 17.00

SC "RADNICKI" - Beograd

9.11.2019. - 17.00

9.11.2019. - 17.00

RADNICKI BEOGRAD

3 - 1

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

CVETKOVIC VLADIMIR
BRKIC NIKOLA

9.11.2019. - 17.00

3 - 1

RADNICKI BEOGRAD

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

9.11.2019. - 17.00

SC "Student"

9.11.2019. - 17.00

9.11.2019. - 17.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3 - 1

SMEDEREVO (W) - Smederevo

JOKANOVIC VLADIMIR
BICANIN MILAN

9.11.2019. - 17.00

3 - 1

SRBIJANKA 014 - Valjevo

SMEDEREVO (W) - Smederevo

9.11.2019. - 18.00

JU "Sportska hala"

9.11.2019. - 18.00

9.11.2019. - 18.00

VRANJE - Vranje

3 - 1

RODA - Beograd

GRUJIC MARKO
PETROVIC ALEKSANDAR

9.11.2019. - 18.00

3 - 1

VRANJE - Vranje

RODA - Beograd



IV KOLO Prva Liga (W)

15.11.2019. - 17.00

SC "SUMICE" - Beograd

15.11.2019. - 17.00

15.11.2019. - 17.00

RODA - Beograd

3 - 2

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

LUGIC OLIVERA
PEIC MARIO

15.11.2019. - 17.00

3 - 2

RODA - Beograd

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

15.11.2019. - 20.15

SH BREZA-Gornji Milanovac

15.11.2019. - 20.15

15.11.2019. - 20.15

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 0

DINAMO-Pancevo

JOKANOVIC VLADIMIR
BICANIN MILAN

15.11.2019. - 20.15

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

DINAMO-Pancevo

16.11.2019. - 16.00

SC "RADNICKI" - Beograd

16.11.2019. - 16.00

16.11.2019. - 16.00

RADNICKI BEOGRAD

3 - 2

SRBIJANKA 014 - Valjevo

DAVIDOVIC MILICA
BOMPORAS GEORGIOS

16.11.2019. - 16.00

3 - 2

RADNICKI BEOGRAD

SRBIJANKA 014 - Valjevo

16.11.2019. - 17.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

16.11.2019. - 17.00

16.11.2019. - 17.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

0 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

PRICA VLADAN
GALIC MIRJANA

16.11.2019. - 17.00

0 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

SREM-Sremska Mitrovica

17.11.2019. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

17.11.2019. - 18.00

17.11.2019. - 18.00

OMLADINAC - Novi Banovci

3 - 2

VRANJE - Vranje

VITOROVIC DRAGANA
TODOROVIC VLADAN

17.11.2019. - 18.00

3 - 2

OMLADINAC - Novi Banovci

VRANJE - Vranje



V KOLO Prva Liga (W)

22.11.2019. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

22.11.2019. - 19.30

22.11.2019. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 0

RADNICKI BEOGRAD

LOSIC MILICA

22.11.2019. - 19.30

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

RADNICKI BEOGRAD

23.11.2019. - 16.00

SH Streliste - Pancevo

23.11.2019. - 16.00

23.11.2019. - 16.00

DINAMO-Pancevo

0 - 3

RODA - Beograd

OCENAS JAN
PEIC MARIO

23.11.2019. - 16.00

0 - 3

DINAMO-Pancevo

RODA - Beograd

23.11.2019. - 17.00

SC "Student"

23.11.2019. - 17.00

23.11.2019. - 17.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3 - 1

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

STANKOVIC MARKO

23.11.2019. - 17.00

3 - 1

SRBIJANKA 014 - Valjevo

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

23.11.2019. - 18.00

JU "Sportska hala"

23.11.2019. - 18.00

23.11.2019. - 18.00

VRANJE - Vranje

3 - 0

SMEDEREVO (W) - Smederevo

JOVIC VLADIMIR
STANKOVIC MARKO

23.11.2019. - 18.00

3 - 0

VRANJE - Vranje

SMEDEREVO (W) - Smederevo

24.11.2019. - 16.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

24.11.2019. - 16.00

24.11.2019. - 16.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

1 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

TODOROVIC VLADAN

24.11.2019. - 16.00

1 - 3

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

OMLADINAC - Novi Banovci



VI KOLO Prva Liga (W)

29.11.2019. - 20.15

SH BREZA-Gornji Milanovac

29.11.2019. - 20.15

29.11.2019. - 20.15

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 1

RODA - Beograd

BOMPORAS GEORGIOS
LUGIC OLIVERA

29.11.2019. - 20.15

3 - 1

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

RODA - Beograd

30.11.2019. - 15.00

SC "RADNICKI" - Beograd

30.11.2019. - 15.00

30.11.2019. - 15.00

RADNICKI BEOGRAD

3 - 1

VRANJE - Vranje

ILIC TIJANA
JOVIC VLADIMIR

30.11.2019. - 15.00

3 - 1

RADNICKI BEOGRAD

VRANJE - Vranje

30.11.2019. - 17.00

SC "Student"

30.11.2019. - 17.00

30.11.2019. - 17.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

2 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

PETROVIC ALEKSANDAR
GRUJIC MARKO

30.11.2019. - 17.00

2 - 3

SRBIJANKA 014 - Valjevo

SREM-Sremska Mitrovica

30.11.2019. - 20.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

30.11.2019. - 20.00

30.11.2019. - 20.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 1

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

MILADINOVIC MILAN
BRKIC NIKOLA

30.11.2019. - 20.00

3 - 1

SMEDEREVO (W) - Smederevo

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

4.12.2019. - 20.30

Hala Sportova - Stara Pazova

4.12.2019. - 20.30

4.12.2019. - 20.30

OMLADINAC - Novi Banovci

3 - 0

DINAMO-Pancevo

TODOROVIC VLADAN
PRICA VLADAN

4.12.2019. - 20.30

3 - 0

OMLADINAC - Novi Banovci

DINAMO-Pancevo



VII KOLO Prva Liga (W)

6.12.2019. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

6.12.2019. - 19.30

6.12.2019. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

VITOROVIC DRAGANA
JOKANOVIC VLADIMIR

6.12.2019. - 19.30

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

7.12.2019. - 18.00

JU "Sportska hala"

7.12.2019. - 18.00

7.12.2019. - 18.00

VRANJE - Vranje

1 - 3

SRBIJANKA 014 - Valjevo

BICANIN MILAN

7.12.2019. - 18.00

1 - 3

VRANJE - Vranje

SRBIJANKA 014 - Valjevo

7.12.2019. - 19.00

SC "SUMICE" - Beograd

7.12.2019. - 19.00

7.12.2019. - 19.00

RODA - Beograd

1 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

PEIC MARIO
BOMPORAS GEORGIOS

7.12.2019. - 19.00

1 - 3

RODA - Beograd

OMLADINAC - Novi Banovci

8.12.2019. - 16.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

8.12.2019. - 16.00

8.12.2019. - 16.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

0 - 3

RADNICKI BEOGRAD

TULIMIROVIC MARIJA

8.12.2019. - 16.00

0 - 3

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

RADNICKI BEOGRAD

8.12.2019. - 19.30

SH Streliste - Pancevo

8.12.2019. - 19.30

8.12.2019. - 19.30

DINAMO-Pancevo

3 - 2

SMEDEREVO (W) - Smederevo

BRKIC NIKOLA
MILADINOVIC MILAN

8.12.2019. - 19.30

3 - 2

DINAMO-Pancevo

SMEDEREVO (W) - Smederevo



VIII KOLO Prva Liga (W)

13.12.2019. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

13.12.2019. - 19.30

13.12.2019. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 0

VRANJE - Vranje

ROLJ BOZIDAR
OCENAS JAN

13.12.2019. - 19.30

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

VRANJE - Vranje

14.12.2019. - 15.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

14.12.2019. - 15.00

14.12.2019. - 15.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

2 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

STANKOVIC MARKO
TODOROVIC VLADAN

14.12.2019. - 15.00

2 - 3

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

OMLADINAC - Novi Banovci

14.12.2019. - 15.00

SC "RADNICKI" - Beograd

14.12.2019. - 15.00

14.12.2019. - 15.00

RADNICKI BEOGRAD

3 - 0

DINAMO-Pancevo


LUGIC OLIVERA

14.12.2019. - 15.00

3 - 0

RADNICKI BEOGRAD

DINAMO-Pancevo

14.12.2019. - 17.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

14.12.2019. - 17.00

14.12.2019. - 17.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

2 - 3

RODA - Beograd

BICANIN MILAN

14.12.2019. - 17.00

2 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

RODA - Beograd

14.12.2019. - 17.00

SC "Student"

14.12.2019. - 17.00

14.12.2019. - 17.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

GRUJIC MARKO
JOKANOVIC VLADIMIR

14.12.2019. - 17.00

3 - 0

SRBIJANKA 014 - Valjevo

SPARTAK Ljig (W) - Ljig



IX KOLO Prva Liga (W)

21.12.2019. - 18.00

JU "Sportska hala"

21.12.2019. - 18.00

21.12.2019. - 18.00

VRANJE - Vranje

3 - 2

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

JOVIC VLADIMIR

21.12.2019. - 18.00

3 - 2

VRANJE - Vranje

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

21.12.2019. - 20.15

SH Streliste - Pancevo

21.12.2019. - 20.15

21.12.2019. - 20.15

DINAMO-Pancevo

3 - 1

SRBIJANKA 014 - Valjevo

BOMPORAS GEORGIOS

21.12.2019. - 20.15

3 - 1

DINAMO-Pancevo

SRBIJANKA 014 - Valjevo

22.12.2019. - 16.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

22.12.2019. - 16.00

22.12.2019. - 16.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

0 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

LUGIC OLIVERA

22.12.2019. - 16.00

0 - 3

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

SREM-Sremska Mitrovica

22.12.2019. - 18.00

OS "Nikola Tesla"

22.12.2019. - 18.00

22.12.2019. - 18.00

OMLADINAC - Novi Banovci

3 - 2

SMEDEREVO (W) - Smederevo

ILIC TIJANA
PAPOVIC DRAGAN

22.12.2019. - 18.00

3 - 2

OMLADINAC - Novi Banovci

SMEDEREVO (W) - Smederevo

22.12.2019. - 20.00

SC "SUMICE" - Beograd

22.12.2019. - 20.00

22.12.2019. - 20.00

RODA - Beograd

0 - 3

RADNICKI BEOGRAD


22.12.2019. - 20.00

0 - 3

RODA - Beograd

RADNICKI BEOGRAD



X KOLO Prva Liga (W)

25.1.2020. - 19.00

OS "Nikola Tesla"

25.1.2020. - 19.00

25.1.2020. - 19.00

OMLADINAC - Novi Banovci

2 - 3

RADNICKI BEOGRAD

STOJANAC VLADIMIR
MILOSEVIC MILAN

25.1.2020. - 19.00

2 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

RADNICKI BEOGRAD

25.1.2020. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

25.1.2020. - 19.00

25.1.2020. - 19.00

DINAMO-Pancevo