PRVA LIGA SENIORI

PRVA LIGA SENIORI

select
PRVA LIGA SRBIJE PRVA LIGA SRBIJE Matches

I KOLO Prva Liga

26.10.2019. - 16.30

SC "Student"

26.10.2019. - 16.30

26.10.2019. - 16.30

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

3 - 1

NOVI SAD-Novi Sad

TODOROVIC VLADAN
BICANIN MILAN

26.10.2019. - 16.30

3 - 1

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

NOVI SAD-Novi Sad

26.10.2019. - 17.00

SH Streliste - Pancevo

26.10.2019. - 17.00

26.10.2019. - 17.00

BORAC - Starcevo

3 - 0

VGSK - Veliko Gradiste

JOVIC VLADIMIR
PAPOVIC DRAGAN

26.10.2019. - 17.00

3 - 0

BORAC - Starcevo

VGSK - Veliko Gradiste

26.10.2019. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

26.10.2019. - 19.00

26.10.2019. - 19.00

SPARTAK-Ljig

3 - 0

MLADENOVAC-Mladenovac

MILOSEVIC VLADIMIR

26.10.2019. - 19.00

3 - 0

SPARTAK-Ljig

MLADENOVAC-Mladenovac

26.10.2019. - 20.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

26.10.2019. - 20.00

26.10.2019. - 20.00

SMEDEREVO CARINA

3 - 2

KLEK SRBIJASUME

RAKICEVIC MILOS
ROLJ BOZIDAR

26.10.2019. - 20.00

3 - 2

SMEDEREVO CARINA

KLEK SRBIJASUME

27.10.2019. - 18.00

27.10.2019. - 18.00

27.10.2019. - 18.00

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

3 - 1

ZELEZNICAR

JOKANOVIC VLADIMIR
PETROVIC ALEKSANDAR

27.10.2019. - 18.00

3 - 1

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

ZELEZNICAR



II KOLO Prva Liga

1.11.2019. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

1.11.2019. - 20.00

1.11.2019. - 20.00

NOVI SAD-Novi Sad

3 - 2

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac


PEIC MARIO

1.11.2019. - 20.00

3 - 2

NOVI SAD-Novi Sad

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

2.11.2019. - 19.00

2.11.2019. - 19.00

2.11.2019. - 19.00

VGSK - Veliko Gradiste

3 - 2

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

PRICA VLADAN

2.11.2019. - 19.00

3 - 2

VGSK - Veliko Gradiste

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

2.11.2019. - 19.00

SRC "Ljubomir Ivanovic-Gedza"

2.11.2019. - 19.00

2.11.2019. - 19.00

MLADENOVAC-Mladenovac

0 - 3

BORAC - Starcevo

VITOROVIC DRAGANA
MILOSEVIC MILAN

2.11.2019. - 19.00

0 - 3

MLADENOVAC-Mladenovac

BORAC - Starcevo

2.11.2019. - 20.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

2.11.2019. - 20.00

2.11.2019. - 20.00

SMEDEREVO CARINA

0 - 3

SPARTAK-Ljig

TODOROVIC VLADAN
PETROVIC ALEKSANDAR

2.11.2019. - 20.00

0 - 3

SMEDEREVO CARINA

SPARTAK-Ljig

5.11.2019. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

5.11.2019. - 19.00

5.11.2019. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

3 - 0

ZELEZNICAR

GALIC MIRJANA
LUGIC OLIVERA

5.11.2019. - 19.00

3 - 0

KLEK SRBIJASUME

ZELEZNICAR



III KOLO Prva Liga

8.11.2019. - 17.00

SH Streliste - Pancevo

8.11.2019. - 17.00

8.11.2019. - 17.00

BORAC - Starcevo

3 - 1

SMEDEREVO CARINA

VUKOVIC JOVANA
PRICA VLADAN

8.11.2019. - 17.00

3 - 1

BORAC - Starcevo

SMEDEREVO CARINA

9.11.2019. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

9.11.2019. - 19.00

9.11.2019. - 19.00

SPARTAK-Ljig

3 - 0

KLEK SRBIJASUME

JOVANOVIC JOVAN
MILOSEVIC MILAN

9.11.2019. - 19.00

3 - 0

SPARTAK-Ljig

KLEK SRBIJASUME

9.11.2019. - 19.00

9.11.2019. - 19.00

9.11.2019. - 19.00

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

3 - 0

VGSK - Veliko Gradiste

RAKICEVIC MILOS
JOKANOVIC VLADIMIR

9.11.2019. - 19.00

3 - 0

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

VGSK - Veliko Gradiste

9.11.2019. - 20.30

SC "Student"

9.11.2019. - 20.30

9.11.2019. - 20.30

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

3 - 0

MLADENOVAC-Mladenovac

ROLJ BOZIDAR
ILIC TIJANA

9.11.2019. - 20.30

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

MLADENOVAC-Mladenovac

10.11.2019. - 19.00

SD Radnicki

10.11.2019. - 19.00

10.11.2019. - 19.00

ZELEZNICAR

3 - 2

NOVI SAD MANEKS

LOSIC MILICA
POPOVIC TOMISLAV

10.11.2019. - 19.00

3 - 2

ZELEZNICAR

NOVI SAD MANEKS



IV KOLO Prva Liga

15.11.2019. - 20.00

SRC "Ljubomir Ivanovic-Gedza"

15.11.2019. - 20.00

15.11.2019. - 20.00

MLADENOVAC-Mladenovac

0 - 3

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

BRKIC NIKOLA

15.11.2019. - 20.00

0 - 3

MLADENOVAC-Mladenovac

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

16.11.2019. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

16.11.2019. - 19.00

16.11.2019. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

3 - 1

NOVI SAD-Novi Sad

VUKOVIC JOVANA
MILOSEVIC VLADIMIR

16.11.2019. - 19.00

3 - 1

KLEK SRBIJASUME

NOVI SAD-Novi Sad

16.11.2019. - 19.00

16.11.2019. - 19.00

16.11.2019. - 19.00

VGSK - Veliko Gradiste

3 - 2

ZELEZNICAR

ILIC TIJANA
PAPOVIC DRAGAN

16.11.2019. - 19.00

3 - 2

VGSK - Veliko Gradiste

ZELEZNICAR

16.11.2019. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

16.11.2019. - 19.00

16.11.2019. - 19.00

SPARTAK-Ljig

2 - 3

BORAC - Starcevo

KOVACEVIC SAVO
DJERFI BILJANA

16.11.2019. - 19.00

2 - 3

SPARTAK-Ljig

BORAC - Starcevo

16.11.2019. - 20.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

16.11.2019. - 20.00

16.11.2019. - 20.00

SMEDEREVO CARINA

3 - 1

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

JOVIC VLADIMIR
TULIMIROVIC MARIJA

16.11.2019. - 20.00

3 - 1

SMEDEREVO CARINA

VA-014 BAUWESEN - Valjevo



V KOLO Prva Liga

23.11.2019. - 15.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

23.11.2019. - 15.00

23.11.2019. - 15.00

NOVI SAD-Novi Sad

3 - 0

VGSK - Veliko Gradiste

TULIMIROVIC MARIJA
LUGIC OLIVERA

23.11.2019. - 15.00

3 - 0

NOVI SAD-Novi Sad

VGSK - Veliko Gradiste

23.11.2019. - 16.00

SC "Student"

23.11.2019. - 16.00

23.11.2019. - 16.00

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

2 - 3

SPARTAK-Ljig

STOJANAC VLADIMIR
ROLJ BOZIDAR

23.11.2019. - 16.00

2 - 3

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

SPARTAK-Ljig

23.11.2019. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

23.11.2019. - 19.00

23.11.2019. - 19.00

BORAC - Starcevo

3 - 1

KLEK SRBIJASUME

RAKICEVIC MILOS
MILOSEVIC MILAN

23.11.2019. - 19.00

3 - 1

BORAC - Starcevo

KLEK SRBIJASUME

23.11.2019. - 20.00

SD Radnicki

23.11.2019. - 20.00

23.11.2019. - 20.00

ZELEZNICAR

3 - 1

MLADENOVAC-Mladenovac

MILOSEVIC VLADIMIR
TODOROVIC VLADAN

23.11.2019. - 20.00

3 - 1

ZELEZNICAR

MLADENOVAC-Mladenovac

24.11.2019. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

24.11.2019. - 19.00

24.11.2019. - 19.00

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

0 - 3

SMEDEREVO CARINA

DAVIDOVIC MILICA
ILIC TIJANA

24.11.2019. - 19.00

0 - 3

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

SMEDEREVO CARINA



VI KOLO Prva Liga

30.11.2019. - 17.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

30.11.2019. - 17.00

30.11.2019. - 17.00

SMEDEREVO CARINA

3 - 0

ZELEZNICAR

RAKICEVIC MILOS
TULIMIROVIC MARIJA

30.11.2019. - 17.00

3 - 0

SMEDEREVO CARINA

ZELEZNICAR

30.11.2019. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

30.11.2019. - 19.00

30.11.2019. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

3 - 2

VGSK - Veliko Gradiste

OCENAS JAN
PEIC MARIO

30.11.2019. - 19.00

3 - 2

KLEK SRBIJASUME

VGSK - Veliko Gradiste

30.11.2019. - 19.00

SRC "Ljubomir Ivanovic-Gedza"

30.11.2019. - 19.00

30.11.2019. - 19.00

MLADENOVAC-Mladenovac

2 - 3

NOVI SAD-Novi Sad

PAPOVIC DRAGAN
STOJANAC VLADIMIR

30.11.2019. - 19.00

2 - 3

MLADENOVAC-Mladenovac

NOVI SAD-Novi Sad

30.11.2019. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

30.11.2019. - 19.00

30.11.2019. - 19.00

SPARTAK-Ljig

3 - 2

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

MILOSEVIC VLADIMIR
VUKOVIC JOVANA

30.11.2019. - 19.00

3 - 2

SPARTAK-Ljig

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

1.12.2019. - 17.00

SH Streliste - Pancevo

1.12.2019. - 17.00

1.12.2019. - 17.00

BORAC - Starcevo

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

JOKANOVIC VLADIMIR
DAVIDOVIC MILICA

1.12.2019. - 17.00

3 - 0

BORAC - Starcevo

VA-014 BAUWESEN - Valjevo



VII KOLO Prva Liga

7.12.2019. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

7.12.2019. - 19.00

7.12.2019. - 19.00

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

3 - 0

BORAC - Starcevo

PAPOVIC DRAGAN
LOSIC MILICA

7.12.2019. - 19.00

3 - 0

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

BORAC - Starcevo

7.12.2019. - 19.00

HS Veliko Gradiste

7.12.2019. - 19.00

7.12.2019. - 19.00

VGSK - Veliko Gradiste

3 - 1

MLADENOVAC-Mladenovac

MILOSEVIC MILAN
RAKICEVIC MILOS

7.12.2019. - 19.00

3 - 1

VGSK - Veliko Gradiste

MLADENOVAC-Mladenovac

7.12.2019. - 19.30

SD Radnicki

7.12.2019. - 19.30

7.12.2019. - 19.30

ZELEZNICAR

1 - 3

SPARTAK-Ljig

JOVIC VLADIMIR
DAVIDOVIC MILICA

7.12.2019. - 19.30

1 - 3

ZELEZNICAR

SPARTAK-Ljig

7.12.2019. - 20.00

HS "15.septembar"

7.12.2019. - 20.00

7.12.2019. - 20.00

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

3 - 0

KLEK SRBIJASUME

STANKOVIC MARKO
GALIC MIRJANA

7.12.2019. - 20.00

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

KLEK SRBIJASUME

7.12.2019. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

7.12.2019. - 20.00

7.12.2019. - 20.00

NOVI SAD-Novi Sad

3 - 1

SMEDEREVO CARINA

PRICA VLADAN
ILIC TIJANA

7.12.2019. - 20.00

3 - 1

NOVI SAD-Novi Sad

SMEDEREVO CARINA



VIII KOLO Prva Liga

14.12.2019. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

14.12.2019. - 19.00

14.12.2019. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

3 - 0

MLADENOVAC-Mladenovac

PRICA VLADAN
VITOROVIC DRAGANA

14.12.2019. - 19.00

3 - 0

KLEK SRBIJASUME

MLADENOVAC-Mladenovac

14.12.2019. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

14.12.2019. - 19.00

14.12.2019. - 19.00

SPARTAK-Ljig

3 - 0

NOVI SAD-Novi Sad

TODOROVIC VLADAN

14.12.2019. - 19.00

3 - 0

SPARTAK-Ljig

NOVI SAD-Novi Sad

14.12.2019. - 19.00

SH Streliste - Pancevo

14.12.2019. - 19.00

14.12.2019. - 19.00

BORAC - Starcevo

3 - 0

ZELEZNICAR

ILIC TIJANA
DAVIDOVIC MILICA

14.12.2019. - 19.00

3 - 0

BORAC - Starcevo

ZELEZNICAR

14.12.2019. - 20.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

14.12.2019. - 20.00

14.12.2019. - 20.00

SMEDEREVO CARINA

3 - 2

VGSK - Veliko Gradiste


BOMPORAS GEORGIOS

14.12.2019. - 20.00

3 - 2

SMEDEREVO CARINA

VGSK - Veliko Gradiste

14.12.2019. - 20.00

SC "Student"

14.12.2019. - 20.00

14.12.2019. - 20.00

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

0 - 3

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

TULIMIROVIC MARIJA

14.12.2019. - 20.00

0 - 3

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac



IX KOLO Prva Liga

20.12.2019. - 17.30

SRC "Ljubomir Ivanovic-Gedza"

20.12.2019. - 17.30

20.12.2019. - 17.30

MLADENOVAC-Mladenovac

3 - 1

SMEDEREVO CARINA

STANKOVIC MARKO
TULIMIROVIC MARIJA

20.12.2019. - 17.30

3 - 1

MLADENOVAC-Mladenovac

SMEDEREVO CARINA

20.12.2019. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

20.12.2019. - 20.00

20.12.2019. - 20.00

NOVI SAD-Novi Sad

0 - 3

BORAC - Starcevo

OCENAS JAN
RAKICEVIC MILOS

20.12.2019. - 20.00

0 - 3

NOVI SAD-Novi Sad

BORAC - Starcevo

21.12.2019. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

21.12.2019. - 19.00

21.12.2019. - 19.00

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

3 - 2

KLEK SRBIJASUME

KOVACEVIC SAVO
JOKANOVIC VLADIMIR

21.12.2019. - 19.00

3 - 2

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

KLEK SRBIJASUME

21.12.2019. - 19.00

21.12.2019. - 19.00

21.12.2019. - 19.00

VGSK - Veliko Gradiste

0 - 3

SPARTAK-Ljig

MILADINOVIC MILAN
BRKIC NIKOLA

21.12.2019. - 19.00

0 - 3

VGSK - Veliko Gradiste

SPARTAK-Ljig

22.12.2019. - 20.00

SD Radnicki

22.12.2019. - 20.00

22.12.2019. - 20.00

ZELEZNICAR

3 - 2

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

VITOROVIC DRAGANA
PRICA VLADAN

22.12.2019. - 20.00

3 - 2

ZELEZNICAR

VA-014 BAUWESEN - Valjevo



X KOLO Prva Liga

24.1.2020. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

24.1.2020. - 20.00

24.1.2020. - 20.00

NOVI SAD-Novi Sad

3 - 1

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

OCENAS JAN
RAKICEVIC MILOS

24.1.2020. - 20.00

3 - 1

NOVI SAD-Novi Sad

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

25.1.2020. - 15.30

SD Radnicki

25.1.2020. - 15.30

25.1.2020. - 15.30

ZELEZNICAR

2