2019/2020 Kup Srbije Seniorke


2019/2020 KUP SRBIJE 2019/2020 KUP SRBIJE Standing

najbolji poenter(poeni / setova)

#11

MARIJAJOVANOVIC 5,8(29/5)

#14

JELENALAZIC 5,17(93/18)

#18

SARACARIC 4,43(31/7)

#15

JELENAVULIN 4,42(106/24)

#10

ANASTASIJASEKULIC 4,33(13/3)

najbolji server(as-servis / setova)

#15

DEJANARADOJICIC 2(4/2)

#10

ANASTASIJASEKULIC 1,67(5/3)

#3

MARIJAMILJEVIC 1,33(4/3)

#12

MARIJANAPRASTALO 1(1/1)

#6

NINAGROZDANOVIC 1(3/3)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#12

JOVANAKOCIC 1,71(12/7)

#5

ALEKSANDRAGLIGORIC 1,12(27/24)

#99

BARBARABATINIC 1(2/2)

#15

JANAANDRIC 1(5/5)

#99

ANAVELJKOVIC 1(9/9)

najbolji poenter(poeni)

#15

JELENAVULIN 106

#14

JELENALAZIC 93

#13

MILANARAJLIC 86

najbolji server(as-servis)

#15

JELENAVULIN 13

#10

MILJANAGLUSAC 11

#16

ELENABAIC 9

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#10

MILJANAGLUSAC 13

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#9

TAMARAMILJEVIC 80%(12/15)

#16

ANDRIJANAPAVLASEVIC 60%(53/88)

#10

NINAKUVEKALOVIC 59%(16/27)

#99

HURUOYA 56%(23/41)

#19

TEODORAOBRENOVIC 52%(13/25)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#99

ANAVELJKOVIC 62%(21/34)

#9

ANICAKUTLESIC 59%(46/78)

#4

NEVENADZAMIC 56%(9/16)

#99

MILICATOSIC 53%(9/17)

#10

ANASTASIJASEKULIC 50%(8/16)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
VULIN J.
(UB - Ub)
BLOKER 2  
ANDRIC J.
(SREM-Sremska Mitrovica)
SMEČ 1  
SEKULIC A.
(PARTIZAN (W) - Beograd)

SMEČ 2  
RADOJICIC D.
(DINAMO-Pancevo)
BLOKER 1  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
DIZAČ 1  
FILIPOVIC J.
(LESKOVAC 98)
LIBERO 1  
VUJKOVIC J.
(PARTIZAN (W) - Beograd)
  • LIBERO 2  
    PAVLASEVIC A.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • DIZAČ 2  
    STEFANOVIC A.
    (SMEC 5)
  • BLOKER 3  
    MARKOVIC .B.
    (CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
  • BLOKER 4  
    GAJIC A.
    (ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
  • KOREKTOR 2  
    JOVANOVIC M.
    (SREM-Sremska Mitrovica)
  • SMEČ 3  
    GROZDANOVIC N.
    (LESKOVAC 98 - Leskovac)
  • SMEČ 4  
    LAZIC J.
    (TENT-Obrenovac)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
VULIN J.
(UB - Ub)
BLOKER 2  
ANDRIC J.
(SREM-Sremska Mitrovica)
SMEČ 1  
SEKULIC A.
(PARTIZAN (W) - Beograd)

SMEČ 2  
RADOJICIC D.
(DINAMO-Pancevo)
BLOKER 1  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
DIZAČ 1  
FILIPOVIC J.
(LESKOVAC 98)
LIBERO 1  
VUJKOVIC J.
(PARTIZAN (W) - Beograd)
  • LIBERO 2  
    PAVLASEVIC A.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • DIZAČ 2  
    STEFANOVIC A.
    (SMEC 5)
  • BLOKER 3  
    MARKOVIC .B.
    (CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
  • BLOKER 4  
    GAJIC A.
    (ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
  • KOREKTOR 2  
    JOVANOVIC M.
    (SREM-Sremska Mitrovica)
  • SMEČ 3  
    GROZDANOVIC N.
    (LESKOVAC 98 - Leskovac)
  • SMEČ 4  
    LAZIC J.
    (TENT-Obrenovac)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
VULIN J.
(UB - Ub)
BLOKER 2  
ANDRIC J.
(SREM-Sremska Mitrovica)
SMEČ 1  
SEKULIC A.
(PARTIZAN (W) - Beograd)

SMEČ 2  
RADOJICIC D.
(DINAMO-Pancevo)
BLOKER 1  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
DIZAČ 1  
FILIPOVIC J.
(LESKOVAC 98)
LIBERO 1  
VUJKOVIC J.
(PARTIZAN (W) - Beograd)
LIBERO 2  
PAVLASEVIC A.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
DIZAČ 2  
STEFANOVIC A.
(SMEC 5)
BLOKER 3  
MARKOVIC .B.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
SMEČ 3  
GROZDANOVIC N.
(LESKOVAC 98 - Leskovac)
BLOKER 4  
GAJIC A.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
SMEČ 4  
LAZIC J.
(TENT-Obrenovac)
KOREKTOR 2  
JOVANOVIC M.
(SREM-Sremska Mitrovica)