SUPERLIGA SENIORKE


PlayOff PlayOff Standing

najbolji poenter(poeni / setova)

#14

JELENALAZIC 5,26(400/76)

#7

NATASASAVOVIC 4,66(401/86)

#1

ALEKSANDRAGEORGIJEVA 4,49(166/37)

#4

JELENATRNIC 4(44/11)

#8

JELENASTANIMIROVIC 3,72(160/43)

najbolji server(as-servis / setova)

#1

ALEKSANDRAGEORGIJEVA 0,65(24/37)

#18

MILICAZIVANOVIC 0,64(52/81)

#4

JELENATRNIC 0,55(6/11)

#14

JOVANAMIROSAVLJEVIC 0,53(47/89)

#3

MARIJAMILJEVIC 0,52(44/85)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#11

HENAKURTAGIC 1,24(57/46)

#12

JOVANAKOCIC 1,11(83/75)

#6

BOZICAMARKOVIC 0,96(70/73)

#20

KATARINARODIC 0,84(43/51)

#9

MILENAKOPRIVICA 0,84(62/74)

najbolji poenter(poeni)

#14

JELENALAZIC 400

#3

SARAPAVLOVIC 314

#15

JELENAVULIN 305

najbolji server(as-servis)

#14

JELENALAZIC 37

#11

EMILIJAZAKIC 36

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#5

MILANAMARIC 63

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#19

SARAVOJNIC-PURCAR 54%(87/160)

#16

ANDRIJANAPAVLASEVIC 51%(181/356)

#5

MILJANABOGDANOVIC 50%(203/403)

#99

TIJANAMALESEVIC 48%(84/175)

#1

MIRJANAZUBAC 48%(131/275)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#17

VERONIKADJOKIC 51%(128/252)

#9

ANICAKUTLESIC 50%(151/301)

#5

ALEKSANDRAGLIGORIC 50%(130/262)

#5

KATARINACANAK 48%(133/275)

#4

JELENATRNIC 47%(34/72)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
KOCKAREVIC I.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 2  
DJUROVIC S.
(TENT-Obrenovac)
SMEČ 1  
LAZIC J.
(TENT-Obrenovac)

SMEČ 2  
MIROSAVLJEVIC J.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 1  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
DIZAČ 1  
RANKOVIC S.
(ZELEZNICAR (Lk))
LIBERO 1  
TERZIC M.
(SPARTAK-Subotica)
  • LIBERO 2  
    STEPANOVIC A.
    (CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd)
  • DIZAČ 2  
    JAKSIC A.
    (TENT)
  • BLOKER 3  
    ZIVANOVIC M.
    (SPARTAK-Subotica)
  • BLOKER 4  
    KUTLESIC A.
    (UB - Ub)
  • KOREKTOR 2  
    VULIN J.
    (UB - Ub)
  • SMEČ 3  
    BIBEROVIC D.
    (UB - Ub)
  • SMEČ 4  
    SAVOVIC N.
    (ZOK KLEK ZRENJANIN)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
KOCKAREVIC I.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 2  
DJUROVIC S.
(TENT-Obrenovac)
SMEČ 1  
LAZIC J.
(TENT-Obrenovac)

SMEČ 2  
MIROSAVLJEVIC J.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 1  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
DIZAČ 1  
RANKOVIC S.
(ZELEZNICAR (Lk))
LIBERO 1  
TERZIC M.
(SPARTAK-Subotica)
  • LIBERO 2  
    STEPANOVIC A.
    (CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd)
  • DIZAČ 2  
    JAKSIC A.
    (TENT)
  • BLOKER 3  
    ZIVANOVIC M.
    (SPARTAK-Subotica)
  • BLOKER 4  
    KUTLESIC A.
    (UB - Ub)
  • KOREKTOR 2  
    VULIN J.
    (UB - Ub)
  • SMEČ 3  
    BIBEROVIC D.
    (UB - Ub)
  • SMEČ 4  
    SAVOVIC N.
    (ZOK KLEK ZRENJANIN)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
KOCKAREVIC I.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 2  
DJUROVIC S.
(TENT-Obrenovac)
SMEČ 1  
LAZIC J.
(TENT-Obrenovac)

SMEČ 2  
MIROSAVLJEVIC J.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 1  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
DIZAČ 1  
RANKOVIC S.
(ZELEZNICAR (Lk))
LIBERO 1  
TERZIC M.
(SPARTAK-Subotica)
LIBERO 2  
STEPANOVIC A.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd)
DIZAČ 2  
JAKSIC A.
(TENT)
BLOKER 3  
ZIVANOVIC M.
(SPARTAK-Subotica)
SMEČ 3  
BIBEROVIC D.
(UB - Ub)
BLOKER 4  
KUTLESIC A.
(UB - Ub)
SMEČ 4  
SAVOVIC N.
(ZOK KLEK ZRENJANIN)
KOREKTOR 2  
VULIN J.
(UB - Ub)