20120/2021 Kup Srbije Seniorke


2020/2021 KUP SRBIJE 2020/2021 KUP SRBIJE Standing

najbolji poenter(poeni / setova)

#1

UNAVAJAGIC 7(21/3)

#9

ANABJELICA 6,12(49/8)

#7

NATASASAVOVIC 6(24/4)

#6

ANDJELKANOVOSEL 5,43(38/7)

#15

JELENAVULIN 5(95/19)

najbolji server(as-servis / setova)

#3

MARIJAMILJEVIC 1,33(4/3)

#19

ALEKSANDRADJORDJEVIC 1,2(6/5)

#18

IVONALAZOVIC 1(2/2)

#4

ISIDORARODIC 0,86(6/7)

#15

VALERIJASAVICEVIC 0,82(9/11)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#15

JANAANDRIC 2(8/4)

#6

SOFIJADEURIC 1,67(5/3)

#20

DANIJELAANDRIC 1,67(5/3)

#4

MINADRAGOVIC 1,25(5/4)

#4

ISIDORARODIC 1,14(8/7)

najbolji poenter(poeni)

#14

JELENALAZIC 75

#14

BRANKATICA 75

#10

MILJANAGLUSAC 60

najbolji server(as-servis)

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#11

HENAKURTAGIC 15

#19

ANICAKUTLESIC 13

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#11

ANICAGRUJICIC 65%(11/17)

#17

ISIDORASTANOJEVIC 64%(7/11)

#20

BOJANAGOCANIN 63%(43/68)

#20

ISIDORAMANDIC 61%(11/18)

#7

NADAMITROVIC 61%(23/38)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#4

ISIDORARODIC 64%(14/22)

#15

VALERIJASAVICEVIC 56%(28/50)

#5

MAJASAVIC 54%(26/48)

#1

UNAVAJAGIC 54%(20/37)

#20

SOFIJAMEDIC 54%(44/82)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
RADONJIC I.
(PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd)
BLOKER 2  
ANDRIC J.
(SREM-Sremska Mitrovica)
SMEČ 1  
KOROLIJA D.
(SPARTAK-Subotica)

SMEČ 2  
ZUBIC A.
(PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd)
BLOKER 1  
DJORDJEVIC A.
(UB - Ub)
DIZAČ 1  
STOJANOVIC J.
(VRANJE - Vranje)
LIBERO 1  
KISIC T.
(ZOK KLEK MD )
  • LIBERO 2  
    GOCANIN B.
    (TENT-Obrenovac)
  • DIZAČ 2  
    BOZIC M.
    (UB - Ub)
  • BLOKER 3  
    RODIC I.
    (CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
  • BLOKER 4  
    ANDRIC D.
    (SPARTAK Ljig (W) - Ljig)
  • KOREKTOR 2  
    BJELICA A.
    (ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
  • SMEČ 3  
    TRIVUNOVIC S.
    (UB - Ub)
  • SMEČ 4  
    GRABIC D.
    (SREM-Sremska Mitrovica)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
RADONJIC I.
(PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd)
BLOKER 2  
ANDRIC J.
(SREM-Sremska Mitrovica)
SMEČ 1  
KOROLIJA D.
(SPARTAK-Subotica)

SMEČ 2  
ZUBIC A.
(PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd)
BLOKER 1  
DJORDJEVIC A.
(UB - Ub)
DIZAČ 1  
STOJANOVIC J.
(VRANJE - Vranje)
LIBERO 1  
KISIC T.
(ZOK KLEK MD )
  • LIBERO 2  
    GOCANIN B.
    (TENT-Obrenovac)
  • DIZAČ 2  
    BOZIC M.
    (UB - Ub)
  • BLOKER 3  
    RODIC I.
    (CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
  • BLOKER 4  
    ANDRIC D.
    (SPARTAK Ljig (W) - Ljig)
  • KOREKTOR 2  
    BJELICA A.
    (ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
  • SMEČ 3  
    TRIVUNOVIC S.
    (UB - Ub)
  • SMEČ 4  
    GRABIC D.
    (SREM-Sremska Mitrovica)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
RADONJIC I.
(PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd)
BLOKER 2  
ANDRIC J.
(SREM-Sremska Mitrovica)
SMEČ 1  
KOROLIJA D.
(SPARTAK-Subotica)

SMEČ 2  
ZUBIC A.
(PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd)
BLOKER 1  
DJORDJEVIC A.
(UB - Ub)
DIZAČ 1  
STOJANOVIC J.
(VRANJE - Vranje)
LIBERO 1  
KISIC T.
(ZOK KLEK MD )
LIBERO 2  
GOCANIN B.
(TENT-Obrenovac)
DIZAČ 2  
BOZIC M.
(UB - Ub)
BLOKER 3  
RODIC I.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
SMEČ 3  
TRIVUNOVIC S.
(UB - Ub)
BLOKER 4  
ANDRIC D.
(SPARTAK Ljig (W) - Ljig)
SMEČ 4  
GRABIC D.
(SREM-Sremska Mitrovica)
KOREKTOR 2  
BJELICA A.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)