SUPERLIGA SENIORKE 2020/2021


MINI LIGA 7-10 (W) MINI LIGA 7-10 (W) Standing
EkipaBodoviMečeviSetovaPoenaResults BreakdownSet-količnikPoen-količnikKazna
  OdigraniDobijenoIzgubljeniOsvojenoIzgubljenoOsvojeno poenaIzgubljeno poena3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



MINI LIGA 7-10 (W) MINI LIGA 7-10 (W) Standing Results Breakdown

najbolji poenter(poeni / setova)

#15

JELENAVULIN 5(470/94)

#99

ALEKSANDRACRNCEVIC 4,56(196/43)

#14

JELENALAZIC 4,2(454/108)

#18

ANAMITROVIC 4,15(307/74)

#9

ANABJELICA 4,09(143/35)

najbolji server(as-servis / setova)

#99

ANA-MARIJAJONJEV 0,67(4/6)

#2

KSENIJAPERIC 0,67(6/9)

#3

MATEAPETROVIC 0,62(5/8)

#18

MILICAZIVANOVIC 0,57(46/81)

#13

ANA MARIJAMITROVIC 0,56(5/9)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#6

JANAJOVANOVIC 1(1/1)

#1

SASKADJUROVIC 0,93(85/91)

#10

MILJANAGLUSAC 0,92(77/84)

#20

SOFIJAMEDIC 0,91(86/94)

#16

JELENADELIC 0,88(42/48)

najbolji poenter(poeni)

#15

JELENAVULIN 470

#14

JELENALAZIC 454

#7

NATASASAVOVIC 328

#18

ANAMITROVIC 307

#20

SOFIJAMEDIC 302

najbolji server(as-servis)

#20

RADAPEROVIC 36

#15

JELENAVULIN 35

#14

JELENALAZIC 30

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#10

MILJANAGLUSAC 77

#11

HENAKURTAGIC 68

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#8

ALEKSANDRATADIC 61%(192/316)

#2

SANJADJURDJEVIC 54%(276/513)

#14

LJILJANARANKOVIC 53%(188/356)

#8

STEFANAPAKIC 52%(49/95)

#10

NINAKUVEKALOVIC 51%(176/347)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#20

SOFIJAMEDIC 53%(194/364)

#4

NEVENADZAMIC 51%(130/257)

#18

MILICAZIVANOVIC 47%(114/244)

#14

LJILJANARANKOVIC 46%(241/519)

#5

ALEKSANDRAGLIGORIC 46%(137/300)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
VULIN J.
(UB - Ub)
BLOKER 2  
DJUROVIC S.
(TENT-Obrenovac)
SMEČ 1  
LAZIC J.
(TENT-Obrenovac)

SMEČ 2  
RANKOVIC L.
(UB - Ub)
BLOKER 1  
MEDIC S.
(UB - Ub)
DIZAČ 1  
VASILJEVIC J.
(RADNICKI BLASTERS)
LIBERO 1  
TADIC A.
(SPARTAK-Subotica)
  • LIBERO 2  
    DJURDJEVIC S.
    (UB - Ub)
  • DIZAČ 2  
    BOZIC M.
    (UB - Ub)
  • BLOKER 3  
    MANASIJEVIC M.
    (RADNICKI BLASTERS-BEOGRAD)
  • BLOKER 4  
    GLUSAC M.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • KOREKTOR 2  
    JOVANOVIC M.
    (GZOK SREM-Sremska Mitrovica)
  • SMEČ 3  
    SAVOVIC N.
    (GZOK SREM-Sremska Mitrovica)
  • SMEČ 4  
    SAVIC V.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
VULIN J.
(UB - Ub)
BLOKER 2  
DJUROVIC S.
(TENT-Obrenovac)
SMEČ 1  
LAZIC J.
(TENT-Obrenovac)

SMEČ 2  
RANKOVIC L.
(UB - Ub)
BLOKER 1  
MEDIC S.
(UB - Ub)
DIZAČ 1  
VASILJEVIC J.
(RADNICKI BLASTERS)
LIBERO 1  
TADIC A.
(SPARTAK-Subotica)
  • LIBERO 2  
    DJURDJEVIC S.
    (UB - Ub)
  • DIZAČ 2  
    BOZIC M.
    (UB - Ub)
  • BLOKER 3  
    MANASIJEVIC M.
    (RADNICKI BLASTERS-BEOGRAD)
  • BLOKER 4  
    GLUSAC M.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • KOREKTOR 2  
    JOVANOVIC M.
    (GZOK SREM-Sremska Mitrovica)
  • SMEČ 3  
    SAVOVIC N.
    (GZOK SREM-Sremska Mitrovica)
  • SMEČ 4  
    SAVIC V.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
VULIN J.
(UB - Ub)
BLOKER 2  
DJUROVIC S.
(TENT-Obrenovac)
SMEČ 1  
LAZIC J.
(TENT-Obrenovac)

SMEČ 2  
RANKOVIC L.
(UB - Ub)
BLOKER 1  
MEDIC S.
(UB - Ub)
DIZAČ 1  
VASILJEVIC J.
(RADNICKI BLASTERS)
LIBERO 1  
TADIC A.
(SPARTAK-Subotica)
LIBERO 2  
DJURDJEVIC S.
(UB - Ub)
DIZAČ 2  
BOZIC M.
(UB - Ub)
BLOKER 3  
MANASIJEVIC M.
(RADNICKI BLASTERS-BEOGRAD)
SMEČ 3  
SAVOVIC N.
(GZOK SREM-Sremska Mitrovica)
BLOKER 4  
GLUSAC M.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
SMEČ 4  
SAVIC V.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
KOREKTOR 2  
JOVANOVIC M.
(GZOK SREM-Sremska Mitrovica)