SUPERLIGA SENIORKE 2020/2021

2020 SUPERLIGA SENIORKE

select
2020 LIGA TAKMICENJE 2020 LIGA TAKMICENJE Matches

I KOLO SUPERLIGE

15.9.2020. - 19.00

MASTER-Zemun

15.9.2020. - 19.00

15.9.2020. - 19.00

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

ZOTOVIC SVETLANA
JOVANOVIC JOVAN

15.9.2020. - 19.00

1 - 3

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

15.9.2020. - 19.00

SH UB

15.9.2020. - 19.00

15.9.2020. - 19.00

UB - Ub

3 - 0

SPARTAK-Subotica

BALANDZIC ALEKSANDRA
SAVIC DARKO

15.9.2020. - 19.00

3 - 0

UB - Ub

SPARTAK-Subotica

15.9.2020. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

15.9.2020. - 19.00

15.9.2020. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

0 - 3

TENT-Obrenovac

JANKOVIC MIRKO
BALANDZIC PREDRAG

15.9.2020. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

TENT-Obrenovac

15.9.2020. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

15.9.2020. - 19.30

15.9.2020. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 0

BEOGRAD

PETROVIC ALEKSANDAR
ROGIC DEJAN

15.9.2020. - 19.30

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

BEOGRAD

15.9.2020. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

15.9.2020. - 20.00

15.9.2020. - 20.00

ZOK KLEK ZRENJANIN

0 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

STEVANOVIC DJORDJE
VUKOVIC JOVANA

15.9.2020. - 20.00

0 - 3

ZOK KLEK ZRENJANIN

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac



II KOLO SUPERLIGE

18.9.2020. - 17.00

SC Vizura - Beograd

18.9.2020. - 17.00

18.9.2020. - 17.00

BEOGRAD

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

CVETKOVIC VLADIMIR
VUKOVIC JOVANA

18.9.2020. - 17.00

1 - 3

BEOGRAD

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

18.9.2020. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

18.9.2020. - 19.00

18.9.2020. - 19.00

SPARTAK-Subotica

0 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

SAVIC DARKO
ZOTOVIC SVETLANA

18.9.2020. - 19.00

0 - 3

SPARTAK-Subotica

SREM-Sremska Mitrovica

18.9.2020. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

18.9.2020. - 19.00

18.9.2020. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

1 - 3

UB - Ub

SIMONOVIC VLADIMIR
SIMIC STANISLAVA

18.9.2020. - 19.00

1 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

UB - Ub

18.9.2020. - 20.00

USC Voždovac-Beograd

18.9.2020. - 20.00

18.9.2020. - 20.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

0 - 3

TENT-Obrenovac

BALANDZIC PREDRAG
JOVANOVIC JOVAN

18.9.2020. - 20.00

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

TENT-Obrenovac

18.9.2020. - 20.30

MASTER-Zemun

18.9.2020. - 20.30

18.9.2020. - 20.30

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

3 - 2

ZOK KLEK ZRENJANIN

GRADINSKI GORAN
MILOSEVIC MILAN

18.9.2020. - 20.30

3 - 2

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

ZOK KLEK ZRENJANIN



III KOLO SUPERLIGE

20.9.2020. - 18.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

20.9.2020. - 18.00

20.9.2020. - 18.00

TENT-Obrenovac

3 - 0

BEOGRAD

PETROVIC ALEKSANDAR
TODOROVIC VLADAN

20.9.2020. - 18.00

3 - 0

TENT-Obrenovac

BEOGRAD

21.9.2020. - 19.00

SH UB

21.9.2020. - 19.00

21.9.2020. - 19.00

UB - Ub

3 - 0

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

21.9.2020. - 19.00

3 - 0

UB - Ub

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

21.9.2020. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

21.9.2020. - 19.00

21.9.2020. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 1

SPARTAK-Subotica

MILOSEVIC VLADIMIR
STOJANAC VLADIMIR

21.9.2020. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

SPARTAK-Subotica

21.9.2020. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

21.9.2020. - 19.30

21.9.2020. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

1 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

STEVANOVIC DJORDJE
BALANDZIC ALEKSANDRA

21.9.2020. - 19.30

1 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

21.9.2020. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

21.9.2020. - 20.00

21.9.2020. - 20.00

ZOK KLEK ZRENJANIN

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

MILOSEVIC MILAN
ROGIC DEJAN

21.9.2020. - 20.00

0 - 3

ZOK KLEK ZRENJANIN

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd



IV KOLO SUPERLIGE

2.10.2020. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

2.10.2020. - 18.30

2.10.2020. - 18.30

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 0

BEOGRAD

MILOSEVIC MILAN
SIMIC STANISLAVA

2.10.2020. - 18.30

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

BEOGRAD

2.10.2020. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

2.10.2020. - 19.00

2.10.2020. - 19.00

SPARTAK-Subotica

0 - 3

TENT-Obrenovac

LEKO ROBERT
JOVANCIC BRANISLAV

2.10.2020. - 19.00

0 - 3

SPARTAK-Subotica

TENT-Obrenovac

2.10.2020. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

2.10.2020. - 20.00

2.10.2020. - 20.00

ZOK KLEK ZRENJANIN

0 - 3

UB - Ub

ZOTOVIC SVETLANA
BALANDZIC ALEKSANDRA

2.10.2020. - 20.00

0 - 3

ZOK KLEK ZRENJANIN

UB - Ub

13.10.2020. - 19.00

MASTER-Zemun

13.10.2020. - 19.00

13.10.2020. - 19.00

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

3 - 2

SREM-Sremska Mitrovica

ZELENOVIC DJORDJE
POPOVIC TOMISLAV

13.10.2020. - 19.00

3 - 2

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

SREM-Sremska Mitrovica

14.10.2020. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

14.10.2020. - 19.00

14.10.2020. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

ROGIC DEJAN
JANKOVIC MIRKO

14.10.2020. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova



V KOLO SUPERLIGE

9.10.2020. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

9.10.2020. - 19.30

9.10.2020. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 0

ZOK KLEK ZRENJANIN

STOJANAC VLADIMIR
RADOVANOVIC ZORAN

9.10.2020. - 19.30

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

ZOK KLEK ZRENJANIN

10.10.2020. - 18.00

SH UB

10.10.2020. - 18.00

10.10.2020. - 18.00

UB - Ub

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SIMIC STANISLAVA
PETROVIC ALEKSANDAR

10.10.2020. - 18.00

3 - 1

UB - Ub

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

11.10.2020. - 18.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

11.10.2020. - 18.00

11.10.2020. - 18.00

TENT-Obrenovac

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

BALANDZIC PREDRAG
MILOSEVIC MILAN

11.10.2020. - 18.00

3 - 0

TENT-Obrenovac

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

11.10.2020. - 19.30

SC Vizura - Beograd

11.10.2020. - 19.30

11.10.2020. - 19.30

BEOGRAD

2 - 3

SPARTAK-Subotica

BALANDZIC ALEKSANDRA
ROGIC DEJAN

11.10.2020. - 19.30

2 - 3

BEOGRAD

SPARTAK-Subotica

28.10.2020. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

28.10.2020. - 18.00

28.10.2020. - 18.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 1

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

KOVACEVIC SAVO
ZELENOVIC DJORDJE

28.10.2020. - 18.00

3 - 1

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd



VI KOLO SUPERLIGE

15.10.2020. - 18.00

SH UB

15.10.2020. - 18.00

15.10.2020. - 18.00

UB - Ub

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

VUKOVIC JOVANA
GRADINSKI GORAN

15.10.2020. - 18.00

3 - 0

UB - Ub

SREM-Sremska Mitrovica

15.10.2020. - 18.15

MASTER-Zemun

15.10.2020. - 18.15

15.10.2020. - 18.15

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

2 - 3

TENT-Obrenovac

POPOVIC TOMISLAV
JOKANOVIC VLADIMIR

15.10.2020. - 18.15

2 - 3

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

TENT-Obrenovac

16.10.2020. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

16.10.2020. - 18.30

16.10.2020. - 18.30

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 0

SPARTAK-Subotica

STANKOVIC MARKO
JOVANOVIC JOVAN

16.10.2020. - 18.30

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SPARTAK-Subotica

17.10.2020. - 18.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

17.10.2020. - 18.00

17.10.2020. - 18.00

ZOK KLEK ZRENJANIN

3 - 1

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

RADOVANOVIC ZORAN
OCENAS JAN

17.10.2020. - 18.00

3 - 1

ZOK KLEK ZRENJANIN

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

17.10.2020. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

17.10.2020. - 19.00

17.10.2020. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 0

BEOGRAD

TODOROVIC VLADAN
PETROVIC ALEKSANDAR

17.10.2020. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

BEOGRAD



VII KOLO SUPERLIGE

23.10.2020. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

23.10.2020. - 19.00

23.10.2020. - 19.00

SPARTAK-Subotica

1 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

GALIC MIRJANA
BALANDZIC PREDRAG

23.10.2020. - 19.00

1 - 3

SPARTAK-Subotica

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

24.10.2020. - 18.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

24.10.2020. - 18.00

24.10.2020. - 18.00

TENT-Obrenovac

3 - 0

ZOK KLEK ZRENJANIN

BALANDZIC ALEKSANDRA
SIMIC STANISLAVA

24.10.2020. - 18.00

3 - 0

TENT-Obrenovac

ZOK KLEK ZRENJANIN

24.10.2020. - 19.00

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

24.10.2020. - 19.00

24.10.2020. - 19.00

SREM-Sremska Mitrovica

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

LEKO ROBERT
ROLJ BOZIDAR

24.10.2020. - 19.00

1 - 3

SREM-Sremska Mitrovica

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

24.10.2020. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

24.10.2020. - 19.00

24.10.2020. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

1 - 3

UB - Ub

JOVANCIC BRANISLAV
ROGIC DEJAN

24.10.2020. - 19.00

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

UB - Ub

25.10.2020. - 19.00

OS "Ujedinjene nacije"

25.10.2020. - 19.00

25.10.2020. - 19.00

BEOGRAD

1 - 3

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

RADOVANOVIC ZORAN
STOJANAC VLADIMIR

25.10.2020. - 19.00

1 - 3

BEOGRAD

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd



VIII KOLO SUPERLIGE

30.10.2020. - 17.45

MASTER-Zemun

30.10.2020. - 17.45

30.10.2020. - 17.45

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

3 - 1

SPARTAK-Subotica

ZOTOVIC SVETLANA
JANKOVIC MIRKO

30.10.2020. - 17.45

3 - 1

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

SPARTAK-Subotica

30.10.2020. - 19.30

Mitrovacka gimnazija-Sremska Mitrovica

30.10.2020. - 19.30

30.10.2020. - 19.30

SREM-Sremska Mitrovica

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

PETROVIC ALEKSANDAR
TODOROVIC VLADAN

30.10.2020. - 19.30

3 - 0

SREM-Sremska Mitrovica

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

31.10.2020. - 18.00

SH UB

31.10.2020. - 18.00

31.10.2020. - 18.00

UB - Ub

3 - 1

TENT-Obrenovac

LEKO ROBERT
RADOVANOVIC ZORAN

31.10.2020. - 18.00

3 - 1

UB - Ub

TENT-Obrenovac

31.10.2020. - 19.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

31.10.2020. - 19.00

31.10.2020. - 19.00

ZOK KLEK ZRENJANIN

3 - 0

BEOGRAD

JOVANCIC BRANISLAV
BALANDZIC ALEKSANDRA

31.10.2020. - 19.00

3 - 0

ZOK KLEK ZRENJANIN

BEOGRAD

15.12.2020. - 18.30

USC Voždovac-Beograd

15.12.2020. - 18.30

15.12.2020. - 18.30

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

2 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

ZELENOVIC DJORDJE
KOVACEVIC SAVO

15.12.2020. - 18.30

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac



IX KOLO SUPERLIGE

6.11.2020. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

6.11.2020. - 19.00

6.11.2020. - 19.00

SPARTAK-Subotica

3 - 1

ZOK KLEK ZRENJANIN

RADOVANOVIC ZORAN
BALANDZIC PREDRAG

6.11.2020. - 19.00

3 - 1

SPARTAK-Subotica

ZOK KLEK ZRENJANIN

7.11.2020. - 18.00

SC Vizura - Beograd

7.11.2020. - 18.00

7.11.2020. - 18.00

BEOGRAD

0 - 3

UB - Ub

PAPOVIC DRAGAN
PETROVIC ALEKSANDAR

7.11.2020. - 18.00

0 - 3

BEOGRAD

UB - Ub

7.11.2020. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

7.11.2020. - 19.00

7.11.2020. - 19.00

TENT-Obrenovac

3 - 2

SREM-Sremska Mitrovica

GRADINSKI GORAN
STANKOVIC MARKO

7.11.2020. - 19.00

3 - 2

TENT-Obrenovac

SREM-Sremska Mitrovica

7.11.2020. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

7.11.2020. - 19.00

7.11.2020. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 2

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

JOVANOVIC JOVAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

7.11.2020. - 19.00

3 - 2

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

PARTIZAN SOCCER (W) - Beograd

20.12.2020. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

20.12.2020. - 19.00

20.12.2020. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

LEKO ROBERT
PEIC MARIO

20.12.2020. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd



X KOLO SUPERLIGE

13.11.2020. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

13.11.2020. - 19.00

13.11.2020. - 19.00

SPARTAK-Subotica

0 - 3

UB - Ub

SUCUR ALEKSANDRA
LEKO ROBERT

13.11.2020. - 19.00

0 - 3

SPARTAK-Subotica

UB - Ub