PRVA LIGA Seniorke

PRVA LIGA Seniorke

select
PRVA LIGA Srbije (W) PRVA LIGA Srbije (W) Matches

II KOLO Prva Liga (W)

10.10.2020. - 13.30

SC Vizura - Beograd

10.10.2020. - 13.30

10.10.2020. - 13.30

STERIJA-Beograd

0 - 3

RADNICKI BLASTERS-Beograd

VITOROVIC DRAGANA
RAKICEVIC MILOS

10.10.2020. - 13.30

0 - 3

STERIJA-Beograd

RADNICKI BLASTERS-Beograd

10.10.2020. - 19.00

SH INDJIJA

10.10.2020. - 19.00

10.10.2020. - 19.00

INDjiJA-Indjija

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

OCENAS JAN
MITROVIC LAZAR

10.10.2020. - 19.00

3 - 0

INDjiJA-Indjija

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

10.10.2020. - 19.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

10.10.2020. - 19.00

10.10.2020. - 19.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 1

VRANJE - Vranje

PAPOVIC DRAGAN
ZIVKOVIC BOJANA

10.10.2020. - 19.00

3 - 1

SMEDEREVO (W) - Smederevo

VRANJE - Vranje

11.10.2020. - 18.00

SD Veliki park - Uzice

11.10.2020. - 18.00

11.10.2020. - 18.00

JEDINSTVO-Uzice

0 - 3

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

JOVIC VLADIMIR
TODOROVIC VLADAN

11.10.2020. - 18.00

0 - 3

JEDINSTVO-Uzice

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

11.10.2020. - 20.15

SC "SUMICE" - Beograd

11.10.2020. - 20.15

11.10.2020. - 20.15

RODA - Beograd

3 - 0

SRBIJANKA 014 - Valjevo

GALIC MIRJANA
DAVIDOVIC MILICA

11.10.2020. - 20.15

3 - 0

RODA - Beograd

SRBIJANKA 014 - Valjevo

28.10.2020. - 00.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

28.10.2020. - 00.00

28.10.2020. - 00.00

ZOK NOVI SAD

1 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

DIVIJACKI MILAN
ROLJ BOZIDAR

28.10.2020. - 00.00

1 - 3

ZOK NOVI SAD

OMLADINAC - Novi Banovci



I KOLO Prva Liga (W)

3.10.2020. - 15.00

SC "RADNICKI" - Beograd

3.10.2020. - 15.00

3.10.2020. - 15.00

RADNICKI BLASTERS-Beograd

3 - 1

ZOK NOVI SAD

DAVIDOVIC MILICA
SAVIC DARKO

3.10.2020. - 15.00

3 - 1

RADNICKI BLASTERS-Beograd

ZOK NOVI SAD

3.10.2020. - 18.00

SC "Student"

3.10.2020. - 18.00

3.10.2020. - 18.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3 - 2

STERIJA-Beograd

TULIMIROVIC MARIJA
TODOROVIC VLADAN

3.10.2020. - 18.00

3 - 2

SRBIJANKA 014 - Valjevo

STERIJA-Beograd

3.10.2020. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

3.10.2020. - 19.00

3.10.2020. - 19.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

1 - 3

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

DIVIJACKI MILAN
ILIC TIJANA

3.10.2020. - 19.00

1 - 3

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

4.10.2020. - 18.00

JU "Sportska hala"

4.10.2020. - 18.00

4.10.2020. - 18.00

VRANJE - Vranje

2 - 3

RODA - Beograd

BRKIC NIKOLA
JOKANOVIC VLADIMIR

4.10.2020. - 18.00

2 - 3

VRANJE - Vranje

RODA - Beograd

14.10.2020. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

14.10.2020. - 18.00

14.10.2020. - 18.00

OMLADINAC - Novi Banovci

2 - 3

INDjiJA-Indjija

OCENAS JAN
VITOROVIC DRAGANA

14.10.2020. - 18.00

2 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

INDjiJA-Indjija

14.10.2020. - 19.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

14.10.2020. - 19.00

14.10.2020. - 19.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

VUKOVIC JOVANA
PAPOVIC DRAGAN

14.10.2020. - 19.00

3 - 0

SMEDEREVO (W) - Smederevo

JEDINSTVO-Uzice



III KOLO Prva Liga (W)

17.10.2020. - 15.30

SD Radnicki

17.10.2020. - 15.30

17.10.2020. - 15.30

RADNICKI BLASTERS-Beograd

1 - 3

RODA - Beograd

MILOSEVIC MILAN
PAPOVIC DRAGAN

17.10.2020. - 15.30

1 - 3

RADNICKI BLASTERS-Beograd

RODA - Beograd

17.10.2020. - 17.00

SC "Student"

17.10.2020. - 17.00

17.10.2020. - 17.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

1 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

MITROVIC LAZAR
DIVIJACKI MILAN

17.10.2020. - 17.00

1 - 3

SRBIJANKA 014 - Valjevo

SMEDEREVO (W) - Smederevo

17.10.2020. - 18.00

JU "Sportska hala"

17.10.2020. - 18.00

17.10.2020. - 18.00

VRANJE - Vranje

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

BRKIC NIKOLA
VULOVIC MIRKO

17.10.2020. - 18.00

3 - 0

VRANJE - Vranje

JEDINSTVO-Uzice

17.10.2020. - 18.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

17.10.2020. - 18.00

17.10.2020. - 18.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

3 - 2

INDjiJA-Indjija

ILIC TIJANA
DAVIDOVIC MILICA

17.10.2020. - 18.00

3 - 2

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

INDjiJA-Indjija

17.10.2020. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

17.10.2020. - 19.00

17.10.2020. - 19.00

OMLADINAC - Novi Banovci

3 - 0

STERIJA-Beograd

SUCUR ALEKSANDRA
BJELOGRAVIC VANJA

17.10.2020. - 19.00

3 - 0

OMLADINAC - Novi Banovci

STERIJA-Beograd

17.10.2020. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

17.10.2020. - 19.00

17.10.2020. - 19.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

1 - 3

ZOK NOVI SAD

KOVACEVIC SAVO
JOVIC VLADIMIR

17.10.2020. - 19.00

1 - 3

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

ZOK NOVI SAD



IV KOLO Prva Liga (W)

24.10.2020. - 14.00

SC Vizura - Beograd

24.10.2020. - 14.00

24.10.2020. - 14.00

STERIJA-Beograd

2 - 3

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

VUKOVIC JOVANA
DAVIDOVIC MILICA

24.10.2020. - 14.00

2 - 3

STERIJA-Beograd

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

24.10.2020. - 15.15

SC "SUMICE" - Beograd

24.10.2020. - 15.15

24.10.2020. - 15.15

RODA - Beograd

0 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

ILIC TIJANA
TULIMIROVIC MARIJA

24.10.2020. - 15.15

0 - 3

RODA - Beograd

OMLADINAC - Novi Banovci

24.10.2020. - 16.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

24.10.2020. - 16.00

24.10.2020. - 16.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

2 - 3

RADNICKI BLASTERS-Beograd

JOVANOVIC RASKO
BOMPORAS GEORGIOS

24.10.2020. - 16.00

2 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

RADNICKI BLASTERS-Beograd

24.10.2020. - 18.00

JU "Sportska hala"

24.10.2020. - 18.00

24.10.2020. - 18.00

VRANJE - Vranje

1 - 3

SRBIJANKA 014 - Valjevo

VULOVIC MIRKO
MILADINOVIC MILAN

24.10.2020. - 18.00

1 - 3

VRANJE - Vranje

SRBIJANKA 014 - Valjevo

24.10.2020. - 20.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

24.10.2020. - 20.00

24.10.2020. - 20.00

ZOK NOVI SAD

2 - 3

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

PEIC MARIO
VRANIC MILKA

24.10.2020. - 20.00

2 - 3

ZOK NOVI SAD

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

25.10.2020. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

25.10.2020. - 19.00

25.10.2020. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

0 - 3

INDjiJA-Indjija

TODOROVIC VLADAN
JOKANOVIC VLADIMIR

25.10.2020. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO-Uzice

INDjiJA-Indjija



V KOLO Prva Liga (W)

30.10.2020. - 20.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

30.10.2020. - 20.00

30.10.2020. - 20.00

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

3 - 0

STERIJA-Beograd

ILIC TIJANA
JOVANOVIC RASKO

30.10.2020. - 20.00

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

STERIJA-Beograd

31.10.2020. - 15.30

SC "RADNICKI" - Beograd

31.10.2020. - 15.30

31.10.2020. - 15.30

RADNICKI BLASTERS-Beograd

3 - 0

VRANJE - Vranje

RAKICEVIC MILOS
TODOROVIC VLADAN

31.10.2020. - 15.30

3 - 0

RADNICKI BLASTERS-Beograd

VRANJE - Vranje

31.10.2020. - 17.00

SC "Student"

31.10.2020. - 17.00

31.10.2020. - 17.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

DAVIDOVIC MILICA
LUGIC OLIVERA

31.10.2020. - 17.00

3 - 0

SRBIJANKA 014 - Valjevo

JEDINSTVO-Uzice

31.10.2020. - 18.00

OS "Nikola Tesla"

31.10.2020. - 18.00

31.10.2020. - 18.00

OMLADINAC - Novi Banovci

3 - 1

SMEDEREVO (W) - Smederevo

SUCUR ALEKSANDRA
VITOROVIC DRAGANA

31.10.2020. - 18.00

3 - 1

OMLADINAC - Novi Banovci

SMEDEREVO (W) - Smederevo

1.11.2020. - 19.00

SH INDJIJA

1.11.2020. - 19.00

1.11.2020. - 19.00

INDjiJA-Indjija

3 - 0

ZOK NOVI SAD

PEIC MARIO
MITROVIC LAZAR

1.11.2020. - 19.00

3 - 0

INDjiJA-Indjija

ZOK NOVI SAD

1.11.2020. - 20.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

1.11.2020. - 20.00

1.11.2020. - 20.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

1 - 3

RODA - Beograd

JOKANOVIC VLADIMIR
GRUJIC MARKO

1.11.2020. - 20.00

1 - 3

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

RODA - Beograd



VI KOLO Prva Liga (W)

7.11.2020. - 15.00

SC Vizura - Beograd

7.11.2020. - 15.00

7.11.2020. - 15.00

STERIJA-Beograd

0 - 3

INDjiJA-Indjija

VITOROVIC DRAGANA
LUGIC OLIVERA

7.11.2020. - 15.00

0 - 3

STERIJA-Beograd

INDjiJA-Indjija

7.11.2020. - 17.00

SC "Student"

7.11.2020. - 17.00

7.11.2020. - 17.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

2 - 3

RADNICKI BLASTERS-Beograd

MILOSEVIC MILAN
BJELOGRAVIC VANJA

7.11.2020. - 17.00

2 - 3

SRBIJANKA 014 - Valjevo

RADNICKI BLASTERS-Beograd

7.11.2020. - 18.00

JU "Sportska hala"

7.11.2020. - 18.00

7.11.2020. - 18.00

VRANJE - Vranje

0 - 3

OMLADINAC - Novi Banovci

LOSIC MILICA
DIMITRIJEVIC BRATISLAV

7.11.2020. - 18.00

0 - 3

VRANJE - Vranje

OMLADINAC - Novi Banovci

7.11.2020. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

7.11.2020. - 19.00

7.11.2020. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

2 - 3

ZOK NOVI SAD

ROGIC DEJAN
TODOROVIC VLADAN

7.11.2020. - 19.00

2 - 3

JEDINSTVO-Uzice

ZOK NOVI SAD

7.11.2020. - 19.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

7.11.2020. - 19.00

7.11.2020. - 19.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

3 - 2

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

JOVIC VLADIMIR
ZIVKOVIC BOJANA

7.11.2020. - 19.00

3 - 2

SMEDEREVO (W) - Smederevo

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

8.11.2020. - 20.30

SC "SUMICE" - Beograd

8.11.2020. - 20.30

8.11.2020. - 20.30

RODA - Beograd

3 - 1

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

MILOSEVIC VLADIMIR
VUKOVIC JOVANA

8.11.2020. - 20.30

3 - 1

RODA - Beograd

SPARTAK Ljig (W) - Ljig



VII KOLO Prva Liga (W)

14.11.2020. - 15.30

14.11.2020. - 15.30

14.11.2020. - 15.30

RADNICKI BLASTERS-Beograd

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

VITOROVIC DRAGANA
TODOROVIC VLADAN

14.11.2020. - 15.30

3 - 0

RADNICKI BLASTERS-Beograd

JEDINSTVO-Uzice

14.11.2020. - 19.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

14.11.2020. - 19.00

14.11.2020. - 19.00

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

3 - 0

VRANJE - Vranje

BICANIN MILAN
GRUJIC MARKO

14.11.2020. - 19.00

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

VRANJE - Vranje

14.11.2020. - 19.00

SH INDJIJA

14.11.2020. - 19.00

14.11.2020. - 19.00

INDjiJA-Indjija

3 - 2

RODA - Beograd

GALIC MIRJANA
LUGIC OLIVERA

14.11.2020. - 19.00

3 - 2

INDjiJA-Indjija

RODA - Beograd

14.11.2020. - 19.30

14.11.2020. - 19.30

14.11.2020. - 19.30

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

3 - 0

SMEDEREVO (W) - Smederevo

SPASIC PREDRAG
JOVIC VLADIMIR

14.11.2020. - 19.30

3 - 0

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

SMEDEREVO (W) - Smederevo

18.11.2020. - 21.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

18.11.2020. - 21.00

18.11.2020. - 21.00

ZOK NOVI SAD

3 - 1

STERIJA-Beograd

STOJANAC VLADIMIR
MITROVIC LAZAR

18.11.2020. - 21.00

3 - 1

ZOK NOVI SAD

STERIJA-Beograd

9.12.2020. - 18.00

OS "Nikola Tesla"

9.12.2020. - 18.00

9.12.2020. - 18.00

OMLADINAC - Novi Banovci

3 - 0

SRBIJANKA 014 - Valjevo

PEIC MARIO
SUBASIC MIRKO

9.12.2020. - 18.00

3 - 0

OMLADINAC - Novi Banovci

SRBIJANKA 014 - Valjevo



VIII KOLO Prva Liga (W)

20.11.2020. - 17.00

JU "Sportska hala"

20.11.2020. - 17.00

20.11.2020. - 17.00

VRANJE - Vranje

2 - 3

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

BRKIC NIKOLA
VULOVIC MIRKO

20.11.2020. - 17.00

2 - 3

VRANJE - Vranje

SPARTAK Ljig (W) - Ljig

20.11.2020. - 19.00

SC "Student"

20.11.2020. - 19.00

20.11.2020. - 19.00

SRBIJANKA 014 - Valjevo

3 - 0

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

TODOROVIC VLADAN
ILIC TIJANA

20.11.2020. - 19.00

3 - 0

SRBIJANKA 014 - Valjevo

TAKOVO ZVEZDA HELIOS-Gornji Milanovac

21.11.2020. - 16.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

21.11.2020. - 16.00

21.11.2020. - 16.00

SMEDEREVO (W) - Smederevo

0 - 3

INDjiJA-Indjija

ZIVKOVIC BOJANA
GALIC MIRJANA

21.11.2020. - 16.00

0 - 3

SMEDEREVO (W) - Smederevo

INDjiJA-Indjija

21.11.2020. - 19.00