PRVA LIGA SENIORI

PRVA LIGA SENIORI

select
PRVA LIGA SRBIJE PRVA LIGA SRBIJE Matches

I KOLO Prva Liga

2.10.2020. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

2.10.2020. - 18.00

2.10.2020. - 18.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 0

VGSK - Veliko Gradiste

ROLJ BOZIDAR
SUCUR ALEKSANDRA

2.10.2020. - 18.00

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

VGSK - Veliko Gradiste

3.10.2020. - 16.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

3.10.2020. - 16.00

3.10.2020. - 16.00

SMEDEREVO CARINA

0 - 3

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

KOVACEVIC SAVO
JOVIC VLADIMIR

3.10.2020. - 16.00

0 - 3

SMEDEREVO CARINA

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

3.10.2020. - 16.00

SRC Dubocica ' Leskovac

3.10.2020. - 16.00

3.10.2020. - 16.00

DUBOCICA - Leskovac

1 - 3

KLEK SRBIJASUME

MILADINOVIC MILAN
VULOVIC MIRKO

3.10.2020. - 16.00

1 - 3

DUBOCICA - Leskovac

KLEK SRBIJASUME

3.10.2020. - 19.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

3.10.2020. - 19.00

3.10.2020. - 19.00

NOVI SAD MANEKS

3 - 0

SPARTAK-Ljig

STOJANAC VLADIMIR
STEVANOVIC DJORDJE

3.10.2020. - 19.00

3 - 0

NOVI SAD MANEKS

SPARTAK-Ljig

4.10.2020. - 16.00

SRC "7.Juli"

4.10.2020. - 16.00

4.10.2020. - 16.00

BORAC - Paracin

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

GRUJIC MARKO
BICANIN MILAN

4.10.2020. - 16.00

3 - 0

BORAC - Paracin

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

4.10.2020. - 20.00

SD Radnicki

4.10.2020. - 20.00

4.10.2020. - 20.00

ZELEZNICAR

2 - 3

KARADJORDJE-Topola

STANKOVIC MARKO
GALIC MIRJANA

4.10.2020. - 20.00

2 - 3

ZELEZNICAR

KARADJORDJE-Topola



II KOLO Prva Liga

9.10.2020. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

9.10.2020. - 19.00

9.10.2020. - 19.00

SPARTAK-Ljig

3 - 0

ZELEZNICAR

STEVANOVIC DJORDJE
STANKOVIC MARKO

9.10.2020. - 19.00

3 - 0

SPARTAK-Ljig

ZELEZNICAR

10.10.2020. - 16.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

10.10.2020. - 16.00

10.10.2020. - 16.00

SMEDEREVO CARINA

3 - 2

DUBOCICA - Leskovac

VULOVIC MIRKO
BRKIC NIKOLA

10.10.2020. - 16.00

3 - 2

SMEDEREVO CARINA

DUBOCICA - Leskovac

10.10.2020. - 18.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

10.10.2020. - 18.00

10.10.2020. - 18.00

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

3 - 0

VGSK - Veliko Gradiste

BICANIN MILAN
SPASIC PREDRAG

10.10.2020. - 18.00

3 - 0

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

VGSK - Veliko Gradiste

10.10.2020. - 18.00

SC "Student"

10.10.2020. - 18.00

10.10.2020. - 18.00

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

1 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

JOKANOVIC VLADIMIR
GRUJIC MARKO

10.10.2020. - 18.00

1 - 3

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

10.10.2020. - 19.00

OS KARADJORDJE

10.10.2020. - 19.00

10.10.2020. - 19.00

KARADJORDJE-Topola

3 - 0

BORAC - Paracin

JOVANOVIC RASKO
ILIC TIJANA

10.10.2020. - 19.00

3 - 0

KARADJORDJE-Topola

BORAC - Paracin

10.10.2020. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

10.10.2020. - 19.00

10.10.2020. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

0 - 3

NOVI SAD MANEKS

PEIC MARIO
SUBASIC MIRKO

10.10.2020. - 19.00

0 - 3

KLEK SRBIJASUME

NOVI SAD MANEKS



III KOLO Prva Liga

16.10.2020. - 17.00

Hala Sportova - Stara Pazova

16.10.2020. - 17.00

16.10.2020. - 17.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

1 - 3

KARADJORDJE-Topola

ROLJ BOZIDAR
RAKICEVIC MILOS

16.10.2020. - 17.00

1 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

KARADJORDJE-Topola

17.10.2020. - 17.30

SPC Vojvodina - Novi Sad

17.10.2020. - 17.30

17.10.2020. - 17.30

NOVI SAD MANEKS

3 - 0

SMEDEREVO CARINA

STOJANAC VLADIMIR
PEIC MARIO

17.10.2020. - 17.30

3 - 0

NOVI SAD MANEKS

SMEDEREVO CARINA

17.10.2020. - 19.00

17.10.2020. - 19.00

17.10.2020. - 19.00

VGSK - Veliko Gradiste

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

GALIC MIRJANA
JOVANOVIC RASKO

17.10.2020. - 19.00

3 - 0

VGSK - Veliko Gradiste

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

18.10.2020. - 16.00

SRC "7.Juli"

18.10.2020. - 16.00

18.10.2020. - 16.00

BORAC - Paracin

1 - 3

SPARTAK-Ljig

PETROVIC NEMANJA
BICANIN MILAN

18.10.2020. - 16.00

1 - 3

BORAC - Paracin

SPARTAK-Ljig

18.10.2020. - 20.00

SRC Dubocica ' Leskovac

18.10.2020. - 20.00

18.10.2020. - 20.00

DUBOCICA - Leskovac

0 - 3

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

LOSIC MILICA
MILADINOVIC MILAN

18.10.2020. - 20.00

0 - 3

DUBOCICA - Leskovac

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

18.10.2020. - 20.00

SD Radnicki

18.10.2020. - 20.00

18.10.2020. - 20.00

ZELEZNICAR

0 - 3

KLEK SRBIJASUME

MILOSEVIC VLADIMIR
BALANDZIC ALEKSANDRA

18.10.2020. - 20.00

0 - 3

ZELEZNICAR

KLEK SRBIJASUME



IV KOLO Prva Liga

23.10.2020. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

23.10.2020. - 19.00

23.10.2020. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

2 - 3

BORAC - Paracin

OCENAS JAN
ZOTOVIC SVETLANA

23.10.2020. - 19.00

2 - 3

KLEK SRBIJASUME

BORAC - Paracin

24.10.2020. - 18.00

SH BREZA-Gornji Milanovac

24.10.2020. - 18.00

24.10.2020. - 18.00

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

GRUJIC MARKO
PETROVIC NEMANJA

24.10.2020. - 18.00

3 - 0

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

24.10.2020. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

24.10.2020. - 19.00

24.10.2020. - 19.00

SPARTAK-Ljig

3 - 2

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

CVETKOVIC VLADIMIR
STANKOVIC MARKO

24.10.2020. - 19.00

3 - 2

SPARTAK-Ljig

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

24.10.2020. - 19.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

24.10.2020. - 19.00

24.10.2020. - 19.00

SMEDEREVO CARINA

3 - 0

ZELEZNICAR

PAPOVIC DRAGAN
SAVIC DARKO

24.10.2020. - 19.00

3 - 0

SMEDEREVO CARINA

ZELEZNICAR

24.10.2020. - 20.00

SRC Dubocica ' Leskovac

24.10.2020. - 20.00

24.10.2020. - 20.00

DUBOCICA - Leskovac

0 - 3

NOVI SAD MANEKS

JOVIC VLADIMIR
LOSIC MILICA

24.10.2020. - 20.00

0 - 3

DUBOCICA - Leskovac

NOVI SAD MANEKS

25.10.2020. - 19.00

OS KARADJORDJE

25.10.2020. - 19.00

25.10.2020. - 19.00

KARADJORDJE-Topola

3 - 1

VGSK - Veliko Gradiste

MILOSEVIC MILAN
RAKICEVIC MILOS

25.10.2020. - 19.00

3 - 1

KARADJORDJE-Topola

VGSK - Veliko Gradiste



V KOLO Prva Liga

30.10.2020. - 17.00

Hala Sportova - Stara Pazova

30.10.2020. - 17.00

30.10.2020. - 17.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

1 - 3

KLEK SRBIJASUME

STOJANAC VLADIMIR
ROLJ BOZIDAR

30.10.2020. - 17.00

1 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

KLEK SRBIJASUME

31.10.2020. - 16.00

SC "Student"

31.10.2020. - 16.00

31.10.2020. - 16.00

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

0 - 3

KARADJORDJE-Topola

SPASIC PREDRAG
JOVIC VLADIMIR

31.10.2020. - 16.00

0 - 3

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

KARADJORDJE-Topola

31.10.2020. - 19.00

31.10.2020. - 19.00

31.10.2020. - 19.00

VGSK - Veliko Gradiste

2 - 3

SPARTAK-Ljig

PAPOVIC DRAGAN
ZIVKOVIC BOJANA

31.10.2020. - 19.00

2 - 3

VGSK - Veliko Gradiste

SPARTAK-Ljig

1.11.2020. - 16.00

SRC "7.Juli"

1.11.2020. - 16.00

1.11.2020. - 16.00

BORAC - Paracin

3 - 1

SMEDEREVO CARINA

MILADINOVIC MILAN
STANKOVIC VLADIMIR

1.11.2020. - 16.00

3 - 1

BORAC - Paracin

SMEDEREVO CARINA

1.11.2020. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

1.11.2020. - 18.00

1.11.2020. - 18.00

NOVI SAD MANEKS

2 - 3

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

STANKOVIC MARKO
MILOSEVIC VLADIMIR

1.11.2020. - 18.00

2 - 3

NOVI SAD MANEKS

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

1.11.2020. - 19.00

SD Radnicki

1.11.2020. - 19.00

1.11.2020. - 19.00

ZELEZNICAR

3 - 1

DUBOCICA - Leskovac

BOMPORAS GEORGIOS
TULIMIROVIC MARIJA

1.11.2020. - 19.00

3 - 1

ZELEZNICAR

DUBOCICA - Leskovac



VI KOLO Prva Liga

6.11.2020. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

6.11.2020. - 19.00

6.11.2020. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

3 - 2

VGSK - Veliko Gradiste

ROLJ BOZIDAR
OCENAS JAN

6.11.2020. - 19.00

3 - 2

KLEK SRBIJASUME

VGSK - Veliko Gradiste

6.11.2020. - 20.00

SRC Dubocica ' Leskovac

6.11.2020. - 20.00

6.11.2020. - 20.00

DUBOCICA - Leskovac

1 - 3

BORAC - Paracin

BRKIC NIKOLA
MILADINOVIC MILAN

6.11.2020. - 20.00

1 - 3

DUBOCICA - Leskovac

BORAC - Paracin

7.11.2020. - 16.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

7.11.2020. - 16.00

7.11.2020. - 16.00

SMEDEREVO CARINA

2 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

RAKICEVIC MILOS
CVETKOVIC VLADIMIR

7.11.2020. - 16.00

2 - 3

SMEDEREVO CARINA

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

7.11.2020. - 18.00

7.11.2020. - 18.00

7.11.2020. - 18.00

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

3 - 1

KARADJORDJE-Topola

JOVANOVIC RASKO
JOKANOVIC VLADIMIR

7.11.2020. - 18.00

3 - 1

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

KARADJORDJE-Topola

7.11.2020. - 18.00

SPC Vojvodina - Novi Sad

7.11.2020. - 18.00

7.11.2020. - 18.00

NOVI SAD MANEKS

3 - 0

ZELEZNICAR

STOJANAC VLADIMIR
SUCUR ALEKSANDRA

7.11.2020. - 18.00

3 - 0

NOVI SAD MANEKS

ZELEZNICAR

7.11.2020. - 19.00

OS Sava Kerkovic -Ljig

7.11.2020. - 19.00

7.11.2020. - 19.00

SPARTAK-Ljig

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

DAVIDOVIC MILICA
ILIC TIJANA

7.11.2020. - 19.00

3 - 0

SPARTAK-Ljig

VA-014 BAUWESEN - Valjevo



VII KOLO Prva Liga

14.11.2020. - 16.00

SC "Student"

14.11.2020. - 16.00

14.11.2020. - 16.00

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

1 - 3

KLEK SRBIJASUME

MILOSEVIC MILAN
ILIC TIJANA

14.11.2020. - 16.00

1 - 3

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

KLEK SRBIJASUME

14.11.2020. - 17.00

Hala Sportova - Stara Pazova

14.11.2020. - 17.00

14.11.2020. - 17.00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 0

DUBOCICA - Leskovac

OCENAS JAN
DIVIJACKI MILAN

14.11.2020. - 17.00

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

DUBOCICA - Leskovac

14.11.2020. - 19.00

14.11.2020. - 19.00

14.11.2020. - 19.00

VGSK - Veliko Gradiste

2 - 3

SMEDEREVO CARINA

PAPOVIC DRAGAN
RAKICEVIC MILOS

14.11.2020. - 19.00

2 - 3

VGSK - Veliko Gradiste

SMEDEREVO CARINA

15.11.2020. - 16.00

SRC "7.Juli"

15.11.2020. - 16.00

15.11.2020. - 16.00

BORAC - Paracin

3 - 2

NOVI SAD MANEKS

BRKIC NIKOLA
MILADINOVIC MILAN

15.11.2020. - 16.00

3 - 2

BORAC - Paracin

NOVI SAD MANEKS

22.12.2020. - 18.00

SD Radnicki

22.12.2020. - 18.00

22.12.2020. - 18.00

ZELEZNICAR

0 - 3

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

MILOSEVIC VLADIMIR
DAVIDOVIC MILICA

22.12.2020. - 18.00

0 - 3

ZELEZNICAR

METALAC TAKOVO - Gornji Milanovac

20.1.2021. - 19.00

OS KARADJORDJE

20.1.2021. - 19.00

20.1.2021. - 19.00

KARADJORDJE-Topola

3 - 1

SPARTAK-Ljig

STANKOVIC MARKO
JOVANOVIC RASKO

20.1.2021. - 19.00

3 - 1

KARADJORDJE-Topola

SPARTAK-Ljig



VIII KOLO Prva Liga

20.11.2020. - 18.00

SRC Dubocica ' Leskovac

20.11.2020. - 18.00

20.11.2020. - 18.00

DUBOCICA - Leskovac

2 - 3

VGSK - Veliko Gradiste

MILADINOVIC MILAN
STANKOVIC VLADIMIR

20.11.2020. - 18.00

2 - 3

DUBOCICA - Leskovac

VGSK - Veliko Gradiste

20.11.2020. - 19.00

SD "Milos Grbic" - Klek

20.11.2020. - 19.00

20.11.2020. - 19.00

KLEK SRBIJASUME

3 - 1

KARADJORDJE-Topola

STOJANAC VLADIMIR
SUCUR ALEKSANDRA

20.11.2020. - 19.00

3 - 1

KLEK SRBIJASUME

KARADJORDJE-Topola

21.11.2020. - 19.00

SH "SMEDEREVO" - Smederevo

21.11.2020. - 19.00

21.11.2020. - 19.00

SMEDEREVO CARINA

3 - 0

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

JOVIC VLADIMIR
SPASIC PREDRAG

21.11.2020. - 19.00

3 - 0

SMEDEREVO CARINA

VA-014 BAUWESEN - Valjevo

21.11.2020. - 20.00