SUPERLIGA 2016/2017


  • 20.4.2017. - 18:00

    CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

    VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

    0 - 3

    23/25  24/26  27/29

  • 23.4.2017. - 18:00

    CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

    VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

    3 - 1

    22/25  25/15  25/15  25/19

  • 26.4.2017. - 16:00

    VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

    CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

    3 - 2

    19/25  25/23  21/25  25/19  15/9

    
20.4.2017. - 18:00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

0 - 3

23/25  24/26  27/29

23.4.2017. - 18:00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 1

22/25  25/15  25/15  25/19

26.4.2017. - 16:00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 2

19/25  25/23  21/25  25/19  15/9

najbolji poenter(poeni / setova)

#14

ALEKSANDARBLAGOJEVIC 5,1(495/97)

#20

IRFANHAMZAGIC 4,98(463/93)

#4

STEFANOKOSANOVIC 4,54(354/78)

#8

PETARPREMOVIC 4,49(449/100)

#10

ANDREJRISTIC 4,14(335/81)

najbolji server(as-servis / setova)

#13

DAVIDMEHIC 0,41(42/102)

#20

IRFANHAMZAGIC 0,4(37/93)

#10

RASKOJOVANOVIC 0,37(32/87)

#10

ANDRIJAVILIMANOVIC 0,36(33/91)

#15

TOMOMICIC 0,36(29/80)

najbolji bloker(winning blocks / setova)

#5

DUSANLOPAR 0,81(70/86)

#1

DJORDJEILIC 0,8(73/91)

#15

ALEKSAPOLOMAC 0,8(68/85)

#8

NEMANJAMASULOVIC 0,79(84/106)

#3

NIKOLAGOIC 0,76(57/75)

najbolji poenter(poeni)

#20

IRFANHAMZAGIC 463

#8

PETARPREMOVIC 449

#11

MIRANKUJUNDZIC 365

najbolji server(as-servis)

#13

DAVIDMEHIC 42

#20

IRFANHAMZAGIC 37

najbolji bloker(winning blocks)

#1

DJORDJEILIC 73

#5

DUSANLOPAR 70

#1

STEVANSIMIC 70

#15

ALEKSAPOLOMAC 68

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#15

SRDJANPANTELIC 68%(179/263)

#39

GORANBJELICA 62%(39/63)

#9

DAVORBRCIC 62%(244/395)

#18

STEFANSAVIC 61%(54/88)

#8

MIODRAGMILUTINOV 60%(95/158)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#5

BORISMARTINOVIC 58%(64/110)

#11

MILANSTOJKOVIC 57%(164/288)

#4

NIKOLAJOVANOVIC 55%(145/265)

#3

SRECKORISTIC 51%(218/426)

#10

MARKONARANCIC 50%(185/373)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
PREMOVIC P.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
BLOKER 2  
STOJKOVIC M.
(NIS - Nis)
SMEČ 1  
MEHIC D.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)

SMEČ 2  
KUJUNDZIC M.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
BLOKER 1  
ILIC D.
(RIBNICA-Kraljevo)
DIZAČ 1  
SORMAZ L.
(NOVI PAZAR )
LIBERO 1  
SAVIC S.
(RIBNICA-Kraljevo)
  • LIBERO 2  
    PANTOVIC J.
    (RADNICKI-Kragujevac)
  • DIZAČ 2  
    RADOVIC N.
    (VOJVODINA NS SEME)
  • BLOKER 3  
    MASULOVIC N.
    (CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd)
  • BLOKER 4  
    SIMIC S.
    (VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
  • KOREKTOR 2  
    BLAGOJEVIC A.
    (CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd)
  • SMEČ 3  
    ROLJIC B.
    (JEDINSTVO (M)-Stara Pazova)
  • SMEČ 4  
    STOJSAVLJEVIC D.
    (CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd)

Tabela

2016 LIGA

  

Dobijeno

Poena

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

23

66

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

19

59

NOVI PAZAR - Novi Pazar

17

49

RIBNICA-Kraljevo

12

35

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

11

34

RADNICKI-Kragujevac

9

24

NIS - Nis

8

23

PARTIZAN-Beograd

5

17

SPARTAK-Ljig

5

17

SPARTAK (SU)- Subotica

3

7

KLEK SRBIJASUME

2

11

Tabela

2016 LIGA

  

Dobijeno

Poena

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

23

66

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

19

59

NOVI PAZAR - Novi Pazar

17

49

RIBNICA-Kraljevo

12

35

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

11

34

RADNICKI-Kragujevac

9

24

NIS - Nis

8

23

PARTIZAN-Beograd

5

17

SPARTAK-Ljig

5

17

SPARTAK (SU)- Subotica

3

7

KLEK SRBIJASUME

2

11

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
PREMOVIC P.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
BLOKER 2  
STOJKOVIC M.
(NIS - Nis)
SMEČ 1  
MEHIC D.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)

SMEČ 2  
KUJUNDZIC M.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
BLOKER 1  
ILIC D.
(RIBNICA-Kraljevo)
DIZAČ 1  
SORMAZ L.
(NOVI PAZAR )
LIBERO 1  
SAVIC S.
(RIBNICA-Kraljevo)
  • LIBERO 2  
    PANTOVIC J.
    (RADNICKI-Kragujevac)
  • DIZAČ 2  
    RADOVIC N.
    (VOJVODINA NS SEME)
  • BLOKER 3  
    MASULOVIC N.
    (CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd)
  • BLOKER 4  
    SIMIC S.
    (VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
  • KOREKTOR 2  
    BLAGOJEVIC A.
    (CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd)
  • SMEČ 3  
    ROLJIC B.
    (JEDINSTVO (M)-Stara Pazova)
  • SMEČ 4  
    STOJSAVLJEVIC D.
    (CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
PREMOVIC P.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
BLOKER 2  
STOJKOVIC M.
(NIS - Nis)
SMEČ 1  
MEHIC D.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)

SMEČ 2  
KUJUNDZIC M.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
BLOKER 1  
ILIC D.
(RIBNICA-Kraljevo)
DIZAČ 1  
SORMAZ L.
(NOVI PAZAR )
LIBERO 1  
SAVIC S.
(RIBNICA-Kraljevo)
LIBERO 2  
PANTOVIC J.
(RADNICKI-Kragujevac)
DIZAČ 2  
RADOVIC N.
(VOJVODINA NS SEME)
BLOKER 3  
MASULOVIC N.
(CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd)
SMEČ 3  
ROLJIC B.
(JEDINSTVO (M)-Stara Pazova)
BLOKER 4  
SIMIC S.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
SMEČ 4  
STOJSAVLJEVIC D.
(CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd)
KOREKTOR 2  
BLAGOJEVIC A.
(CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd)