SUPERLIGA


JEDINSTVO (W) - Stara Pazova


VIZURA-Beograd

 
 

TENT-Obrenovac

EkipaBodoviMečeviSetovaPoenaResults BreakdownSet-količnikPoen-količnikKazna
  OdigraniDobijenoIzgubljeniOsvojenoIzgubljenoOsvojeno poenaIzgubljeno poena3-03-13-22-31-30-3   

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

66

29

22

7

73

31

2451

2089

14

6

2

2

3

2

2,35

1,173

-

VIZURA-Beograd

62

27

21

6

66

32

2302

2016

9

10

2

1

1

4

2,06

1,142

-

TENT-Obrenovac

46

25

16

9

56

40

2156

1983

7

5

4

2

4

3

1,40

1,087

-

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

47

23

15

8

53

33

1928

1750

7

7

1

3

2

3

1,61

1,102

-

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

31

20

10

10

40

36

1649

1584

6

2

2

3

4

3

1,11

1,041

-

DINAMO-Pancevo

30

20

10

10

36

35

1517

1589

6

3

1

1

4

5

1,03

0,955

-

FUTOG - Futog

19

23

6

17

25

56

1618

1867

2

3

1

2

3

12

0,45

0,867

-

MD Zrenjanin- Zrenjanin

14

20

6

14

26

50

1549

1758

2

0

4

0

8

6

0,52

0,881

-

SPARTAK-Subotica

18

20

5

15

27

47

1478

1691

3

2

0

3

6

6

0,57

0,874

-

ETON SREM TEMPO-Sremska Mitrovica

8

5

3

2

11

10

464

459

0

2

1

0

2

0

1,10

1,011

-

JEDINSTVO-Uzice

4

18

1

17

9

52

1153

1479

0

1

0

1

4

12

0,17

0,780

-


Results Breakdown

2016 LIGA TAKMICENJE

Guest Team

CZW

DNP

EST

FTG

JDU

JSP

MDZ

SWS

TNT

VZR

ZLW

Home Team

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd (CZW)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1


3 - 1

3 - 1

3 - 1

0 - 3


0 - 3


1 - 3

3 - 1

DINAMO-Pancevo (DNP)

3 - 2

3 - 1

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3

1 - 3


0 - 3

0 - 3

ETON SREM TEMPO-Sremska Mitrovica (EST)

3 - 1


1 - 3

FUTOG - Futog (FTG)

0 - 3

0 - 3

2 - 3


3 - 1


1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

JEDINSTVO-Uzice (JDU)

0 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 1

1 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova (JSP)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0


3 - 0

1 - 3


2 - 3


3 - 1


3 - 2

3 - 0


1 - 3


3 - 0

3 - 0

MD Zrenjanin- Zrenjanin (MDZ)

1 - 3


0 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 2

3 - 2

1 - 3

3 - 2

SPARTAK-Subotica (SWS)

1 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3


1 - 3

2 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 0

TENT-Obrenovac (TNT)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

0 - 3


1 - 3


3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 2


3 - 1

VIZURA-Beograd (VZR)

2 - 3


3 - 2

0 - 3


3 - 1

3 - 0

3 - 0

0 - 3


3 - 0


3 - 1

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 1

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac (ZLW)

0 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0


2 - 3

1 - 3

najbolji poenter(poeni / setova)

#8

JOVANAJOVICIC 5,78(532/92)

#10

NINAKOCIC 5,35(369/69)

#1

MIRJANABERGENDORFF 5,04(358/71)

#11

BOJANAMILENKOVIC 4,7(404/86)

#13

IVANADINIC 4,43(93/21)

najbolji server(as-servis / setova)

#11

BOJANAMILENKOVIC 0,7(60/86)

#7

NINAJAKIC 0,65(60/92)

#1

MIRJANABERGENDORFF 0,56(40/71)

#1

SLADJANAERIC 0,48(42/88)

#1

KATARINAJOVIC 0,47(33/70)

najbolji bloker(winning blocks / setova)

#39

TANJASREDIC 1,07(15/14)

#5

JOVANAKOCIC 0,97(91/94)

#8

MAJAALEKSIC 0,91(80/88)

#14

SARAVUCICEVIC 0,81(76/94)

#2

MILENAKOPRIVICA 0,8(61/76)

najbolji poenter(poeni)

#14

JELENAOLUIC 396

#10

NINAKOCIC 369

najbolji server(as-servis)

#7

NINAJAKIC 60

#14

JELENAOLUIC 42

#15

JELENAVULIN 41

najbolji bloker(winning blocks)

#8

MAJAALEKSIC 80

#14

SARAVUCICEVIC 76

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#13

IVANADINIC 61%(71/117)

#9

MARIJAPOPOVIC 56%(200/354)

#12

JELENAPETROV 55%(228/413)

#15

MILICATODOROVIC 55%(86/156)

#18

SARASAKRADZIJA 54%(370/679)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#9

IVANAMRDAK 52%(186/359)

#7

NINAJAKIC 51%(178/347)

#39

TANJASREDIC 51%(26/51)

#6

BOZICAMARKOVIC 51%(138/272)

#10

ANABOGDANOVIC 50%(69/137)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BERGENDORFF M.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 2  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
SMEČ 1  
LOZO S.
(VIZURA-Beograd)

SMEČ 2  
MILENKOVIC B.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
BLOKER 1  
JAKIC N.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
DIZAČ 1  
VESELINOVIC A.
(VIZURA-Beograd)
LIBERO 1  
PETROV J.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • LIBERO 2  
    STEPANOVIC A.
    (TENT-Obrenovac)
  • DIZAČ 2  
    RADULOVIC B.
    (ZELEZNICAR (Lk))
  • BLOKER 3  
    GAJIC A.
    (TENT-Obrenovac)
  • BLOKER 4  
    ALEKSIC M.
    (VIZURA-Beograd)
  • KOREKTOR 2  
    JOVICIC J.
    (TENT-Obrenovac)
  • SMEČ 3  
    SAKRADZIJA S.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • SMEČ 4  
    OLUIC J.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BERGENDORFF M.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 2  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
SMEČ 1  
LOZO S.
(VIZURA-Beograd)

SMEČ 2  
MILENKOVIC B.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
BLOKER 1  
JAKIC N.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
DIZAČ 1  
VESELINOVIC A.
(VIZURA-Beograd)
LIBERO 1  
PETROV J.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • LIBERO 2  
    STEPANOVIC A.
    (TENT-Obrenovac)
  • DIZAČ 2  
    RADULOVIC B.
    (ZELEZNICAR (Lk))
  • BLOKER 3  
    GAJIC A.
    (TENT-Obrenovac)
  • BLOKER 4  
    ALEKSIC M.
    (VIZURA-Beograd)
  • KOREKTOR 2  
    JOVICIC J.
    (TENT-Obrenovac)
  • SMEČ 3  
    SAKRADZIJA S.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • SMEČ 4  
    OLUIC J.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BERGENDORFF M.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 2  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
SMEČ 1  
LOZO S.
(VIZURA-Beograd)

SMEČ 2  
MILENKOVIC B.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
BLOKER 1  
JAKIC N.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
DIZAČ 1  
VESELINOVIC A.
(VIZURA-Beograd)
LIBERO 1  
PETROV J.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
LIBERO 2  
STEPANOVIC A.
(TENT-Obrenovac)
DIZAČ 2  
RADULOVIC B.
(ZELEZNICAR (Lk))
BLOKER 3  
GAJIC A.
(TENT-Obrenovac)
SMEČ 3  
SAKRADZIJA S.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 4  
ALEKSIC M.
(VIZURA-Beograd)
SMEČ 4  
OLUIC J.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
KOREKTOR 2  
JOVICIC J.
(TENT-Obrenovac)