SUPERLIGA


  • 20.4.2017. - 20:00

    ETON SREM TEMPO-Sremska Mitrovica

    FUTOG - Futog

    1 - 3

    25/19  21/25  17/25  25/27

  • 21.4.2017. - 19:00

    TENT-Obrenovac

    JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

    3 - 0

    25/20  25/20  26/24

  • 24.4.2017. - 19:00

    JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

    TENT-Obrenovac

    3 - 2

    18/25  25/21  20/25  25/18  15/13

  • 24.4.2017. - 20:00

    FUTOG - Futog

    ETON SREM TEMPO-Sremska Mitrovica

    1 - 3

    19/25  25/19  18/25  21/25

  • 18:00 

    JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

    VIZURA-Beograd

  • 30.4.2017. - 18:00

    JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

    VIZURA-Beograd

  • 3.5.2017. - 16:30

    VIZURA-Beograd

    JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

    
20.4.2017. - 20:00

ETON SREM TEMPO-Sremska Mitrovica

FUTOG - Futog

1 - 3

25/19  21/25  17/25  25/27

21.4.2017. - 19:00

TENT-Obrenovac

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 0

25/20  25/20  26/24

24.4.2017. - 19:00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

TENT-Obrenovac

3 - 2

18/25  25/21  20/25  25/18  15/13

24.4.2017. - 20:00

FUTOG - Futog

ETON SREM TEMPO-Sremska Mitrovica

1 - 3

19/25  25/19  18/25  21/25

18:00 

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

VIZURA-Beograd

30.4.2017. - 18:00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

VIZURA-Beograd

3.5.2017. - 16:30

VIZURA-Beograd

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

najbolji poenter(poeni / setova)

#8

JOVANAJOVICIC 5,78(532/92)

#10

NINAKOCIC 5,35(369/69)

#1

MIRJANABERGENDORFF 5,04(358/71)

#11

BOJANAMILENKOVIC 4,7(404/86)

#13

IVANADINIC 4,43(93/21)

najbolji server(as-servis / setova)

#7

NINAJAKIC 0,72(56/78)

#11

BOJANAMILENKOVIC 0,7(60/86)

#1

MIRJANABERGENDORFF 0,56(40/71)

#1

SLADJANAERIC 0,51(38/74)

#14

JELENAOLUIC 0,5(40/80)

najbolji bloker(winning blocks / setova)

#39

TANJASREDIC 1,07(15/14)

#5

JOVANAKOCIC 1,04(83/80)

#8

MAJAALEKSIC 0,88(65/74)

#14

SARAVUCICEVIC 0,81(76/94)

#2

MILENAKOPRIVICA 0,8(61/76)

najbolji poenter(poeni)

#10

NINAKOCIC 369

#14

JELENAOLUIC 350

najbolji server(as-servis)

#7

NINAJAKIC 56

#14

JELENAOLUIC 40

najbolji bloker(winning blocks)

#14

SARAVUCICEVIC 76

#8

MAJAALEKSIC 65

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#13

IVANADINIC 61%(71/117)

#9

MARIJAPOPOVIC 56%(200/354)

#12

JELENAPETROV 56%(187/331)

#15

MILICATODOROVIC 55%(86/156)

#18

SARASAKRADZIJA 55%(314/571)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#9

IVANAMRDAK 52%(152/291)

#7

NINAJAKIC 52%(152/294)

#39

TANJASREDIC 51%(26/51)

#6

BOZICAMARKOVIC 51%(138/272)

#10

ANABOGDANOVIC 50%(69/137)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BERGENDORFF M.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 2  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
SMEČ 1  
MILENKOVIC B.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )

SMEČ 2  
SAKRADZIJA S.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 1  
JAKIC N.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
DIZAČ 1  
VESELINOVIC A.
(VIZURA-Beograd)
LIBERO 1  
STEPANOVIC A.
(TENT-Obrenovac)
  • LIBERO 2  
    VUKOMANOVIC K.
    (CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
  • DIZAČ 2  
    RADULOVIC B.
    (ZELEZNICAR (Lk))
  • BLOKER 3  
    GAJIC A.
    (TENT-Obrenovac)
  • BLOKER 4  
    SREDIC T.
    (SPARTAK-Subotica)
  • KOREKTOR 2  
    JOVICIC J.
    (TENT-Obrenovac)
  • SMEČ 3  
    OLUIC J.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • SMEČ 4  
    LOZO S.
    (VIZURA-Beograd)

Tabela

2016 LIGA

  

Dobijeno

Poena

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

21

63

VIZURA-Beograd

18

53

TENT-Obrenovac

16

46

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

15

47

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

10

31

DINAMO-Pancevo

10

30

FUTOG - Futog

6

19

MD Zrenjanin- Zrenjanin

6

14

SPARTAK-Subotica

5

18

ETON SREM TEMPO-Sremska Mitrovica

3

8

JEDINSTVO-Uzice

1

4

Tabela

2016 LIGA

  

Dobijeno

Poena

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

21

63

VIZURA-Beograd

18

53

TENT-Obrenovac

16

46

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

15

47

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

10

31

DINAMO-Pancevo

10

30

FUTOG - Futog

6

19

MD Zrenjanin- Zrenjanin

6

14

SPARTAK-Subotica

5

18

ETON SREM TEMPO-Sremska Mitrovica

3

8

JEDINSTVO-Uzice

1

4

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BERGENDORFF M.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 2  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
SMEČ 1  
MILENKOVIC B.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )

SMEČ 2  
SAKRADZIJA S.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 1  
JAKIC N.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
DIZAČ 1  
VESELINOVIC A.
(VIZURA-Beograd)
LIBERO 1  
STEPANOVIC A.
(TENT-Obrenovac)
  • LIBERO 2  
    VUKOMANOVIC K.
    (CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
  • DIZAČ 2  
    RADULOVIC B.
    (ZELEZNICAR (Lk))
  • BLOKER 3  
    GAJIC A.
    (TENT-Obrenovac)
  • BLOKER 4  
    SREDIC T.
    (SPARTAK-Subotica)
  • KOREKTOR 2  
    JOVICIC J.
    (TENT-Obrenovac)
  • SMEČ 3  
    OLUIC J.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • SMEČ 4  
    LOZO S.
    (VIZURA-Beograd)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BERGENDORFF M.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 2  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
SMEČ 1  
MILENKOVIC B.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )

SMEČ 2  
SAKRADZIJA S.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 1  
JAKIC N.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
DIZAČ 1  
VESELINOVIC A.
(VIZURA-Beograd)
LIBERO 1  
STEPANOVIC A.
(TENT-Obrenovac)
LIBERO 2  
VUKOMANOVIC K.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
DIZAČ 2  
RADULOVIC B.
(ZELEZNICAR (Lk))
BLOKER 3  
GAJIC A.
(TENT-Obrenovac)
SMEČ 3  
OLUIC J.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 4  
SREDIC T.
(SPARTAK-Subotica)
SMEČ 4  
LOZO S.
(VIZURA-Beograd)
KOREKTOR 2  
JOVICIC J.
(TENT-Obrenovac)