SUPERLIGA


  • 18.3.2017. - 19:00

    ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

    TENT-Obrenovac

    2 - 3

    25/22  22/25  25/18  23/25  4/15

  • 18.3.2017. - 20:00

    MD Zrenjanin- Zrenjanin

    CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

    0 - 3

    18/25  22/25  20/25

  • 19.3.2017. - 18:00

    VIZURA-Beograd

    DINAMO-Pancevo

    3 - 1

    25/18  24/26  25/22  25/23

  • 19.3.2017. - 18:00

    SPARTAK-Subotica

    JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

    1 - 3

    19/25  23/25  25/23  14/25

  • 22.3.2017. - 17:00

    DINAMO-Pancevo

    VIZURA-Beograd

    0 - 3

    19/25  24/26  23/25

    
18.3.2017. - 19:00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

TENT-Obrenovac

2 - 3

25/22  22/25  25/18  23/25  4/15

18.3.2017. - 20:00

MD Zrenjanin- Zrenjanin

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

0 - 3

18/25  22/25  20/25

19.3.2017. - 18:00

VIZURA-Beograd

DINAMO-Pancevo

3 - 1

25/18  24/26  25/22  25/23

19.3.2017. - 18:00

SPARTAK-Subotica

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

1 - 3

19/25  23/25  25/23  14/25

22.3.2017. - 17:00

DINAMO-Pancevo

VIZURA-Beograd

0 - 3

19/25  24/26  23/25

najbolji poenter(poeni / setova)

#8

JOVANAJOVICIC 5,86(416/71)

#10

NINAKOCIC 5,35(369/69)

#1

MIRJANABERGENDORFF 5,04(358/71)

#11

BOJANAMILENKOVIC 4,84(358/74)

#14

JELENAOLUIC 4,31(254/59)

najbolji server(as-servis / setova)

#7

NINAJAKIC 0,75(43/57)

#11

BOJANAMILENKOVIC 0,74(55/74)

#1

SLADJANAERIC 0,56(35/62)

#1

MIRJANABERGENDORFF 0,56(40/71)

#14

JELENAOLUIC 0,53(31/59)

najbolji bloker(winning blocks / setova)

#39

TANJASREDIC 1,07(15/14)

#5

JOVANAKOCIC 1,06(72/68)

#8

MAJAALEKSIC 0,9(56/62)

#14

SARAVUCICEVIC 0,82(60/73)

#2

MILENAKOPRIVICA 0,8(61/76)

najbolji poenter(poeni)

#10

NINAKOCIC 369

#17

NIKOLINALUKIC 306

najbolji server(as-servis)

#7

NINAJAKIC 43

najbolji bloker(winning blocks)

#14

SARAVUCICEVIC 60

#8

MAJAALEKSIC 56

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#9

MARIJAPOPOVIC 56%(200/354)

#9

TEODORAPUSIC 55%(163/294)

#18

SARASAKRADZIJA 55%(226/409)

#15

MILICATODOROVIC 55%(86/156)

#6

TAMARADEJANOVIC 54%(88/162)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#7

NINAJAKIC 55%(117/212)

#9

IVANAMRDAK 54%(117/215)

#39

TANJASREDIC 51%(26/51)

#6

BOZICAMARKOVIC 51%(138/272)

#10

ANABOGDANOVIC 50%(69/137)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BERGENDORFF M.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 2  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
SMEČ 1  
MILENKOVIC B.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )

SMEČ 2  
LOZO S.
(VIZURA-Beograd)
BLOKER 1  
JAKIC N.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
DIZAČ 1  
VESELINOVIC A.
(VIZURA-Beograd)
LIBERO 1  
DIMIC M.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
  • LIBERO 2  
    POPOVIC M.
    (MD Zrenjanin- Zrenjanin)
  • DIZAČ 2  
    RADULOVIC B.
    (ZELEZNICAR (Lk))
  • BLOKER 3  
    SREDIC T.
    (SPARTAK-Subotica)
  • BLOKER 4  
    KOPRIVICA M.
    (MD Zrenjanin- Zrenjanin)
  • KOREKTOR 2  
    VULIN J.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • SMEČ 3  
    MITROVIC .N.
    (ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
  • SMEČ 4  
    LAZOVIC K.
    (VIZURA-Beograd)

Tabela

2016 LIGA

  

Dobijeno

Poena

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

18

54

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

15

46

VIZURA-Beograd

15

45

TENT-Obrenovac

14

40

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

10

31

DINAMO-Pancevo

10

30

MD Zrenjanin- Zrenjanin

6

14

SPARTAK-Subotica

5

18

FUTOG - Futog

4

12

JEDINSTVO-Uzice

1

4

Tabela

2016 LIGA

  

Dobijeno

Poena

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

18

54

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

15

46

VIZURA-Beograd

15

45

TENT-Obrenovac

14

40

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

10

31

DINAMO-Pancevo

10

30

MD Zrenjanin- Zrenjanin

6

14

SPARTAK-Subotica

5

18

FUTOG - Futog

4

12

JEDINSTVO-Uzice

1

4

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BERGENDORFF M.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 2  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
SMEČ 1  
MILENKOVIC B.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )

SMEČ 2  
LOZO S.
(VIZURA-Beograd)
BLOKER 1  
JAKIC N.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
DIZAČ 1  
VESELINOVIC A.
(VIZURA-Beograd)
LIBERO 1  
DIMIC M.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
  • LIBERO 2  
    POPOVIC M.
    (MD Zrenjanin- Zrenjanin)
  • DIZAČ 2  
    RADULOVIC B.
    (ZELEZNICAR (Lk))
  • BLOKER 3  
    SREDIC T.
    (SPARTAK-Subotica)
  • BLOKER 4  
    KOPRIVICA M.
    (MD Zrenjanin- Zrenjanin)
  • KOREKTOR 2  
    VULIN J.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • SMEČ 3  
    MITROVIC .N.
    (ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
  • SMEČ 4  
    LAZOVIC K.
    (VIZURA-Beograd)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
BERGENDORFF M.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 2  
KOCIC J.
(VIZURA-Beograd)
SMEČ 1  
MILENKOVIC B.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )

SMEČ 2  
LOZO S.
(VIZURA-Beograd)
BLOKER 1  
JAKIC N.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
DIZAČ 1  
VESELINOVIC A.
(VIZURA-Beograd)
LIBERO 1  
DIMIC M.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
LIBERO 2  
POPOVIC M.
(MD Zrenjanin- Zrenjanin)
DIZAČ 2  
RADULOVIC B.
(ZELEZNICAR (Lk))
BLOKER 3  
SREDIC T.
(SPARTAK-Subotica)
SMEČ 3  
MITROVIC .N.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 4  
KOPRIVICA M.
(MD Zrenjanin- Zrenjanin)
SMEČ 4  
LAZOVIC K.
(VIZURA-Beograd)
KOREKTOR 2  
VULIN J.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)