Kup Srbije 2016


EkipaBodoviMečeviSetovaPoenaResults BreakdownSet-količnikPoen-količnikKazna
  OdigraniDobijenoIzgubljeniOsvojenoIzgubljenoOsvojeno poenaIzgubljeno poena3-03-13-22-31-30-3   

MLADI RADNIK-Pozarevac

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

PARTIZAN-Beograd

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-


Results Breakdown

test

Guest Team

MRP

PTN

Home Team

MLADI RADNIK-Pozarevac (MRP)

PARTIZAN-Beograd (PTN)

najbolji poenter(poeni / setova)

#12

VLADIMIRCEDIC 6(24/4)

#14

ALEKSANDARBLAGOJEVIC 5,37(102/19)

#20

IRFANHAMZAGIC 4,81(101/21)

#1

LAZARBAJANDIC 4,67(14/3)

#1

ALEKSAMATIC 4,67(14/3)

najbolji server(as-servis / setova)

#12

UROSKECMAN 1(5/5)

#6

MILOSMILIC 0,75(3/4)

#3

MARKOSINDJELIC 0,75(3/4)

#8

MIODRAGMILUTINOV 0,67(2/3)

#5

BORISLAVPETROVIC 0,64(7/11)

najbolji bloker(winning blocks / setova)

#1

ALEKSANDARNEDELJKOVIC 1,92(25/13)

#6

MILOSMILIC 1,75(7/4)

#15

MILANMIJALKOVIC 1,4(7/5)

#14

NIKOLAPAVLOVIC 1,2(6/5)

#1

STEVANSIMIC 1,17(21/18)

najbolji poenter(poeni)

#20

IRFANHAMZAGIC 101

najbolji server(as-servis)

#12

UROSKECMAN 5

najbolji bloker(winning blocks)

#1

STEVANSIMIC 21

#7

STEFANILIC 17

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#39

BRANKOROLJIC 86%(12/14)

#9

ARSENIJEPROTIC 83%(5/6)

#17

JANKOPANTOVIC 76%(19/25)

#8

LAZARMOCIC 75%(9/12)

#18

STEVANSLAVNIC 72%(26/36)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#5

ALEKSANDARKOSTIC 83%(10/12)

#17

FILIPPETROVIC 69%(9/13)

#4

NIKOLAZUGIC 63%(10/16)

#20

MILANZINDOVIC 61%(14/23)

#16

RADOVANPROVIDZALO 60%(9/15)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
CEDIC V.
(RADNICKI-Kragujevac)
BLOKER 2  
SINDJELIC M.
(BORAC - Starcevo)
SMEČ 1  
VELICKOVIC L.
(PARTIZAN-Beograd)

SMEČ 2  
STOJSAVLJEVIC D.
(CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd)
BLOKER 1  
NEDELJKOVIC A.
(KOSOVSKA MITROVICA)
DIZAČ 1  
TODOROVIC V.
(VOJVODINA NS SEME)
LIBERO 1  
PANTOVIC J.
(RADNICKI-Kragujevac)
  • LIBERO 2  
    MOCIC L.
    (RIBNICA-Kraljevo)
  • DIZAČ 2  
    MARKOVIC I.
    (RIBNICA)
  • BLOKER 3  
    PAVLOVIC N.
    (SPARTAK (SU)- Subotica)
  • BLOKER 4  
    PETROVIC B.
    (VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
  • KOREKTOR 2  
    PREMOVIC P.
    (VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
  • SMEČ 3  
    KUJUNDZIC M.
    (VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
  • SMEČ 4  
    RADOSAVLJEVIC M.
    (NOVI PAZAR-Novi Pazar)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
CEDIC V.
(RADNICKI-Kragujevac)
BLOKER 2  
SINDJELIC M.
(BORAC - Starcevo)
SMEČ 1  
VELICKOVIC L.
(PARTIZAN-Beograd)

SMEČ 2  
STOJSAVLJEVIC D.
(CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd)
BLOKER 1  
NEDELJKOVIC A.
(KOSOVSKA MITROVICA)
DIZAČ 1  
TODOROVIC V.
(VOJVODINA NS SEME)
LIBERO 1  
PANTOVIC J.
(RADNICKI-Kragujevac)
  • LIBERO 2  
    MOCIC L.
    (RIBNICA-Kraljevo)
  • DIZAČ 2  
    MARKOVIC I.
    (RIBNICA)
  • BLOKER 3  
    PAVLOVIC N.
    (SPARTAK (SU)- Subotica)
  • BLOKER 4  
    PETROVIC B.
    (VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
  • KOREKTOR 2  
    PREMOVIC P.
    (VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
  • SMEČ 3  
    KUJUNDZIC M.
    (VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
  • SMEČ 4  
    RADOSAVLJEVIC M.
    (NOVI PAZAR-Novi Pazar)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
CEDIC V.
(RADNICKI-Kragujevac)
BLOKER 2  
SINDJELIC M.
(BORAC - Starcevo)
SMEČ 1  
VELICKOVIC L.
(PARTIZAN-Beograd)

SMEČ 2  
STOJSAVLJEVIC D.
(CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd)
BLOKER 1  
NEDELJKOVIC A.
(KOSOVSKA MITROVICA)
DIZAČ 1  
TODOROVIC V.
(VOJVODINA NS SEME)
LIBERO 1  
PANTOVIC J.
(RADNICKI-Kragujevac)
LIBERO 2  
MOCIC L.
(RIBNICA-Kraljevo)
DIZAČ 2  
MARKOVIC I.
(RIBNICA)
BLOKER 3  
PAVLOVIC N.
(SPARTAK (SU)- Subotica)
SMEČ 3  
KUJUNDZIC M.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
BLOKER 4  
PETROVIC B.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)
SMEČ 4  
RADOSAVLJEVIC M.
(NOVI PAZAR-Novi Pazar)
KOREKTOR 2  
PREMOVIC P.
(VOJVODINA NS SEME-Novi Sad)