SUPERLIGA 2016/2017

2016 SUPERLIGA

select

I KOLO SUPERLIGE

14.10.2016. 18:00

SPC Vojvodina - Novi Sad

14.10.2016. 18:00

14.10.2016. 18:00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 1

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

CVETKOVIC VLADIMIR
ZOTOVIC SVETLANA

14.10.2016. 18:00

3 - 1

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

15.10.2016. 19:00

OS Sava Kerkovic -Ljig

15.10.2016. 19:00

15.10.2016. 19:00

SPARTAK-Ljig

3 - 1

PARTIZAN-Beograd

LAZAREVIC IVAN
STEVANOVIC DJORDJE

15.10.2016. 19:00

3 - 1

SPARTAK-Ljig

PARTIZAN-Beograd

15.10.2016. 19:00

SD "Milos Grbic" - Klek

15.10.2016. 19:00

15.10.2016. 19:00

KLEK SRBIJASUME

2 - 3

RADNICKI-Kragujevac

BALANDZIC PREDRAG
RADOVANOVIC ZORAN

15.10.2016. 19:00

2 - 3

KLEK SRBIJASUME

RADNICKI-Kragujevac

16.10.2016. 17:00

SC Cair-Nis

16.10.2016. 17:00

16.10.2016. 17:00

NIS - Nis

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

JANKOVIC MIRKO
KOVACEVIC SAVO

16.10.2016. 17:00

0 - 3

NIS - Nis

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

16.10.2016. 18:00

SSU PENDIK-Novi Pazar

16.10.2016. 18:00

16.10.2016. 18:00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

PETROVIC ALEKSANDAR
LEKO ROBERT

16.10.2016. 18:00

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

RIBNICA-Kraljevo



II KOLO SUPERLIGE

20.10.2016. 00:00

SPC Vojvodina - Novi Sad

20.10.2016. 00:00

20.10.2016. 00:00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

NIS IGM MLADOST - Nis

SIMIC STANISLAVA
JANKOVIC MIRKO

20.10.2016. 00:00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

NIS IGM MLADOST - Nis

21.10.2016. 18:00

USC Voždovac-Beograd

21.10.2016. 18:00

21.10.2016. 18:00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 0

SPARTAK-Ljig

ZOTOVIC SVETLANA
CVETKOVIC VLADIMIR

21.10.2016. 18:00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

SPARTAK-Ljig

21.10.2016. 19:00

SH Jezero - Kragujevac

21.10.2016. 19:00

21.10.2016. 19:00

RADNICKI-Kragujevac

0 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

ZELENOVIC DJORDJE
POPOVIC TOMISLAV

21.10.2016. 19:00

0 - 3

RADNICKI-Kragujevac

NOVI PAZAR - Novi Pazar

22.10.2016. 18:00

SC "SPORT EKO" - Beograd

22.10.2016. 18:00

22.10.2016. 18:00

PARTIZAN-Beograd

3 - 2

KLEK SRBIJASUME

LEKO ROBERT
MILJKOVIC IGOR

22.10.2016. 18:00

3 - 2

PARTIZAN-Beograd

KLEK SRBIJASUME

23.10.2016. 19:00

Hala Sportova - Stara Pazova

23.10.2016. 19:00

23.10.2016. 19:00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

0 - 3

RIBNICA-Kraljevo

GRADINSKI GORAN
LAZAREVIC IVAN

23.10.2016. 19:00

0 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

RIBNICA-Kraljevo



III KOLO SUPERLIGE

28.10.2016. 19:00

HS Kraljevo - Kraljevo

28.10.2016. 19:00

28.10.2016. 19:00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 0

RADNICKI-Kragujevac

SAVIC DARKO
KOVACEVIC SAVO

28.10.2016. 19:00

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

RADNICKI-Kragujevac

29.10.2016. 17:00

Hala Sportova - Stara Pazova

29.10.2016. 17:00

29.10.2016. 17:00

NIS - Nis

3 - 1

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

CVETKOVIC VLADIMIR
ROGIC DEJAN

29.10.2016. 17:00

3 - 1

NIS - Nis

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

29.10.2016. 18:00

SSU PENDIK-Novi Pazar

29.10.2016. 18:00

29.10.2016. 18:00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 1

PARTIZAN-Beograd

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

29.10.2016. 18:00

3 - 1

NOVI PAZAR - Novi Pazar

PARTIZAN-Beograd

29.10.2016. 19:00

OS Sava Kerkovic -Ljig

29.10.2016. 19:00

29.10.2016. 19:00

SPARTAK-Ljig

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

PETROVIC ALEKSANDAR
MILJKOVIC IGOR

29.10.2016. 19:00

0 - 3

SPARTAK-Ljig

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

29.10.2016. 19:00

SD "Milos Grbic" - Klek

29.10.2016. 19:00

29.10.2016. 19:00

KLEK SRBIJASUME

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

STEVANOVIC DJORDJE
GRADINSKI GORAN

29.10.2016. 19:00

2 - 3

KLEK SRBIJASUME

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd



IV KOLO SUPERLIGE

3.11.2016. 18:00

SPC Vojvodina - Novi Sad

3.11.2016. 18:00

3.11.2016. 18:00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 1

KLEK SRBIJASUME

SIMONOVIC VLADIMIR
JOVANCIC BRANISLAV

3.11.2016. 18:00

3 - 1

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

KLEK SRBIJASUME

5.11.2016. 17:00

OS Miroslav Antic - Nis

5.11.2016. 17:00

5.11.2016. 17:00

NIS IGM MLADOST - Nis

3 - 1

SPARTAK-Ljig

ZELENOVIC DJORDJE
POPOVIC TOMISLAV

5.11.2016. 17:00

3 - 1

NIS IGM MLADOST - Nis

SPARTAK-Ljig

5.11.2016. 18:00

SC "SPORT EKO" - Beograd

5.11.2016. 18:00

5.11.2016. 18:00

PARTIZAN-Beograd

1 - 3

RIBNICA-Kraljevo

ZOTOVIC SVETLANA
JOVANOVIC JOVAN

5.11.2016. 18:00

1 - 3

PARTIZAN-Beograd

RIBNICA-Kraljevo

6.11.2016. 19:00

Hala Sportova - Stara Pazova

6.11.2016. 19:00

6.11.2016. 19:00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

1 - 3

RADNICKI-Kragujevac

SIMIC STANISLAVA
POPOVIC ANDJELKO

6.11.2016. 19:00

1 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

RADNICKI-Kragujevac

9.11.2016. 18:30

USC Voždovac-Beograd

9.11.2016. 18:30

9.11.2016. 18:30

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 2

NOVI PAZAR - Novi Pazar

GRADINSKI GORAN
SAVIC DARKO

9.11.2016. 18:30

3 - 2

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

NOVI PAZAR - Novi Pazar



V KOLO SUPERLIGE

10.11.2016. 18:00

SH Jezero - Kragujevac

10.11.2016. 18:00

10.11.2016. 18:00

RADNICKI-Kragujevac

3 - 0

PARTIZAN-Beograd

JANKOVIC MIRKO
MILJKOVIC IGOR

10.11.2016. 18:00

3 - 0

RADNICKI-Kragujevac

PARTIZAN-Beograd

12.11.2016. 19:00

HS Kraljevo - Kraljevo

12.11.2016. 19:00

12.11.2016. 19:00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

POPOVIC ANDJELKO
RADOVANOVIC ZORAN

12.11.2016. 19:00

3 - 1

RIBNICA-Kraljevo

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

13.11.2016. 18:00

Hala Sportova - N.Pazar

13.11.2016. 18:00

13.11.2016. 18:00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 1

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SIMONOVIC VLADIMIR
KOVACEVIC SAVO

13.11.2016. 18:00

3 - 1

NOVI PAZAR - Novi Pazar

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

13.11.2016. 19:00

OS Sava Kerkovic -Ljig

13.11.2016. 19:00

13.11.2016. 19:00

SPARTAK-Ljig

3 - 2

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

ROGIC DEJAN
BALANDZIC PREDRAG

13.11.2016. 19:00

3 - 2

SPARTAK-Ljig

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

13.11.2016. 19:00

SD "Milos Grbic" - Klek

13.11.2016. 19:00

13.11.2016. 19:00

KLEK SRBIJASUME

2 - 3

NIS - Nis

SAVIC DARKO
LAZAREVIC IVAN

13.11.2016. 19:00

2 - 3

KLEK SRBIJASUME

NIS - Nis



VI KOLO SUPERLIGE

19.11.2016. 17:00

SC Cair-Nis

19.11.2016. 17:00

19.11.2016. 17:00

NIS IGM MLADOST - Nis

3 - 1

NOVI PAZAR - Novi Pazar

LAZAREVIC IVAN
ROGIC DEJAN

19.11.2016. 17:00

3 - 1

NIS IGM MLADOST - Nis

NOVI PAZAR - Novi Pazar

19.11.2016. 18:00

SPC Vojvodina - Novi Sad

19.11.2016. 18:00

19.11.2016. 18:00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 1

RIBNICA-Kraljevo

MILOSEVIC MILAN
SAVIC DARKO

19.11.2016. 18:00

3 - 1

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

RIBNICA-Kraljevo

19.11.2016. 19:00

Hala Sportova - Stara Pazova

19.11.2016. 19:00

19.11.2016. 19:00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 0

PARTIZAN-Beograd

LEKO ROBERT
SIMONOVIC VLADIMIR

19.11.2016. 19:00

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

PARTIZAN-Beograd

20.11.2016. 19:00

OS Sava Kerkovic -Ljig

20.11.2016. 19:00

20.11.2016. 19:00

SPARTAK-Ljig

3 - 2

KLEK SRBIJASUME

RADOVANOVIC ZORAN
JANKOVIC MIRKO

20.11.2016. 19:00

3 - 2

SPARTAK-Ljig

KLEK SRBIJASUME

29.11.2016. 20:00

USC Voždovac-Beograd

29.11.2016. 20:00

29.11.2016. 20:00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 0

RADNICKI-Kragujevac

JOVANCIC BRANISLAV
STEVANOVIC DJORDJE

29.11.2016. 20:00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

RADNICKI-Kragujevac



VII KOLO SUPERLIGE

25.11.2016. 19:00

HS Kraljevo - Kraljevo

25.11.2016. 19:00

25.11.2016. 19:00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 1

NIS - Nis

BALANDZIC PREDRAG
SIMONOVIC VLADIMIR

25.11.2016. 19:00

3 - 1

RIBNICA-Kraljevo

NIS - Nis

25.11.2016. 19:00

SH Jezero - Kragujevac

25.11.2016. 19:00

25.11.2016. 19:00

RADNICKI-Kragujevac

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JOVANOVIC JOVAN
NESKOVIC NEVENA

25.11.2016. 19:00

0 - 3

RADNICKI-Kragujevac

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

26.11.2016. 18:00

Hala Sportova - N.Pazar

26.11.2016. 18:00

26.11.2016. 18:00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 2

SPARTAK-Ljig

STEVANOVIC DJORDJE
CVETKOVIC VLADIMIR

26.11.2016. 18:00

3 - 2

NOVI PAZAR - Novi Pazar

SPARTAK-Ljig

26.11.2016. 18:00

SC "SPORT EKO" - Beograd

26.11.2016. 18:00

26.11.2016. 18:00

PARTIZAN-Beograd

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

JANKOVIC MIRKO
MILJKOVIC IGOR

26.11.2016. 18:00

0 - 3

PARTIZAN-Beograd

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

26.11.2016. 19:00

SD "Milos Grbic" - Klek

26.11.2016. 19:00

26.11.2016. 19:00

KLEK SRBIJASUME

3 - 1

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

PETROVIC ALEKSANDAR
POPOVIC TOMISLAV

26.11.2016. 19:00

3 - 1

KLEK SRBIJASUME

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova



VIII KOLO SUPERLIGE

1.12.2016. 18:00

SPC Vojvodina - Novi Sad

1.12.2016. 18:00

1.12.2016. 18:00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 0

PARTIZAN-Beograd

RADOVANOVIC ZORAN
BALANDZIC ALEKSANDRA

1.12.2016. 18:00

3 - 0

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

PARTIZAN-Beograd

3.12.2016. 19:00

Hala Sportova - Stara Pazova

3.12.2016. 19:00

3.12.2016. 19:00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

NESKOVIC NEVENA
MILJKOVIC IGOR

3.12.2016. 19:00

2 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3.12.2016. 19:00

SD "Milos Grbic" - Klek

3.12.2016. 19:00

3.12.2016. 19:00

KLEK SRBIJASUME

1 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

LEKO ROBERT
POPOVIC ANDJELKO

3.12.2016. 19:00

1 - 3

KLEK SRBIJASUME

NOVI PAZAR - Novi Pazar

4.12.2016. 19:00

OS Sava Kerkovic -Ljig

4.12.2016. 19:00

4.12.2016. 19:00

SPARTAK-Ljig

2 - 3

RIBNICA-Kraljevo

SIMONOVIC VLADIMIR
JOVANOVIC JOVAN

4.12.2016. 19:00

2 - 3

SPARTAK-Ljig

RIBNICA-Kraljevo

6.12.2016. 18:30

SC Cair-Nis

6.12.2016. 18:30

6.12.2016. 18:30

NIS - Nis

3 - 2

RADNICKI-Kragujevac

JOVANCIC BRANISLAV
JANKOVIC MIRKO

6.12.2016. 18:30

3 - 2

NIS - Nis

RADNICKI-Kragujevac



IX KOLO SUPERLIGE

9.12.2016. 19:00

SH Jezero - Kragujevac

9.12.2016. 19:00

9.12.2016. 19:00

RADNICKI-Kragujevac

3 - 1

SPARTAK-Ljig

PETROVIC ALEKSANDAR
POPOVIC TOMISLAV

9.12.2016. 19:00

3 - 1

RADNICKI-Kragujevac

SPARTAK-Ljig

10.12.2016. 19:00

HS Kraljevo - Kraljevo

10.12.2016. 19:00

10.12.2016. 19:00

RIBNICA-Kraljevo

3 - 0

KLEK SRBIJASUME

MILJKOVIC IGOR
JOVANCIC BRANISLAV

10.12.2016. 19:00

3 - 0

RIBNICA-Kraljevo

KLEK SRBIJASUME

10.12.2016. 19:30

USC Voždovac-Beograd

10.12.2016. 19:30

10.12.2016. 19:30

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

2 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

LAZAREVIC IVAN
ROGIC DEJAN

10.12.2016. 19:30

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

11.12.2016. 18:00

Hala Sportova - N.Pazar

11.12.2016. 18:00

11.12.2016. 18:00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

ZELENOVIC DJORDJE
KOVACEVIC SAVO

11.12.2016. 18:00

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

14.12.2016. 17:00

SC "SPORT EKO" - Beograd

14.12.2016. 17:00

14.12.2016. 17:00

PARTIZAN-Beograd

3 - 1

NIS - Nis

STEVANOVIC DJORDJE
SIMIC STANISLAVA

14.12.2016. 17:00

3 - 1

PARTIZAN-Beograd

NIS - Nis



X KOLO SUPERLIGE

17.12.2016. 19:00

Hala Sportova - Stara Pazova

17.12.2016. 19:00

17.12.2016. 19:00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

2 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

JOVANCIC BRANISLAV
STEVANOVIC DJORDJE

17.12.2016. 19:00

2 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

17.12.2016. 19:00

Nova Hala sportova - Kraljevo

17.12.2016. 19:00

17.12.2016. 19:00

RIBNICA-Kraljevo

2 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

LEKO ROBERT
NESKOVIC NEVENA

17.12.2016. 19:00

2 - 3

RIBNICA-Kraljevo

NOVI PAZAR - Novi Pazar

17.12.2016. 19:30

USC Voždovac-Beograd

17.12.2016. 19:30

17.12.2016. 19:30

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 1

NIS - Nis

BALANDZIC PREDRAG
MILOSEVIC MILAN

17.12.2016. 19:30

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

NIS - Nis

18.12.2016. 14:00

SH Jezero - Kragujevac

18.12.2016. 14:00

18.12.2016. 14:00

RADNICKI-Kragujevac

3 - 0

KLEK SRBIJASUME

CVETKOVIC VLADIMIR
LAZAREVIC IVAN

18.12.2016. 14:00

3 - 0

RADNICKI-Kragujevac

KLEK SRBIJASUME

18.12.2016. 18:00

SC "SPORT EKO" - Beograd

18.12.2016. 18:00

18.12.2016. 18:00

PARTIZAN-Beograd

3 - 0

SPARTAK-Ljig

RADOVANOVIC ZORAN
GRADINSKI GORAN

18.12.2016. 18:00

3 - 0

PARTIZAN-Beograd

SPARTAK-Ljig



XI KOLO SUPERLIGE

13.1.2017. 18:00

OS Sava Kerkovic -Ljig

13.1.2017. 18:00

13.1.2017. 18:00

SPARTAK-Ljig

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

GRADINSKI GORAN
SAVIC DARKO

13.1.2017. 18:00

0 - 3

SPARTAK-Ljig

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

13.1.2017. 18:30

SC Cair-Nis

13.1.2017. 18:30

13.1.2017. 18:30

NIS - Nis

0 - 3

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SIMONOVIC VLADIMIR
KOVACEVIC SAVO

13.1.2017. 18:30

0 - 3

NIS - Nis

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

14.1.2017. 18:00

SSU PENDIK-Novi Pazar

14.1.2017. 18:00

14.1.2017. 18:00

NOVI PAZAR - Novi Pazar

3 - 0

RADNICKI-Kragujevac

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

14.1.2017. 18:00

3 - 0

NOVI PAZAR - Novi Pazar

RADNICKI-Kragujevac

31.1.2017. 19:00

Nova Hala sportova - Kraljevo

31.1.2017. 19:00

31.1.2017. 19:00

RIBNICA-Kraljevo

1 - 3

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

ROGIC DEJAN
SIMONOVIC VLADIMIR

31.1.2017. 19:00

1 - 3

RIBNICA-Kraljevo

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

1.2.2017. 19:00

SD "Milos Grbic" - Klek

1.2.2017. 19:00

1.2.2017. 19:00

KLEK SRBIJASUME

3 - 2

PARTIZAN-Beograd

LAZAREVIC IVAN
POPOVIC ANDJELKO

1.2.2017. 19:00

3 - 2

KLEK SRBIJASUME

PARTIZAN-Beograd



XII KOLO SUPERLIGE

21.1.2017. 19:00

SH Park - Stara Pazova

21.1.2017. 19:00

21.1.2017. 19:00

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

3 - 0

NIS - Nis

PETROVIC ALEKSANDAR
ZOTOVIC SVETLANA

21.1.2017. 19:00

3 - 0

JEDINSTVO (M)-Stara Pazova

NIS - Nis

21.1.2017. 19:00

SPC Vojvodina - Novi Sad

21.1.2017. 19:00

21.1.2017. 19:00

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

3 - 1

SPARTAK-Ljig

SIMIC STANISLAVA
JOVANOVIC JOVAN

21.1.2017. 19:00

3 - 1

VOJVODINA NS SEME-Novi Sad

SPARTAK-Ljig

22.1.2017. 19:00

USC Voždovac-Beograd

22.1.2017. 19:00

22.1.2017. 19:00

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

3 - 0

KLEK SRBIJASUME

BALANDZIC ALEKSANDRA
SIMONOVIC VLADIMIR

22.1.2017. 19:00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (M)-Beograd

KLEK SRBIJASUME

7.2.2017. 19:00

SH Jezero - Kragujevac

7.2.2017. 19:00

7.2.2017. 19:00

RADNICKI-Kragujevac

3 - 2

RIBNICA-Kraljevo

POPOVIC ANDJELKO
LEKO ROBERT

7.2.2017. 19:00

3 - 2

RADNICKI-Kragujevac

RIBNICA-Kraljevo

8.2.2017. 17:00

SC "SPORT EKO" - Beograd

8.2.2017. 17:00

8.2.2017. 17:00

PARTIZAN-Beograd

2 - 3

NOVI PAZAR - Novi Pazar

STEVANOVIC DJORDJE
MILOSEVIC MILAN

8.2.2017. 17:00

2 - 3

PARTIZAN-Beograd

NOVI PAZAR - Novi Pazar