SUPERLIGA

2016 SUPERLIGA

select
2016 LIGA TAKMICENJE 2016 LIGA Matches

I KOLO SUPERLIGE

13.10.2016. - 20.00

HS Futog - Futog

13.10.2016. - 20.00

13.10.2016. - 20.00

FUTOG - Futog

0 - 3

DINAMO-Pancevo

SIMONOVIC VLADIMIR
BALANDZIC ALEKSANDRA

13.10.2016. - 20.00

0 - 3

FUTOG - Futog

DINAMO-Pancevo

15.10.2016. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

15.10.2016. - 19.00

15.10.2016. - 19.00

TENT-Obrenovac

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

JOVANCIC BRANISLAV
VUKOVIC JOVANA

15.10.2016. - 19.00

3 - 0

TENT-Obrenovac

JEDINSTVO-Uzice

15.10.2016. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

15.10.2016. - 19.00

15.10.2016. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 1

MD Zrenjanin- Zrenjanin

MILJKOVIC IGOR
NESKOVIC NEVENA

15.10.2016. - 19.00

3 - 1

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

MD Zrenjanin- Zrenjanin

16.10.2016. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

16.10.2016. - 18.00

16.10.2016. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

0 - 3

VIZURA-Beograd

ROGIC DEJAN
SIMIC STANISLAVA

16.10.2016. - 18.00

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

VIZURA-Beograd

16.10.2016. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

16.10.2016. - 19.00

16.10.2016. - 19.00

SPARTAK-Subotica

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

JOVANOVIC JOVAN
MILOSEVIC MILAN

16.10.2016. - 19.00

3 - 0

SPARTAK-Subotica

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac



III KOLO SUPERLIGE

27.10.2016. - 18.00

Hala Sportova - Stara Pazova

27.10.2016. - 18.00

27.10.2016. - 18.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 0

DINAMO-Pancevo

JOVANCIC BRANISLAV
BALANDZIC ALEKSANDRA

27.10.2016. - 18.00

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

DINAMO-Pancevo

28.10.2016. - 18.00

USC Voždovac-Beograd

28.10.2016. - 18.00

28.10.2016. - 18.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 1

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

LAZAREVIC IVAN
MILOSEVIC MILAN

28.10.2016. - 18.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

28.10.2016. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

28.10.2016. - 19.00

28.10.2016. - 19.00

SPARTAK-Subotica

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

RADOVANOVIC ZORAN
SIMONOVIC VLADIMIR

28.10.2016. - 19.00

3 - 0

SPARTAK-Subotica

JEDINSTVO-Uzice

29.10.2016. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

29.10.2016. - 20.00

29.10.2016. - 20.00

MD Zrenjanin- Zrenjanin

1 - 3

VIZURA-Beograd

POPOVIC ANDJELKO
ZOTOVIC SVETLANA

29.10.2016. - 20.00

1 - 3

MD Zrenjanin- Zrenjanin

VIZURA-Beograd

30.10.2016. - 17.00

HS Futog - Futog

30.10.2016. - 17.00

30.10.2016. - 17.00

FUTOG - Futog

0 - 3

TENT-Obrenovac

JANKOVIC MIRKO
SIMIC STANISLAVA

30.10.2016. - 17.00

0 - 3

FUTOG - Futog

TENT-Obrenovac



IV KOLO SUPERLIGE

5.11.2016. - 17.00

SH Streliste - Pancevo

5.11.2016. - 17.00

5.11.2016. - 17.00

DINAMO-Pancevo

3 - 0

MD Zrenjanin- Zrenjanin

BALANDZIC PREDRAG
STEVANOVIC DJORDJE

5.11.2016. - 17.00

3 - 0

DINAMO-Pancevo

MD Zrenjanin- Zrenjanin

5.11.2016. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

5.11.2016. - 19.00

5.11.2016. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 2

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

LAZAREVIC IVAN
PETROVIC ALEKSANDAR

5.11.2016. - 19.00

3 - 2

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

5.11.2016. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

5.11.2016. - 19.00

5.11.2016. - 19.00

TENT-Obrenovac

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

MILJKOVIC IGOR
CVETKOVIC VLADIMIR

5.11.2016. - 19.00

3 - 0

TENT-Obrenovac

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

6.11.2016. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

6.11.2016. - 19.00

6.11.2016. - 19.00

SPARTAK-Subotica

1 - 3

FUTOG - Futog

LEKO ROBERT
JANKOVIC MIRKO

6.11.2016. - 19.00

1 - 3

SPARTAK-Subotica

FUTOG - Futog

9.11.2016. - 19.30

SD Veliki park - Uzice

9.11.2016. - 19.30

9.11.2016. - 19.30

JEDINSTVO-Uzice

1 - 3

VIZURA-Beograd

MILOSEVIC MILAN
NESKOVIC NEVENA

9.11.2016. - 19.30

1 - 3

JEDINSTVO-Uzice

VIZURA-Beograd



V KOLO SUPERLIGE

10.11.2016. - 19.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

10.11.2016. - 19.00

10.11.2016. - 19.00

MD Zrenjanin- Zrenjanin

3 - 2

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

SIMIC STANISLAVA
BALANDZIC ALEKSANDRA

10.11.2016. - 19.00

3 - 2

MD Zrenjanin- Zrenjanin

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

11.11.2016. - 18.00

SC Vizura - Beograd

11.11.2016. - 18.00

11.11.2016. - 18.00

VIZURA-Beograd

0 - 3

DINAMO-Pancevo

NESKOVIC NEVENA
MILOSEVIC MILAN

11.11.2016. - 18.00

0 - 3

VIZURA-Beograd

DINAMO-Pancevo

11.11.2016. - 20.00

USC Voždovac-Beograd

11.11.2016. - 20.00

11.11.2016. - 20.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 1

SPARTAK-Subotica

JOVANOVIC JOVAN
GRADINSKI GORAN

11.11.2016. - 20.00

3 - 1

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SPARTAK-Subotica

12.11.2016. - 17.00

HS Futog - Futog

12.11.2016. - 17.00

12.11.2016. - 17.00

FUTOG - Futog

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

CVETKOVIC VLADIMIR
LEKO ROBERT

12.11.2016. - 17.00

3 - 0

FUTOG - Futog

JEDINSTVO-Uzice

12.11.2016. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

12.11.2016. - 19.00

12.11.2016. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

1 - 3

TENT-Obrenovac

STEVANOVIC DJORDJE
ZOTOVIC SVETLANA

12.11.2016. - 19.00

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

TENT-Obrenovac



VI KOLO SUPERLIGE

18.11.2016. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

18.11.2016. - 19.00

18.11.2016. - 19.00

SPARTAK-Subotica

0 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

BALANDZIC ALEKSANDRA
BALANDZIC PREDRAG

18.11.2016. - 19.00

0 - 3

SPARTAK-Subotica

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

19.11.2016. - 15.00

HS Futog - Futog

19.11.2016. - 15.00

19.11.2016. - 15.00

FUTOG - Futog

0 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

MILJKOVIC IGOR
POPOVIC ANDJELKO

19.11.2016. - 15.00

0 - 3

FUTOG - Futog

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

19.11.2016. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

19.11.2016. - 19.00

19.11.2016. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

0 - 3

DINAMO-Pancevo

PETROVIC ALEKSANDAR
NESKOVIC NEVENA

19.11.2016. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO-Uzice

DINAMO-Pancevo

19.11.2016. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

19.11.2016. - 19.00

19.11.2016. - 19.00

TENT-Obrenovac

3 - 0

MD Zrenjanin- Zrenjanin

KOVACEVIC SAVO
ZELENOVIC DJORDJE

19.11.2016. - 19.00

3 - 0

TENT-Obrenovac

MD Zrenjanin- Zrenjanin

23.11.2016. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

23.11.2016. - 19.00

23.11.2016. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

1 - 3

VIZURA-Beograd

POPOVIC TOMISLAV
JOVANOVIC JOVAN

23.11.2016. - 19.00

1 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

VIZURA-Beograd



VII KOLO SUPERLIGE

25.11.2016. - 19.00

USC Voždovac-Beograd

25.11.2016. - 19.00

25.11.2016. - 19.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

SAVIC DARKO
JOVANCIC BRANISLAV

25.11.2016. - 19.00

3 - 0

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

JEDINSTVO-Uzice

26.11.2016. - 17.00

SH Streliste - Pancevo

26.11.2016. - 17.00

26.11.2016. - 17.00

DINAMO-Pancevo

0 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

ROGIC DEJAN
SIMIC STANISLAVA

26.11.2016. - 17.00

0 - 3

DINAMO-Pancevo

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

26.11.2016. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

26.11.2016. - 19.00

26.11.2016. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 0

FUTOG - Futog

MILOSEVIC MILAN
LEKO ROBERT

26.11.2016. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

FUTOG - Futog

26.11.2016. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

26.11.2016. - 20.00

26.11.2016. - 20.00

MD Zrenjanin- Zrenjanin

3 - 2

SPARTAK-Subotica

ZOTOVIC SVETLANA
RADOVANOVIC ZORAN

26.11.2016. - 20.00

3 - 2

MD Zrenjanin- Zrenjanin

SPARTAK-Subotica

27.11.2016. - 18.00

SC Vizura - Beograd

27.11.2016. - 18.00

27.11.2016. - 18.00

VIZURA-Beograd

3 - 0

TENT-Obrenovac

POPOVIC ANDJELKO
LAZAREVIC IVAN

27.11.2016. - 18.00

3 - 0

VIZURA-Beograd

TENT-Obrenovac



VIII KOLO SUPERLIGE

2.12.2016. - 19.00

USC Voždovac-Beograd

2.12.2016. - 19.00

2.12.2016. - 19.00

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

1 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

2.12.2016. - 19.00

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3.12.2016. - 17.00

HS Futog - Futog

3.12.2016. - 17.00

3.12.2016. - 17.00

FUTOG - Futog

3 - 0

MD Zrenjanin- Zrenjanin

GRADINSKI GORAN
SIMIC STANISLAVA

3.12.2016. - 17.00

3 - 0

FUTOG - Futog

MD Zrenjanin- Zrenjanin

3.12.2016. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

3.12.2016. - 19.00

3.12.2016. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

0 - 3

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

KOVACEVIC SAVO
PETROVIC ALEKSANDAR

3.12.2016. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO-Uzice

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3.12.2016. - 19.00

JP SKC Obrenovac - Obrenovac

3.12.2016. - 19.00

3.12.2016. - 19.00

TENT-Obrenovac

3 - 1

DINAMO-Pancevo

LAZAREVIC IVAN
ZOTOVIC SVETLANA

3.12.2016. - 19.00

3 - 1

TENT-Obrenovac

DINAMO-Pancevo

6.12.2016. - 19.00

HS Dudova suma - Subotica

6.12.2016. - 19.00

6.12.2016. - 19.00

SPARTAK-Subotica

0 - 3

VIZURA-Beograd

CVETKOVIC VLADIMIR
STEVANOVIC DJORDJE

6.12.2016. - 19.00

0 - 3

SPARTAK-Subotica

VIZURA-Beograd



IX KOLO SUPERLIGE

8.12.2016. - 18.00

Lajkovac Hala Sportova

8.12.2016. - 18.00

8.12.2016. - 18.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 0

TENT-Obrenovac

JANKOVIC MIRKO
RADOVANOVIC ZORAN

8.12.2016. - 18.00

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

TENT-Obrenovac

9.12.2016. - 19.00

Hala Sportova - Stara Pazova

9.12.2016. - 19.00

9.12.2016. - 19.00

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

3 - 0

JEDINSTVO-Uzice

JOVANOVIC JOVAN
MILOSEVIC MILAN

9.12.2016. - 19.00

3 - 0

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

JEDINSTVO-Uzice

9.12.2016. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

9.12.2016. - 20.00

9.12.2016. - 20.00

MD Zrenjanin- Zrenjanin

1 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

SIMONOVIC VLADIMIR
CVETKOVIC VLADIMIR

9.12.2016. - 20.00

1 - 3

MD Zrenjanin- Zrenjanin

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

10.12.2016. - 15.00

SH Streliste - Pancevo

10.12.2016. - 15.00

10.12.2016. - 15.00

DINAMO-Pancevo

3 - 0

SPARTAK-Subotica

POPOVIC ANDJELKO
LEKO ROBERT

10.12.2016. - 15.00

3 - 0

DINAMO-Pancevo

SPARTAK-Subotica

10.12.2016. - 18.30

SC Vizura - Beograd

10.12.2016. - 18.30

10.12.2016. - 18.30

VIZURA-Beograd

3 - 0

FUTOG - Futog

SIMIC STANISLAVA
BALANDZIC ALEKSANDRA

10.12.2016. - 18.30

3 - 0

VIZURA-Beograd

FUTOG - Futog



X KOLO SUPERLIGE

17.12.2016. - 17.00

SH STRELISTE - Pancevo

17.12.2016. - 17.00

17.12.2016. - 17.00

DINAMO-Pancevo

3 - 1

FUTOG - Futog

KOVACEVIC SAVO
PETROVIC ALEKSANDAR

17.12.2016. - 17.00

3 - 1

DINAMO-Pancevo

FUTOG - Futog

17.12.2016. - 18.30

SC Vizura - Beograd

17.12.2016. - 18.30

17.12.2016. - 18.30

VIZURA-Beograd

2 - 3

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

RADOVANOVIC ZORAN
JOVANOVIC JOVAN

17.12.2016. - 18.30

2 - 3

VIZURA-Beograd

CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd

17.12.2016. - 19.00

Lajkovac Hala Sportova

17.12.2016. - 19.00

17.12.2016. - 19.00

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

3 - 0

SPARTAK-Subotica

ROGIC DEJAN
SIMIC STANISLAVA

17.12.2016. - 19.00

3 - 0

ZELEZNICAR (W)-Lajkovac

SPARTAK-Subotica

18.12.2016. - 19.00

SD Veliki park - Uzice

18.12.2016. - 19.00

18.12.2016. - 19.00

JEDINSTVO-Uzice

0 - 3

TENT-Obrenovac

POPOVIC TOMISLAV
ZELENOVIC DJORDJE

18.12.2016. - 19.00

0 - 3

JEDINSTVO-Uzice

TENT-Obrenovac

18.12.2016. - 20.00

SH Kristalna dvorana - Zrenjanin

18.12.2016. - 20.00

18.12.2016. - 20.00

MD Zrenjanin- Zrenjanin

0 - 3

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova

BALANDZIC ALEKSANDRA
MILJKOVIC IGOR

18.12.2016. - 20.00

0 - 3

MD Zrenjanin- Zrenjanin

JEDINSTVO (W) - Stara Pazova