SUPERLIGA SENIORKE


PlayOut PlayOut Standing

150 USPEŠNIH SMEČEVA

364

#19 PAVLOVIC
SARA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

343

#8 KNEZEVIC
JOVANA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

312

#11 MILENKOVIC
BOJANA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

308

#4 LOZO
SARA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

283

#15 ERIC
SLADJANA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

274

#7 LAZOVIC
KATARINA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

256

#1 GEORGIJEVA
ALEKSANDRA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

255

#15 VULIN
JELENA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

246

#14 LAZIC
JELENA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

230

#14 MIROSAVLJEVIC
JOVANA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

217

#8 SEJAT
ANDRIJANA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

204

#4 STIJEPIC
MILKA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

203

#8 ALEKSIC
MAJA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

189

#13 SPASOJEVIC
MILENA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

182

#7 BJELIC
KRISTINA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

173

#9 KOPRIVICA
MILENA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

167

#7 STANIMIROVIC
JELENA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

158

#3 VUJNOVIC
MARIJA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

134

#5 BOGDANOVIC
MILJANA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

134

#9 SORAK
MILICA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

125

#12 TASIC
MILICA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

121

#14 MARKOVIC
DRAGANA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

119

#2 TRAJKOVIC
MAJA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

116

#13 MLADENOVIC
JELENA

150 USPEŠNIH SMEČEVA

112

#11 LUKIC
NIKOLINA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

96

#8 ALEKSIC
MAJA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

93

#9 VUCICEVIC
SARA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

79

#16 GAJIC
ALEKSANDRA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

71

#9 KOPRIVICA
MILENA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

53

#15 SREDIC
TANJA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

52

#18 ZIVANOVIC
MILICA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

51

#5 CANAK
KATARINA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

50

#4 DZAMIC
NEVENA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

46

#3 BARNAK
LARA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

46

#1 ASCERIC
NIKOLINA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

46

#15 ERIC
SLADJANA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

39

#4 STIJEPIC
MILKA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

39

#9 KUTLESIC
ANICA

50 USPEŠNIH BLOKOVA

37

#1 JAKSIC
ANA

30 ASOVA

46

#4 LOZO
SARA

30 ASOVA

44

#15 ERIC
SLADJANA

30 ASOVA

42

#20 PEROVIC
RADA

30 ASOVA

40

#7 LAZOVIC
KATARINA

30 ASOVA

38

#11 ANTANASIJEVIC
EMILIJA

30 ASOVA

35

#18 ZIVANOVIC
MILICA

30 ASOVA

35

#9 KOPRIVICA
MILENA

30 ASOVA

31

#11 MILENKOVIC
BOJANA

30 ASOVA

30

#7 VIGNJEVIC
JELENA

30 ASOVA

30

#7 STANIMIROVIC
JELENA

30 ASOVA

29

#5 BOGDANOVIC
MILJANA

30 ASOVA

29

#8 MILJEVIC
MARIJA

30 ASOVA

28

#14 MIROSAVLJEVIC
JOVANA

30 ASOVA

27

#14 LAZIC
JELENA

30 ASOVA

27

#2 TRAJKOVIC
MAJA

30 ASOVA

27

#3 VUJNOVIC
MARIJA

30 ASOVA

26

#39 CIROVIC
ALEKSANDRA

30 ASOVA

26

#9 KUTLESIC
ANICA

30 ASOVA

25

#8 ALEKSIC
MAJA

30 ASOVA

25

#1 GEORGIJEVA
ALEKSANDRA

30 ASOVA

23

#4 STIJEPIC
MILKA

30 ASOVA

23

#15 CERANIC
MILICA

30 ASOVA

23

#16 GAJIC
ALEKSANDRA

30 ASOVA

22

#11 PROLIC
JELENA

30 ASOVA

22

#15 VULIN
JELENA

30 ASOVA

21

#5 DJURIC
KRISTINA

30 ASOVA

20

#5 VASILEVA
RALITSA

30 ASOVA

19

#5 CANAK
KATARINA

30 ASOVA

19

#8 KNEZEVIC
JOVANA

30 ASOVA

19

#18 DELIC
ANA

30 ASOVA

18

#7 BJELIC
KRISTINA

30 ASOVA

18

#15 SREDIC
TANJA

30 ASOVA

17

#12 TASIC
MILICA

30 ASOVA

17

#6 JELISAVCIC
JELENA

200 POINTS

404

#19 PAVLOVIC
SARA

200 POINTS

388

#8 KNEZEVIC
JOVANA

200 POINTS

378

#4 LOZO
SARA

200 POINTS

373

#15 ERIC
SLADJANA

200 POINTS

366

#11 MILENKOVIC
BOJANA

200 POINTS

332

#7 LAZOVIC
KATARINA

200 POINTS

324

#8 ALEKSIC
MAJA

200 POINTS

311

#1 GEORGIJEVA
ALEKSANDRA

200 POINTS

295

#15 VULIN
JELENA

200 POINTS

288

#14 LAZIC
JELENA

200 POINTS

285

#14 MIROSAVLJEVIC
JOVANA

200 POINTS

279

#9 KOPRIVICA
MILENA

200 POINTS

266

#4 STIJEPIC
MILKA

200 POINTS

255

#8 SEJAT
ANDRIJANA

200 POINTS

223

#7 BJELIC
KRISTINA

200 POINTS

216

#13 SPASOJEVIC
MILENA

200 POINTS

214

#7 STANIMIROVIC
JELENA

200 POINTS

209

#9 VUCICEVIC
SARA

200 POINTS

208

#16 GAJIC
ALEKSANDRA

200 POINTS

198

#3 VUJNOVIC
MARIJA

200 POINTS

178

#5 BOGDANOVIC
MILJANA

200 POINTS

174

#18 ZIVANOVIC
MILICA

200 POINTS

171

#4 DZAMIC
NEVENA

200 POINTS

167

#1 ASCERIC
NIKOLINA

200 POINTS

165

#2 TRAJKOVIC
MAJA

200 POINTS

162

#5 CANAK
KATARINA

200 POINTS

155

#9 SORAK
MILICA

najbolji poenter(poeni / setova)

#4

SARAPAVLOVIC 5,46(404/74)

#8

JOVANAKNEZEVIC 5,04(388/77)

#40

ANABJELICA 4,87(73/15)

#3

MILANARAJLIC 4,8(355/74)

#7

ALEKSANDRAGEORGIJEVA 4,38(311/71)

najbolji server(as-servis / setova)

#2

ANAPOPOVIC 0,64(7/11)

#9

ISIDORAUBAVIC 0,57(8/14)

#10

RADAPEROVIC 0,57(42/74)

#7

DESANKAMATIC 0,56(5/9)

#5

MILJANABOGDANOVIC 0,54(29/54)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#40

TANJASREDIC 1,23(53/43)

#8

MAJAALEKSIC 1,08(96/89)

#14

SARAVUCICEVIC 1,02(93/91)

#11

ALEKSANDRAGAJIC 0,98(79/81)

#19

SASKADJUROVIC 0,96(25/26)

najbolji poenter(poeni)

#4

SARALOZO 378

#1

SLADJANAERIC 373

najbolji server(as-servis)

#4

SARALOZO 46

#10

RADAPEROVIC 42

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#14

SARAVUCICEVIC 93

#40

TANJASREDIC 53

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#10

ALEKSANDRATADIC 56%(162/291)

#10

BOJANAGOCANIN 54%(43/80)

#12

ALEKSANDRAJEGDIC 54%(216/402)

#4

KATARINAPAUNOVIC 50%(26/52)

#15

JELENASTANIMIROVIC 50%(178/359)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#8

MAJAALEKSIC 60%(203/338)

#39

DUBRAVKADJURIC 56%(38/68)

#1

SLADJANAERIC 51%(283/557)

#9

MILENAKOPRIVICA 48%(173/358)

#14

ALEKSANDRAMIHAJLOVIC 45%(82/181)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
JOVICIC J.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 2  
KOPRIVICA M.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
SMEČ 1  
LOZO S.
(VIZURA-Ruma)

SMEČ 2  
LAZOVIC K.
(VIZURA-Ruma)
BLOKER 1  
ALEKSIC M.
(VIZURA-Ruma)
DIZAČ 1  
VESELINOVIC A.
(VIZURA-Ruma)
LIBERO 1  
TADIC A.
(SREM-Sremska Mitrovica)
  • LIBERO 2  
    JEGDIC A.
    (SPARTAK-Subotica)
  • DIZAČ 2  
    CIROVIC A.
    (VIZURA-Ruma)
  • BLOKER 3  
    SREDIC T.
    (SPARTAK-Subotica)
  • BLOKER 4  
    GAJIC A.
    (ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
  • KOREKTOR 2  
    VULIN J.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • SMEČ 3  
    MILENKOVIC B.
    (CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd)
  • SMEČ 4  
    STANIMIROVIC J.
    (ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
JOVICIC J.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 2  
KOPRIVICA M.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
SMEČ 1  
LOZO S.
(VIZURA-Ruma)

SMEČ 2  
LAZOVIC K.
(VIZURA-Ruma)
BLOKER 1  
ALEKSIC M.
(VIZURA-Ruma)
DIZAČ 1  
VESELINOVIC A.
(VIZURA-Ruma)
LIBERO 1  
TADIC A.
(SREM-Sremska Mitrovica)
  • LIBERO 2  
    JEGDIC A.
    (SPARTAK-Subotica)
  • DIZAČ 2  
    CIROVIC A.
    (VIZURA-Ruma)
  • BLOKER 3  
    SREDIC T.
    (SPARTAK-Subotica)
  • BLOKER 4  
    GAJIC A.
    (ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
  • KOREKTOR 2  
    VULIN J.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • SMEČ 3  
    MILENKOVIC B.
    (CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd)
  • SMEČ 4  
    STANIMIROVIC J.
    (ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
JOVICIC J.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
BLOKER 2  
KOPRIVICA M.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
SMEČ 1  
LOZO S.
(VIZURA-Ruma)

SMEČ 2  
LAZOVIC K.
(VIZURA-Ruma)
BLOKER 1  
ALEKSIC M.
(VIZURA-Ruma)
DIZAČ 1  
VESELINOVIC A.
(VIZURA-Ruma)
LIBERO 1  
TADIC A.
(SREM-Sremska Mitrovica)
LIBERO 2  
JEGDIC A.
(SPARTAK-Subotica)
DIZAČ 2  
CIROVIC A.
(VIZURA-Ruma)
BLOKER 3  
SREDIC T.
(SPARTAK-Subotica)
SMEČ 3  
MILENKOVIC B.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd)
BLOKER 4  
GAJIC A.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
SMEČ 4  
STANIMIROVIC J.
(ZELEZNICAR (W)-Lajkovac)
KOREKTOR 2  
VULIN J.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)