Kup Srbije 2017/2018 SENIORI


2017 KUP SRBIJE 2017/2018 KUP SRBIJE Standing

najbolji poenter(poeni / setova)

#2

GORANIVANKOVIC 6,4(32/5)

#10

ANDJELKOCUK 6,33(19/3)

#15

STEFANSKAKIC 5,33(16/3)

#7

ALEKSANDARGMITROVIC 5,18(88/17)

#20

IRFANHAMZAGIC 4,97(144/29)

najbolji server(as-servis / setova)

#8

MARKONARANCIC 1,33(4/3)

#15

MILANMIJALKOVIC 1(3/3)

#13

MILORADMIRKOVIC 1(3/3)

#15

TOMOMICIC 0,75(9/12)

#10

ANDJELKOCUK 0,67(2/3)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#39

IVANBOROVNJAK 1,5(3/2)

#10

VUKASINRAJKOVIC 1,4(7/5)

#8

MARKONARANCIC 1,33(4/3)

#18

MARKOSINDJELIC 1,2(6/5)

#1

OGNJENDUDUJ 1,2(6/5)

najbolji server(as-servis)

#15

TOMOMICIC 9

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#3

NIKOLAGOIC 16

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#3

MILJANLOPATIC 71%(17/24)

#9

NIKOLAMAJSTOROVIC 70%(56/80)

#19

STEFANMILOSEVIC 67%(8/12)

#1

LAZARMOCIC 66%(19/29)

#6

BRANISLAVSEIZOVIC 64%(14/22)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#39

GORANBJELICA 67%(8/12)

#15

STEFANSKAKIC 61%(14/23)

#11

MARKOPOZDNJAKOV 57%(12/21)

#14

SASAPOPOVIC 56%(9/16)

#11

MIRANKUJUNDZIC 56%(76/136)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
MICIC T.
(JEDINSTVO-Stara Pazova)
BLOKER 2  
MIJALKOVIC M.
(NIS - Nis)
SMEČ 1  
VUKASINOVIC M.
(NOVI PAZAR - Novi Pazar)

SMEČ 2  
USILJANIN .V.
(NIS - Nis)
BLOKER 1  
NARANCIC M.
(VOJVODINA NS SEME)
DIZAČ 1  
TONIC N.
(MLADI RADNIK)
LIBERO 1  
MOCIC L.
(RIBNICA-Kraljevo)
  • LIBERO 2  
    MILOVIC M.
    (SPARTAK (SU)- Subotica)
  • DIZAČ 2  
    PARAVINJA N.
    (JEDINSTVO (M))
  • BLOKER 3  
    KOVACEVIC S.
    (SPARTAK (SU)- Subotica)
  • BLOKER 4  
    DACA B.
    (NOVI PAZAR - Novi Pazar)
  • KOREKTOR 2  
    SUKHININ V.
    (VOJVODINA NS SEME)
  • SMEČ 3  
    BOROVNJAK I.
    (NIS - Nis)
  • SMEČ 4  
    JOVANOVIC R.
    (PARTIZAN-Beograd)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
MICIC T.
(JEDINSTVO-Stara Pazova)
BLOKER 2  
MIJALKOVIC M.
(NIS - Nis)
SMEČ 1  
VUKASINOVIC M.
(NOVI PAZAR - Novi Pazar)

SMEČ 2  
USILJANIN .V.
(NIS - Nis)
BLOKER 1  
NARANCIC M.
(VOJVODINA NS SEME)
DIZAČ 1  
TONIC N.
(MLADI RADNIK)
LIBERO 1  
MOCIC L.
(RIBNICA-Kraljevo)
  • LIBERO 2  
    MILOVIC M.
    (SPARTAK (SU)- Subotica)
  • DIZAČ 2  
    PARAVINJA N.
    (JEDINSTVO (M))
  • BLOKER 3  
    KOVACEVIC S.
    (SPARTAK (SU)- Subotica)
  • BLOKER 4  
    DACA B.
    (NOVI PAZAR - Novi Pazar)
  • KOREKTOR 2  
    SUKHININ V.
    (VOJVODINA NS SEME)
  • SMEČ 3  
    BOROVNJAK I.
    (NIS - Nis)
  • SMEČ 4  
    JOVANOVIC R.
    (PARTIZAN-Beograd)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
MICIC T.
(JEDINSTVO-Stara Pazova)
BLOKER 2  
MIJALKOVIC M.
(NIS - Nis)
SMEČ 1  
VUKASINOVIC M.
(NOVI PAZAR - Novi Pazar)

SMEČ 2  
USILJANIN .V.
(NIS - Nis)
BLOKER 1  
NARANCIC M.
(VOJVODINA NS SEME)
DIZAČ 1  
TONIC N.
(MLADI RADNIK)
LIBERO 1  
MOCIC L.
(RIBNICA-Kraljevo)
LIBERO 2  
MILOVIC M.
(SPARTAK (SU)- Subotica)
DIZAČ 2  
PARAVINJA N.
(JEDINSTVO (M))
BLOKER 3  
KOVACEVIC S.
(SPARTAK (SU)- Subotica)
SMEČ 3  
BOROVNJAK I.
(NIS - Nis)
BLOKER 4  
DACA B.
(NOVI PAZAR - Novi Pazar)
SMEČ 4  
JOVANOVIC R.
(PARTIZAN-Beograd)
KOREKTOR 2  
SUKHININ V.
(VOJVODINA NS SEME)