2017/2018 Kup Srbije Seniorke


2017 SUPER KUP SRBIJE 2017 SUPERKUP SRBIJE Standing

najbolji poenter(poeni / setova)

#8

JOVANAKNEZEVIC 5,38(113/21)

#3

MILANARAJLIC 5,25(21/4)

#5

MILJANABOGDANOVIC 5(15/3)

#7

ALEKSANDRAGEORGIJEVA 4,8(48/10)

#14

MILICATOSIC 4,25(17/4)

najbolji server(as-servis / setova)

#9

MAJANIKOLIC 1,33(4/3)

#14

JELENALAZIC 0,82(9/11)

#1

JOVANASIMIC 0,8(4/5)

#18

MILICAZIVANOVIC 0,75(3/4)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#8

MAJAALEKSIC 1,1(22/20)

#13

JOVANAKOCIC 1,05(21/20)

#20

KRISTINASIMIC 1(3/3)

#4

NEVENADZAMIC 1(3/3)

#40

TANJASREDIC 1(4/4)

najbolji poenter(poeni)

#4

SARALOZO 78

najbolji server(as-servis)

#4

SARALOZO 11

#14

JELENALAZIC 9

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#8

MAJAALEKSIC 22

#13

JOVANAKOCIC 21

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#12

MILANKASAVIC 75%(6/8)

#14

NADICADRAGUTINOVIC 57%(30/53)

#5

MILJANABOGDANOVIC 55%(11/20)

#17

MILICAGAJEVIC 53%(8/15)

#11

JELENAPROLIC 52%(11/21)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#6

BILJANAMARJANOVIC 64%(7/11)

#13

JOVANAKOCIC 60%(36/60)

#4

ANAJAKSIC 59%(19/32)

#8

MAJAALEKSIC 59%(40/68)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
PAVLOVIC S.
(DINAMO - Pancevo)
BLOKER 2  
KOPRIVICA M.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
SMEČ 1  
NIKOLIC M.
(VRANJE - Vranje)

SMEČ 2  
GEORGIJEVA A.
(PARTIZAN (W) - Beograd)
BLOKER 1  
MIHAJLOVIC A.
(SREM-Sremska Mitrovica)
DIZAČ 1  
STIJEPIC M.
(CRVENA ZVEZDA (W))
LIBERO 1  
DRAGUTINOVIC N.
(PARTIZAN (W) - Beograd)
  • LIBERO 2  
    DIMIC M.
    (VIZURA)
  • DIZAČ 2  
    CICIC M.
    (SPARTAK)
  • BLOKER 3  
    ZIVANOVIC M.
    (SPARTAK-Subotica)
  • BLOKER 4  
    DZAMIC N.
    (KLEK SRBIJASUME (W))
  • KOREKTOR 2  
    DUMANJIC K.
    (JEDINSTVO (Ue))
  • SMEČ 3  
    LAZIC J.
    (TENT)
  • SMEČ 4  
    BOGDANOVIC M.
    (KLEK SRBIJASUME (W))

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
PAVLOVIC S.
(DINAMO - Pancevo)
BLOKER 2  
KOPRIVICA M.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
SMEČ 1  
NIKOLIC M.
(VRANJE - Vranje)

SMEČ 2  
GEORGIJEVA A.
(PARTIZAN (W) - Beograd)
BLOKER 1  
MIHAJLOVIC A.
(SREM-Sremska Mitrovica)
DIZAČ 1  
STIJEPIC M.
(CRVENA ZVEZDA (W))
LIBERO 1  
DRAGUTINOVIC N.
(PARTIZAN (W) - Beograd)
  • LIBERO 2  
    DIMIC M.
    (VIZURA)
  • DIZAČ 2  
    CICIC M.
    (SPARTAK)
  • BLOKER 3  
    ZIVANOVIC M.
    (SPARTAK-Subotica)
  • BLOKER 4  
    DZAMIC N.
    (KLEK SRBIJASUME (W))
  • KOREKTOR 2  
    DUMANJIC K.
    (JEDINSTVO (Ue))
  • SMEČ 3  
    LAZIC J.
    (TENT)
  • SMEČ 4  
    BOGDANOVIC M.
    (KLEK SRBIJASUME (W))

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
PAVLOVIC S.
(DINAMO - Pancevo)
BLOKER 2  
KOPRIVICA M.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
SMEČ 1  
NIKOLIC M.
(VRANJE - Vranje)

SMEČ 2  
GEORGIJEVA A.
(PARTIZAN (W) - Beograd)
BLOKER 1  
MIHAJLOVIC A.
(SREM-Sremska Mitrovica)
DIZAČ 1  
STIJEPIC M.
(CRVENA ZVEZDA (W))
LIBERO 1  
DRAGUTINOVIC N.
(PARTIZAN (W) - Beograd)
LIBERO 2  
DIMIC M.
(VIZURA)
DIZAČ 2  
CICIC M.
(SPARTAK)
BLOKER 3  
ZIVANOVIC M.
(SPARTAK-Subotica)
SMEČ 3  
LAZIC J.
(TENT)
BLOKER 4  
DZAMIC N.
(KLEK SRBIJASUME (W))
SMEČ 4  
BOGDANOVIC M.
(KLEK SRBIJASUME (W))
KOREKTOR 2  
DUMANJIC K.
(JEDINSTVO (Ue))