2021/22 BPŠ SUPERLIGA SENIORKE


  • 15.10.2021. - 18.30

    CRVENA ZVEZDA

    TENT

    3 - 2

    25/21  25/17  21/25  22/25  15/10

  • 15.10.2021. - 19.00

    SPARTAK

    SREM

    2 - 3

    21/25  25/21  21/25  25/23  12/15

  • 16.10.2021. - 19.00

    KLEK

    INDJIJA

    2 - 3

    21/25  29/27  25/19  20/25  10/15

  • 16.10.2021. - 19.00

    UB

    JEDINSTVO - Stara Pazova

    0 - 3

    18/25  23/25  19/25

  • 17.10.2021. - 17.00

    PARTIZAN - SOCCERBET

    ZELEZNICAR - Lajkovac

    0 - 3

    22/25  26/28  22/25

  • 22.10.2021. - 00.00

    JEDINSTVO - Stara Pazova

    ZELEZNICAR - Lajkovac

  • 22.10.2021. - 00.00

    TENT

    PARTIZAN - SOCCERBET

  • 22.10.2021. - 00.00

    INDJIJA

    CRVENA ZVEZDA

  • 22.10.2021. - 00.00

    ITON SREM TEMPO

    KLEK

  • 22.10.2021. - 00.00

    UB

    SPARTAK

    
15.10.2021. - 18.30

CRVENA ZVEZDA

TENT

3 - 2

25/21  25/17  21/25  22/25  15/10

15.10.2021. - 19.00

SPARTAK

SREM

2 - 3

21/25  25/21  21/25  25/23  12/15

16.10.2021. - 19.00

KLEK

INDJIJA

2 - 3

21/25  29/27  25/19  20/25  10/15

16.10.2021. - 19.00

UB

JEDINSTVO - Stara Pazova

0 - 3

18/25  23/25  19/25

17.10.2021. - 17.00

PARTIZAN - SOCCERBET

ZELEZNICAR - Lajkovac

0 - 3

22/25  26/28  22/25

22.10.2021. - 00.00

JEDINSTVO - Stara Pazova

ZELEZNICAR - Lajkovac

22.10.2021. - 00.00

TENT

PARTIZAN - SOCCERBET

22.10.2021. - 00.00

INDJIJA

CRVENA ZVEZDA

22.10.2021. - 00.00

ITON SREM TEMPO

KLEK

22.10.2021. - 00.00

UB

SPARTAK

najbolji poenter(poeni / setova)

#14

BRANKATICA 5,4(54/10)

#6

ISIDORAKOCKAREVIC 5(50/10)

#3

SARAPAVLOVIC 4,82(53/11)

#18

NIKOLINAZARIC 4(4/1)

#3

DUNJAGRABIC 4(44/11)

najbolji server(as-servis / setova)

#18

NIKOLINAZARIC 1(1/1)

#8

MARIJAMILJEVIC 0,8(8/10)

#15

TAMARAMILJEVIC 0,6(6/10)

#7

ALEKSANDRAPETROVIC 0,54(7/13)

#15

LOLANOVIC 0,5(1/2)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#18

NIKOLINAZARIC 2(2/1)

#19

ISIDORABERBATOVIC 1,8(9/5)

#12

ANAMALESEVIC 1,17(7/6)

#6

LJUBICAMILOJEVIC 1,11(10/9)

#11

HENAKURTAGIC 1,08(13/12)

najbolji poenter(poeni)

#14

BRANKATICA 54

#14

JELENALAZIC 51

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#11

HENAKURTAGIC 13

#16

JELENADELIC 12

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#20

BOJANAGOCANIN 68%(44/65)

#1

JELENAVUJKOVIC 65%(41/63)

#1

MIRJANAZUBAC 64%(56/87)

#7

JELENASTANIMIROVIC 62%(13/21)

#7

ALEKSANDRAPETROVIC 60%(52/86)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#17

VERONIKADJOKIC 57%(20/35)

#6

BOZICAMARKOVIC 53%(25/47)

#7

NINAJAKIC 51%(20/39)

#3

MINJAOSMAJIC 50%(17/34)

#14

BRANKATICA 49%(45/91)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
TICA B.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 2  
KURTAGIC H.
(TENT - Obrenovac)
SMEČ 1  
KOCKAREVIC I.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)

SMEČ 2  
PETROVIC .A.
(SPARTAK - Subotica (W))
BLOKER 1  
BERBATOVIC I.
(SREM -Sremska Mitrovica)
DIZAČ 1  
DJORDJEVIC M.
(CRVENA ZVEZDA (W))
LIBERO 1  
GOCANIN B.
(TENT - Obrenovac)
  • LIBERO 2  
    ZUBAC M.
    (INDJIJA - Indjija)
  • DIZAČ 2  
    VESELINOVIC A.
    (UB )
  • BLOKER 3  
    MARKOVIC B.
    (CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
  • BLOKER 4  
    OSMAJIC M.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • KOREKTOR 2  
    MILJEVIC T.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • SMEČ 3  
    RANKOVIC L.
    (UB - Ub)
  • SMEČ 4  
    CVETKOVIC J.
    (TENT - Obrenovac)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
TICA B.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 2  
KURTAGIC H.
(TENT - Obrenovac)
SMEČ 1  
KOCKAREVIC I.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)

SMEČ 2  
PETROVIC .A.
(SPARTAK - Subotica (W))
BLOKER 1  
BERBATOVIC I.
(SREM -Sremska Mitrovica)
DIZAČ 1  
DJORDJEVIC M.
(CRVENA ZVEZDA (W))
LIBERO 1  
GOCANIN B.
(TENT - Obrenovac)
  • LIBERO 2  
    ZUBAC M.
    (INDJIJA - Indjija)
  • DIZAČ 2  
    VESELINOVIC A.
    (UB )
  • BLOKER 3  
    MARKOVIC B.
    (CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
  • BLOKER 4  
    OSMAJIC M.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • KOREKTOR 2  
    MILJEVIC T.
    (JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
  • SMEČ 3  
    RANKOVIC L.
    (UB - Ub)
  • SMEČ 4  
    CVETKOVIC J.
    (TENT - Obrenovac)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
TICA B.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
BLOKER 2  
KURTAGIC H.
(TENT - Obrenovac)
SMEČ 1  
KOCKAREVIC I.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)

SMEČ 2  
PETROVIC .A.
(SPARTAK - Subotica (W))
BLOKER 1  
BERBATOVIC I.
(SREM -Sremska Mitrovica)
DIZAČ 1  
DJORDJEVIC M.
(CRVENA ZVEZDA (W))
LIBERO 1  
GOCANIN B.
(TENT - Obrenovac)
LIBERO 2  
ZUBAC M.
(INDJIJA - Indjija)
DIZAČ 2  
VESELINOVIC A.
(UB )
BLOKER 3  
MARKOVIC B.
(CRVENA ZVEZDA (W)-Beograd )
SMEČ 3  
RANKOVIC L.
(UB - Ub)
BLOKER 4  
OSMAJIC M.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)
SMEČ 4  
CVETKOVIC J.
(TENT - Obrenovac)
KOREKTOR 2  
MILJEVIC T.
(JEDINSTVO (W) - Stara Pazova)