2021/22 BPŠ SUPERLIGA SENIORI


najbolji poenter(poeni / setova)

#14

NIKOLAMELJANAC 6,14(264/43)

#17

MLADENBOJOVIC 5,59(257/46)

#19

RADOSLAVPARAPUNOV 5,37(188/35)

#7

MILOSNADAZDIN 4,9(245/50)

#22

NATHAN GREGORYDELGUIDICE 4,71(226/48)

najbolji server(as-servis / setova)

#8

KSANDERKETRZINSKI 1,2(6/5)

#55

HOSSIETOUKHTEN ARIM 0,61(19/31)

#17

MLADENBOJOVIC 0,5(23/46)

#14

NIKOLAMELJANAC 0,49(21/43)

#7

MILOSNADAZDIN 0,46(23/50)

najbolji bloker(uspešni blokovi / setova)

#1

ALEKSAPOLOMAC 0,8(39/49)

#8

ANDREJRUDIC 0,74(17/23)

#18

NOVICABJELICA 0,73(37/51)

#4

CEDOMIRSTANKOVIC 0,7(31/44)

#2

MILIVOJECORIC 0,68(39/57)

najbolji bloker(uspešni blokovi)

#18

NOVICABJELICA 37

#14

ALEKSAMATIC 30

prijem - pozitivno %(idealan prijem + prijem) / svi prijemi

#8

LAZARKOPRIVICA 64%(104/162)

#11

ZARKOUBIPARIP 63%(187/298)

#2

PREDRAGJEVTIC 62%(135/217)

#6

IVANTODOROVIC 61%(175/288)

#13

ANDREJRISTIC 59%(140/239)

napad - idealno %poen iz napada / svi napadi

#3

ALEKSANDARSTEFANOVIC 63%(88/139)

#23

BOZIDARVUCICEVIC 63%(12/19)

#55

HOSSIETOUKHTEN ARIM 60%(58/96)

#14

NIKOLAMELJANAC 60%(224/371)

#9

RAFAELMIGEL 59%(30/51)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
KETRZINSKI K.
(RIBNICA – Kraljevo)
BLOKER 2  
POLOMAC A.
(MLADI RADNIK – Požarevac )
SMEČ 1  
ZUGIC N.
(SPARTAK - Subotica)

SMEČ 2  
MARINOVIC L.
(PARTIZAN - SOCCERBET)
BLOKER 1  
BJELICA N.
(PARTIZAN - SOCCERBET)
DIZAČ 1  
ARSENOSKI M.
(CRVENA ZVEZDA –)
LIBERO 1  
JEVTIC P.
(CRVENA ZVEZDA – Beograd)
  • LIBERO 2  
    PANTOVIC J.
    (SPD MOK RADNICKI DOO– Kragujevac)
  • DIZAČ 2  
    CUBRILO L.
    (VOJVODINA NS SE)
  • BLOKER 3  
    TOUKHTEN A.H.
    (SPD MOK RADNICKI DOO– Kragujevac)
  • BLOKER 4  
    SIMIC S.
    (VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)
  • KOREKTOR 2  
    MELJANAC N.
    (CRVENA ZVEZDA – Beograd)
  • SMEČ 3  
    BARANEK K.
    (VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)
  • SMEČ 4  
    MEHIC D.
    (VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
KETRZINSKI K.
(RIBNICA – Kraljevo)
BLOKER 2  
POLOMAC A.
(MLADI RADNIK – Požarevac )
SMEČ 1  
ZUGIC N.
(SPARTAK - Subotica)

SMEČ 2  
MARINOVIC L.
(PARTIZAN - SOCCERBET)
BLOKER 1  
BJELICA N.
(PARTIZAN - SOCCERBET)
DIZAČ 1  
ARSENOSKI M.
(CRVENA ZVEZDA –)
LIBERO 1  
JEVTIC P.
(CRVENA ZVEZDA – Beograd)
  • LIBERO 2  
    PANTOVIC J.
    (SPD MOK RADNICKI DOO– Kragujevac)
  • DIZAČ 2  
    CUBRILO L.
    (VOJVODINA NS SE)
  • BLOKER 3  
    TOUKHTEN A.H.
    (SPD MOK RADNICKI DOO– Kragujevac)
  • BLOKER 4  
    SIMIC S.
    (VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)
  • KOREKTOR 2  
    MELJANAC N.
    (CRVENA ZVEZDA – Beograd)
  • SMEČ 3  
    BARANEK K.
    (VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)
  • SMEČ 4  
    MEHIC D.
    (VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)

DREAM TEAM

KOREKTOR 1  
KETRZINSKI K.
(RIBNICA – Kraljevo)
BLOKER 2  
POLOMAC A.
(MLADI RADNIK – Požarevac )
SMEČ 1  
ZUGIC N.
(SPARTAK - Subotica)

SMEČ 2  
MARINOVIC L.
(PARTIZAN - SOCCERBET)
BLOKER 1  
BJELICA N.
(PARTIZAN - SOCCERBET)
DIZAČ 1  
ARSENOSKI M.
(CRVENA ZVEZDA –)
LIBERO 1  
JEVTIC P.
(CRVENA ZVEZDA – Beograd)
LIBERO 2  
PANTOVIC J.
(SPD MOK RADNICKI DOO– Kragujevac)
DIZAČ 2  
CUBRILO L.
(VOJVODINA NS SE)
BLOKER 3  
TOUKHTEN A.H.
(SPD MOK RADNICKI DOO– Kragujevac)
SMEČ 3  
BARANEK K.
(VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)
BLOKER 4  
SIMIC S.
(VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)
SMEČ 4  
MEHIC D.
(VOJVODINA NS SEME – Novi Sad)
KOREKTOR 2  
MELJANAC N.
(CRVENA ZVEZDA – Beograd)